Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2014., 23:52   #81
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Ne kužim kaj si htio reći :/
Kada nema problema znaći, da je punica OK ili ne żivi
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 19:09   #82
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Kada nema problema znaći, da je punica OK ili ne żivi
Hahahaha,

Moja je punica živa i zdrava, hvala na pitanju, a i usput je čisto OK!
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 04:07   #83
Molio bi moderatora da malo pozornije prati pojedine forumaše koji ovdje pod krinkom humora objavljuju političke materijale. Kako sam primijetio pojedini forumaši postavljaju političke materijale koji uvijek imaju istu političku boju i vrlo je lako prepoznati kuda to vodi. Zato bi voli kad bi moderator imao volje utvrditi da pojedini forumaši uvijek ismijavaju jednu političku orijentaciju a baš nikada onu drugu. Baš tim opredjeljenjem dio o vicevima prestaje biti kutak za zabavu i postaje politički obojen.
Ujedno bi molio forumaše da ne prenose isključivo srpske materijale. Neki od njih su napisani i na ćirilici. Provjerite stranicu sa smiješnim fotkama na str.44 koja je prikladnija nekom srpskom forumu nego forumu.hr. Jedan upis je na ćirilici a desetak ih je na srpskom jeziku. Smatram da prijenos materijala sa srpskih internetskih stranica ne pridonosi kvaliteti ovog podforuma ako je on isključiv ili prevladavajući.
Koji student is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 09:34   #84
Potpis , ono s medom i šatorom i nije smješno već glupo.
nghtstlkr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 09:53   #85
Quote:
Koji student kaže: Pogledaj post
Molio bi moderatora da malo pozornije prati pojedine forumaše koji ovdje pod krinkom humora objavljuju političke materijale. Kako sam primijetio pojedini forumaši postavljaju političke materijale koji uvijek imaju istu političku boju i vrlo je lako prepoznati kuda to vodi. Zato bi voli kad bi moderator imao volje utvrditi da pojedini forumaši uvijek ismijavaju jednu političku orijentaciju a baš nikada onu drugu. Baš tim opredjeljenjem dio o vicevima prestaje biti kutak za zabavu i postaje politički obojen.
Ujedno bi molio forumaše da ne prenose isključivo srpske materijale. Neki od njih su napisani i na ćirilici. Provjerite stranicu sa smiješnim fotkama na str.44 koja je prikladnija nekom srpskom forumu nego forumu.hr. Jedan upis je na ćirilici a desetak ih je na srpskom jeziku. Smatram da prijenos materijala sa srpskih internetskih stranica ne pridonosi kvaliteti ovog podforuma ako je on isključiv ili prevladavajući.
Quote:
nghtstlkr1 kaže: Pogledaj post
Potpis , ono s medom i šatorom i nije smješno već glupo.
Znam da to nema veze s brojem postova, ali neki forumaši su tu puno dulje nego vi.
To što je nekome smiješno, drugome možda nije => sto ljudi, sto noseva ili kako to već ide...

Kako, vaše riječi, pojedini forumaši imaju pravo stavljati "političke" slike jedne obojane strane tako i forumaši opredijeljeni za drugu obojanu stranu imaju to isto pravo...

U svakom slučaju, ja vas molim, koristite gumbić Prijavi nepoćudan post iliti crveni trokutić s uskličnikom pa ću slike koje vas smetaju, ako mislim da imate pravo, prebaciti na PPDF 18+. Hvala.
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 10:48   #86
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Znam da to nema veze s brojem postova, ali neki forumaši su tu puno dulje nego vi.
To što je nekome smiješno, drugome možda nije => sto ljudi, sto noseva ili kako to već ide...
Upravo tako.

Quote:
Koji student kaže: Pogledaj post
Ujedno bi molio forumaše da ne prenose isključivo srpske materijale. Neki od njih su napisani i na ćirilici. Provjerite stranicu sa smiješnim fotkama na str.44 koja je prikladnija nekom srpskom forumu nego forumu.hr. Jedan upis je na ćirilici a desetak ih je na srpskom jeziku. Smatram da prijenos materijala sa srpskih internetskih stranica ne pridonosi kvaliteti ovog podforuma ako je on isključiv ili prevladavajući.
Dotičnu sličicu na str. 44 sam postao ja.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=861

Kao što se može vidjeti, sličica je pola na ćirilici a pola na latinici (natpis ispod je na latinici), zbog čega mi je bila još zanimljivija.
Humor nema granica, i što se mene tiče, kad naletim na nešto zanimljivoga, ne gledam je li to bosansko, klingonsko, austro-ugarsko,
hunsko-avarsko-tatarsko, kajkavsko, dalmatinsko, ex-yugoslavnesko, hrvatsko ili karipsko-maldivsko nego jednostavno stavim na temu.
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 11:19   #87
Quote:
FeetF1 kaže: Pogledaj post

Kao što se može vidjeti, sličica je pola na ćirilici a pola na latinici (natpis ispod je na latinici), zbog čega mi je bila još zanimljivija.
Humor nema granica, i što se mene tiče, kad naletim na nešto zanimljivoga, ne gledam je li to bosansko, klingonsko, austro-ugarsko,
hunsko-avarsko-tatarsko, kajkavsko, dalmatinsko, ex-yugoslavnesko, hrvatsko ili karipsko-maldivsko nego jednostavno stavim na temu.
Slažem se s tobom.
Onda ne bismo više trebali stavljati natpise niti na engleskom, a gomila ih je...

Ma, kome se ne sviđa, neka nađu sreću negdje drugdje!
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 03:15   #88
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post

Ma, kome se ne sviđa, neka nađu sreću negdje drugdje!
Mnogim muśkarcima su se njihove djevojke/żene svidjale ali ih nisu usrećile
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:29.