Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2008., 13:58   #201
@ RILLE - od kuga si to sve naučio,dali to prakticiraš u svakodnevnom životu?
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 13:59   #202
Quote:
YourAngel kaže: Pogledaj post
Dozvoljavam da svatko može iznijeti svoje mišljenje i svoje iskustvo, a u ovoj šumi svatko će pronaći ponešto i za sebe.
Dosljednost je bitna!!!
Želiš pričice a ne izmjenu, mišljenje ti se mijenja kao vrijeme a iskustvo?? Nije li upitno??
__________________
Lilith_Magart is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 14:02   #203
Quote:
Lilith_Magart kaže: Pogledaj post
Imala si priliku uvjeriti - konkretnim odgovorima i dosljednošću. Samo pričice i misli koje se kaotično izmjenjuju (tipično izvlačenje??) radi pronalaženja boljeg "izlaza".
Okoliša se iz dva razloga: jedan je prikrivanje laži a drugi je skrivanje istine, tvoj sretan odabir je???
Ja opće ne kužim kaj je tu laž ako sam ja nekoga sanjala ili ako sam nekoga osjetila kraj mene? Pa ko meni može dokazati da je sanjao ne znam šta ili da osjeća intenzivnu prisutnost nekog bića kraj sebe, ili da osjeća znakove prema kojima prepoznaje nešto? A sigurna sam da takvih ljudi ima mnogo. Običnih, prosječnih smrtnika koji nisu duhovnjaci niti su potkovani na tom polju. I velika većina, baš kao i ja, ne razumije što mu se događa. Pokušavamo shvatiti, većina nas pokušava tek shvatiti.
Možda netko misli da je svojom duhovnošću, moćima ili sposobnostima na višoj razini pa ne želi pomoći nikome da išta shvati, to je druga stvar.
YourAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 14:10   #204
Quote:
Lilith_Magart kaže: Pogledaj post
Ohoooo, sad već dolazi i mogućnost halucinacije u obzir??? A do nedavno si bila sigurna u cijelo iskustvo...ups zaboravih, demencija ili konfuzija??!!

Što je sa onim prethodnim iskustvima "isisavanja energije" jel' i to produkt halucinacija??
To što sam ja opisala da sam jedne noći vidjela da na mom vratu čuči nekakvo crno biće sa velikim crnim krilima, i imala osjećaj da se hrani mojim negativnim emocijama, bilo je u svrhu da čujem jel to normalno i jel itko još imao slično iskustvo. Pa meni je lakše kada vidim da je još netko nešto takvo iskusio. A nije isključeno niti da je plod halucinacije. Ja osobno vjerujem da nije, sve je moguće. Jer, ja nisam imala svjedoke koji su zajedno sa mnom to isto vidjeli. To je bilo zaista moje duboko depresivno razdoblje. Jer je biće zaista nestalo par sekundi čim sam ga ugledala (barem ja mislim da sam ga možda vidjela).
Isto tako i snovi, koliko god se trudila ja nemam svjedoke koji su zajedno sa mnom iskusili moj osjećaj i snove u isto vrijeme i u istom obliku zajedno sa mnom.
YourAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 14:12   #205
Quote:
YourAngel kaže: Pogledaj post
Ja opće ne kužim kaj je tu laž ako sam ja nekoga sanjala ili ako sam nekoga osjetila kraj mene? Pa ko meni može dokazati da je sanjao ne znam šta ili da osjeća intenzivnu prisutnost nekog bića kraj sebe, ili da osjeća znakove prema kojima prepoznaje nešto? A sigurna sam da takvih ljudi ima mnogo. Običnih, prosječnih smrtnika koji nisu duhovnjaci niti su potkovani na tom polju. I velika većina, baš kao i ja, ne razumije što mu se događa. Pokušavamo shvatiti, većina nas pokušava tek shvatiti.
Simpatična taktika!!
Postavila sam ti pitanja na koja nisi dala nikakav odgovor, sada si domišljato skrenula putanju opet na sam početak pričice. Lijepo se vrati nazad pa prouči sve što je već napisano i sva pitanja na koja se lukavo braniš: konfuzijom.
Quote:
YourAngel kaže: Pogledaj post
Možda netko misli da je svojom duhovnošću, moćima ili sposobnostima na višoj razini pa ne želi pomoći nikome da išta shvati, to je druga stvar.
Naravno...tu je cijela ergela onih koji su na "višoj razini" u službi "neprosvjetljivanja" drugih...ajde...ajde odgovori na pitanja ne skreći opet!!
__________________
Lilith_Magart is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 14:13   #206
Quote:
YourAngel kaže: Pogledaj post
Ovo ne znam, i interesantno mi je čuti i takvo razmišljanje.
Ovo sa zapovijedanjem. Bojim se, da li time ugrožavam nekakvo dostojanstvo duhovnog bića, je li onda pogrešno sa njime se "ponašati" prijateljski?
Ja sam u svom kratkom i nesvjesnom doživljaju osjetila da je moje poštivanje i prihvaćanje, a i pozitivan odnos bio dobro prihvaćen. barem za sada.
Vjerojatno teško prihvaćam smisao zapovijedanja, ili sam premekana... Ne znam, evo zbog ovakvih stvari sam tu, da mogu razviti neke ideje u svojoj glavi slušajući druge i filtrirati ono što mi je primjenjivo.
kad ti savladaš tehnike meditacije i odeš u više dimenzije di se nalazi bog onda možeš radit šta očeš,mislim ti kažeš bogu zapovjedam ali to je zato da tvoja podsvijest prihvati da će se to stvarno dogoditi,jer ako kažeš molim te onda će se uplesti ego i sumnja da možda ti ne zaslužuješ da bog to učini za tebe ali kad kažeš zapovjeđeno je....onda bog može na miru raditi sa tobom razumješ.
bilo bi dobro odnositi se s poštovanjem prema svim bićima al nije nužno da bi dobila informaciju.
oni se moraju predstaviti,i pričati ta tobom kad radiš sa Bogom ali problem je što ima puno manipulativnoh duhova zato je dobro svaku informaciju provjerit sa istim
__________________
RAZGOVORI SA BOGOM
RILLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 14:18   #207
Quote:
Lilith_Magart kaže: Pogledaj post
Dosljednost je bitna!!!
Želiš pričice a ne izmjenu, mišljenje ti se mijenja kao vrijeme a iskustvo?? Nije li upitno??
Ea, ako ti ZNAŠ da lažem ili haluciniram zašto mi je kažeš kako bi to sve STVARNO trebalo izgledati, da se riješim dvojbe i da drugi puta znam razlučiti šta je pravo, a šta je halucinacija? Jer,ovako ja sam i dalje u zabludi vlastitih uvjerenja. Jer ja u stvari NE ZNAM kako to treba biti, a da znam da je stvarno. A ne plod moje mašte.
YourAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 14:19   #208
Quote:
RILLE kaže: Pogledaj post
kad iscjeljitelj zove Boga onda Bog kroz njega zapovjeda da se taj i taj pojavi,i duh mora poštivati tu zapovjed.
da čovijek sam zapovjeda došo mu ku*ac od duha al ovako je druga priča jer svi moraju slušati kada Bog zove
i ne pričam ja gluposti jer duše ne idu na isti denzitet na kojem se nalaze anđeli kad umru.
sad se samo postavlja pitanje tko kako zove duhove
aj pozdrav
Pa ovo je totalni nonsens.
Pa jel ti misliš da čovek uopšte može da dopre do Boga?
Ne da nemože,nego nemogu ni ogromna većina anđela i ostalih entiteta.
I kada je čovek u nekoj velikoj nevolji i kada se moli Bogu da mu pomogne u nekoj konkretnoj naizgled nezavidnoj situaciji i kada mu se molbe usliše i kada dobije pomoć,šta misliš dali mu je to Bog pomogao ili neko drugi.
I još nakraju kažeš da Bog zapoveda.prosto da čovek nepoveruje šta sve pišeš.
Dejjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 14:21   #209
Quote:
RILLE kaže: Pogledaj post
kad ti savladaš tehnike meditacije i odeš u više dimenzije di se nalazi bog onda možeš radit šta očeš,mislim ti kažeš bogu zapovjedam ali to je zato da tvoja podsvijest prihvati da će se to stvarno dogoditi,jer ako kažeš molim te onda će se uplesti ego i sumnja da možda ti ne zaslužuješ da bog to učini za tebe ali kad kažeš zapovjeđeno je....onda bog može na miru raditi sa tobom razumješ.
bilo bi dobro odnositi se s poštovanjem prema svim bićima al nije nužno da bi dobila informaciju.
oni se moraju predstaviti,i pričati ta tobom kad radiš sa Bogom ali problem je što ima puno manipulativnoh duhova zato je dobro svaku informaciju provjerit sa istim
Hvala na iscrpnom objašnjenju, dosta ovoga nisam baš znala. Čula sam tu i tamo, ali sada mogu razmišljati o tome.
YourAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 14:23   #210
Iskreno mislim da nitko od nas točno ne zna sa čime su tu susreće, jer su mogućnosti neiscrpne.
A svako je razmišljanje i svako iskustvo dobrodošlo u daljnjem razvoju, jer svatko ima svoj put koji mora pregaziti sam.
YourAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 14:32   #211
Quote:
RILLE kaže: Pogledaj post
kad ti savladaš tehnike meditacije i odeš u više dimenzije di se nalazi bog onda možeš radit šta očeš,mislim ti kažeš bogu zapovjedam ali to je zato da tvoja podsvijest prihvati da će se to stvarno dogoditi,jer ako kažeš molim te onda će se uplesti ego i sumnja da možda ti ne zaslužuješ da bog to učini za tebe ali kad kažeš zapovjeđeno je....onda bog može na miru raditi sa tobom razumješ.
bilo bi dobro odnositi se s poštovanjem prema svim bićima al nije nužno da bi dobila informaciju.
oni se moraju predstaviti,i pričati ta tobom kad radiš sa Bogom ali problem je što ima puno manipulativnoh duhova zato je dobro svaku informaciju provjerit sa istim
zanimljivo...ovo je prvi puta da čujem tak nešto,uđeš duboko u meditativno stanje,odeš do boga i zapovjediš mu ne što i to ti se ostvari...svaka čast...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 14:33   #212
Quote:
RILLE kaže: Pogledaj post
Stvar je jednostavna,padneš u trans tj.meditirajući odeš kod boga i izdaš naređenje da se demon/zalutali duh/ili pali duh povuče iz te osobe i pošalje u svjetlo,i onda samo promatraš kako taj duh izlaz kroz tjeme osobe..
Pa ovo je apsolutna lakrdija!!!!!!!
__________________
Lilith_Magart is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 14:37   #213
Quote:
YourAngel kaže: Pogledaj post
Ea, ako ti ZNAŠ da lažem ili haluciniram zašto mi je kažeš kako bi to sve STVARNO trebalo izgledati, da se riješim dvojbe i da drugi puta znam razlučiti šta je pravo, a šta je halucinacija? Jer,ovako ja sam i dalje u zabludi vlastitih uvjerenja. Jer ja u stvari NE ZNAM kako to treba biti, a da znam da je stvarno. A ne plod moje mašte.
Čemu??? Ti si sebi potpuno jasna i razumljiva!
Sve si puzzle poslagala iako niti jedna ne odgovara drugoj, no ako ih se nasilno ugura - držat' će nekako!!

No posljedica je: nema SLIČICE!!!!
__________________
Lilith_Magart is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 14:43   #214
Quote:
YourAngel kaže: Pogledaj post
Čak me ovaj "Ramzes" asocira na mnogo toga, jer uz egipatsku kulturu sam vezana davnim sponama. To je već druga priča.
Ajde ispričaj još i tu priču o "davnim sponama" i u koji će se ona segment uklopiti? U konfuziju? Halucinaciju/nehalucinaciju? Nasilnog povezivanja ničeg s nečim?? Objašnjavanja "kako mi dođe"??

Već vidim kreće demencija!!!
__________________
Lilith_Magart is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 15:50   #215
Quote:
RILLE kaže: Pogledaj post
pa isto je izdaš zapovjed da očeš pričati da tvojim recimo pretkom kažeš ime i onda uzmeš ogledalo i gledaš prema ramenima,i mora doć jer tako kaže zakon.
a sad autentičnost kak da ti dokažem pitaš ga pitanja a on ti odgovara telepatijom,tj barem meni.ono što prvo pomisliš to je to.
sita stvar je sa prizivanejm anđela
Jel ti uopće možeš reći nešto konkretno ili samo pukneš ono što to prvo padne na pamet...

Kako izdaš zapovjed? Na koji način? Kakav zakon?

Ako je telepatija onda nije prvo što pomisliš.

I kako može biti ista stvar sa anđelima? Sjednše i zapovjediš da ti se pokaže jer tako kaže zakon?

Koliko je tebi godina? 13?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 15:51   #216
Quote:
RILLE kaže: Pogledaj post
oni se moraju predstaviti,i pričati ta tobom kad radiš sa Bogom ali problem je što ima puno manipulativnoh duhova zato je dobro svaku informaciju provjerit sa istim
Kako provjeravaš informaciju ako si telepatski povezan sa njima pa znaju šta misliš?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 19:38   #217
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Jel ti uopće možeš reći nešto konkretno ili samo pukneš ono što to prvo padne na pamet...

Kako izdaš zapovjed? Na koji način? Kakav zakon?

Ako je telepatija onda nije prvo što pomisliš.

I kako može biti ista stvar sa anđelima? Sjednše i zapovjediš da ti se pokaže jer tako kaže zakon?

Koliko je tebi godina? 13?

pa zapovjediš jbt što želiš i zahvališ se i onda pormatraš šta se događa.
Postoji univerzalni zakon prema kojemu sva duhovna bića se moraju odazvati kad ih bog pozove(a ja ga pitam da ih pozove)neznam jel problem u meni ili je to tako neshvatljivo
kako nije telepatija.ako ja pitam neki odgovor i prvo što pomislim kasnije saznam je je bilo točno šta je to nego telepatija,nazovi kak očeš al ja dobivam odgovore koji mi nikad nebi pali na pamet ovako pa nemožemo reć da se radi o mašti.
da kažeš bogu da pričaš sa svojim anđelima,i da se pokažu i onda uzmeš ogledalo.
ja sam 20god.mlađi od tebe točno i šta sad.ti u mojim godinama nisi znao ni hodat a kamoli o nekom zazivanju duhova.
al si ti primjetio da mi svaku temu ujeb*mo našim raspravama,di god dođemo
__________________
RAZGOVORI SA BOGOM
RILLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 19:40   #218
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Kako provjeravaš informaciju ako si telepatski povezan sa njima pa znaju šta misliš?
pa šta onda pitam ih mogu li ovo što si reko provjerit sa bogom ako se počnu derati i vikati onda znači da lažu a ako su sretni što idem provjeravati onda znam da ne lažu,al u svakom slučaju odem pitat boga
__________________
RAZGOVORI SA BOGOM
RILLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 19:42   #219
Quote:
Lilith_Magart kaže: Pogledaj post
Pa ovo je apsolutna lakrdija!!!!!!!
kada zaje*eš stvar pa počne paliz- gasit svjetlo po kući više nije tak smješno
__________________
RAZGOVORI SA BOGOM
RILLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 19:50   #220
ne bavim se magijom ali čitam vas već duže vrijeme... do sada se nisam javljala jer nisam na temu imala ništa konkretno za reći ali na ovo moram reagirati

Quote:
RILLE kaže: Pogledaj post
....al u svakom slučaju odem pitat boga
ćuj kada već imaš tako dobru vezu s onim gore daj ga pitaj koji će brojevi biti na lotu idući tjedan
Elentari is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:57.