Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2013., 22:13   #141
Moje iskustvo s Dr. Carom jako loše.[B][/B]
Bio je dok sam bila dijete moj liječnik, tj. onda se to zvalo opće prakse i zbog njegove loše dijagnoze sam skoro umrla...završila sam nakon para dana odlaska k njemu u bolnici...jer je on tvrdio mojoj mami da sam se najela sirovog krumpira i da mi se ne ide u školu, a ja sam završila s upalom pluća u bolnici ...teškom...oba pluća krila i jedva se izvukla. Žao mi je dan danas što ga nismo tužili.
Ne bih k njemu ni da imam 150 kg.
a tko voli nek izvoli. Zato je i završio tu gdje je danas...toliko od mene
Leptiricazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 16:54   #142
Ovu sam temu iskopala negdje, ne znam ni ja gdje, jer sam išla guglati dr. Cara. Zanima me jel netko u zadnje vrijeme bio kod njega i kakva je situacija? Vidim da ovdje ima oprečnih mišljena, ali zanima me kakva je sada sitaucija?

Ja sam bila kod njega nekad davno, kao studentica, i nit sam se ja držala toga nit mi je nešto pomoglo, ali problem je bio u tome što se nisam mogla tako rano ustati i dolaziti k njemu svaki drugi dan :-) Iglice su mi definitivno ubijale glad pa sad zato razmišljam da krenem opet....koliko to sad košta?
chaterica40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 20:29   #143
Quote:
chaterica40 kaže: Pogledaj post
Ovu sam temu iskopala negdje, ne znam ni ja gdje, jer sam išla guglati dr. Cara. Zanima me jel netko u zadnje vrijeme bio kod njega i kakva je situacija? Vidim da ovdje ima oprečnih mišljena, ali zanima me kakva je sada sitaucija?

Ja sam bila kod njega nekad davno, kao studentica, i nit sam se ja držala toga nit mi je nešto pomoglo, ali problem je bio u tome što se nisam mogla tako rano ustati i dolaziti k njemu svaki drugi dan :-) Iglice su mi definitivno ubijale glad pa sad zato razmišljam da krenem opet....koliko to sad košta?
Bila ja kod njega..trenutno nisam.
250kn-5dolazaka, svaki drugi dan dolaziš. Slažem se da je jako nezgodno ustajat ujutro i ići k njemu ali možeš uvijek i popodne, radi do 6 (zadnje pikanje je u pol 6)
isplati se ići k njemu i može se puno smršaviti ako se pridržavaš ali ono što je koma kod njega je to da s njim ne možeš imat nikakvu komunikaciju...lik je stvarno jako čudan
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 11:09   #144
Nije teško slijediti tretman samo treba čvrsta volja. Nema nervoze, gladi.. pa to je dobitak. Ima li nus pojava i to treba reći i ima pomoći. A poslije? Nastaviti slijediti vrijeme i načim prehrane. Idu li malo kilice gore ? Doći na kontrolno vaganje a ne čekati 10 kg. I opet ima pomoći. Ništa nije trajno pa ni naši kilogrami ali je bit reagirati odmah a prekasno.
Kompjuterasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 19:09   #145
Ja znam nekoliko žena koje su kod Cara smršavile, ali niti jedna nije održala kilažu. Frendica je čak 2 godine bila mršava, ali kad je promijenila posao onda se zdebljala. Pretpostavljam da to nije imalo veze s Carom nego novim poslom.

Ja sam se dosta udebljala i odlučila sam riskirati i u novoj godini krenuti k Caru. Ako ima tko da ide neka se javi za međusobnu podršku i pitanja i odgovore. Nekad davno sam bila kod njega, ali sam čula da se preselio i da je još stroži nego prije...bar kad je jelovnik u pitanju...

ja inače mislim da k Caru ne treba kretati nitko tko se nije spreman držati "ko pijan plota" jer inače nema šanse. To je danas jako teško jer svi mi radimo, putujemo, kuhamo obiteljima...tako da...ne znam, ja sam se odlučila izolirati od svega, otkantati sve zahtjeve i ideje i biti autistična bar mjesec dva kod Cara...pa ako uspijem što skinuti, nastavit ću s tim autizmom....vidjet ćemo!
beskrajnamora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:39.