Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2013., 14:16   #381
NemAm ni ja veze sa astrologijom, ali hvala na odgovor. Nije spominjao sex nego ljubav.
Ali bez obzira na sve hvala Anida!
akifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 17:24   #382
Quote:
akifa kaže: Pogledaj post
Podizem temu namon izvjesnog vremena. Sad sam i ja u jednoj vrsti dileme. Dakle posjetila sam astrologa iz ciste radiznalosti i znatizelje . Jednostavno da me neko drugi izanalizira kao osobu a da ja to slusam.
Sve moje karakteristike , mane i vrline je zaista tacno opisao.
Natalna karta mi je zaista super osim jedne packice, oko koje ja naravno sada dumam i u dilemi sam .
Dakle rekao mi je da u daljoj buducnosti, ( 10-15 godina) cu se zaljubiti , imat cu aferu.
Samo da napomenem da sam u vrlo stabilnom braku sa troje djece i tako uzivam u svojoj sadasnjosti da me pomisao na takvo nesto jako uzdrma.
Ono sto mene zanima mogu li ja imati na umu te rijeci i kad dodjem ako dodjem u takvo jedno iskusenje da li mogu kontrilisati svije misli, emocije itd itd?
Nisam se iskreno prepoznala u toj recenici jer sam isuvise savjesna majka i supruga.
Ali eto rekao mi je da kad djeca odrastu a ja budem imala dosta vremena za sebe , desit ce se.

Hvala svima koji nadju vremena da prokomentarisu moj post.

Hvala
Slobodno možeš zaboraviti na rečeno...
mogao je vidjeti eventualno emocionalno zbivanje međutim za toliko unaprijed ne može sa sigurnošću tvrditi to što je tvrdio... naročito ako nije unazad provjeravao način tvoje reakcije u prošlosti... više bez karte ništa nebih rekao
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.