Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2017., 19:30   #3761
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
A i vi ste se zakacili na clanak koji je vjerovatno izmisljen
Članak jest izmišljen 99% kao i sve ili skoro sve priče sa fake newsa kao što je RTL.
Nego ti radije meni raci da se stvarno to dogodilo, da li bi vjerovala toj osobi kad bi rekla da nije sojetila seks dok je spavala?
Da joj je išao lakirati nkote dok je spavala, još bi to mogli biti moguće, iako jako teško, da ju je išao depilirati osjetila bi.
ALi prodor penisom, ne znam nekako mi se čini da su motivacacije za optužbe neke druge.
Ne znam ni kako je imati penis u sebi, recite mi vi, da li vas da li bi vas to probudilo?
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:30   #3762
Ok, trol si, pa ću ti sročiti najkraće što je moguće - ako te osoba ne može odbiti zbog svog stanja -to nije seks nego silovanje. I sad mi se više ne da. Neka te baniraju.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:34   #3763
Iz komentara:

My ex husband did this to me. He drugged me, raped me, took pictures and made a video. I found out when I decided to leave him. He sent me the pics and told me that if I didn't take him back he would post them on Facebook and send them to my work.


:/ Koji užas.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:34   #3764
kakav skok sa zanimljive i ozbiljne rasprave u trolvode.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:34   #3765
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ali ne znam, evo, meni nije isto ejakulira li mi u snu po licu provalnik, stanodavac koji je navratio u stan dok sam spavala, ili čovjek s kojim živim i kojeg u budnom stanju volim i jebem.
Na neki način je vjerojatno i gore kad saznaš da ti to radi netko koga u budnom stanju voliš i jebeš. Netko tvoj, netko kome vjeruješ, uz koga se osjećaš sigurno da uz njega zaspeš. Netko od koga očekuješ dobre namjere. Seksualno te iskorištava. To snima. Pohranjuje snimke. Iskorištava tvoje povjerenje.
I s tobom radosno živi i radosno se voli i jebe i dok si budna i gleda tebe kako ga radosno voliš i jebeš u blaženom neznanju.

Meni je to grozno.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:36   #3766
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Naravno da ne.

Ali ne znam, evo, meni nije isto ejakulira li mi u snu po licu provalnik, stanodavac koji je navratio u stan dok sam spavala, ili čovjek s kojim živim i kojeg u budnom stanju volim i jebem. Kao što mi nije isto ni ako me probudi penis s kojim se rado družim i random penis. Kao što mi nije isto buđenje pušenjem penisa koji mi budan rado došeće u usta i pušenje penisa nepoznatog čovjeka koji je zadrijemao na plaži.

Naravno, pitanje je šta se događalo na tim videima i u životu tog para, a naravno da neće svaki detalj završiti u medijima. Recimo, jasno mi je da se osoba ozbiljno uzruja ako joj netko mrvi tablete za spavanje u ovaltine prije spavanja da bi joj mogao drkat po licu.
naravno da je drukčije nego da ti dostavljač pizze s vrata svrši u facu, ali tebi kao ne bi bilo barem awkward da saznaš da tip svaku noć izvodi čudesa po tebi i snima to i skriva od tebe? bez tableta.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:37   #3767
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ove priče o '90-tima su strašne.
a tek onda nisi mogao puno, u ratu je masu toga letilo ispod radara.

.
Da, šokirana sam Tupelinom pričom. Mogu zamisliti tu užasnu situaciju.

Jednom sam s frendicama izašla van. Ovo je fakat bizarro world priča. Bile su neke maškare u Kulušiću i još se nagrada dobivala za najbolju masku. Jedna je bila odjevena kao Pipi Duga Čarapa, druge dvije se ne sjećam, a ja... kao ja... buntovna kvazipankerica u martama. Pušimo mi na klupici kad uletava lik s imamo li cigaretu. Kaj ti je to iza leđa? - pitam ja. "Ovo" - izvadi on nožinu od pola metra pred nas - Ma to, čakija ako nas skinsi napadnu.- i počne onako pijan mlatarati s tim po zraku. Ove tri su se skamenile, meni je samo palo na pamet "evo uzmi cijelu kutiju" i zamišljala si naslove po novinama ujutro "Zaklana Pipi Duga Čarapa" i slično. Ne znam kako sam se skulirala da mu pružim kutiju da si uzme cigaretu i još sam nešto fol humoristično komentirala, frajer je malo pričao s nama, rekoh "ups, moramo ići kasno je". Ove tri su se šutke ustale i odosmo mi fol kulerski a u stvari gotovo trčećim korakom.
Moram dodati da je Pipi pokupila prvu nagradu

Jednom smo usred noći ustopirale neke likove. Likovi su nam kasnije pokazivali pištolje, vozikali nas na Sljeme da nas prestraše... ništa nam se nije desilo glupačama, a mogle smo nastradati samo tako. Prvo sam se pokušavala skulirati kroz bijes i strah i neobavezno ćakulati ali čim sam vidjela da smo opet u gradu rekla sam liku "Stani" i otvorila vrata usred vožnje. Pobjegle smo glavom bez obzira.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:39   #3768
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
naravno da je drukčije nego da ti dostavljač pizze s vrata svrši u facu
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:40   #3769
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Naravno da ne.

Ali ne znam, evo, meni nije isto ejakulira li mi u snu po licu provalnik, stanodavac koji je navratio u stan dok sam spavala, ili čovjek s kojim živim i kojeg u budnom stanju volim i jebem. Kao što mi nije isto ni ako me probudi penis s kojim se rado družim i random penis. Kao što mi nije isto buđenje pušenjem penisa koji mi budan rado došeće u usta i pušenje penisa nepoznatog čovjeka koji je zadrijemao na plaži.
Imaju zajedno 4 djece.
Oni su do sada imali bar 4 seksa u životu, a ja bih rekao i više od toga, realno vjeorjatno i prije braka.
No uzmimo da su bar ta 4 puta se skusali.
meni se čini da je njihov brak bio onakakv kavog ti opisuješ.
Pa žive zajedno, spavaju zajedno.
Niti ona kaže da su u prekidu.
Pa zašto bi je uopće silovao kad su u braku gdje ima seksa bez silovanja. Čemu onda silovanje uopće?

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post

Naravno, pitanje je šta se događalo na tim videima i u životu tog para, a naravno da neće svaki detalj završiti u medijima. Recimo, jasno mi je da se osoba ozbiljno uzruja ako joj netko mrvi tablete za spavanje u ovaltine prije spavanja da bi joj mogao drkat po licu.
To bi se dalo dokazati vrlo lako analizom urina i/li krvi.
Trebalo joj je domah uzet analizu.
AKo nema tragva opijata, moramo uzeti u obzir da ih nije ni bilo.
AKo žena ne žali dati se na analizu, opet trebamo uzeti da ih nije bilo.

Ako je opijata bilo, onda je tu problematična situacija, jer ne znamo da li ih je on dao ili ih je sama uzela.
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:43   #3770
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Na neki način je vjerojatno i gore kad saznaš da ti to radi netko koga u budnom stanju voliš i jebeš. Netko tvoj, netko kome vjeruješ, uz koga se osjećaš sigurno da uz njega zaspeš. Netko od koga očekuješ dobre namjere. Seksualno te iskorištava. To snima. Pohranjuje snimke. Iskorištava tvoje povjerenje.
I s tobom radosno živi i radosno se voli i jebe i dok si budna i gleda tebe kako ga radosno voliš i jebeš u blaženom neznanju.

Meni je to grozno.
A zamili tek kad ti osoba s kojom si u brku godinama, s kojom imaš djecu s kojom uživaš u seksu godinama, koju voliš, optuži te za silovanje.
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:45   #3771
Što mislite, je li moguće da dok on spava, ona mu poče skakati po penisu i onda on idući da kaže da je silovan, jer nije dao pristanak za seks, a nije se izmaknuo jer ga skakanje po njemu nije probudilo?
Vama bi ta verzija bila uvjerljiva?
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:45   #3772
ŽK, hranilište trolova.

Ali ajde, za ponavljače: ako jednom dam pristanak na seks, nisam ga dala za vijeke vjekova. I da, mogu odbiti seks s mužem ili dečkom ili jebačem kojem sam evo baš večer prije sladostrasno jahala po penisu, i ukoliko on to odbijanje ne ispoštuje, to je silovanje, ma kako ga ova kurčeva država nazvala.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:47   #3773
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post

Ako je opijata bilo, onda je tu problematična situacija, jer ne znamo da li ih je on dao ili ih je sama uzela.
A ako ih je sama uzela, onda njemu to daje za pravo da ju izjebe dok je u nesvjesnom stanju?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:48   #3774
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
ŽK, hranilište trolova.

Ali ajde, za ponavljače: ako jednom dam pristanak na seks, nisam ga dala za vijeke vjekova. I da, mogu odbiti seks s mužem ili dečkom ili jebačem kojem sam evo baš večer prije sladostrasno jahala po penisu, i ukoliko on to odbijanje ne ispoštuje, to je silovanje, ma kako ga ova kurčeva država nazvala.
Pa objansi što ti znači "dati pristanak na seks"?

AKo se ljudite i pređete na seks, je li to seks sa pristankom ili bez pristanka?

Što znači da nisi dala pristanak na seks nakon predigre?
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:50   #3775
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Što mislite, je li moguće da dok on spava, ona mu poče skakati po penisu i onda on idući da kaže da je silovan, jer nije dao pristanak za seks, a nije se izmaknuo jer ga skakanje po njemu nije probudilo?
Vama bi ta verzija bila uvjerljiva?
Još ako mu sjedne na lice. Bokte, eto ti i ubojstva.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:52   #3776
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
A ako ih je sama uzela, onda njemu to daje za pravo da ju izjebe dok je u nesvjesnom stanju?


Ne, nego ako ima tragova opijata u njenoj krvi/urinu, nije dokaz da joj ih je on dao.


Jer se tu ide sa pretpostavkom da joj je on dao tablete za spavanje, a to što je je dao tablete za spavanje, je kao dokaz silovanja.
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:52   #3777
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Pa objansi što ti znači "dati pristanak na seks"?

AKo se ljudite i pređete na seks, je li to seks sa pristankom ili bez pristanka?

Što znači da nisi dala pristanak na seks nakon predigre?
a jel osoba hrče dok se predigra?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:52   #3778
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Pa objansi što ti znači "dati pristanak na seks"?

AKo se ljudite i pređete na seks, je li to seks sa pristankom ili bez pristanka?

Što znači da nisi dala pristanak na seks nakon predigre?
Znači da jedno pita "e, jel ti ovo ok" a drugo kaže "da, ok mi je" ili si napuni usta kkurcem pa uspije samo promumljati "mhm" ili neku verziju toga. Ali demonstrirao si već da ti je ideja ravnopravne nepodrazumijevajuće komunikacije apstraktna pa ne očekujem da shvatiš.

Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
a jel osoba hrče dok se predigra?
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:53   #3779
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Ne, nego ako ima tragova opijata u njenoj krvi/urinu, nije dokaz da joj ih je on dao.
Uopće nema veze. Dao joj on ili ih je ona sama uzela.
Nikakve veze.
Silovao ju je u nesvjesnom stanju.

(ne govorim o ovom slučaju, govorim općenito)
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 20:03   #3780
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Naravno da ne.

Ali ne znam, evo, meni nije isto ejakulira li mi u snu po licu provalnik, stanodavac koji je navratio u stan dok sam spavala, ili čovjek s kojim živim i kojeg u budnom stanju volim i jebem. Kao što mi nije isto ni ako me probudi penis s kojim se rado družim i random penis. Kao što mi nije isto buđenje pušenjem penisa koji mi budan rado došeće u usta i pušenje penisa nepoznatog čovjeka koji je zadrijemao na plaži.
Uopce je nebitno tko ti radi te radnje, nego da ti istih nisi ni svjesna. Cak i da ti to radi tvoj omiljeni penis, u najmanju ruku je creepy da ti netko svrsi po licu ili te pojebe a da ti ne kaze i ti to ne skontas kada se probudis.

Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Članak jest izmišljen 99% kao i sve ili skoro sve priče sa fake newsa kao što je RTL.
Pa ako je clanak izmisljen sta onda raspravljas o necemu sto se nije ni dogodilo?
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.