Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 08:38   #61
Nevina dok ne dokaze tu nevinost

Posrnuo sam i na takve pa su iz nevinasca postale itekako problematicne azdaje
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 08:40   #62
Kako ti ona to treba dokazivati nevinost? Na kraju svakog dana podnosi izvjestaj koji ukljucuje gps tracking report, poneki bris i detektor lazi?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 08:44   #63
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Kako ti ona to treba dokazivati nevinost? Na kraju svakog dana podnosi izvjestaj koji ukljucuje gps tracking report, poneki bris i detektor lazi?
Dovoljno je da drzi do svoje rijeci,da bude osoba onakvom kakvom se predstavlja a ne drugacije, da ne izokrece poslije svoje rijeci,svoje ja ... jer nisam se predao toj osobi da bude poslije neka druga osoba ... zato karte na stol i pucaj iz artiljerije pa sta bude neka bude

PS.nesto si mrzovoljna jutros?
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 08:48   #64
Nisam mrzovoljna, ali glupa ocito jesam kad se upustam u raspravu s tobom iako znam da to ne moze zavrsiti drugacije nego nekom verzijom 'ti si mrzovoljna'.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 08:54   #65
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Nisam mrzovoljna, ali glupa ocito jesam kad se upustam u raspravu s tobom iako znam da to ne moze zavrsiti drugacije nego nekom verzijom 'ti si mrzovoljna'.
Zasto rasparavu? Samo tipkamo i nista vise

Shvati radje da se ljudi promjene kad ih drugi sjebu i da nisu vise isti kao i prije i da ce uvijek biti neke sumnje u njima prema drugima dok si ne dokazu suprutno. Nemam sta pametnije reci a s druge strane svaka osoba je za sebe i svatko drugacije reagira,svatko se na drugaciji nacin "popravlja".

PS. mozda je moglo zavrsiti nekom kavom,pivom
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 12:06   #66
Hvala svi
Odustati necu, pa kako bilo. Nisam bas toliko ostecena. Uostalom, rizik mi nikad nije bio stran, pa cu na taj nacin to gledati...
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 12:11   #67
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Hvala svi
Odustati necu, pa kako bilo. Nisam bas toliko ostecena. Uostalom, rizik mi nikad nije bio stran, pa cu na taj nacin to gledati...
Eto, vidis sta se desi kad ides pit sama ispred laptopa
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 12:21   #68
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Eto, vidis sta se desi kad ides pit sama ispred laptopa
O, da. Mislim da cu prekinut tu praksu. Pije se u birtiji. To ce mi novo pravilo biti. A kad se vrati kuci, ide se spat
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 12:55   #69
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Vuku me svakakve traume i vuci ce me sve dok me druga osoba,partner ne razuvjeri da nisu svi isti,da nisu sve iste,da ima boljih,postenih i vjernih osoba
Aaaaw jos jedna micica .

Meni se prosto sere od ovakvog stava.
Do kad i koliko se netko nekome treba dokazivat da nebi dobio etiketu "iste takve!!1!1"? Mjesec, godinu?
Sto ti radis u medjuvremenu? Sjedis u svojoj kuli i cesljas kosu dok ona ubija zmajeve koje si ti postavio oko dvorca i pokusava naci nacina da srusi tvoje zidove jer je ona oh tako posebna, a ti si jos vise oh oh posebniji.
Jednog dana kad ona pokaze svoje pravo lice, ono ljudsko, ono koje ponekad pogrijesi, onda ce ipak dobit etiketu "iste takve!!!11!1" jer da je fakat posebna trudila bi se vise i jace oko svog njeznog labuda .

Odrasli smo ljudi (barem ako se godine gledaju) i po meni tu nema mjesta nekom djetinjem "osvojimesada, pokazi da nisi kurva ko i sve moje bivse i slusaj dok pljujem o njima jer su samo one bile problem, ja sam oh tako divan i oh tako poseban, stovise bezgresan" stavu.

Svi mi imamo prtljagu i zidove. Svi mi zelimo biti voljeni i u vezi s nekim tko vidi koliko smo najdivniji ikad, ali ocekivati da ce netko puzati kroz blato da bi dobio (mozebitni) biser na kraju je besmisleno.
Ako ne mozes rijesit svoje probleme sam sa sobom, ako ne mozes rascistit proslost i ostavit ju tamo di joj je i mjesto, nemoj onda ocekivat da to netko drugi moze u tvoje ime.

Na kraju dana cete oboje biti mizerni. Ona jer se njen trud nikad ne cijeni dovoljno, a ti jer se ona eto ne trudi na nacin na koji ti zelis.

Imat zidove je okej.
Ne uletat u odnose full force, all shields down je isto okej.
Ocekivat da ce se netko borit sa tvojim vlastitim iskrivljenim vidjenjem tvoje proslosti, proslih odnosa i svega ostalog - nije okej.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 13:29   #70
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Aaaaw jos jedna micica .

Meni se prosto sere od ovakvog stava.
Do kad i koliko se netko nekome treba dokazivat da nebi dobio etiketu "iste takve!!1!1"? Mjesec, godinu?
Sto ti radis u medjuvremenu? Sjedis u svojoj kuli i cesljas kosu dok ona ubija zmajeve koje si ti postavio oko dvorca i pokusava naci nacina da srusi tvoje zidove jer je ona oh tako posebna, a ti si jos vise oh oh posebniji.
Jednog dana kad ona pokaze svoje pravo lice, ono ljudsko, ono koje ponekad pogrijesi, onda ce ipak dobit etiketu "iste takve!!!11!1" jer da je fakat posebna trudila bi se vise i jace oko svog njeznog labuda .

Odrasli smo ljudi (barem ako se godine gledaju) i po meni tu nema mjesta nekom djetinjem "osvojimesada, pokazi da nisi kurva ko i sve moje bivse i slusaj dok pljujem o njima jer su samo one bile problem, ja sam oh tako divan i oh tako poseban, stovise bezgresan" stavu.

Svi mi imamo prtljagu i zidove. Svi mi zelimo biti voljeni i u vezi s nekim tko vidi koliko smo najdivniji ikad, ali ocekivati da ce netko puzati kroz blato da bi dobio (mozebitni) biser na kraju je besmisleno.
Ako ne mozes rijesit svoje probleme sam sa sobom, ako ne mozes rascistit proslost i ostavit ju tamo di joj je i mjesto, nemoj onda ocekivat da to netko drugi moze u tvoje ime.

Na kraju dana cete oboje biti mizerni. Ona jer se njen trud nikad ne cijeni dovoljno, a ti jer se ona eto ne trudi na nacin na koji ti zelis.

Imat zidove je okej.
Ne uletat u odnose full force, all shields down je isto okej.
Ocekivat da ce se netko borit sa tvojim vlastitim iskrivljenim vidjenjem tvoje proslosti, proslih odnosa i svega ostalog - nije okej.
Keep calm
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 13:35   #71
odgovaram na uvodni post

treba proći neko vrijeme oporavka nakon toksičnog odnosa a ne bezglavo ulijetati iz veze u vezu
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 13:46   #72
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Keep calm
Stvarno mislis da se netko (u ovom slucaju ja) "uzbudjuje" zbog tvojih postova?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:36   #73
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Stvarno mislis da se netko (u ovom slucaju ja) "uzbudjuje" zbog tvojih postova?
Ja samo citam sto si mi postala kao odgovor pa vidim da vristis i samo sto nisi puknula ko kokica

Sve je okej, bit ce bolje
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:48   #74
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Aaaaw jos jedna micica .

Meni se prosto sere od ovakvog stava.
Do kad i koliko se netko nekome treba dokazivat da nebi dobio etiketu "iste takve!!1!1"? Mjesec, godinu?
Sto ti radis u medjuvremenu? Sjedis u svojoj kuli i cesljas kosu dok ona ubija zmajeve koje si ti postavio oko dvorca i pokusava naci nacina da srusi tvoje zidove jer je ona oh tako posebna, a ti si jos vise oh oh posebniji.
Jednog dana kad ona pokaze svoje pravo lice, ono ljudsko, ono koje ponekad pogrijesi, onda ce ipak dobit etiketu "iste takve!!!11!1" jer da je fakat posebna trudila bi se vise i jace oko svog njeznog labuda .

Odrasli smo ljudi (barem ako se godine gledaju) i po meni tu nema mjesta nekom djetinjem "osvojimesada, pokazi da nisi kurva ko i sve moje bivse i slusaj dok pljujem o njima jer su samo one bile problem, ja sam oh tako divan i oh tako poseban, stovise bezgresan" stavu.

Svi mi imamo prtljagu i zidove. Svi mi zelimo biti voljeni i u vezi s nekim tko vidi koliko smo najdivniji ikad, ali ocekivati da ce netko puzati kroz blato da bi dobio (mozebitni) biser na kraju je besmisleno.
Ako ne mozes rijesit svoje probleme sam sa sobom, ako ne mozes rascistit proslost i ostavit ju tamo di joj je i mjesto, nemoj onda ocekivat da to netko drugi moze u tvoje ime.

Na kraju dana cete oboje biti mizerni. Ona jer se njen trud nikad ne cijeni dovoljno, a ti jer se ona eto ne trudi na nacin na koji ti zelis.

Imat zidove je okej.
Ne uletat u odnose full force, all shields down je isto okej.
Ocekivat da ce se netko borit sa tvojim vlastitim iskrivljenim vidjenjem tvoje proslosti, proslih odnosa i svega ostalog - nije okej.
ne, pa ne radi se o tome da netko mora ubijat zmajeve i puzat kroz blato pa da ja na kraju dana kažem aha, danas si zaslužio da ti vjerujem ili danas nisi zaslužio.
ja osobno ne tražim da se netko ubija od truda i da radi nerealne stvari da bi mi dokazao svoju dobrotu/ljubav/poštenje/ubaci nešto. ne mora mi ić ubrat velebitsku degeniju da bi mi dokazao da mu mogu vjerovat i da mu je stalo.

tražim razumijevanje zašto nešto mogu ili ne mogu, zašto sam nešto napravila tako kako sam napravila, zašto sam u određenoj situaciji reagirala kako jesam...

u biti tražim podršku(ne sažaljevanje) za neke moje debilane i idiotarije u glavi kojih se želim i moram riješit, ali da, to je proces koji čovjek mora sam proć. ako sam sebi ne želi pomoć, neće mu nitko drugi.

zmaja mogu sama ubit.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:54   #75
uspjesno sam osvijestila svoju sklonost supendarstvu i kao posljedica toga bjezim od situacija di mi se cini da cu opet u takvom odnosu zavrsit ko vrag od tamijana... sto je u biti pozitivno
bemmu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:57   #76
Quote:
bemmu kaže: Pogledaj post
uspjesno sam osvijestila svoju sklonost supendarstvu i kao posljedica toga bjezim od situacija di mi se cini da cu opet u takvom odnosu zavrsit ko vrag od tamijana... sto je u biti pozitivno
Ak sam ja "taj" onda nebus sigurno ali opet kako znati (mene si barem upoznala) za druge ..
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:59   #77
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
odgovaram na uvodni post

treba proći neko vrijeme oporavka nakon toksičnog odnosa a ne bezglavo ulijetati iz veze u vezu
Ma predugo sam i cekala. Stvarno predugo. Zacementirala sam se bila u tu kaljuzu, jedva se iscupala
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 15:31   #78
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Ma predugo sam i cekala. Stvarno predugo. Zacementirala sam se bila u tu kaljuzu, jedva se iscupala
Ne valja srljat iz veze u vezu, a bogami ne smije se ni zacementirat nakon propale veze u dugovremensku kaljuzu razocarenja prema suprotnom spolu.

Nek si ti nama nasla vikendasa. Meni zvuci ok
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 19:16   #79
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ne valja srljat iz veze u vezu, a bogami ne smije se ni zacementirat nakon propale veze u dugovremensku kaljuzu razocarenja prema suprotnom spolu.

Nek si ti nama nasla vikendasa. Meni zvuci ok
A imate I nesto zajednicko
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 21:27   #80
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
A imate I nesto zajednicko
Nemoj samo rec isti ukus za glazbu
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.