Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2015., 19:10   #401
Pozdrav svima

zanima me da li mogu ikako instalirati viber na kompu ako mi mob ne podržava viber??
thisishowilook is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 19:41   #402
Mozes, ako se ne varam. Na mob ti stigne sms s kodom kojeg upises na kompu
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 19:31   #403
Pozdrav!

Kako izbrisati drugu osobu iz viber grupe (a bez njenog pristanka)?

Takodjer,kako druge onemoguciti da te izbrisu iz viber grupe?

Hvala!
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 18:24   #404
Pozdrav, evo još jednog s problemom. Moj se tiče slanja videa.

Naime, kada pokušam poslati bilo kakav video, odnosno uppće otvoriti ikonu "Pošalji videozapis", dobijem poruku "Nijedna aplikacija ne može izvršiti ovu radnju".

Ima li tko kakvu pametnu jer video mogu primiti...
grawlix is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 02:29   #405
a lulz.. probaj neki vplayer install
__________________
You don't know what you got until it's gone.

Zadnje uređivanje assassin : 25.05.2015. at 09:53. Reason: Maknut nepotreban citat
hifilofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 11:25   #406
Imam instaliranih raznih media playera, ne bih rekao da je do toga problem. Video bez problema mogu prikazati. Kako vlastite datoteke, tako i one koje mi drugi pošalju. Problem je u tome što mi se uopće ne nudi opcija da izaberem bilo koju video datoteku za slanje.

Zadnje uređivanje assassin : 26.05.2015. at 14:52. Reason: Maknut nepotreban citat
grawlix is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 14:55   #407
Isto je i meni na tatinom (Galaxy S, 2.3) pa je možda do verzije Vibera koja to ne omogućava iz nekog razloga na nižoj verziji Androida.
Ili nešto ograničava veličinu- probaj poslati neki manji (ono, snimi sekundu mraka) pa vidi.
Ja sam tati problem riješio tako da sam mu pobrisao Viber- ionako mu ne treba
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 22:33   #408
pozdrav, mobitel je Huawei Ascend Y530
pokušavam preko vibera poslati poruku,tj u poruci sliku i dolazi mi obavijest:
Malo slobodnog prostora
Nema dovoljno slobodnog prostora da bi mogao obaviti tu akciju. Oslobodi prostor i pokušaj ponovno.

prostora na mobitelu ima,neznam koji je problem,a pošto se ne razumijem baš dobro u androide, može pomoć, vjerovatno ima više vrsta memorija
garakelim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 19:54   #409
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Isto je i meni na tatinom (Galaxy S, 2.3) pa je možda do verzije Vibera koja to ne omogućava iz nekog razloga na nižoj verziji Androida.
Ili nešto ograničava veličinu- probaj poslati neki manji (ono, snimi sekundu mraka) pa vidi.
Ja sam tati problem riješio tako da sam mu pobrisao Viber- ionako mu ne treba
S ažuriranim Viberom rješen problem.
grawlix is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 12:16   #410
Quote:
garakelim kaže: Pogledaj post
pozdrav, mobitel je Huawei Ascend Y530
pokušavam preko vibera poslati poruku,tj u poruci sliku i dolazi mi obavijest:
Malo slobodnog prostora
Nema dovoljno slobodnog prostora da bi mogao obaviti tu akciju. Oslobodi prostor i pokušaj ponovno.

prostora na mobitelu ima,neznam koji je problem,a pošto se ne razumijem baš dobro u androide, može pomoć, vjerovatno ima više vrsta memorija
Možda nemaš prostora koji je određen za aplikacije ili nemaš mjesta za datoteke? Jer viber vjerojatno isto kad šalješ sliku kopira u drugu mapu s imenom viber photos
blackeagle1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 02:04   #411
Mene zanima postoji li koja aplikacija za viber kojom se može postaviti da drugi korisnik vidi moj status kao da mi piše last seen u 2:02, kao da sam ugasila net na mobu, a zapravo sam i dalje online?

Quote:
minimarko kaže: Pogledaj post
Idem na put od nekih 15 dana kroz bosnu, crnu goru. Zanima me kako ovaj viber funkcionira. Mislio sam preko njega da se cujem sa svojima, međutim dok sam u romingu internet je preskup. Kako funkcionira to ?
Koliko trosi viber prometa na mobitelu za komunikaciju ?! malo sam neuk pa ako me tko moze prosvjetliti Hvala
Kad odeš u BiH dođeš tamo i kupiš si novi broj od 20kn nekih 5 km i onda taj broj koristiš tamo dobiš i dodatnih 20kn na računu i traje ti 7 dana bon, ak treba nadoplatiš lako, tako i za cg.

Zadnje uređivanje akoj : 12.06.2015. at 04:36. Reason: Spojeno
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 20:06   #412
Krepao mi je Viber na laptopu.

Još uvijek imam ikonicu, ali ga ne mogu otvoriti.
Zna netko što mu je i kako bih ja to mogla "popraviti"?
Hvala

Edit: "popravila" sam ga tako da sam ga ponovo instalirala - a sada ne mogu slati fotke. Ne znam koji mu je vrag...
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY

Zadnje uređivanje Retra : 17.06.2015. at 20:19.
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 01:52   #413
Pomoc
Unijela sam par puta pogresnu sifru na viber sada saljem opet da se prijavim ali ne dolazi mi sifra na sms. Sta da radim
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 01:30   #414
usluga lokcije

imam LG G3
ukljucena mi je opcija Lokacija i to mi je radilo u aplikaciji Viber
od jucer ne radi iako je ta opcija u telefonu ukljucena
ima li netko slicno iskustvo
Chipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 23:16   #415
Mene zanima jjedna informacija.Znam da sam blokirana na viberu od strane jedne osobe,sad me samo zanima do sada sam vidjela sliku i broj ne i vrijeme kada je osoba bila online.sada se ne vidi ni slika.Sta bi trebalo to da znaci?Zasto odjednom ne vidim ni sliku
Evelinda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 00:59   #416
mene prvenstveno zanima sigurnost viber-a. Naime, ne znam sto je muz uradio, dal je instalirao viber na svoj mob, tablet ili tko zna gdje no uspio mi je uci u account i vidjeti moje poruke te je tocno znao di se nalazim. Kako je to moguce?
pikabooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 13:53   #417
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
Mozes, ako se ne varam. Na mob ti stigne sms s kodom kojeg upises na kompu
Mislim da ne mozes, moras imati viber na fonu instaliran.
oblak985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 16:07   #418
Ne bi rekao. Ja sam instalirao viber koristeci broj koji imam na dummyju, dakle, nemam viber na telefonu. Ne znam da li se nesto promijenilo od tada...
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 15:44   #419
@mass kriva tema. vidi ovdje
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 22:10   #420
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
@mass kriva tema. vidi ovdje
Thanks...
__________________
Dajte čovjeku ribu, nahranili ste ga za jedan dan. Naučite čovjeka da lovi ribu, nahranili ste ga za cijeli život.
maas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.