Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 15:32   #661
Hvala juventa

Zadnje su vagani prije tjedan i pol, bili su svi oko 3,5 kg. Mislim da je on sada već u 5 ; on je veći muškić od njih dva; i najveći pas u leglu.

Baš bum ga danas izvagala. A i mi smo vagali, da ili ne, da ili ne....i onda je u nedjelju odluka PREvagnula. Znači, taj pas, a i svi su vrlo karakterni, ide ko strela, to je hrabro, niš ga ne sekira. Ruf je sišao niz nasip i otišao skroz do vode, Spot drito za njim, požurim i ja i imam kaj vidjeti...taman sam naišla kada je pao u vodu. I niš, okret, plivanje i van. I ko da niš nije bilo, šetali smo još sat vremena a on ni trt ni mrt......a u nedjelju je bilo fajn hladno.

I kada sam se vratila; rekoh mužu da je mali prošao inicijaciju, da je to psina i da mora ostati


Valjda nisam pogriješila.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 11:38   #662
Točno tip pasa kakve volim -sitni, dinamitni, terijeri, pitoliki... U sridu!!

Čestitam!!! Iako, Ruf ne izgleda oduševljen
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 14:38   #663
Mila, znaš da je još jedan slobodan

Jede za šaku

Pitaj Kiru kaj veli....
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:18   #664
Kira nema pravo glasa u ovom domaćinstvu, ja bi ih 100 al bi onda vjerovatno došla na 30 kg
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:25   #665
Pa jedi, jedi sestro......

Ovo bi Kira istrčavala.....
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:49   #666
One day, one day for sure

Ama jedem, al kad je stalna akcija džabe i slanine i ostalo
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 17:32   #667
Kakav metabolizam!!

I da, evo gotovo je.... rezerviran je..... ode u nedjelju!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 01:19   #668
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Hvala juventa

Zadnje su vagani prije tjedan i pol, bili su svi oko 3,5 kg. Mislim da je on sada već u 5 ; on je veći muškić od njih dva; i najveći pas u leglu.

Baš bum ga danas izvagala. A i mi smo vagali, da ili ne, da ili ne....i onda je u nedjelju odluka PREvagnula. Znači, taj pas, a i svi su vrlo karakterni, ide ko strela, to je hrabro, niš ga ne sekira. Ruf je sišao niz nasip i otišao skroz do vode, Spot drito za njim, požurim i ja i imam kaj vidjeti...taman sam naišla kada je pao u vodu. I niš, okret, plivanje i van. I ko da niš nije bilo, šetali smo još sat vremena a on ni trt ni mrt......a u nedjelju je bilo fajn hladno.

I kada sam se vratila; rekoh mužu da je mali prošao inicijaciju, da je to psina i da mora ostati


Valjda nisam pogriješila.
Nisi pogriješila kad je odluka ionako bila njegova, mišliš da je taj manevar bio slučajan?

Ma super, baš mi je drago. Volem tu terijersku srčanost i neustrašivost, kurčim se pa dokle ide.

Čini mi se da ste brzo uspjeli udomiti sve malce, odlično. Jeste sami radili provjere ili su vam cure iz Indiga uskočile? Škicala sam i ja jednu od curki (Pandoru), ali je muž u startu proslijedio 'no way' pogled. Kao i za sve ostale koje mu suptilno pokažem.

Sretno vam i kelji slikice da vidimo u šta će se malo čudo pretvoriti.

P.s. Ruf je prekrasan
__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..

Zadnje uređivanje juventa : 14.12.2017. at 01:30.
juventa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 08:56   #669
Indigo je vodio a mi smo si dali za pravo da damo konačni obol; no; istih smo pogleda , Indigovci i mi, za ono kaj pas treba imati pa je svaki udomitej kojega su poslali - bio pravi. U međuvremeno smo podosta njih i odbili.

Je, dosta brzo su se udomili, evo; mjesec dana je prošlo, i to ako uzmemo u obzir da su crni a ekipa kao zazire od crnih. Pomoglo im je to kaj su terijeri i kaj zgledaju kako izgledaju.

Pandorica živi ko kraljica, ona nam je najbliže, nju smo već i posjetili. Ima curicu od dvije godine i jednog malca od 8 mjeseci. I ona je najmanje slična ostalj četvorki, izgledom najviše odskače. Ona bude povišlja mislim, ima duže noge. Povukla je više , predpostavljam, onoga tko nije terijerske krvi .


Eh, to bi bio bingo da je kod vas završila; postali bi svojevrsni kumovi a svakako dobri frendovi!!!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 22:45   #670
Imamo goste na cuvanju!



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 17:42   #671
Ha čuj, možda nam ne bi dali zeleno svjetlo.

E, a bili bi i relativno blizu, mi smo na krajnjem istoku metropole, bilo bi to baš kul.

Nikad mi nije bilo jasno zašto ljudi neće crne pse jer sam ja silno htjela crnu curicu, ali su sve za koje sam zvala taman bile udomljene.
Jedini uvjet za psa mi je bio da nije mužjak terijera. Svi znamo kako je to završilo. Sad bih još jednog terijera. :štokholmskisindorm: :klap:

Ma neka su tako brzo našli svoje domove, nadam se za zauvijek.
__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..
juventa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 14:18   #672
Naša divljač!

Quote:
juventa kaže: Pogledaj post
:



E, a bili bi i relativno blizu, mi smo na krajnjem istoku metropole, bilo bi to baš kul.




Ma daj, pa nismo si daleko!

Javi se negdje, nekako.... face, nesto.....

Fotka od danas. Lijevi pas, dogo kuja, kod nas je na cuvanju! Inace, u srodstvu sa nasom kraljicom koja joj dode tetka po mami!





Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 22:14   #673
Prekrasna ekipa
zo-ey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 11:47   #674
divni su
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 12:02   #675
Hvala vam curke!!!!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 12:30   #676
Bok ekipa!

Spot nam raste.



A i Miča je uvijek tu negdje!
Ne propusta setnje





Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 12:48   #677
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.