Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2003., 17:32   #1
Žene - čemu to?

Naime šta!?
Mislim, imteresantna je činjenica da su i najveće frajere u povijesti sjebale baš žemske!
I to ne bilo koje žemske nego njihove vlastite ''the žemske''!

Naime šta!?
Osobno se reklamiram okolo kao veliki kuler i faca i štatijaznam i stvarno je malo toga što me može izbaciti iz takta, ali kad se radi o ''Njoj''.... tu uvijek padam. Zagarantirano! Najgore od svega je što se više niti ne uzbuđujem oko toga. Mogu ja na tu temu mantrat i smišljat filozofije i svašta nešto, ali ako ona odluči (iz bilo kojeg samo njoj poznatog razloga) mene sjebat... 30 sekundi posla i... to je to.

Naime šta!?
Koji put stvarno mislim da se radi o zavjeri koja traje još od pamtivjeka. Jeba me pas ako žene ne prolaze nekakve tajne tečajeve di ih uče kako sjebat muškarca. Ili im je ta sposobnost već zapisana u genetskom kodu...

Ali ajde...
Bar nisam jedini!
Sjećam se da sam neko vrijeme lomio sa tipom kojeg sam upoznao negdje usput... Tip je stvarno bijo faca! Plus je bijo omiljen u društvu jerbo je bez beda znao napit i nahranit cjelu ekipu. Mufte brancini i dooobro crno! Eh, to su bili dani...
Koji put bi malo znao zagnjavit govorancijama, ali i to je bio dio njegovog šarma. Skupio je fiinu ekipicu i sve je bilo kul i za 5 dok nije naletio na jednu žemsku, lokalnu sponzorušu.
Ja sam odma znao da to neće na dobro izać. I nije...
Toliko ga je sjebala da je jadnika razapela njegova vlastita ekipa. Onako, ko iz pizdarije!
A bijo je najveći frajer u drušvu...

Što su ti žene! Pih!!!
Nexus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 17:36   #2
Čopor žena će prije pojest čopor vukova, nego obratno.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 17:40   #3
Re: Žene - čemu to?

Quote:
Nexus kaže:
A bijo je najveći frajer u drušvu...
pa zato nas svemirci izbjegavaju jebote, ono, posaljemo u svemir muski i zenski gen, nas je propao po putu, nasli su onaj drugi i sad nema sanse da se pojave....
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 00:18   #4
Quote:
Naime šta!? Mislim, imteresantna je činjenica da su i najveće frajere u povijesti sjebale baš žemske! I to ne bilo koje žemske nego njihove vlastite ''the žemske''! Naime šta!? Osobno se reklamiram okolo kao veliki kuler i faca i štatijaznam i stvarno je malo toga što me može izbaciti iz takta, ali kad se radi o ''Njoj''.... tu uvijek padam. Zagarantirano! Najgore od svega je što se više niti ne uzbuđujem oko toga. Mogu ja na tu temu mantrat i smišljat filozofije i svašta nešto, ali ako ona odluči (iz bilo kojeg samo njoj poznatog razloga) mene sjebat... 30 sekundi posla i... to je to. Naime šta!? Koji put stvarno mislim da se radi o zavjeri koja traje još od pamtivjeka. Jeba me pas ako žene ne prolaze nekakve tajne tečajeve di ih uče kako sjebat muškarca. Ili im je ta sposobnost već zapisana u genetskom kodu... Ali ajde... Bar nisam jedini! Sjećam se da sam neko vrijeme lomio sa tipom kojeg sam upoznao negdje usput... Tip je stvarno bijo faca! Plus je bijo omiljen u društvu jerbo je bez beda znao napit i nahranit cjelu ekipu. Mufte brancini i dooobro crno! Eh, to su bili dani... Koji put bi malo znao zagnjavit govorancijama, ali i to je bio dio njegovog šarma. Skupio je fiinu ekipicu i sve je bilo kul i za 5 dok nije naletio na jednu žemsku, lokalnu sponzorušu. Ja sam odma znao da to neće na dobro izać. I nije... Toliko ga je sjebala da je jadnika razapela njegova vlastita ekipa. Onako, ko iz pizdarije! A bijo je najveći frajer u drušvu... Što su ti žene! Pih!!!
Skidam kapu Rođen je novi H. Miller. Molim autogram, skenirani na pm prije nego si postao tako slavan da imaš svoje gruppies.

Ovo je moto mk, zatvarajte sve topice, na početku je rečeno sve.

LJubi te Lucija
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 00:20   #5
Meni stvarno nije jasno kako se to "sjebava muskarac"...stvarno to nisam radila..mislim..kako?
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 10:47   #6
Quote:
Minam kaže:
..mislim..kako?
Probaj pa ćeš vidit da ti ide!
Nexus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 12:41   #7
U pičkumaterinu Nexus je negdje prisluškivao

Koja je to kuja izdala Udruženje?


ma kakvi Nexus, šta ti je, mi smo plaha ezoterična bića iz svemira , tebi se nešto pobrkalo, sanjao si ružno
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 12:45   #8
šmrc...jadni nexus... ti se samo slabo snalaziš... i to je to...
__________________
"live and let live..."
netko drugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 13:07   #9
Quote:
Minam kaže:
Meni stvarno nije jasno kako se to "sjebava muskarac"...stvarno to nisam radila..mislim..kako?
Kak možeš sjebat nekoga tko ne zna ni kak se pali veš mašina? Trudiš se, trudiš se a on te gleda ovako
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 13:16   #10
čemu žene (češka se po glavi i posprdno se smijulji ), jedan od razloga jest - da bi UVIJEK, al UVIJEK bili svjesni da smo mi vaš podsjetnik na vašu slabost, a ne moć u koju ste nerealno uvjereni.

Drznuli ste se na Boga i dobili što ste zaslužili - žene.
Bič božji.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 18:03   #11
Talking

E! Dobra tema! Pa ta famozna žena je vraga strpala u bocu! Pa ko smo mi muškarci da nas ne sjebe?
Al ljudi meni nšta nema ljepše nego kad sam siguran da me žena sjebala! Ma to je meni najljepši osjećaj kad znam da me može i želi sjebati, onda se borim da budem što više sjeban samo ako znam da će me sjebati to famozno stvorenje!

Ma nije filozofija života u tome da čovjek nebude nikad sjeban!
Već u tome kad bude sjeban da se opet povrati na početak tako da famozna žena ima ponovo šansu da ga sjebe!
 
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 00:56   #12
Quote:
[harii] kaže:
E! Dobra tema! Pa ta famozna žena je vraga strpala u bocu! Pa ko smo mi muškarci da nas ne sjebe?
Al ljudi meni nšta nema ljepše nego kad sam siguran da me žena sjebala! Ma to je meni najljepši osjećaj kad znam da me može i želi sjebati, onda se borim da budem što više sjeban samo ako znam da će me sjebati to famozno stvorenje!

Ma nije filozofija života u tome da čovjek nebude nikad sjeban!
Već u tome kad bude sjeban da se opet povrati na početak tako da famozna žena ima ponovo šansu da ga sjebe!
Dragi dnevniče, danas sam čuo jednu prostu riječ SJEBATI!!! Kad je govorim i pišem osjećam se moćno i snažno. Od sad sam ja frajer koji jasno i glasno kaže SJEBATI!!! Konačno nešto novo u mom životu! Konačno sam pravo i nenadjebivo muško!!!
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 01:36   #13
Quote:
nataniel kaže:
...Drznuli ste se na Boga i dobili što ste zaslužili - žene.
Bič božji.
..gle!..mi se drznuli. a vi ste treptale nevino okicama kad vam se primililo...zensko, nevolja u raju..

...ma nije on nas tako kaznio. drugacije je on to napravio. e, bas necu rec kako...
__________________
..potpis
..a unda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 02:05   #14
Talking da ti čiko kaže

Evo ovako:

Zene su ti kao divlje zvijeri. Recimo ti si krenio sa zenskom a prije toga niste bili prijatelji, drugim rjecima ne znas bas sve o njoj. e onda ti pocnu radit stvari koje se tebi cine poprilicno cudnim i neukusnim. zato ih trebas "izdresirat" postavit joj kriterije, nesto u stilu bontona; ono to smijes to nesmijes, i odlucno joj dat do znanja da to postuje ili nema nista od veze. treba im zaprijetit, nekako ih dovesti u red ili si stari jebo jeza u guzicu. pa tebi od volje sto ces napraviti
dr. Zoidberg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 03:32   #15
Quote:
lucija kaže:
Dragi dnevniče, danas sam čuo jednu prostu riječ SJEBATI!!! Kad je govorim i pišem osjećam se moćno i snažno. Od sad sam ja frajer koji jasno i glasno kaže SJEBATI!!! Konačno nešto novo u mom životu! Konačno sam pravo i nenadjebivo muško!!!
Bez komentara!
 
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 08:31   #16
zakaj je gagarin letio u svemir?
pa htio je zbrisat, normalno.

muž jedne žene koju poznam je tamo jednu nedjelju otišao po pljuge i novine i nije se vratio. javio se tek za 6 mjeseci iz amerike da je dobro. da je stvarno dobro. kaj misliš ZAKAJ?!
ziher mu je bilo super s kučkom.
__________________
tough ain't enough
Garovix is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 10:17   #17
Re: da ti čiko kaže

Quote:
dr. Zoidberg kaže:
Evo ovako:

Zene su ti kao divlje zvijeri. Recimo ti si krenio sa zenskom a prije toga niste bili prijatelji, drugim rjecima ne znas bas sve o njoj. e onda ti pocnu radit stvari koje se tebi cine poprilicno cudnim i neukusnim. zato ih trebas "izdresirat" postavit joj kriterije, nesto u stilu bontona; ono to smijes to nesmijes, i odlucno joj dat do znanja da to postuje ili nema nista od veze. treba im zaprijetit, nekako ih dovesti u red ili si stari jebo jeza u guzicu. pa tebi od volje sto ces napraviti
Manjka naslov: Kako ostati vjecno sam i omrazen.....
pokora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 11:15   #18
onaj kojeg jedna zena uspije spizditi nije bolje ni zasluzio svatko (svaka) uspije ono sto MOZE
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 11:18   #19
Quote:
luca kaže:
onaj kojeg jedna zena uspije spizditi nije bolje ni zasluzio svatko (svaka) uspije ono sto MOZE
YESSSSSSS!!!!!!!
pokora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 14:17   #20
a što bi vi muškići bez nas žena? pa bili biste izgubljeni u vremenu i prostoru. ovako vam je barem zanimljivo. uostalom mi nikoga ne sjebavamo , to vi samo mislite da je tako. mi smo pravi mali angeleki
hator is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger