Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2017., 22:08   #1981
Jeste li vec pogledali Norveske serije Lilyhammer i Norsemen?

https://en.wikipedia.org/wiki/Norsemen_(TV_series)

http://www.imdb.com/title/tt1958961/
Luneta is offline  
Old 29.09.2017., 23:24   #1982
Quote:
Luneta kaže: Pogledaj post
Jeste li vec pogledali Norveske serije Lilyhammer i Norsemen?

https://en.wikipedia.org/wiki/Norsemen_(TV_series)

http://www.imdb.com/title/tt1958961/
Ne, samo Skam.

Živiš li gore?
malin is offline  
Old 04.10.2017., 13:32   #1983
čitam sad 'tri' drage glamuzine i mislim si...kao prvo, ne sviđa mi se uopće jer to suprotno kritikama i poleđini nije roman o preljubu nego zdrkanoj 'ljubavi'.
kao drugo, zanimljivo mi je kako sam tu knjigu godinama htjela pročitati i kako bih je drukčije doživjela prije par godina. ne samo jer mi se ukus promijenio (ovo je bed jer sad rijetko sretnem knjigu za koju zbilja mislim da je dobra), nego i moja emotivna stanja, pa ih drukčije promatram.
isadora w. is offline  
Old 04.10.2017., 21:52   #1984
Kokoše preporučuju - filmovi i serije (može i kakva knjiga za Gloru ☺️)

Za ljubitelje disfunkcionalnih i totalno weird "obiteljskih" zajednica preporučam Threesome. Otkačeni humor kako ga samo Britanci znaju složiti. Ja ih obožavam. Šteta samo što su tako kratko trajali.
http://www.imdb.com/title/tt2071322/reference
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 05.10.2017., 14:47   #1985
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Pa paf je tesko ostati u danasnje vrijeme slazem se.
Ali mozda da probas pogledati:
THE Sinner
Big little lies
Twin Peaks novi je isto dobar.

Ono, nisu bas zaglupljujuce pa eto
Ja isto nemrem gledati puno toga. A nisam neki zahtjevan lik
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
A jbg kad idem redom. Evo jos samo ovo:

Black Mirror mi je bezveze. Na drugoj sezoni mi dosadio.

Od horora mi je izvrsna mini serija Dead Set, ludo dobar zombi hororac. Pa ko voli.



A SAD MOZEMO ZAVRSITI.

Inace vec sam dobijala kartone i za vece gluposti stoga..
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Molim da se Tinch da još jedan karton, jer joj je Black Mirror bezveze.

Hvala.
TU NASTAVITE
fuj is offline  
Old 05.10.2017., 14:48   #1986
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Molim da se Tinch da još jedan karton, jer joj je Black Mirror bezveze.

Hvala.
Ne znam.. jednostavno mi se razvodni s vremenom, fakat sam imala namjeru gledati sve ali nisam uopce imala volje nakon 5.epizode

Ne znam u cemu je problem, nesto mi je tanko. Mozda ta sustinska poruka iz epizode u epizodu koja je ista?
TincH is offline  
Old 05.10.2017., 15:08   #1987
Contratiempo A.K.A. The Invisible Guest (2016)

Les Innocentes (2016)

The Man From Earth (2007)
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Old 05.10.2017., 15:09   #1988
Man from Earth mi je zgodan film
TincH is offline  
Old 05.10.2017., 15:12   #1989
Jako zgodan. Obožavam taj film.
Alexa is offline  
Old 05.10.2017., 15:20   #1990
Odličan, gledala sam ga nekoliko puta.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 05.10.2017., 16:04   #1991


Jednostavan je, ali skroz te zaokupi
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Old 06.10.2017., 18:15   #1992
hidden figures je ok film. tj. super, što se holivudskih filmova tiče.
isadora w. is offline  
Old 06.10.2017., 18:21   #1993
Big Little Lies.

Izgubila sam kunu na okladi tko je ubojica, ali nije mi žao ni lipe.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 06.10.2017., 18:26   #1994
ma pogledala sam to.

gypsy ti je tako atmosferičan. ideja super, ali ima manje likova pa je nekako sve sporije.
isadora w. is offline  
Old 06.10.2017., 19:45   #1995
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ma pogledala sam to.

gypsy ti je tako atmosferičan. ideja super, ali ima manje likova pa je nekako sve sporije.
Mene je Gypsy nekako razočarala.
Naomi Watts mi je sva neka isforsirana, isto kao i radnja.

Ali ok, pogledala sam prvu sezonu i pomalo se zagrijala, šta ću, sad gledam baš svašta, a kad ono.. nema dalje. Otkazano snimanje 2. sezone. Super. Tako mi i treba kad ne provjerim prije.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 06.10.2017., 21:29   #1996
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Mene je Gypsy nekako razočarala.
Naomi Watts mi je sva neka isforsirana, isto kao i radnja.

Ali ok, pogledala sam prvu sezonu i pomalo se zagrijala, šta ću, sad gledam baš svašta, a kad ono.. nema dalje. Otkazano snimanje 2. sezone. Super. Tako mi i treba kad ne provjerim prije.
Meni je serija totalno mrak. Način na koji ona u prevari zapravo otkriva sebe i svoje granice i svoju želju sa življenjem dublje i slobodnije (dok nema uopće problema doma s mužem) otkriva zapravo dosta toga o tome kako je naš izabranik jaaaako vezan uz to tko smo mi i kako sebe vidimo, sukladno tome "završimo" s tim nekim ljudima bilo prijateljski bilo ljubavno. Ono, partneri vjerojatno misle "oh ja sam taj", a zapravo si ti tu spletom okolnosti.
I meni je Naomi super odglumila isto ko njen muž. Simpa mi je taj glumac, baš ima dozu i dobrote i seksepila, a nije ono sirov. Inače skuplja se peticija za Gypsy season 2, pa potpiši. A tek Sidney koliko je seksi. Nemreš reć da nemaju super kemiju njih dvije, ono mene je Sidney napalila, a straight sam. Iako mogla bih ne biti za Sidney.

Ima hrpa serija dobrih još, ja sad gledam The Sinner sa Jessicom Biel, izašao ti je novi Twin Peaks. Kažu da je dobar, mislim da ima 8 ocjenu na IMDB-u. Čula sam da je dobra Sense 8, Stranger things, 13 reasons why (to sam gledala, makar je tinejđerska - dobra je serija), pa imaš Humans (to sam pogledala prvu sezonu, mrak je!), onda Threesome, i masa još serija.
Guglaj.

Moja preporuka je WONDERLAND. Inače sam luda za Melbourne-om i Sydneyjem i ono plače mi se što ne živim tamo, u toj seriji baš ima predivnih scena, mislim da nije direktno na poznatoj Bondy Beach u Sydneyju snimano, ali na sličnim plažama jest. Divni mladi ljudi, baš relatable serija, onako tipični problemi u vezama i brakovima. To ima na watch32.com. Tri su sezone.
http://watch32.is/movie/mxyWA0dN-won...-season-1.html

Inače super je australska serija i Home and Away i Packed with Rafters. To su mi zauvijek dobre serije.

Zadnje uređivanje malin : 06.10.2017. at 22:05.
malin is offline  
Old 06.10.2017., 21:54   #1997
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
A tek Sidney koliko je seksi. Nemreš reć da nemaju super kemiju njih dvije, ono mene je Sidney napalila, a straight sam. Iako mogla bih ne biti za Sidney.
Zanimljivo kako drugačije doživljavamo stvari.
Meni uopće nemaju kemiju. Sidney mi je prilično uvjerljiva, ali Naomi nikako.
Ja.. koja sam lezba.. sam navijala da se niš ne desi između njih nakon onih preko nekoliko dahtanja jednoj drugoj u usta, jer mi je sve to djelovalo isforsano i neuvjerljivo. A jbg.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 06.10.2017., 21:59   #1998
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako drugačije doživljavamo stvari.
Meni uopće nemaju kemiju. Sidney mi je prilično uvjerljiva, ali Naomi nikako.
Ja.. koja sam lezba.. sam navijala da se niš ne desi između njih nakon onih preko nekoliko dahtanja jednoj drugoj u usta, jer mi je sve to djelovalo isforsano i neuvjerljivo. A jbg.
Ma daj? Ajme meni su mrak njih dvije, Sidney pogotovo. Tu se slažemo.
A i inače ljudi drugačije doživljavaju pun k* toga, sasvim legitimno.
malin is offline  
Old 06.10.2017., 22:01   #1999
ni meni se zapravo gypsy baš nije toliko svidjela, ali znam da drugim ljudima je.

wonderland sam gledala na tv-u i baš mi je pasao za popodne.
i raftere dok su išli ujutro
isadora w. is offline  
Old 06.10.2017., 22:06   #2000
Serija je imala potencijala, ali nekako su se scenaristi malo pogubili/loše obavili posao.
Mislim, one klišej dr. Phill/Kozmo rečenice koje ona izgovara kao neke super mudrosti su mi izazivale susramlje.

A šteta, lajkala sam inače Naomi Watts kao glumicu.

Edit.. upravo sam sad guglala da malo vidim šta kažu kritičari kojekakvi i djelomično slažem s ovim:

Netflix’s “Gypsy,” premiering in its entirety this Friday on the increasingly prolific streaming service, is a depressingly bad show for the talent it wastes on horrendous dialogue, unbelievable characters, and the kind of soapy plotting you’re more likely to see on a Lifetime TV movie than prestige drama.

Kažem djelomično, jer ne mislim da je baš TOLIKO sve loše.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:48.