Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2007., 16:43   #21
Vrtić si fulal, al mozda dođem i tamo jednog dana.

Radi dosta na inkluziji kod njih u potočnici pa me baš zanima kak im ide i koja su iskustva.
Ako je netko upućen, nek se javi jer ovdje gdje sam obavljala svoju praksu mi nisu baš ništa rekli o tome i koliko vidim nemaju inkluziju trenutno ni u planu.
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 14:44   #22
Quote:
-kitten- kaže: Pogledaj post
Vrtić si fulal, al mozda dođem i tamo jednog dana.

Radi dosta na inkluziji kod njih u potočnici pa me baš zanima kak im ide i koja su iskustva.
Ako je netko upućen, nek se javi jer ovdje gdje sam obavljala svoju praksu mi nisu baš ništa rekli o tome i koliko vidim nemaju inkluziju trenutno ni u planu.
Kitten, jesi li ti još na faksu? Ako jesi, koja si godina?
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 14:50   #23
meni je vrtić najveća trauma.
najveći problem mi je bilo jest, jer sam 7/10 jela koje su nam davali mrzio.
i bila je jedna, isto tak strah i trepet.ja sam u vrtiću sa sobom radio malo, khm, kuzite, cudne stvari ne i onda je kucka SJELA na mene da se nemogu dirat
ugl isto je bila jedna, koju sam obožavao, pricao sam sa njom i nije me tjerala da jedem.
ima jedan lik koji je bio onak delikvent.i mi smo se tam igrali sa nekim stednjakom sta je imao mehanizam a on je izvadio dio i bacio ga na neku 1x1 platformu ispod prozora.i ta strah i treped je njega izgurala van kroz prozor da ide po to
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 15:48   #24
ja se sjecam jos kad sam ja isla u vrtic da se jedno dijete pokakalo u gace pri spavanju i da su mu se tete rugale, smijale i da su se derale : ''posro se ko grlica!''
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 16:17   #25
Quote:
Barica kaže: Pogledaj post
ja se sjecam jos kad sam ja isla u vrtic da se jedno dijete pokakalo u gace pri spavanju i da su mu se tete rugale, smijale i da su se derale : ''posro se ko grlica!''

Ovo mi je koma za cut. Ti si to zapamtila, a zamisli samo kako si je tu situaciju zapamtilo to dijete koje se pokakalo i kako se posramljeno osjecalo.

@nedafeus - bem ti misa, pa u koji vrtic si ti isao

@pcelica maja - ja sam ti tek prva godina na ovom faksu, znaci ovo mi je bila prva praksa. Ak te kaj zanima vezano uz to pitaj na pm da tu ne pisemo bezveze.
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 12:11   #26
Ja sam teta u vrtiću (nažalost po zamjenama jer nemam vezu za posao)

Žao mi je ako itko ima loša iskustva s tetama i moram napomenuti kako postoji znatna razlika vrtića nekad i sad.

Mene djeca, navodno, vole.. bar imam takvu povratnu informaciju od roditelja. Radim u sedam vrtića (gdje treba) i u mješovitim skupinama i u jaslicama.

Najteže jeraditi s djecom koja su "neukrotiva" , a onda s djecom koja imaju posebne potrebe (hiperaktivnost, autizam, nedovoljan mentalni razvoj pa čak i zlostavljana djeca).

Ipak, kroz dan se trudiš zadovoljiti potrebe svakog djeteta u skupini, a to je napor (previše djece u grupi)


Nadam se da će što prije pred sabor novi pedagoški standard na radost teta i roditelja, a u korist djece!!!
metix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.