Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2017., 10:21   #341
Jel ima neka teretana u blizini duilova?
MateSarlija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 16:01   #342
neznam jel još ima u hotelu Zagreb je bila
stbenedikt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 15:50   #343
koja je najbliza teretana u centru?ja san u varosu
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 16:01   #344
Joker ili Bačvice. Po centru nema ništa Marjan...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 16:20   #345
a di na bacvicama,si bila?
nekako mi se ne klipsa u joker,i iman blagi filing da su uvik neke guzve tamo :/
da,bas steta da nigdi ode blize nema nista :/
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 18:17   #346
Ono ispod tropica... Ako još radi, nisam prošla tamo mjesecima...
Nisam bila na Bačama, u Jokera jesam, nije baš neka gužva, bude ljudi, al ima sprava i mista dovoljno pa nije da se moraš tuć. Ovisi i o terminu, ideš prve dane svaki put drugačije pa vidiš kad je najmamje ljudi. Bila sam i u Spaladiumu, isto ok, al Joker mi je nekako uredniji. Kratko u Solinu, al do tamo je tlaka sa Spinuta. Sestra je bila i na St3 dok je studirala ispod kampusa jer joj je bilo zgodno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:26   #347
Bila je tamo ispod tvrđave Gripe neka. Spartan Gym, kaže guglo.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:21   #348
Je točno poviše cukarina skalama... Al ta je skroz ostakljena... Uvijek kad prolazim pomislim kako je samo za "manekene"... Ne volim da me gledaju baš svi prolaznici dok vježbam... Zato mi se ni ona na Bačama ne sviđa.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 15:21   #349
Ima li ovdje koji sikusni vježbač da je upućen u stanje po splitskim teretanama? Ja sam isključivo u Gullivera koji se sad zatvara na desetak dana radi stavljanja novih sprava, a kako ne bi tija propustit 10 dana treninga, oću se pribacit negdi drugdi u taj period.

Zanima me samo količina power rackova u teretanama jer cijeli trening tu odradim, ostalo mi je nebitno.

Jel tko bio u teretani u sklopu dvorane Gripe, kakvo je tamo stanje što se toga tiče?
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 17:23   #350
ne spadam u iskusne ali Joker ima tri powerracka to znam
stbenedikt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 12:12   #351
Quote:
stbenedikt kaže: Pogledaj post
ne spadam u iskusne ali Joker ima tri powerracka to znam
ispravka...šest...bilo ih je četiri pa tri danas su stavili još 2 nova...
stbenedikt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 11:18   #352
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Je točno poviše cukarina skalama... Al ta je skroz ostakljena... Uvijek kad prolazim pomislim kako je samo za "manekene"... Ne volim da me gledaju baš svi prolaznici dok vježbam... Zato mi se ni ona na Bačama ne sviđa.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
To je Marjan Fitness a ne Spartan

Nije tako strasno, uglavnom su svi pozeri odmah na spravama uz staklo tako da ih zovemo izlozbenim primjercima
Prolaznike boli neka stvar, dok dodu do onih skala vec misle na nesto deseto, mos mislit kako ce razbijat glavu s nekim sportasem koji je bio na benchu.
Ako ti odgovara blizinom i cijenom svakako je upisi, teretana je super
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 11:53   #353
onda zašto i razbijat glavu sa prolaznicima
stbenedikt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 11:55   #354
u jokera su "gužve" iza 17 sati,izjutra je najbolje,bude desetak ljudi,popodne do 17 je ok kažu i navečer iza 20 je ok
stbenedikt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 18:34   #355
Quote:
stbenedikt kaže: Pogledaj post
ne spadam u iskusne ali Joker ima tri powerracka to znam
Hvala. Ipak sam odradio u ostakljenog Marjan fitnessa na Gripama , lijepo uređena teretana i simpatično osoblje. Dva power racka imaju. Laskalo mi je također što su im većina muških polaznika neki kržljavi mladi metroseksualci pa sam ja s godinom iskustva u teretani bio valjda u top 3 najjača dizača

Sad sam nazad u Gulivera, bome su ga vrhunski uredili, osta san oduševljen. I podigli cijenu jebiga.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 19:53   #356
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Sad sam nazad u Gulivera, bome su ga vrhunski uredili, osta san oduševljen. I podigli cijenu jebiga.
izvrsno što su dodali jos rack-ova i traka za trčanje, jedino što mi smeta jest što su maknuli onaj dio u kantunu ('men's health corner') gdje si mogao raditi neke specifične stvari a da si malo odvojen od sviju i što su neke sprave što koristim stavili u uski prolaz
__________________
Svi su bili na mojoj strani, zato je brod potonuo.
parangal1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 21:49   #357
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Hvala. Ipak sam odradio u ostakljenog Marjan fitnessa na Gripama , lijepo uređena teretana i simpatično osoblje. Dva power racka imaju. Laskalo mi je također što su im većina muških polaznika neki kržljavi mladi metroseksualci pa sam ja s godinom iskustva u teretani bio valjda u top 3 najjača dizača

Sad sam nazad u Gulivera, bome su ga vrhunski uredili, osta san oduševljen. I podigli cijenu jebiga.
Ostakljeni a dobro nek si se snaša viđam neke nove likove po Jokeru oko powerrackova dobro da nisam pita jesi ti clint eastwod
stbenedikt is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 20:12   #358
otvara se nova teretana na split 3 .... teretana marjan 2... korisnici ce moci koristiti na gripama i split 3 po cijeni jedne....
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 20:14   #359
zanimlijvo
stbenedikt is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 23:08   #360
Quote:
alabrale kaže: Pogledaj post
otvara se nova teretana na split 3 .... teretana marjan 2... korisnici ce moci koristiti na gripama i split 3 po cijeni jedne....
gdje točno?
__________________
Svi su bili na mojoj strani, zato je brod potonuo.
parangal1234 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.