Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2015., 23:57   #261
Naravno, ali čovjek je želio da mu prebacim temu.
KingCrimson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 00:07   #262
moderatori su tu za ostale forumaše, ali to ne znači da se baš uvijek mora ispunit baš svaka želja, u ovom slučaju imamo lijepe argumente zašto ne, a njemu nitko ne brani da otvori istu ili sličnu temu na drugom pdf-u.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 00:12   #263
Da? zašto ne?
jer nekome tu "lijepo paše"?
KingCrimson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 00:18   #264
pa da, lijepo paše. pdf je glazba, tema je glazbena, forumaši na pdf-u vole i serije i primijećuju i muziku u njima, tema ovdje ima i filmsku sestru koja je usamljena. nije da je stavio topic filmska glazba na usamljena srca pa je čovjek skužio da izbor nije bio baš najbolji, to je tema koja ide na ovaj pdf.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 00:27   #265
A onda vrati.
KingCrimson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 00:28   #266
drama? uopće nije bilo drame. samo je postavljeno pitanje i mišljenje, a sad se pretvara u dramu. kako bilo, moje je mišljenje da temu u kojoj su forumaši s glazbe sudjelovali nije trebalo udaljiti s pdf-a. ali možda se pokaže da tamo ima još manje zainteresiranih, možda ih ne znaima glazba, pa se opet vrati ovdje.
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 00:35   #267
uglavnom, tema je tražena natrag, valjda je na televiziji neće držat kao taoca
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 00:48   #268
I meni bolje paše ovdje.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 23:45   #269
Oprostite,nisam pratila gdje je premjestena tema -glazba iz serija -moze me netko uputiti?
MarIJa38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 08:16   #270
Vidjela jutros,citam ovo iznad,ali cemu je to sve bilo?
MarIJa38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 10:53   #271
Quote:
MarIJa38 kaže: Pogledaj post
Oprostite,nisam pratila gdje je premjestena tema -glazba iz serija -moze me netko uputiti?
Tema je vraćena na ovaj pdf.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 11:07   #272
Hvala ti Snowcrowned,vidjela sam Zbunilo me sto je bilo,pa nije,pa sad je opet tu,ok .
MarIJa38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 02:50   #273
Quote:
Snowcrowned kaže: Pogledaj post
Tema je vraćena na ovaj pdf.
thanks
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 12:17   #274
Moram priznati da mi sustav kojim se odredjuje sto je primjereno za otvaranje tema na ovom forumu, a sto nije nije baš jasan, pa bih uljudno molio da mi se objasni.

Dakle, nedavno je otvorena jos jedna tema općepoznatog nazivnika "Pjesme koje....", za koje je bezbroj puta rečeno da ce se u budućnosti zatvarati (i meni su zatvorili jednu takvu), jer se radi o pukom nabrajanju.....s čime se u odredjenoj mjeri slazem.
Naravno, uvijek sve ovisi o izvedbi.

S druge strane, nakon što smo do prije kojih tjedan dana imali 4 ankete (Tjedan S....) sa izvodjacima razlicitih profila, o kojima se na dugo i široko moze raspravljati (sto bi trebala biti i svrha ovog foruma, zar ne ?), 3 su misteriozno nestale, i sad opet imamo samo jednu-jedinu tjedno.

Nikako ne mogu shvatiti zašto se ne potice otvaranje vise takvih tema gdje bi se prosirivali glazbeni horizonti, da se ljudi, koji inace nisu toliko aktivni ukljuce u diskusije, jer postoji dobra sansa da su nasli nesto / ili nekoga, o kojem bi zeljeli podijeliti misljenje s drugima, a da to nije u formi pukog chata (jer takvo nesto već postoji).

Ovako - samo s jednom temom tjedno (legende) - uvijek je velika vjerojatnost da nekoga neće zanimati licnost koja je na tapeti taj tjedan, pa ga mora "propustati".

Ja sam osobno pokusao s jednim tipom ankete drugog profila, ali očigledno da javnost uopce nije bila zainteresirana za takvo sto, jer nije bilo nikakvog feedbacka. Mozda sam bio malo preambiciozan u izboru teme.
Prihvaćam takvu reakciju - i za čega je evidentno da takav tip ankete nije pozeljan kod ovakvog profila sudionika.

S druge strane, čini se da su ankete gdje se raspravlja o opcepoznatim licnostima iz svijeta glazbe evidentno dobro prihvaćene, i ne vidim nikakav razlog zašto npr. svaka dekada, ili svako glazbeno usmjerenje ne bi imalo svoju temu - upravo zbog zelje da na njima sudjeluju sto više ljudi.
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2020., 22:18   #275
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Ovo nije za Zabavnu glazbu.

Ne mogu reći da sam ljubitelj, ali sevdah je najusporediviji s bluesom i ogroman je rad, trud i talent za njega potreban.
Apeliram na Puky Leeja da ovakve teme ipak stavi kamo spadaju, na pravi ozbiljni glazbeni forum.
Po meni nije ni FKA Twigs, pa je ovdje smještena.
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2020., 22:24   #276
Je, onda bi morali i Toma Zdravković, Mišo Kovač i slični. Klasifikacija Zabavne glazbe je nastala prije moje moderature, tako da samo poštujem formu. Postoji razlog zakaj je tome tako.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2020., 23:14   #277
Vjerujem da postoje razlozi, a i tko to više može razlučiti. Mi vjerojatno pod pojmom zabavne glazbe mislimo na Mandi, one trebe s Kosova i Dalibora Bruna, ali ima "znalaca" koji će ti reći i da sve što nije atonalno ili jazz drkanje spada pod zabavnu glazbu i onda je valjda manje vrijedno.
Sve što se valjda na uklapa u pljesnivi akademski vidokrug.

Ja sam htio reći da Nada Mamula - bez pretenzija da želim reći da išta znam o njenoj muzici osim ovog što je lemonzoo ostavio - ne spada u ekipu sa Sekama Kokić, Kokama Sekić i ostalima.

Također, pdf Playliste mi baš nije jasan, ne kužim koncept tog foruma. Recimo tema o devedesetima je tamo, ali kako to dvoje spojiti? Netko može ne ostaviti nijednu pjesmu nego samo lamentirat o devedesetima.
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2020., 23:17   #278
Quote:
gareton kaže: Pogledaj post
Po meni nije ni FKA Twigs, pa je ovdje smještena.
Apsolutno nije. Rijetko ju slušam ali definitivno mi je najomiljenija od svega što miriši na moderni "pop".
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2020., 23:18   #279
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Također, pdf Playliste mi baš nije jasan, ne kužim koncept tog foruma. Recimo tema o devedesetima je tamo, ali kako to dvoje spojiti? Netko može ne ostaviti nijednu pjesmu nego samo lamentirat o devedesetima.
Playliste su nastale iz potrebe da sve one teme gdje nema više nikakve diskusije već se samo kelje linkovi, imaju svoj podforum. Iako je na većini tih popularnih tema i bilo neke diskusije, tamo su se stavljale zato što su na kraju postale teme za linkove.

Nešto sam i razdvajao i prebacivao na root, poput teme na osamdesetima gdje se povela neka rasprava i recentno ex yu rock.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2020., 23:23   #280
ja bih baš te playliste napravila na način da se i prokomentiraju linkane stvari, čemu samo linkati stvar bez par riječi o istome
ravno par tema tamo je na taj način koncipirano
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.