Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2016., 15:39   #581
ajde super, brzi su.
zasad.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 22:01   #582
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
nego... jel uzimao netko nesto sa zarinog online shopa?

precudni su mi.
narucila jucer paket u ducan, platila masterom, na zabi vidim transakciju, a apsolutno nikakvog maila od njih nisam dobila kao potvrdu.
uopce ne znam jel to njima normalno ili bas i nije.
meni u svakom slucaju nije.
od svih online shopova u roku par minuta dobijem confirmation mail, od ovih nista.
Ja sam naručivala i sve je bilo ok i to sam naručila valjda isti dan kad se dućan otvorio.
Meni je stigao odmah mejl s potvrdom narudžbe, idući dan mejl potvrde da su otpremili pošiljku i onda da je stiglo u dućan.
Pogledaj da ti nije uletio u spam ili tako negdje.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 09:49   #583
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
Ja sam naručivala i sve je bilo ok i to sam naručila valjda isti dan kad se dućan otvorio.
Meni je stigao odmah mejl s potvrdom narudžbe, idući dan mejl potvrde da su otpremili pošiljku i onda da je stiglo u dućan.
Pogledaj da ti nije uletio u spam ili tako negdje.
sranje.
dva dana je proslo od narudzbe, nemam nikakav mail.
status posiljke je being prepared.



imam flashbackove i traume od manga, ne da mi se natezati s customer service.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 10:56   #584
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
sranje.

dva dana je proslo od narudzbe, nemam nikakav mail.

status posiljke je being prepared.







imam flashbackove i traume od manga, ne da mi se natezati s customer service.


Ma doci ce ti, treba im ponekad malo vise vremena. Al cim se dobije mail da je poslanu, dodje u roku od par dana. Zapakirano u krasnu kutiju, milina otvarat
Kalamota is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 11:13   #585
nadam se.
nije mi nis hitno, ali mi je jako cudno to da ne potvrdjuju narudzbu odmah, a onda posalju jos jedan mail kad je posiljka poslana.
tako svi funkcioniraju pa sam se bas sad iznenadila.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 15:38   #586
Jel naručivao tko s Emporium-a?

Ne znam jel bi mi htjeli zamijeniti narudžbu za broj manju prije nego pošalju? Naime, sinoć sam naručila par majčica, tuniku i kombinezonić (sve ljetno), za curicu. Ona je sad skoro 11mj (i nosi robicu uglavnom 74) i razmišljala sam kako će joj za ljeto biti ok 86?! Ali to je za 2 broja veće, a ljeto će možda već za mjesec dana, pa nema šanse da toliko naraste! Uzela sam joj sve od marke Koki.

E sad, dobila sam povratni mail o narudžbi, ali kako je vikend, vjerojatno ne šalju do ponedjeljka, pa bi im možda mogla poslati neki mail da zamolim ako mogu zamijeniti?! Znam da se može vratiti roba, kad stigne, ali onda moram to o svom trošku...

Jel ima tko iskustva s njima ili barem robicu Koki, pa da mi kaže jel su veličine realne? Tek sam počela naručivati online, pa se još učim...
kikica8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 23:06   #587
Nazovi u Emporium odmah ujutro u ponedjeljak i zamoli ih da to naprave. Oni su baš okej po tom pitanju. Meni su jednom mijenjali narudžbu, ali zato jer su oni zeznuli.
Naručivala sam samo strane marke (mislim da su nizozemske i belgijske) i stvari su dosta manje, tj. treba uzeti barem jedan broj veće. S druge strane rekli su mi da hrvatske marke (Koki) imaju veće modele i njih nikako ne treba uzimati broj veće. Jednom su mi mjerili nešto u veličini 92 i bilo je puno veće od onog što sam imala kod kuće u istoj veličini od drugih proizvođača.
Mislim da bi ti mogli izaći u susret i promijeniti narudžbu.
Ja na tvom mjestu nikako nebi uzela dva broja veću robu jer bebe u toj fazi ne napreduju više tak brzo, a ljeto je pred vratima, vrućine su tu. Uzela bih maksimalno 80.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 13:44   #588
^^ Hvala ti! Poslala sam jučer mail, ali mogu i nazvati ujutro pa da vidim jel mogu šta napraviti. Dijete mi je baš normalne građe za 11mj, 76cm i 9kg. I to što kažeš, sad neće toliko dobivati na težini. Prohodala je i stalno je u akciji... Većina robice joj je čisti 74, pa i ako je Koki većih modela, ipak me strah uzeti njihov 74... Tri ljetna mjeseca su pred nama, pa valda 80 neće biti toliko veliki da ga nećemo iznositi?!
kikica8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 21:53   #589
Ja bi na tvom mjestu isto uzela 80 i nadala se da će odgovarati. 😉

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 07:16   #590
Ja isto 74 ili 80. Moji sad sa 17 mjeseci imaju 11 kg i nose 80/86. Uzela sam neki dan malom trenirku 80 u ontariu (isto hrv.proizvodjac) i predugacka mu je, ali nema veze

Sto se tice hm, ja sam isto narucula online nesto sto nemaju u ducanu, brzo stiglo.
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 10:27   #591
Bok curke, molim pomoć..

Da li je koja od vas naručivala s nexta dječje cipelice? Zanima me jesu li im kalupi točni ili veći ili uži??
Da lakše mogu odšacat koji broj da naručim..
Puno hvala
Manny Calavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 10:28   #592
Inače, next je zaaakon.
Ma koja 3-5 radnih dana, meni skoro pa dođe sutradan...divni su
Manny Calavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 13:05   #593
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Ja bi na tvom mjestu isto uzela 80 i nadala se da će odgovarati. ��

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
Hvala! Nazvala sam jutros emporium i ženska kaže da su dobili moj mail i već izvršili zamjenu u broj 80! Pitala sam jel bi možda trebala uzeti i manji, pa je ona pogledala moju narudžbu i kaže da su te stvari uglavnom vjernih veličina i da mi ne bi preporučila manji broj. Pa ću joj vjerovati! A kaže frendica da ako hoću smanjiti robu nek ju dam njoj da ubaci u sušilicu, da ju zna i za 1 broj smanjiti!

Zato sam fulala i s tenisicama! Naručila reebokice s Baby centra. Zadovoljna sam uslugom i brzinom dostave, iako sve naručene stvari šalju posebno, ali nema veze... Uglavnom, mala mi nosi 19 i planirala sam uzeti tenisice br 20. No kako većina tenisica ima manje kalupe, uzela sam 21! Naravno da su joj velike?! A nemam pojma kojom brzinom će joj nogica rasti... Bile su snižene 50% i izašle me 115kn, pa nije neka velika cifra. Bezveze mi je vraćati, jer nisu male, pa će ih već doseći, jedino što to možda bude u zimu!
kikica8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 17:41   #594
http://hr.nextdirect.com/en/g314190s4#391335

Stigle jutros nažalost male iako piše 43 nisu duljina unutarnjeg gazišta je 27,5 cm .Prodajem ako netko treba za koliko sam i platila 110 kn .

Nemam pojma da li da vraćam isplati li mi se to ? Poštarina je jako skupa
DANIJELA27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 07:03   #595
Za ljeto sam curici naručila tajica i kratkih hlačica s Emporiuma. Jako sam zadovoljna, brzi i robica je solidna.

Što se brojeva tiče, nisam primijetila da su veći.
Moja beba je malo poveća beba, 4 mjeseca, 70 cm i 8 kg, i 74 joj je dobar, nije velik, mislim da bi se do kraja ljeta u 68 stisnula ko salama u ovitak.
Cliodhna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 21:52   #596
Veći su modeli domaćih proizvođača, a belgijske i nizozemske marke imaju bar jedan broj manje modele.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 07:21   #597
Pa to mislim da sam i kupila... Koki tajice. Koliko sam shvatila, to je njihova marka (?).

Uzela sam joj i neke nizozemske traperice i to joj je šire nego tajice.
Cliodhna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 07:34   #598
Pa to mislim da sam i kupila... Koki tajice. Koliko sam shvatila, to je njihova marka (?).

Uzela sam joj i neke nizozemske traperice i to joj je šire nego tajice.
Cliodhna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 11:19   #599
Može pomoć?
Treba mi netko tko kupuje u C&A on line shopu austrijskom
Kako nađem tko nudi takvu uslugu, znam da to rade neke forumašice
__________________
Siromašna država se treba sramiti svojih bogataša a bogata država svojih siromaha
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 13:47   #600
Ja narucujem,javi se u inbox s linkom sto bi😊

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.