Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2013., 17:45   #6581
Ribice i tri točkice. Prvi, a možda i zadnji put.

Jako je lijepo uređen i simpatičan restoran, konobar vrlo uslužan unatoč gužvi, zanimljiv meni, relativno ok cijene ali hrana nikako nije ono što sam očekivala.

Jeli su se list i mol sa žara, blitva s krumpirom i pašta sa škampima i pršutom plus pohane masline i kruh.

Moli sa žara su bili ukusni. Maleni, ali dovoljan broj u porciji. Jako svježi i dobro spremljeni. Oni su bili sve ono što list nije bio. List je došao na stol izgledajući kao road kill na tanjuru. Je da je to jako tanka riba s kojom nije baš najlakše baratati, ali može ga se okrenuti bez da ga se uništi. Međutim, ni to ne bi bio takav problem. Taj list, naime, nema okusa. Nimalo. Ni po ribi, ni po listu ni po čemu. Ne mogu niti pretpostaviti gdje je plivao kad je ulovljen i koliko je proveo u ledu. A ja nisam fish nazi. Mogu jesti dobro spremljenu ribu iz uzgajališta pa čak i onu koja je vidjela leda. Ali ne ovoliko. Žali Bože.

Blitva s krumpirima je potpuno nezačinjena. Ali potpuno. Mislim da svi ljudi, osim baš najtežih bubrežnih bolesnika, mogu pojesti i žele barem mrvicu soli u hrani. OK, na stolu je bilo i ulja i soli, ali nakon što je jednom skuhana i prohlađena, blitva s krumpirom se više ne može pošteno začiniti. Posebno ne na desertnom tanjuriću na kakvom je poslužuju.

Paštu nisam probala, kaže frendica da je bila ok, ali da to nisu škampi nego kozice. Kakvo iznenađenje.

Da ne bude sve tako crno, pohane masline su bile fantastične! Nikad nisam jela tako dobre. Pohane su u tempuri i nisu ni malo masne. Na kraju sam se toga najela.

Da nije bilo tog nesretnog lista, bio bi mi to ok ručak. Bljutavu blitvu im još mogu oprostiti, ali ovakvu ribu nikako.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Old 31.08.2013., 18:17   #6582
jučer, večera u bavarskom maximillianu. ja sam jela knedlu od kruha i pereca u umaku od gljiva (šumskih ili lovačkih, nisam sigurna ) s prženim lukom i miješanom salatom, a momak je jeo Nürnberger wurst sa pečenim krumpirom (5 tankih kobasica na žaru, dinstani kiseli kupus, pečeni mladi krumpir)... oboje smo bili jako zadovoljni svojim
porcija je bila savršene veličine. ni previše da se ubiješ u njoj i umireš poslije, ni premalo da ostaneš gladan. od njegovog sam probala sam malo kupusa, koji je bio taman kiselo-sladak. moja knedla je došla narezana u 3 dijela s dosta i umaka i gljiva tako da sam taman polizala tanjur s njom iliti pokupila umak salata je bila isto ok.
uz najbolju volju nisam se mogla prisiliti na desert. naime, stol do nas su naručili kaiserschmarn, što je bio i moj plan. no, kad im je lik donio tanjur, ja sam odustala. količinski mi se čini izrazito obilno i skoro dovoljno kao samostalan obrok za glavno jelo drugi put konobar je bio ljubazan i simpatičan, u pravoj mjeri duhovit, a nenametljiv pili smo mineralnu i ceh je bio 105kn, vratit ćemo se sigurno.

neki dan, batak grill, plata batak za dvoje... mislim da sadrži 4 ćevapa, 2 polovice pljeskavice, 2 punjene vješalice i 2 komada neč jače začinjenog, zaboravih mu ime nisam prevelik ljubitelj mesine s roštilja, ali ovo je bilo zaista ukusno. količinsko obilno, i s finim krumpirom i povrćem sa žara. lepinje za 5kn, probala sam jednu, no ipak izgledala je mrvicu bolje nego što je bila... šopska salata s puno sira gore
konobar je ok bio, ali je letio stalno uokolo, pa ga nismo puno ni vidjeli. kad smo htjeli naručiti kajmak, rekao je da dolazi s platom, no kad je plata došla, od kajmaka ni k. tražili smo ga da nam ga donese, nije ga naplatio posebno, ali porcija je bila minijaturna. to je u biti jedini minus. opet smo pili mineralnu i ceh je bio 180kn, a zbilja smo se najeli imam i sliku
ma.nx is offline  
Old 31.08.2013., 22:56   #6583
ma.nx- fino, izgleda kao restoran koji valja posjetiti... mmmmm... knedleeee...



Ja danas bio do Didovog sna na Kajzerici, jer izvrsnu hladnu platu (pršut, špek, pečenica, kobasica i ne znam što sve još ne), livanjski sir, kajmak, uštipci.
Sve domaće (!) iz imotskog kraja, gdje gazda to suši. Dakle, odlično.
Deedy is offline  
Old 01.09.2013., 11:40   #6584
i ja sam bila u ribice i ... neki dan, ali sam bila zadovoljna.
meni je stvarno raznolik i bogta, ali koliko sam skužila dosta toga nema što nije u sezoni, mislim što mi je skroz ok. valjda im se ne da raditi sezonske jelovnike.
ugođaj je ležeran, konobari stara garda, sve pet.
jela sam brudet os sipe s palentom i bila sam super zadovoljna. prvo porcija je ogromna, što mi je manje važno, ali ja sam mogla jest dva puta od toga. brudet je bio svjež, domaći, sipa meka. cijena je pristojna - 60 kn. jelo se još umak od kozica na njoke, i srdele s blitvom. svi su bili zadovoljni. račun je s mineralnom bio ni 200 kn. sigurno ću opet ići, cijene su im stvarno pristojne, takvih restorana fali, da pojedeš komad ribe a ne budeš oderan.
ellory is offline  
Old 01.09.2013., 11:58   #6585
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Taj list, naime, nema okusa. Nimalo. Ni po ribi, ni po listu ni po čemu. Ne mogu niti pretpostaviti gdje je plivao kad je ulovljen i koliko je proveo u ledu. A ja nisam fish nazi. Mogu jesti dobro spremljenu ribu iz uzgajališta pa čak i onu koja je vidjela leda. Ali ne ovoliko. Žali Bože.
Sezona lista je tek u zimi i ovaj je vjerojatno bio u škrinji od tko zna kada... Naravno da i smrznuti list može biti ukusan, ali sigurnije je naručiti svježu ribu
spic is offline  
Old 01.09.2013., 13:28   #6586
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
Sezona lista je tek u zimi i ovaj je vjerojatno bio u škrinji od tko zna kada... Naravno da i smrznuti list može biti ukusan, ali sigurnije je naručiti svježu ribu
Ja sam ga kupovala na Trešnjevačkoj ribarnici još u 6. mjesecu. A i ovo je išlo na preporuku konobara.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Old 01.09.2013., 16:23   #6587
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Ja sam ga kupovala na Trešnjevačkoj ribarnici još u 6. mjesecu. A i ovo je išlo na preporuku konobara.
List se pocinje vatat pocetkom 11. miseca, tako da je taj bija nekoliko miseci u ledu...a to sta ti ga je preporucija konobar stvarno nista ne znaci.
macho_st is offline  
Old 04.09.2013., 01:22   #6588
SHIZUKU japanski restoran u DU

Lipo, ugodno i ukusno, cijene u normali, jedino im je Sake preskup.
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Old 04.09.2013., 06:29   #6589
Quote:
macho_st kaže: Pogledaj post
List se pocinje vatat pocetkom 11. miseca, tako da je taj bija nekoliko miseci u ledu...a to sta ti ga je preporucija konobar stvarno nista ne znaci.
kako nista ne znaci?
ako ne mozes otic u restoran (koji slovi za dobar/pristupacan/ok odnos prema gostu) bez da si ponio ribolovnu/mesnu enciklopeciju, onda fakat bolje doma ostat i nigdi ne ic.
Tavanka is offline  
Old 04.09.2013., 11:31   #6590
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
kako nista ne znaci?
ako ne mozes otic u restoran (koji slovi za dobar/pristupacan/ok odnos prema gostu) bez da si ponio ribolovnu/mesnu enciklopeciju, onda fakat bolje doma ostat i nigdi ne ic.
Pa ocito taj konobar nije nesto profesionalan kad moze ponuditi ribu iz leda kao preporuku ...da se razumimo, nemam nista protiv takve ribe ako konobar jasno kaze da je iz leda.
macho_st is offline  
Old 04.09.2013., 16:04   #6591
subota Pod gričkim topom, Zagreb - terasa prekrasna, mirna i intimna, pogled na grad. Konobar vrhunski, već dugo nisam vidjela tako uljudnog al opet nenametljivog konobara. Mlađi dečko, k tome i vrlo zgodan. Jeli smo dalmatinsku pašticadu s njokima i file orade sa šalša umakom i kuhanim krumpirom. I jedno i drugo je bilo fino... ništa specijalno fino... onak, da smo zadovoljni al ne oduševljeni. Ali ono što je bilo razočaravajuće su male porcije. Premale za cijenu od cca 90 kn po obroku. Za desert smo uzeli čokoladnu torticu sa sladoledom i višnjama. S razlogom se zove tortica- vrlo je mala porcija. Ukusna, al opet ništa posebno. Sa aperitivom i deci vina po osobi, sve skupa cca 340 kn.
bobo76 is offline  
Old 04.09.2013., 16:44   #6592
Bili smo jučer u Zagrebačkom bijelom podno tribina NK Zagreb, uzeo sam kupon za lignje na žaru. I bile su ukusne i fine, pristojno pripremljene, nekih 20% veća porcija no Kod Šime (napominjem da je i originalna cijena u Zagreb. bijelom veća skoro duplo, tako da... (mi smo papali uz popust preko te akcije a la Kolektiva)), uz to krumpiri pekarski (ustvari neka opcija prženih krumpira, dobri su!), limun i preljev ulje-češnjak-peršin i domaći kruh.
Zadovoljni smo na kraju na pustili zdanje i prešli preko ceste papati slatko u Slatkoj priči (doslovno preko puta)- i tamo smo jako fine torte i kolače jeli.
Ugodan kasniji ručak uglavnom.

Quote:
bobo76 kaže: Pogledaj post
subota Pod gričkim topom, Zagreb - terasa prekrasna, mirna i intimna, pogled na grad. Konobar vrhunski, već dugo nisam vidjela tako uljudnog al opet nenametljivog konobara. Mlađi dečko, k tome i vrlo zgodan. Jeli smo dalmatinsku pašticadu s njokima i file orade sa šalša umakom i kuhanim krumpirom. I jedno i drugo je bilo fino... ništa specijalno fino... onak, da smo zadovoljni al ne oduševljeni. Ali ono što je bilo razočaravajuće su male porcije. Premale za cijenu od cca 90 kn po obroku. Za desert smo uzeli čokoladnu torticu sa sladoledom i višnjama. S razlogom se zove tortica- vrlo je mala porcija. Ukusna, al opet ništa posebno. Sa aperitivom i deci vina po osobi, sve skupa cca 340 kn.
Divna lokacija, kao i terasa. No ništa čudno, određeni postotak cijene si platila lokaciju i ugođaj, tako da... to je to.
Deedy is offline  
Old 04.09.2013., 17:16   #6593
Paulaner Grill Bar

Naručio 5 ćevapa, 1 šiš, šopsku, pržene krumpire, lepinju i naravno 0,5 točenog Paulanera = 68,50Kn
Zadovoljan, šiš mi je jedino razočaranje. Jest da je velik (dug), nešto je i deblji od ćevapa, ali još uvijek pretanak za moj ukus. Šopska je bila odlična sa hrpom sira. Krumpire sam naručio čisto nakon što me konobar na kraju još pitao, pa reko ajde ako lepinja ne bude dobra neka se nađe. Dolaze u plosnatom obliku i fini su. Ćevapi su veliki i meni ukusni. Inače kada jedem ćevape onda se podrazumjeva da ih hoću jesti sa dobro pripremljenom lepinjom. Lepinja je bila manja, prerezana na pola (ne po dužini) i zapravo je bila samo topla, nije bila namočena.
Paulaner standarno dobar.

Išao sam sam, teško da ću tamo otići ako budem htio jesti samo ćevape jer mi nije baš usput, a kao što sam već rekao, Žar, Magazinska Klet, TPK, sve mi je to blizu. No definitvno ću se zaletiti još koji puta s nekim pa probat neku od plata. Ako ništa drugo, neće mi biti žao zbog Paulanera, ali mislim da me ne bi trebalo razočarati niti ostalo s ponude. Lokal je sasvim pristojan, parkinga ako nema ispred da se naći u neposrednoj blizini.
qwert79 is offline  
Old 05.09.2013., 11:22   #6594
Konoba lucija. Novi vinodolski.
Koja prevara od restorana. Zasto?

Uglavnom hrana ukusna. Kuhari znaju posao.
Sto ne valja? Cijela vibra oko restorana. gazda i konobar kao da su sisli s brda, gazda parkirao merdju ispred konobe. Jelovnici nepotpuni, pisani za strance kako bi prodali ocito precjenjena jela. Mineralna iz boce litrene, sok, ocito iz tetrapaka. Furka na fensi restoran i sa velicinom porcije i sa cijenom. Usluga na razini seoske krcme. I najgore od svega, sluze najgori kruh koji sam ja igdje jeo. Neki suhi polubijeli uzas. Toliko toga mi nije sjelo oko restorana, da mi se neda tolko pisat.
Uglavnom jeli carpacio od tune i hobe, 2 zalogaja sa suvim kruhom 60 kn. Orada odlicna, 400 kn /kg
salata od hobe koje nema na meniju, barem 5 put veca porcija od carpacia, fino ,50 kn.
skoljke buzara, 260kn/kg, prevara stoljeca.
Desert i domace vino su bili fenomenalni, interesantno jedina dva pitanja od konobara su bila o okusu istih.

450 kn za dvoje, ja otisao gladan. Rekao nakraku kuharu unutra, da pola s menija ne opravdava cijenu i da je najbolje doci u riblju konobu na strudlu i casu vina. Povoljno i odlicno. Sve ostalo baceno u bunar.
vladjan1901 is offline  
Old 05.09.2013., 13:39   #6595
Pad Thai Goong u Asia Green Gold Zg, vrrrrlo ukusno Tajlandsko jelo (rižini rezanci sa škampima povrćem i Tamarind paste+ Thai juha Tom Yum Gong, ljuta crvena juha sa škampima do bola

Drugi dan u Lepa Ves , roštilj ćevapi jedni od boljih u Zg,

-Tian Tan osam blaga
-korkyra arbun i riblja juha vino
-
Loui is offline  
Old 05.09.2013., 15:02   #6596
Hm...puno restaca dugo bez mreze...ukratko cu, kog zanimaju detalji nek pita. Istaknut cu vrijedne spomena, ostale ko sisa.
ATRIJ, ZADAR - odlican, nije se Jankovic djabe probio
COTONUM konoba, BIOGRAD - kombinacija anticke i domace spize, kratak i zanimljiv menu, jako fina klopa
SANTA MARIJA, VODICE - standardno svake godine njam njam, specijalan ambijent, pogotovo unutra
Konoba KOPACINA, BRAC - bracka janjetina, u toj kon.ju ljudi tolko vole da je pametno narucit dan, dva prije, jednako fina i juha i panacota
MENEGELO, PALMIZANA - opasno dobra spiza, velike porcije, tako ukusna slatka jadranska lignja postoji samo tamo, vrijedi svake lipe
FOR, HVAR - mala zalogajnica kod poste s al bas domacom klopom, tipa tripice, musaka, punjena paprika,fino skuhano
carmenn is offline  
Old 05.09.2013., 15:11   #6597
Thumbs up Sushi bar, Hvar

Sushi bar, grad Hvar. Jucer,jedan je jedini, na glavnom trgu do kraja, prije crkve lijevo. Imaju nigiri, maki, futomaki, uramaki, ukiseljeni djumbir od kojeg rastu zazubice, ljutu vasabi pastu ko pozeli. Slozili kombinaciju svega po malo, umakali u soya sos, sve zajedno tolko frisko i ukusno da covjek moze pun kufer toga pojest! Pohvalili smo kuhare, navodno su zanat izucavali vani. Ako se nadjete u Hvaru, svakako preporucam!
carmenn is offline  
Old 05.09.2013., 18:00   #6598
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
meni je taj takenoko totalni shit
za te cijene, ne ocekujem da cu dobit metro ribu, a s obzirom koliko mi je sve bilo bljutavo, cisto sumnjam da je riba&kozice bila kratko u ledu
jedino sta su kolaci bili mrak
Fala bogu da su se pojavili moji istomisljenici, ja takodjer bila jednom i nikad vise. Potpuno neimpresivna klopa za te pare, takodje, ok, ostavljam rezervu da sam "bas naletila". I nema druge sanse za tu lovu, no no
carmenn is offline  
Old 05.09.2013., 18:02   #6599
danas u TPK, ZG - .... recka....
DeeJay Dee is offline  
Old 05.09.2013., 18:34   #6600
Bio i ja u TPK prije 7 mjeseci i jeli smo tu platu stvarno je bila dobra, a dobar mi je i roštilj u Lepa Ves poviše Kaptol Centra
Loui is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.