Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2012., 12:00   #121
Quote:
RedDoor kaže: Pogledaj post
Cure, evo mojih testova od 5-og dana nakon transfera blastocisti pa do danas....Sutra mi je 17 dpo i 12 dnt i iako su mi rekli da betu vadim tek u pon, ja ne mogu vise izdrzati i vadit cu je sutra!! Samo se nadam da cu prvi puta ugledati broj koji znaci pravu trudnocu
Ovo izgleda predivno i drzimo fige!
__________________
All endings are also beginnings. We just don’t know it at the time. ― Mitch Albom, The Five People You Meet in Heaven
cesnjovka-sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 12:35   #122
RedDoor, to je to!
beta ce biti sigurno troznamenkasta!
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 13:51   #123
Izgleda obećavajuće
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 13:52   #124
reddoor
prekrasno i pravilno tamni necu ti cak nit za preveliku sliku prigovoriti

od srca ti zelim lijepu betu!!
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 14:05   #125
reddoor
neka bude velika beta!!!
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 14:08   #126
Hvala vam cure, La_Luna tebi posebno zbog ustupka
(nisam znala da je to preveliko za forum...a htjela sma da se vidi i ona crtica na 10-i dan)
Sad sam vidjela da sam falila....sva sam u 17-om danu i sutrasnjoj beti pa sam napisala kod ovog dnasnjeg testa 17 dpo a ustvari je 16.
Mozda mogu jos promijeniti?
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 16:49   #127
Reddoor od srca ti čestitam! to je to draga moja! jesi jako uzbuđena? ajmeeeee....ako su twinsići....već dugo ih nije bilo u Rijeci, barem među curama koje aktivno pišu na forumima.

kad malo bolje razmislim, sad mi je žao da kod nas nisu došli..ionako mirujem 9 mjeseci, a sa blizićima se isto leži uglavnom...ovako ću morati još jednom sve ispočetka!

inače, testovi ti mrak izgledaju...kad se sjetim svojih koji su 10 dana po 5 komada dnevno bili jedva pozitivni, a beta na kraju baš lijepa velika.

tako da sutra te čeka neka predivna brojka ....a onda odbrojavamo do prvog utz-a! nego, kako to sad ide? ideš kod dr S ili kod dr V s obzirom da si njen pacijent, a on ti je vodio ovaj postupak?

i još jednom
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 16:50   #128
reddoor divota!!!čestitam od srca i neka bude uredna i mirna trudnoča nakon svega sto si prošla!
__________________
Najveca mi je zelja da se probudim s 2 muske osobe u krevetu: 1. da mi kaze "Dobro jutro ljubavi",a 2. "Dobro jutro mama! ♥
dalia28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 17:35   #129
Red door
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 18:05   #130
Jao cure najezena sam
Ima vremena jos za cesrtitke, sacuvajte mi ih za prvi ultrazvuk, ja se radujem ali se suzdrzavam, znam da je lijepo vidjeti pozitivan test ali znam da on i ne znaci da ce sve biti uredu....

Think Pink, kako je tebi izgledao test na dan bete ili otprilike na koju betu ti je bio slican nekom od mojih?
Ja se brinem jer testna nikako da dostigne kontrolnu, ali sad mi je lakse kad cujem da tvoj nije bas ni tamio....

Btw. ic cu sutra negdje privatno izvadit i cuvat si uputnicu za ponedjeljak kad sam i trebala na vadjenje.

TP mislim da mi je i dalje doktorica House in charge, mislim njen sam pacijent, a cesto im se zalomi da prime nekog tko nije njihov....sad tko ce me docekati na UZV (ako ja uopc edodjem do tog famoznog uzv) to ne znam.....kada si ti isla na prvi? Znam da se srce cuje s betom preko 6000 tek a neka dni tada...to bi pretpostvljam vec bio negdje 6 tjedan trudnoce.....
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 18:09   #131
Thumbs up

reddoor cestitam
meg149 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 18:41   #132
Quote:
RedDoor kaže: Pogledaj post
Jao cure najezena sam
Ima vremena jos za cesrtitke, sacuvajte mi ih za prvi ultrazvuk, ja se radujem ali se suzdrzavam, znam da je lijepo vidjeti pozitivan test ali znam da on i ne znaci da ce sve biti uredu....

Think Pink, kako je tebi izgledao test na dan bete ili otprilike na koju betu ti je bio slican nekom od mojih?
Ja se brinem jer testna nikako da dostigne kontrolnu, ali sad mi je lakse kad cujem da tvoj nije bas ni tamio....

Btw. ic cu sutra negdje privatno izvadit i cuvat si uputnicu za ponedjeljak kad sam i trebala na vadjenje.

TP mislim da mi je i dalje doktorica House in charge, mislim njen sam pacijent, a cesto im se zalomi da prime nekog tko nije njihov....sad tko ce me docekati na UZV (ako ja uopc edodjem do tog famoznog uzv) to ne znam.....kada si ti isla na prvi? Znam da se srce cuje s betom preko 6000 tek a neka dni tada...to bi pretpostvljam vec bio negdje 6 tjedan trudnoce.....
npr kao na tvoj 13-ti dan...ono jad i bijeda od crtice i tako cijelo vrijeme, uglavnom sam dane do bete proučavala gaćice i tako mi je prolazilo vrijeme, ja u tu cijelu priču nisam vjerovala /a povremeno niti trenutno ne kužim što se dešava /. što da ti kažem, kad nisam ni na forumu rekla, a niti dragom jedno 4 dana da je test pozitivan,ali kako sam bila bezvoljna kužio je da nešto ne štima, pa sam mu na kraju rekla da je vjerojatno opet biokemijska.

uglavnom 18-ti dan transfera beta 2.466,00. nisu me slali na ponovno vađenje. kako je bilo vrijeme pred Božić, dr me naručio sa 6+3 na utz ali me već sa vrata pripremio da je to malo prerano, ali kako su bili blagdani,a on se spremao na g.o. htio je potvrditi trudnoću u maternici. iiiii već smo vidjeli srce junačko! inače znam da mu je praksa da tek u 7-om tjednu naručuje na prvi utz.

e da...sa nalazom bete sam došla kod sestre S i ona me odmah naručila kod dr V i zamolila me da nikako prije ne idem kod nikoga na utz nego da se strpim...jer da ženice to često rade, a jednostavno nema smisla. ako beta nije kako treba na određeni dan naravno da je pregled ranije, ali sa pristojnom betom ne treba žuriti na utz.

kod koga ćeš voditi trudnoću? ako nemaš baš nekog pouzdanog dr možeš i u bolnici zamoliti da ti netko od mpo doktora vodi.

u Medicu ti je nalaz bete za sat vremena, u Suncu tek drugi dan....
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 18:46   #133
reddoor i kreni sa folnom ako već nisi / ja sam bila na folacinu jer mi je to ginekolog odredio kao terapiju, ali i bilo koja folna će biti super
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 20:16   #134
Hah, pijem ti ja folnu vec godinama Stalno sam se nadala: evo sad ce
Ici cu u laboratorij Bulatovic, mislim d aoni ionako obradjuju uzorke i od Medica, i od Sunca i od Provite...nadam se da cu imati nalaz u roku od par sati jer sljedci dan mi je neprihvatljiv.
Ajme tvoja beta je bila zaista ogromna!!! Wow, to je beta za cetvorke! Taj se mali lavic bas jako jako primio i brzo brzo narastao
Znaci testic ti na takvu betu nije bio puno tamniji od ovih mojih?
Uhh...valjda ona i moja beta bude solidna......
Eh, da, i ja jos uvijek trtarim nad gacicama i wc papirom, strasno!
Hvala ti za info da se i njih na humanoj moze zamoliti da vode trudnocu...nisam jos razmisljala kod koga bih jer prvo zelim biti sigurna da se to uopce desava Definitivno bih onda kod njih plus jos poneki privatni pregled, ali otompotom, zaista
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 20:20   #135
ajmeeeeeeeeeeee Red to je to!
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 20:24   #136
Vidjet cemo Sly, strah me da s veseljem ne pokvarim zvijezde do sutra, moram biti cool
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 20:28   #137
Quote:
RedDoor kaže: Pogledaj post
Hah, pijem ti ja folnu vec godinama Stalno sam se nadala: evo sad ce
Ici cu u laboratorij Bulatovic, mislim d aoni ionako obradjuju uzorke i od Medica, i od Sunca i od Provite...nadam se da cu imati nalaz u roku od par sati jer sljedci dan mi je neprihvatljiv.
Ajme tvoja beta je bila zaista ogromna!!! Wow, to je beta za cetvorke! Taj se mali lavic bas jako jako primio i brzo brzo narastao
Znaci testic ti na takvu betu nije bio puno tamniji od ovih mojih?
Uhh...valjda ona i moja beta bude solidna......
Eh, da, i ja jos uvijek trtarim nad gacicama i wc papirom, strasno!
Hvala ti za info da se i njih na humanoj moze zamoliti da vode trudnocu...nisam jos razmisljala kod koga bih jer prvo zelim biti sigurna da se to uopce desava Definitivno bih onda kod njih plus jos poneki privatni pregled, ali otompotom, zaista
to je tako nažalost do poroda...barem u mom slučaju ...da ne kažem da mi je dragi neki dan kupio umjesto bijelog toalet papira, papir na žute cvjetiće...i sad...je li ...u 3-4 ujutro u nekim varijantama kad ideš na wc a ne pališ svjetlo imaš svakakve halucinacije od tog papira...i takooooo...

bit će to čista 5 sutra
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 21:37   #138
ja se prijavljujem ovdje
danas mi bio transfer 3 mrvice

ima li još koga da zajedno čekamo
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 08:16   #139
Ninna drzim fige
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 10:00   #140
Hvala ti Francesca
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.