Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 22.12.2016., 13:00   #21
Quote:
Lomel kaže: Pogledaj post
Do prije pešest mjeseci sam s njom (iako smo imali probleme) planirao svašta. Kućicu, dijecu, zajedno dugo, svakakve sladunjave pizdarije...
I sad nakon svega puko, i hoću ja i dalje sve to ali nisam siguran dali to želim s njom.
Nije mi bilo dobro s njom, dosta puta me psihički ozljedila i upoznao sam i puno puta vidio jednu potpuno drugačiju Nju koju je vjerujte mi teško voljeti i bit sretan. Ali promijenit će se kaže, čak malkice i vjerujem u to. Al jebi ga to mi nije ni d od dovoljno. Volio sam je ful a sad, hm, da volim, ali ne onako nego, mislim, neznam...Eto tako je volim-nemam pojma kako i to mi nije dovoljno.
Jako često NAS tj mene pokušavam gledati kao slučaj ful se trudim ući u svoj mozak i dokučiti šta se događa i ponekad razmišljam da (naravno osim šta već dvije godine nismo baš sretni) me pere neka kriza srednjih godina pa maštam o drukčijem životu s nekom drugom i negdje drugdje.

Pliz pišite

Bebe, ja nemam pojma kakav si ti ni kakva je ona, ali generalno je dosta loše - i netočno - početi s time "ona će se promijeniti".
Zakaj? jer si ti sunašce?

Ako ti ONA TAKVA ne paše, prekini.
Ako želiš raditi na odnosu, OBOJE se morate promijeniti. Odnosno, raditi na sebi.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.