Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2004., 01:58   #1
domaci djecji filmovi

ovak,mislim da je ovo najbolje mjesto za ovaj post.naime,moj rodak ide u zgb ponovo dan nakon bozica.frendica mi zeli poslati neke kazete za moje klinke ali ja joj neznam reci koje.htjela bi da im posalje neke starije djecje filmove ali dobre i neke mozda novije ako ih ima..a i crtane naravno,ali sve domace jer ovde imamo strano.e sad me zanima koje zgodne filmice preporucate-ukljucivsi nas stari-vlak u snjegu-dal ima nekaj drugo?od ovih prijasnjih?dal ima mozda kakvih serija za djecu na vhs kazetama(kao jelenko,smogovci ili nesto novije)i kakvih crtica ima osim segrta hlapica?
ajde domace mame-pomagajte!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 10:02   #2
uff moji su davno bili mali pa se ne sjecam bas puno toga...

evo od crtica se sjecam Letecih medvjedica.Obozavali su ih gledat Onda Carobna suma.Profesor Baltazar....
__________________
Slabiji (s)pol je jaci (s)pol zbog slabosti jaceg (s)pola prema slabijem (s)polu.
oseka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 10:44   #3
mi smo imali druzba pere kvrzice, vlak u snijegu, kapetan mikula mali, vuk samotnjak, hajducka vremena, tajna starog tavana, ... i tako jos par nekih kojih se ne sjecam sad
od crtanih- segrt hlapic, 3 praseta, 101 dalmatinac, slonic dambo...
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 11:02   #4
Uf, bilo je tako dobrih filmova i serija, meni su ostali u pamcenju najbolji od najboljih svih vremena Smogovci , pa Jelenko (valjda se tako zove?), Vlak u snijegu, Vuk samotnjak, Prof. Baltazar od crtica je genijalan!!!
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 11:07   #5
sad su vecinu crtica (lion kinga, stuarta malog i sl.) sinhronizirali na hr, pa ako ti je vazno da klinci tamo preko bare uhvate stos s hrvatskim, kupis im to jer im je tematika poznata, ali drugaciji jezik
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 13:45   #6
Nemam klince, al sam luda za crticima
Hlapica ni za boga - katastrofalan je Crtez je bas lijep, ali s ideologijom su sve upropastili.

U videoteci ima (pa onda valjda i za kupit): Baltazara :top, Vlak u snijegu, Druzba Pere Kvrzice, Orlovi rano lete, Vuk samotnjak. A mislim da sam vidila i Olovku (ljudi, jel se sjecate Olovke? ono kad ponizavaju klinca jer kao ukrade jednu bijednu olovku... a zapravo nije )
Ne znam jel to ima u USA, al tu ima Loleka i Boleka, A je to! pa i njih toplo preporucam.

Pogledat u knjizaru Tamaris na trgu bana J.J., tamo ima zgodnih naslova.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 14:05   #7
Kekec (nije hrvatski, ali ga ima u videotekama)

Zanm da nisam u temi ali ako netko zna - gdje se moze nabaviti film "Carobnjak iz Oza"? Mislim na onu originalnu verziju sa Judy Garland... To je meni jedan od najboljih djecjih filmova, a ima i super pjesme.
Nekad su ga svako malo davali na TV, ali zadnjih godinu dana, ni za lijek....
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 14:40   #8
Quote:
Zmijica kaže:
Nemam klince, al sam luda za crticima
Hlapica ni za boga - katastrofalan je Crtez je bas lijep, ali s ideologijom su sve upropastili. .
,oja klinka ga je bas voljela kad je bila 6-7 god
dakle ne sudi po sebi
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 15:39   #9
Quote:
Septembar kaže:
,oja klinka ga je bas voljela kad je bila 6-7 god
dakle ne sudi po sebi
Jesi li ga ti gledala? Mislim, stvarno su nasrali kojesta u jadnom malom crticu K'o Dnevnik devedesetih...

Radije bih svom klincu Terminatora dala da gleda nego Hlapica
Al opet, da - to je osobno misljenje
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:07.