Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2006., 12:55   #41
ma ne , ne moj frend , frend od maloga , isto tako kikich
i nije to pam nego pat
moji frendovi znaju da ja svakoga tko puca bez da zna kuda smatram za legitimnu metu

a kaj kao ti kazem da sam u jednoj kancelariji , kod veoma ozbiljnog gospodina , koji je tada radio vrrrrrlo odgovoran posao takoder vidio jedan od tih metaka?????
kako bilo ,iskreno smatram da je znanje jedini moguci nacin borbe protiv gluposti i da je ucenje odgovornosti od malena jedini nacin za sprijeciti neodgovorno ponasanje kasnije
ne savrsen nacin , ali ipak , bar nesto
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 16:46   #42
zg sash, slazem se i moji su mem isto tak. Na zalost i ja sam morala neke stvari o oruzju nauciti cisto zbog rata u kojem smo bili ali bolje je klincima pokazati i naucit ih da budu odgovorni nego zabijat glavu u pjesak a ovo o drzanju bombi kojecega po tavanima me uzasava. Treba jako pazit s kim se djeca druze. Tu u USa je jako popularno da roditelji naprave sastanak i sazna se ko ima kakvo oruzje i kak ga drzi i gdje pa da se zna. Ak neces da ti tam djete ide na igranje ili si se uvjerio da su ti roditelji odgovorne osobe pa je sve OK. Svasta se desava a i tu ima oruzja ko u prici mada mislim da nema takvog(bombi,granata, zolja i sl) kao kod nas.
Sto se tice tog nasilja ,vec sam odgovorila . Jako sam protiv i protiv filmova strave,fuj.
Sex djeca ne smiju gledat a nasilje smiju, koji idiotizam.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2006., 08:03   #43
rita , slazem se da bi bilo idealno kad bi djeca bila postedena bilo kakvog upliva nasilja i stresa
nazalost , to je jos jedna mission impossible
gdje god pogledas , netko nekoga tuce , kolje , raznosi ...
o RL da ne pricamo , kaj sve dijete dozivi u svom okruzenju
znaci , opet ista prica , to je tu i tu se nis nemre
cijele industrije rade na tome da djeci priblize i prikazu nasilje , nasuprot nekolicini roditelja koji zele svoju djecu zastititi i pruziti im djetinjstvo kakvo bi oni u stvari trebali imati
i opet jedino ostaje edukacija i pokazati da postoje i ljepse i korisnije stvari
i nadati se
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.