Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2009., 23:19   #61

ja mislim da ce ona brzo letit iz showa. zenska je tako umjetna, takva je glumica da je to nesto ne vjerojatno.
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 23:29   #62
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post

ja mislim da ce ona brzo letit iz showa. zenska je tako umjetna, takva je glumica da je to nesto ne vjerojatno.
ma cura ima glas, to joj se mora priznati... al zato sve ostalo
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 00:38   #63
ma moze ona pjevat najbolje na svijetu ali bi mi svejedno bila iritantna i htio bi da izleti sto prije
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 03:39   #64
zašto je diskvalificirana ona joanna, to nisam skužio? umjesto nje je felicia dobila mjesto.

favorit mi je jackie tohn, ali u biti barem 25 ih je izvrsnih! sad kad krene ovaj "hrvatska traži superzvijezdu" to će mi djelovati tako amaterski ...
tamo su svi toliko talentirani, karizmatični, muzikalni ... kod nas je to kao : "idemo se malo igrati pjevača" ... grozno.

žao mi je što je ispala ona frankie, bila mi je o.k.
mouthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 12:53   #65
Ja ne mogu vjerovat da na tv.com-u Kristen zasad ima najvise glasova. Malo je ljudi glasalo al ipak... ona?! (to je ona plavusa kojoj je ona crkinja prostacila, ima 14 %) Ma uzas.. nadam se da ce se uskoro ta anketa popraviti Al dobro... to su samo ankete, nista ne znaci. Danny ima 13% ( ) ali Lil samo 1%
Al opet ankete nista ne znace..
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 13:06   #66
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu vjerovat da na tv.com-u Kristen zasad ima najvise glasova. Malo je ljudi glasalo al ipak... ona?! (to je ona plavusa kojoj je ona crkinja prostacila, ima 14 %) Ma uzas.. nadam se da ce se uskoro ta anketa popraviti Al dobro... to su samo ankete, nista ne znaci. Danny ima 13% ( ) ali Lil samo 1%
Al opet ankete nista ne znace..
Ma te ankete uopste nisu merodavne pogotovo sto prvi krug jos nije ni prošao.

Jedino je svih ovih sezona Dial Idol ( http://dialidol.com/ ) bio recimo 90% tačan i koji je na osnovu zauzetosti signala uspeo da predvidi ko bi sledeći trebao ispasti (mada je i on znao da pogreši).
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 14:58   #67
Quote:
mouthy kaže: Pogledaj post
zašto je diskvalificirana ona joanna, to nisam skužio? umjesto nje je felicia dobila mjesto.
Manje vise sto je za vreme Hollywood Week stalno zaboravljala tekstove pesama koje je pevala i imala vec neko iskustvo sto se tice muzicke karijere tako sto ima potpisan ugovor sa A&M records na kraju se ispostavilo da je i u intimnoj vezi sa osobom koja je na rukovodecem mestu u firmi 19 Entertainment koja eto sasvim slucajno nadzire glasanje u Idolu
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 19:28   #68
Matt Breitzke Replaces Michael Sarver in First Semi Final Group of Twelve

According to American Idol.com there’s been a slight change to the group of twelve who will be singing for your votes come Tuesday.

Roughneck Michael Sarver has been replaced with welder, Matt Breitzke in the lineup. Here is the new list:

* Alexis Grace
* Anne Marie Boskovich
* Anoop Desai
* Brent Keith
* Casey Carlson
* Danny Gokey
* Jackie Tohn
* Matt Breitzke
* Ricky Braddy
* Stephen Fowler
* Stevie Wright
* Tatiana Del Toro

As some of you have noted in comments, the switch was probably made to give Michael, who the producers seem to really like (he’s gotten lots of favorable screen time) a fighting chance. Michael would have had a tough climb advancing past fan favorites Danny Gokey and Anoop Desai.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 20:40   #69
Eh, evo i ja sam upravo gledao na MBC 4, preko sat tanjira. Kasne 2 dana - emituju četvrtkom i petkom.

Evo natjecatelja sa sličicama. Puno je lakše ovako prepoznati.

http://www.poptower.com/tv/american-...ael-sarver.htm

Sarver je moj favorit. Za sada. Od cura Jasmine Murray.

Žao mi je jedino što je ispao Jackie Midkiff, a prošao Nathaniel Marshall. Trebali su ih pustiti obojicu, baš kao što su pustili Matt Breitzke-a i Michael Sarver-a.

http://www.youtube.com/watch?v=zxSsg...eature=related

Del Toro....
sabur sabur is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 21:15   #70
Anne Marie Boskovich

Već ima spot - Enough, možete ga pogledati, kao i neke druge njene nastupe, ovdje:

http://mjsbigblog.com/spoiler-update...the-top-50.htm

Sviđa mi se njen glas. Ima puuuno potencijala.
sabur sabur is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 21:43   #71
Meni taj Sarver nije nesto. To je onaj koji ima 5. najtezi posao na svijetu? ma... nije mi bas nesto...
Kako to da Anne Marie Boskovich vec ima spot?
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 22:10   #72
Mislim da prethodni ugovori sa diskografskim kućama nisu prepreka za AI.

Navodno, Joanna Pacitti je već imala ugovore za snimanje ali se nije probila:

http://www.youtube.com/watch?v=tnfLmpbwQpA Ovo o Joanni od minute 3.

Slažem se da Sarver nije ništa posebno, ali mi se dopao, ne znam... fina boja glasa, a u komentarima na you tube se može pročitati da je pjesma koju je pjevao na ispadanje njegov orginal i da je posvetio svojoj ženi.

http://www.youtube.com/watch?v=aHI2D...eature=related

Mislim da ćemo prave kvalitete učesnika moći osjetiti i vidjeti tek od naredne sedmice.
sabur sabur is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 22:38   #73
Joanna Pacitti diskvalifikovana, mijenja je Felicia Barton. Izgleda da je imala "bliske" veze sa nekim ljudima iz producentske kuće AI.

"Idol" od učesnika traži samo da trenutno nemaju ugovor za snimanje albuma.

http://www.foxnews.com/story/0,2933,492284,00.html
sabur sabur is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 14:26   #74
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Ma te ankete uopste nisu merodavne pogotovo sto prvi krug jos nije ni prošao.
Nadam se jer trenutno vodi Tatiana i to uvjerljivo! Valjda se ljudi sale al ima vise od 100 000 glasova zasad na toj stranici
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 15:52   #75
Super je sta su ovu godinu malo promjenili sistem showa al imam dojam da ce ispast neki ODLICNI ljudi i onda ce mi bit krivo...al sto ces...
__________________
To watch or not to watch, that's not a question...I always watch ;)
TvAddict is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 16:15   #76
Quote:
TvAddict kaže: Pogledaj post
Super je sta su ovu godinu malo promjenili sistem showa al imam dojam da ce ispast neki ODLICNI ljudi i onda ce mi bit krivo...al sto ces...
a tako gotovo uvijek bude u ovakvim showovima
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 18:20   #77
Nijesu uopste trebali mijenjat nacin takmicenja.....onaj nacin je bio savrsen, losi su (u 90% slucajeva) otpadali, a dobri su ostajali. Ovako.......bice bas bzv.
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 20:00   #78
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Nijesu uopste trebali mijenjat nacin takmicenja.....onaj nacin je bio savrsen, losi su (u 90% slucajeva) otpadali, a dobri su ostajali. Ovako.......bice bas bzv.
pa zasto mislis da ce dobri sada ispadat? kakav je to prije bio nacin?
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 20:07   #79
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
pa zasto mislis da ce dobri sada ispadat? kakav je to prije bio nacin?
Pre se nakon Hollywood Week birao TOP 24 (12 muških i 12 ženskih) gde se ispadanjem po dvoje došlo do TOP 12.

No.... ameri su se zasitili ovakve koncepcije što se osetilo na drastičnom padu gledanosti u prošloj sezoni. Nešto se trebalo menjati. Čak je i Simon rekao da promene i sve suce ako će to povećati gledanost jer će iz godine u godinu rating biti sve manji.

Dal su ove promene to što gledaoci žele, videće se ubrzo.

Činjenica je da će eliminacijom po devet takmičara iz svake grupe otpasti dosta dobrih pevača ali sa druge strane imaćemo zaista 12 najboljih.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 20:14   #80
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Pre se nakon Hollywood Week birao TOP 24 (12 muških i 12 ženskih) gde se ispadanjem po dvoje došlo do TOP 12.

No.... ameri su se zasitili ovakve koncepcije što se osetilo na drastičnom padu gledanosti u prošloj sezoni. Nešto se trebalo menjati. Čak je i Simon rekao da promene i sve suce ako će to povećati gledanost jer će iz godine u godinu rating biti sve manji.

Dal su ove promene to što gledaoci žele, videće se ubrzo.

Činjenica je da će eliminacijom po devet takmičara iz svake grupe otpasti dosta dobrih pevača ali sa druge strane imaćemo zaista 12 najboljih.
pa cini mi se da je ovaj sadasnji koncept bolji. Onaj mi se cini predosadan
Gledanost im je pala, al su svejedno bili najgledaniji
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.