Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2005., 23:59   #1
sto mislite o sljedecem:

naime,idem jucer po jednom ducanu i tak opazim mamu i kcer,razgledavaju...kcer je uglavnom izmedu 10-12 god. starosti.ne nesto previse razvijena,ali izgleda razvijenije nego uobicajene 10-12-o godisnjakinje i ima na sebi majcu na kojoj velikim slovima pise"HOT AND SEXY,WANNA LICK?"
pitanje je -sta licno mislite o tome?o toj dobnoj starosti i natpisu na majci koju mala fura medu rajom(a medu njima i vjerojatno po koji manijak)i dali bi svojoj kceri od 10-12 god. dopustile da to nosi,bilo kad je s vama ili bez vas?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 02:12   #2
Re: sto mislite o sljedecem:

Quote:
AFRODITA69 kaže:
naime,idem jucer po jednom ducanu i tak opazim mamu i kcer,razgledavaju...kcer je uglavnom izmedu 10-12 god. starosti.ne nesto previse razvijena,ali izgleda razvijenije nego uobicajene 10-12-o godisnjakinje i ima na sebi majcu na kojoj velikim slovima pise"HOT AND SEXY,WANNA LICK?"
pitanje je -sta licno mislite o tome?o toj dobnoj starosti i natpisu na majci koju mala fura medu rajom(a medu njima i vjerojatno po koji manijak)i dali bi svojoj kceri od 10-12 god. dopustile da to nosi,bilo kad je s vama ili bez vas?
ne treba ju odmah zaredit za časnu...nek uživa ako hoće,jer ima mamu koja joj dopusti da uživa ne nešto slično ovakvima mamama na forumu
 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 03:03   #3
po tome sto nema bas odgovora mislim da su nase mame jako liberalne...ili pak nisu ali neznaju sta da napisu jer mozda bi -misle -ispale smjesne.sutnja je zlato,kak se ono veli...
iskreno,ja sam dosta liberal zenska,imam i sama dvoje zenske djece ali jednostavno nisam bas za takav natpis u toj dobi.narocito ako je djevojcica bas ono izgledom i duhom za tu dob.e sad ako je 12-ogodisnjakinja po izgledu kao neka 20-ogodosnjakinja,kakve tu i jesu,onda bi mozda jos progledala kroz prste iako znam da bi tek tada napravila sranje...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 03:34   #4
Nisam još mama tak da iskreno ne znam kako ću razmišljati kad se moje dijete nađe u toj dobi, ali trenutno mi je to degutantno...

I ovog trena mislim da svojo kćeri u toj dobi ne bi dopustila da nosi majcu s takvim natpisom... Kad bude malo starija i odgovorna za svoje postupke nek radi kaj hoće...
__________________
Ljubav je...
chocogirl35b is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 08:17   #5
Quote:
AFRODITA69 kaže:
po tome sto nema bas odgovora mislim da su nase mame jako liberalne...ili pak nisu ali neznaju sta da napisu
a ja mislim da niš ne pišu jer je tema otvorena u ponoć kad mame možda....spavaju?
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 10:43   #6
ja mojoj vise nemogu braniti sto da nosi... ali mislim da nebi voljela na njoj vidjeti takav natpis....
__________________
Slabiji (s)pol je jaci (s)pol zbog slabosti jaceg (s)pola prema slabijem (s)polu.
oseka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 11:28   #7
za vjerovat je da neke mame neznaju engleski....
brijem da su 'opasniji' oni natpisi na kineskom
kao na mojoj kapi npr.
 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 20:01   #8
ah...
danas curice od 11 godina furaju majice sa playbojevim zecicem i playboy natpisom. sve je to normalno. deckici od 10 godina oce majice sa kosturima. i zanimljivo je gledati reakcije razlicitih roditelja na jednaku djecju zelju. jedni se zgrazaju i govore mu da su za njega bob the builder i slicni a ne kosturi, dok drugi budu odusevljeni izborom svog djeteta, trecima nije bas drago al opet pristanu na to, i tako.
onda decko od 15-16-17 godina oce majicu iron maidena sa ogromnom glavom kostura a u glavi je svijeca koja gori i kostur drzi dignut srednji prst... pa opet isto, neki roditelji se zgroze i deru na dijete; "si ti lud, takav da mi po cesti hodas??" dok drugi kazu "super, i ja cu kupit istu"
al te curice... ma nis me ne cudi... a ne znam kako cu razmisljat kad budem mama, jos duuugo necu bit pa se ne zelim zamisljat u toj situaciji da mi klinka oce imat tako neki izazovan natpis...
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 20:32   #9
nedavno sam u dječijoj ordinaciji vidjela sexy natpis na majici curice od 6 godina... odvratno za vidjet, al očito ni prodavači, a ni roditelji ne znaju engleski..... a kako im reč šta piše i da li im reč.. ne znam....

i ne, ja to svojoj djeci ne bih dopustila!
Malta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 09:03   #10
Sta ja znam,sjecam se da sam sa nekih 13 imala majicu na kojoj se dvije svinje prase (mislim,s ledja je na zenku 'naskocio' muzjak) i ispod pise "making bacon".
Imala sam i neku sa dvije kornajce,ne znam sta je ispod pisalo,ali nesto u tom stilu i jos jednu (ne znam o kojim se zivotinjama radi).

Roditelji su mi kupili obicne majice kratkih rukava,a ja sam pomogla nesto komsiji i posto je on imao hrpu preslikaca (onih preko kojih predjes peglom i slika ostane na majici),rekao mi je da sebi izaberem par.
I tako,ja sam izabrala par "ljubavnih",ono mede,zeke,kuce,mace i izmedju njih srce i 2-3 ova sa svinjama,kornjacama...onda sam to polijepila na obicne jednobojne majice kratkih rukava.

Mozda se neko od komsija i zgrazavao na to,ali moji roditelji nisu nista rekli (ne znaju engleski,ali vide slike ).
Meni je to prosto bilo jako smijesno,obozavala sam tu majicu sa svinjama.Popravljala mi je raspolozenje.

U tim godinama djeca zele biti primjecena,drugacija,postaju mali buntovnici,zele da istaknu da nisu vise mali,da su odrasli...

Mozda starim,ali eto ta "HOT AND SEXY,WANNA LICK" majica mi se ne bi svidjela na mojoj cerki.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 15:53   #11
Znaci trebaju mame uciti engleski.
Pod hitno.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 00:27   #12
meni se čini da ova mama živi u americi, pa vjerujem da zna engleski

samim time razumije što piše na majici
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 01:15   #13
Meni je koma vidjeti i kad se male curice oblace tipa B.Spiers ili neka druga sexi pjevacica. Taj natpis mi je skroz degutantan i moja ga mala ne bu nosila,nis takvoga. Djeca moraju biti djeca a sa 10 ,12 godina to i jesu. Gdje je granica to nek si svak odredi sam(roditelj). Moda je jedno ali biti degutantan, vrjedjat,... to je drugo.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 08:58   #14
Sto se ima za misliti uopce? Naziv za spolni odnos s 10-12 godisnjakinjom je pedofilija, a natpis na maljici eksplicitno poziva na to.
Tezi slucaj kravetine je majka u pitanju.
Einherjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 15:26   #15
Quote:
Rita kaže:
Meni je koma vidjeti i kad se male curice oblace tipa B.Spiers ili neka druga sexi pjevacica. Taj natpis mi je skroz degutantan i moja ga mala ne bu nosila,nis takvoga. Djeca moraju biti djeca a sa 10 ,12 godina to i jesu. Gdje je granica to nek si svak odredi sam(roditelj). Moda je jedno ali biti degutantan, vrjedjat,... to je drugo.
Gle nek sami odluče nositi što hoče...evo ja imam 15god i isto se zgražam od takvih majica tipa kostura sa "srednjakom"...

Pa nečeš joj do 14-15 godine odlučivati što če nositi i kako se ponašati?
 
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 05:18   #16
Ma nemoj,nego tko ce joj odlucivat? Ulica? Pa valjda su tu roditelji da odgoje djete i da se brinu. Pa kaj da mi kaze da se hoce drogirat ili prostituirat ili kaj ja znam pa kaj bi ju pustila? Ajd molim te kad imas svoju djecu onda reci tak nesto
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 06:36   #17
Re: sto mislite o sljedecem:

NE mislim nista. Pretpostavljam da je ovaj topik ovdje da se zgrazamo. OK, razumijem, imas kceri koje se priblizavaju toj dobi, pa se bojis sto ce se dogoditi.

Meni je natpis na toj majici samo izraz buntovnistva dvanaestogodisnje djevojcice i isprobavanje granica. Pretpostavljam da ne bih dozvolila svojoj kceri da tako hoda, ali opet tko sam ja da mislim o necijoj tudjoj kceri. Uostalom, cisto sumnjam da pas koji laje i grize. ODnosno da djevojka koja nosi natpis o lizanju misli nuditi usluge. Ali pretpostavljam da joj je priopritet objaviti svijetu da o lizanju razmislja. Mislim kad bih joj bila mama, da bih joj pokusala predloziti drugaciju listu prioriteta. Cak i ako se bavi lizanjem (nije li malo prerano) - prioritet nije razglasiti u javnosti.


Hmh. Pretpostavljam da moj odgovor nije ono sto se ocekuje. Pretpostavljam da je preliberalan i prekonzervativan. I ne da mi se braniti ga niti u jednom smislu.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 07:30   #18
Quote:
chocogirl35b kaže:


I ovog trena mislim da svojo kćeri u toj dobi ne bi dopustila da nosi majcu s takvim natpisom... Kad bude malo starija i odgovorna za svoje postupke nek radi kaj hoće...
slazem se s chocogirl, ali u pravilu ne smeta me na tudjoj djeci, mislim da to ne bi i primjetila eventualno da ima popratnu fotku mozda bi zablejala, a inace nije da bas proucavam kako je tko obucen i dal mu pise na majci adidas,nike ili hot,sexy what ever

to je kako je vec neko naveo izraz bunta, zeli da je razlikuju, da se osjeca odraslije ukoliko je cura od 12 godina, a mozda cura ima 17-18 pa hoce djelovat starije ;-)

btw afrodita otkud znas da je to cura od 12 godina, jel mozes vjerovat da moju sestru koja ide na faks svrstavaju pod 8. razred osnovne skole, a obleku si jos uvijek moze kupit na djecjem odjelu ,onak je sitnije grade za razliku od mene koju su svrstavali pod faks kad sam isla prvi srednje jer sam imala bujniju gradu i ozbiljniju facu
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 10:26   #19
Quote:
Rita kaže:
. Pa kaj da mi kaze da se hoce drogirat ili prostituirat ili kaj ja znam pa kaj bi ju pustila?
da to hoce, sigurno ti nebi rekla nego bis saznala, vjerovatno, medju zadnjima, kad bi vec sve oho-ho uznapredovalo
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 12:15   #20
ma, sve to stoji, ali koji kreteni stavljaju natpise koji aludiraju na sex i stajaznamstajojne na majice predvidjene za 6-ogodisnju djecu???
imala sam prilike vidjeti stosta, tak da mi zbilja nije jasno... i onda jos nabacaju sljokice i boje koje upadaju u oci, pa sve to ispadne ko hodajuca reklama.
istina neke mame ne znaju, ali nisu mozda one toliko krive koliko sami proizvodjaci!
Tajwy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:37.