Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2003., 13:21   #21
Quote:
walter kaže:
A jebiga Drito, ja imam dost love da pički platim piće, ali kužiš, zašto njoj da platim jedno, kad sebi mogu dva? Ili jedno meni, jedno tebi. Nemam interesa da njoj plaćam. Uostalom, kakva je to pička koja nema dovoljno para da si plati piće?
jos jednom vam kazem...najvise volem bajne djeve koje nemaju za pivo....onda im ja sa zadovoljstvom kupim...zapravo..ja curama volim kupovat svasta. Najvise volim kupit raznorazne romanticne predmete...nesto kao plisane medeke i slonice. Kiki? Ma neeee

Zadnje uređivanje Drito Konj : 11.11.2003. at 15:58.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 15:52   #22
ne mogu vjerovat da plaćanje pića može biti razlog za toliko analize i diskusije. Meni bi bilo ispod časti da ja sad proučavam i natažem se oko toga tko će platit sok
ovje ja pokazujem da kao tipicno zensko nista ne razumijem. Da Moderator Powa!
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 15:59   #23
Quote:
ela kaže:
ne mogu vjerovat da plaćanje pića može biti razlog za toliko analize i diskusije. Meni bi bilo ispod časti da ja sad proučavam i natažem se oko toga tko će platit sok
Pa plati si ga sama onda. Ti moraš znat, ko žensko, da ako ti ja platim colu, da očekujem pušidbu. A ako platim traubi sodu, onda moraš i frendicu dovest.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 16:00   #24
Re: Ko koga jebe?

Quote:
Coeus kaže:
Jesmo li mi samo u zabludi da mi njih jebemo?
Mi jebemo samo kad one žele, i koliko one žele...
One mogu izaći bez kune i ne znam kako da izgledaju mogu se pojebati iste večeri(što je zgodnija može više birati, ali uvjek će se naći neki jado i za onu najružniju), a mi da bi jebali, moramo se dobro najebati i potrošiti novaca.
Life's a bitch, then you marry one and eventually die....
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 16:04   #25
Quote:
ela kaže:
ovje ja pokazujem da kao tipicno zensko nista ne razumijem. Da Moderator Powa!
kakva je ovo divna intervencija u moj post nabijem vas sebi među dojke
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 16:08   #26
Quote:
walter kaže:
Pa plati si ga sama onda. Ti moraš znat, ko žensko, da ako ti ja platim colu, da očekujem pušidbu. A ako platim traubi sodu, onda moraš i frendicu dovest.
onda ak ja tebi platim colu ima da pereš prozore nakon što ih zaštrcam svojim pičkomlazom nakon što te vidim tako lepog

ideja ostatku moderatora: ajmo sad editirat tak da ništa ne zbrišemo nego samo dopišemo i time pokazati svoju superiornost!
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 17:08   #27
Talking povratak latentnog kljuseta

Quote:
Drito Konj kaže:
ti si papak.
meni dečki placaju da mogu uzivat u mom drustvu.
sjedi, 1.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 18:43   #28
Re: Re: Re: Ko koga jebe?

Quote:
Vodeni kaže:
vidi se tko je pravi jebac, tako se to radi u svijetu jebaca
( ne mogu odoljet' žao mi je, jače je od mene )
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 00:01   #29
meni ako picka ne plati pice nakon sto sam joj posvetio 15 minuta svoje paznje, gubi mi se smisao i to nije vise to... jednostavno mi se pocne gadit, postane mi nekako prljava i ne mogu vise zborit s njom niti rijeci, tako da se moram lagano udaljit od nje i krenut dalje
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 00:18   #30
Quote:
Vodeni kaže:
meni ako picka ne plati pice nakon sto sam joj posvetio 15 minuta svoje paznje, gubi mi se smisao i to nije vise to... jednostavno mi se pocne gadit, postane mi nekako prljava i ne mogu vise zborit s njom niti rijeci, tako da se moram lagano udaljit od nje i krenut dalje
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 00:20   #31
Quote:
Drito Konj kaže:
ti si vidio
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 00:27   #32
Quote:
Vodeni kaže:
ti si vidio
o tome kaj sam ja vidio mogli bi razgovarat i u ordinaciji doktora koji se bavi regresivnom hipnozom ali da
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 00:32   #33
Quote:
Drito Konj kaže:
o tome kaj sam ja vidio mogli bi razgovarat i u ordinaciji doktora koji se bavi regresivnom hipnozom ali da
ne mogu se niti ja pohvalit savrsenim vidom te veceri, tako da niti ja nisam vidio dosta, ali sam zato cuo
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 10:34   #34
sad tek vidjeh ovo

povratak latentnog kljuseta

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Drito Konj kaže:
ti si papak.
meni dečki placaju da mogu uzivat u mom drustvu.
sjedi, 1.
--------------------------------------------------------------------------------
AHAHAHA
ela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger