Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2005., 22:18   #21
Quote:
kompjutersku animaciju koji su sami sebi svrhom (sjetimo se genijalnog prikaza sarafa koji zavrsi u salici kave - ali koji zapravo nicemu ne sluzi u kontekstu filma osim da se pokaze da se ima love i zna napraviti takva stvar)
Hvala bogu da je i netko drugi to primjetio.
Svi stalno seru po specijalnim efektima u hollywoodskim filmovima, a ovdje svi to hvale a daleko su bezveznije iskorišteni.
Meni je ukupni dojam razočaravajuč. Kada sam kretao u kino pročitao sam recenziju na netu koja je film opisala kao između LOTR-a i Matrixa i ja sam budala to i očekivao. Eh čovjek uči dok je živ, i tako ja više nikada u kino na Ruske filmove.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 15:28   #22

nekako slično sam zamišljao film prije gledanja...
već oko polovice mi je postao predosadan da sam počeo drijemuckati a tada sam potpuno pogubio konce...
film je čak i mogao biti dobar da je priča bila malo dotjeranija da nisu forsirali efekte kao da sve što znaju napraviti moraju natrpati u film...
u scenama borbe oklopnika glumci izgledaju kao da će svaki trenutak prasnuti u smijeh...loše...vrlo loše...

očekivao sam nešto pametnije.
totalna pušiona
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 12:50   #23
Quote:
Archangel kaže:
Kada sam kretao u kino pročitao sam recenziju na netu koja je film opisala kao između LOTR-a i Matrixa i ja sam budala to i očekivao.
Quote:
mr X kaže:
nekako slično sam zamišljao film prije gledanja...
Tja, fala bogu da ja kad idem gledat filmove ne zamisljam ih ko smjesu Matrixa i LotR-a jer bi inace bio permanentno razocaran.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 15:35   #24

čuj, na osnovu pisanja o filmu, screenshotova i gledanju trailera čovjek već ima neku predstavu kako to izgleda, ne?
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 15:43   #25
Quote:
mr X kaže:

čuj, na osnovu pisanja o filmu, screenshotova i gledanju trailera čovjek već ima neku predstavu kako to izgleda, ne?
Sudeci po vama dvojici, niti ne.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 15:57   #26
Quote:
glupinickname kaže:
Sudeci po vama dvojici, niti ne.
...pa što god to značilo...
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 09:22   #27
Quote:
ljiga kaže:
Upravo sam skinuo trailer.

ŠTO TRAŽIŠ ZA TAJ FILM ??!!
imam ti ga ja na Divxu PM me ak si interested... ja samo jedan film ne mogu nabavit a to je In the mouth of madness pa ak nek ima...
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke
juriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 09:25   #28
juriel, čovjek je poodavno dobio DVD, u zamjenu za Ichi-ja...
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 10:09   #29
Quote:
lappino kaže:
juriel, čovjek je poodavno dobio DVD, u zamjenu za Ichi-ja...

Jebeš mene i moju brzinu ... ali još uvijek tražim in the mouth of madness
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke
juriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 11:08   #30
Quote:
juriel kaže:
Jebeš mene i moju brzinu ... ali još uvijek tražim in the mouth of madness
Svejedno ako naiđem na "In the mouth of madness" javim ti (to je ono sa Sam Neil-om ?).
Što se tiće Nightwatcha početak je vrlo efektan međutim nakon prvih pola sata film počinje padati. I onda očekujem efektan kraj koji će izvući cijeli film, i sve počinje upućivati na efektan, opasan kraj i na kraju ništa nebude.Spojler Mislim glavni negativac si izvuče kičmu koja je ustvari mač, preje**no, i svi očekujemo preje**ni fajt i onda se ne desi ništa. Niti ga ne upotrijebi. Zamislite da su tog lika stavili kao glavnog negativca u Blade 3 i da barem malo zamaše sa tom kičmom, pa samo zbog njega bi Blade 3 bio dobar film. Još ona tipična ruska njuška u psihopatskoj verziji./Spojler
Kao da je filmu taman nestao buđet da se efektno privede kraju.
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 16:22   #31
Quote:
ljiga kaže:
Svejedno ako naiđem na "In the mouth of madness" javim ti (to je ono sa Sam Neil-om ?).
.
Jest. Bio bih jako zahvalan za taj film (imam oko 200njak hororaca, uglavnom japanci i trash) pa se mozemo dogovoriti za neki exchange...
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke
juriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 19:09   #32
Juriel, ak nabavis "In the Mouth of Madness" javi jer i mene ful zanima. Gledo sam ga sam jednom na telki prije kojih 7 - 8 godina kad su ga pustili na Staru Godinu. Meni je film bio fora ponajvise zato kaj se dosta oslanja na price od H.P. Lovecrafta sto je, barem meni, odma plus!

Inace sam danas bil na tvom blogu i htio sam te nazicat ak bi se mogli dogovorit da mi sprzis na cedeje par ovih japanskih horora kaj imas. Konkretno me ful zanimaju UZUMAKI (VORTEX) i SUICIDE CLUB (JISATSU CIRCLE). Plizplizpliz!
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 20:12   #33
Ja od Rusa nisam očekivao ništa, pa mi opet, izuzevši početak kod vračare, nije bio dobar. Prekonfuzan, što je nakon nekog vremena prešlo u najobičniju dosadu. Ali, s druge strane, kao što znamo, ja sam germanski neduhovit i imam metlu u dupetu (što mi prilično otežava odlazak u kino, ali snalazim se).
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 21:03   #34
Quote:
Mr Smoogj kaže:
Ali, s druge strane, kao što znamo, ja sam germanski neduhovit i imam metlu u dupetu (što mi prilično otežava odlazak u kino, ali snalazim se).


ali volimo te baš takvog kakav jesi...


ontopik:

po informacijama koje sam do sada sakupio film mi se čini lošim i pričekat ću dolazak na DVD
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 21:11   #35
Quote:
glupinickname kaže:
Juriel, ak nabavis "In the Mouth of Madness" javi jer i mene ful zanima.
Imam ja divx Needles to say, film rula Ako hoćete pmajte me
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 06:42   #36
Quote:
glupinickname kaže:

...
Meni je film bio fora ponajvise zato kaj se dosta oslanja na price od H.P. Lovecrafta sto je, barem meni, odma plus!
...
Pickman Hotel...
Whisperer in the Darkness...
"...the story is narrated, in typically Lovecraftian fashion, by a man in an asylum who has gone mad as a result of contact with the horrors out there."
Koji je hrv. prijevod? U raljama ludila?
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 08:57   #37
Quote:
lappino kaže:
Koji je hrv. prijevod? U raljama ludila?
da
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 09:37   #38
Quote:
glupinickname kaže:
Juriel, ak nabavis "In the Mouth of Madness" javi jer i mene ful zanima. Gledo sam ga sam jednom na telki prije kojih 7 - 8 godina kad su ga pustili na Staru Godinu. Meni je film bio fora ponajvise zato kaj se dosta oslanja na price od H.P. Lovecrafta sto je, barem meni, odma plus!

Inace sam danas bil na tvom blogu i htio sam te nazicat ak bi se mogli dogovorit da mi sprzis na cedeje par ovih japanskih horora kaj imas. Konkretno me ful zanimaju UZUMAKI (VORTEX) i SUICIDE CLUB (JISATSU CIRCLE). Plizplizpliz!
Uzumaki ti je snimljen Suicide Club mi trenutno nije doma kak želiš da ti pošaljem film?
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke
juriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 12:11   #39
Imam i ja negdje Jisatsu Circle, ali na divx-u, moram ga potražiti. Mislim da bi negdje pronašao i oba dva Tetsua i Naked Blood.
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2005., 19:15   #40
Exclamation Night Watch - Nocna Straza!

Gledam reklamu za ovaj film, kazu nova trilogija, matrix za njega mala beba, ako niste gledali screenshotove, ili trailere, obavezno to uradite. Ja sam i vishe nego odusevljen kako su ga odradili!


Izvinjavam se ako je vec postavljena tema o ovom filmu

http://www.imdb.com/title/tt0403358/
http://www.imdb.com/find?q=night%20watch;s=all
pepeljara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:07.