Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2024., 09:32   #3201
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Zna li tko koja je razlika izmedju AEG modela L8WBC61SC i LWR85165O? Obje su serija 8000. Kad sam prije malo istrazivala sluzbeni aeg web je imao dosta tih 8000 modela razlicitih, sad ima samo jednog i to ovog drugog. Al ovog prvog sam nasla po jeftinijoj cijeni I nigdje ne mogu pronaci u cemu je razlika (osim u boji panela da je jedan srebrno-crni, drugi crni skroz)
Cini mi se nekako da je ovaj prvi stariji model - ima nesto losiji energetski certifikat i kontrolna ploca nakon sto sam uspjela naci vece slike je promijenjena. Cini mi se da je i ladica za detrdzente nesto drugacija i modernija kod ovog drugog.

Steta da se sve to ne moze negdje u ducanu vidjeti u zivo U Ri sam uspjela AEG vidjeti valjda samo jednom i to u Sancta Domenici pred dosta vremena. Ostali to uopce nemaju
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 10:52   #3202
Inace ti AEG nema previse po ducanima, mislim da Elipso ima,barem je nekad imao.
Ja trenutno trazim klasicni stednjak,uski 2+2,inox.
Svi imaju siroke,a ako je uski,onda je 3+1,ili onaj najjeftiniji bez inoxa.
Tako da cu izgleda morat 3+1,zbog toga.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 11:13   #3203
Općenito je problem s uskom bijelom tehnikom, sve danas je široko. Meni je cijela kuhinja bazirana na 50cm širine, morao bih se ovih dana riješit 24 godina starog Whirlpool hladnjaka (još radi) ali nemam baš izbora, ovo sve što se danas prodaje je 55 ili 60cm i previsoko je (moram i mikrovalnu stavit gore). Ako pak idem na 55 onda moram kompletnu kuhinju mijenjat (stol, zidne police, kredence, napu, sudoper, indukcijski štednjak itd), a s tim mi se neda zezat, radije ću ostavit stari hladnjak i prastari štednjak koji mi zapravo služi samo kao podloga za indukcijsku ploču.
discoHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 13:43   #3204
Mi smo se odlucili za AEG L7WBEN69S.
Nije neka sreca….od uputa koje imaju bezbroj strana, a malo informacija, touch ekran koji radi/ne radi, nedostatak nekog kratkog programa (i kad ukljucim skracenje programa), program ispiranje gdje valjda lavor vode ne koristi….
To je ono sto mi prvo pada na pamet.
Sad je imam vec godinu dana pa sam se nekako pomirila s njom, ali, ponavljam, nije neka sreca.
Nadam se bar da se nece kvariti.
(Mozda sam vec bila ostavila recenziju - sad mi palo na pamet)��
ImaSmisla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 14:41   #3205
Da,to sam i ja primjetio.
Imamo AEG ov top loader uski, i to ne da ne potrosi lavor,nego mozda niti vrc vode.Nije bas najbolje.
Inace sve istalo je dosta ok.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 14:52   #3206
Meni je Electrolux koji sad ima oko 14 godina opet poceo stekati, ostane mi mokra roba nakon najjaceg ciklusa susenja. Pa moram na ruke stavit da odradi jos barem 60 minuta i onda bude ok suho. Ide mi ni zivce sto mi je za neke stvari premali kapacitet bubnja i sto nema program ispiranja bubnja, a mi imamo psa i onda bude nakon susenja dosta dlaka.

Pikirala sam nekako AEG seriju 8 jer su uglavnom ok komentari. Ali ako netko ima stogod pametnije - slusam. Glavni uvjeti: barem 10/6, kratki program za preprat sportsko od treninga, ciscenje bubnja i susilica koja ne zguzva robu. I garancija 5 godina.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 20:32   #3207
Quote:
discoHR kaže: Pogledaj post
Da. Kad sam kupovao Bosch perilicu posuđa, gledao sam da je "made in germany", nikako nisam htio "made in turkey" bez obzira na eventualnu razliku u cijeni i duže jamstvo.
Meni samo nije jasno kako je moguće da poljske i turske nisu iste kvalitete kao njemačke sa obzirom da je to sve.Bosch tvornica. Zar nije kontrola kvalitete ista. Zašto Bosch sebi dozvoljava da mu perilice iz Poljske nisu kvalitetne. Kako je moguće nije mi jasno. Ista marka, ali nije ista kvaliteta one koja je proizvedena u Poljskoj i one proizvedene u Njemačkoj
Tizian is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 10:24   #3208
Quote:
Tizian kaže: Pogledaj post
Meni samo nije jasno kako je moguće da poljske i turske nisu iste kvalitete kao njemačke sa obzirom da je to sve.Bosch tvornica. Zar nije kontrola kvalitete ista. Zašto Bosch sebi dozvoljava da mu perilice iz Poljske nisu kvalitetne. Kako je moguće nije mi jasno. Ista marka, ali nije ista kvaliteta one koja je proizvedena u Poljskoj i one proizvedene u Njemačkoj
Nisu isti modeli pa nisu ni iste kvalitete. Npr. u Turskoj se proizvode 60cm suđerice s plastičnom podnicom (bježi od toga), a u Njemačkoj s inox podnicom (nju definitivno želiš umjesto Polinoxa koji je zapravo plastika). Ukratko, Boscheva ponuda se sastoji od niže, srednje i više klase. Niža i srednja klasa se proizvode svugdje, a viša klasa samo u Njemačkoj.

Kad nešto kupujem, želim samo najbolje od onoga što si mogu priuštiti. Ne zanimaju me navlakuše u stilu popusta i duljeg jamstva. Tako samo namame ljude da kupe ove inferiornije modele s plastičnom podnicom i slično. Ta plastika (čitaj: leglo bakterija) nebi trebala uopće postojat u suđericama.
discoHR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:47.