Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2014., 20:01   #661
pozdrav,

zanima me kako reagira petrovicka ako trudnocu vodis kod privatnika i ako ti zatreba od nje koja uputnica za pretrage u trudnoci ili bolovanje pri kraj trudnoce? koji soc. ginekolog izdaje bez problema uputnice i to ako se trudnoca vodi privatno ?
leiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 14:07   #662
Bok cure, imam jedno pitanje za vas... pomalo mi je neugodno... trebala bi otici kod ginekologa (radi sebe, nemam nikakve probleme), ali zbog neugodnosti to često odgađam, spremam se više od godinu dana da napokon odem... prvi mi je put... sad, mislila sam otići u polikliniku cito u st.. što mi vi preporučate? što mi je sve činiti, i kako da se najbolje pripremim za pregled?? Hvala vam!
fikus2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 15:35   #663
Otuširaj se i opusti se, to je sve ...sretno!!
__________________
I could really use a wish right now...
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 16:14   #664
pozdrav cure,
naručila se telefonski kod dr. jelene marušić-kbc split, htjela bi da mi ona vodi trudnoću.
Sad čitam da je ona za potpomognutu (a moja je normalna t), hoće li me uzeti ili da se odmah naručim kod nekog drugog? Vodi li ona uopće ove normalne trudnoće?
pinki lea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 10:42   #665
Quote:
tekmije20 kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva sa gin Majić Davorom?!
Malo kasnim, slučajno sam na temi.. Ja mogu samo pohvale reći, već sam 15 godina kod njega, vodio mi je dvije trudnoće od početka do kraja, jako rano otkrio spol. Ja ga zovem"moj medo " jer je komad čovjeka, zbilja je pristupačan, duhovit, meni je otić k njemu kao na kavu. Jedina mana je što malo duže čekaš iako imaš termin jer on zbog svoje pričljivosti produži sa svakom ženom. Sestra mu je isto super, tako da i to čekanje lakše padne. Meni je super, ne bi ga mijenjala nizašto.Meni je nekako uvijek bitno da se ne drže s visoka, da ti nastoje objasnit sve običnim jezikom, a ne razbacivat se stručnom terminologijom. A on je baš takav. A stoji naravno ona da se tek na muci poznaju junaci, svaki je doktor dobar dok je sve u redu..
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 20:28   #666
dobar je dok je sve u redu. a nemalo je stvari "previdio"
 
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 14:59   #667
bok,

zanima me jel dr. Luetić još upisuje nove pacijente? zovem ordinaciju al' niko se ne javlja.
__________________
Where's your crown King Nothing?
theBella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 02:07   #668
Imam 21 godinu. Studiram u Splitu, ali inače sam iz drugog grada. Nikad nisam imala redovite menstruacije, ali sada je nisam dobila već godinu dana :O pa sam zaključila da bih stvarno morala otići ginekologu.
To će mi biti prvi put i nemam pojma kod koga bih otišla. Pročitala sam ovu temu i čini mi se da se kao najbolje spominju:
Antica Vrčić - Pervan
Nives Luetić
Tatjana Postrak-Jukić
Maja Gjirlić
Sanja Petrović
Dominika Najev
Zanima me znate li koja od njih prima nove pacijente? Koliko se čeka na pregled?
Trebam li se u vezi ovoga javljati svojoj doktorici opće medicine?
Tonka18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 16:17   #669
Quote:
Tonka18 kaže: Pogledaj post
Imam 21 godinu. Studiram u Splitu, ali inače sam iz drugog grada. Nikad nisam imala redovite menstruacije, ali sada je nisam dobila već godinu dana :O pa sam zaključila da bih stvarno morala otići ginekologu.
To će mi biti prvi put i nemam pojma kod koga bih otišla. Pročitala sam ovu temu i čini mi se da se kao najbolje spominju:
Antica Vrčić - Pervan
Nives Luetić
Tatjana Postrak-Jukić
Maja Gjirlić
Sanja Petrović
Dominika Najev
Zanima me znate li koja od njih prima nove pacijente? Koliko se čeka na pregled?
Trebam li se u vezi ovoga javljati svojoj doktorici opće medicine?
Nove pacijente ti primaju nives luetić i maja gjirlić. tribas otic do njih s zdravstvenom iskaznicom i potpisat izjavu da se zelis u njih upisat. i onda triba proc 20-ak dana dok se to provede pa možeš na prvi pregled otić. ne tribaš se javljat doktorici opće medicine. bitno je samo da u zadnjih godinu dana nisi minjala ginekologa jer se samo jedan put u godini moze minjat ginekolog.
leiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 11:03   #670
Quote:
BellaTheVamp kaže: Pogledaj post
bok,

zanima me jel dr. Luetić još upisuje nove pacijente? zovem ordinaciju al' niko se ne javlja.
Da, ja sam se upisala u petak. Moras otic tamo osobno sa zdravstvenom i potpisat nekakvu prijavnicu. I onda dobijes termin.
Upisuje nove pacijente preko HZZO-a do kraja godine (tako pise na vratima).

Mozda zoves u krivu uru? Ona pon. i uto. radi popodne, ostale dane ujutro i svaku drugu subotu ujutro.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 11:39   #671
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
Da, ja sam se upisala u petak. Moras otic tamo osobno sa zdravstvenom i potpisat nekakvu prijavnicu. I onda dobijes termin.
Upisuje nove pacijente preko HZZO-a do kraja godine (tako pise na vratima).

Mozda zoves u krivu uru? Ona pon. i uto. radi popodne, ostale dane ujutro i svaku drugu subotu ujutro.
Da, uspila sam iz drugog pokušaja, upisala se i dobila termin idući tjedan.
Prijateljica mi je upisana kod doktorice od početka i ima samo riječi hvale za nju.
__________________
Where's your crown King Nothing?
theBella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 23:34   #672
zna li neko koliko bi kostao porod privatno i to carskim rezom. nemam zdravstveno a porod se priblizava.
rupnido is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 23:38   #673
Quote:
rupnido kaže: Pogledaj post
zna li neko koliko bi kostao porod privatno i to carskim rezom. nemam zdravstveno a porod se priblizava.
Kako misliš privatno? U st bolnici? Mislim da ne i de to tako.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 11:02   #674
Quote:
rupnido kaže: Pogledaj post
zna li neko koliko bi kostao porod privatno i to carskim rezom. nemam zdravstveno a porod se priblizava.
mislim da u Splitu ne mozes roditi privatno, u Zagrebu ima nekih privatnih klinika.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 09:46   #675
Quote:
Tonka18 kaže: Pogledaj post
Imam 21 godinu. Studiram u Splitu, ali inače sam iz drugog grada. Nikad nisam imala redovite menstruacije, ali sada je nisam dobila već godinu dana :O pa sam zaključila da bih stvarno morala otići ginekologu.
To će mi biti prvi put i nemam pojma kod koga bih otišla. Pročitala sam ovu temu i čini mi se da se kao najbolje spominju:
Antica Vrčić - Pervan
Nives Luetić
Tatjana Postrak-Jukić
Maja Gjirlić
Sanja Petrović
Dominika Najev
Zanima me znate li koja od njih prima nove pacijente? Koliko se čeka na pregled?
Trebam li se u vezi ovoga javljati svojoj doktorici opće medicine?
Nives Luetić, toplo preporučam! Upisuje do kraja godine.
__________________
I could really use a wish right now...
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 20:49   #676
Quote:
fikus2009 kaže: Pogledaj post
Bok cure, imam jedno pitanje za vas... pomalo mi je neugodno... trebala bi otici kod ginekologa (radi sebe, nemam nikakve probleme), ali zbog neugodnosti to često odgađam, spremam se više od godinu dana da napokon odem... prvi mi je put... sad, mislila sam otići u polikliniku cito u st.. što mi vi preporučate? što mi je sve činiti, i kako da se najbolje pripremim za pregled?? Hvala vam!
tako je i meni bilo, ali vjeruj, oni su se svašta nagledali(porodi, svakakvi zahvati i sl) da se stvarno nemaš što brinuti.
Kako su ti već savjetovali, otuširaj se, stavi dezić, i samo hrabro!

P.S- što se tiče poliklinike Cito, tu je taj ginekolog malo napaljen ne znam oce li ti to stvarat dodatnu nelagodnost, naime on svaku žensku(bilo djevica ili sek.aktivna pregleda dolje). Ali je stručan u svom poslu.
tu ti u pol. Cito radi i ženska ginička, ali to je tvoj odabir gdje ces ić, nije na nama

ja osobno idem kod ženske giničke, tu sam se navikla i tu ić mi je kao ništa!
Doricamerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 10:30   #677
Quote:
Doricamerica kaže: Pogledaj post
ja osobno idem kod ženske giničke, tu sam se navikla i tu ić mi je kao ništa!
hvala vam cure, ovaj tjedan idem na pregled... nadam se da će me proć ova trema
fikus2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 19:58   #678
sretno!

biće sve dobro!
Doricamerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 15:26   #679
Quote:
Doricamerica kaže: Pogledaj post
tako je i meni bilo, ali vjeruj, oni su se svašta nagledali(porodi, svakakvi zahvati i sl) da se stvarno nemaš što brinuti.
Kako su ti već savjetovali, otuširaj se, stavi dezić, i samo hrabro!

P.S- što se tiče poliklinike Cito, tu je taj ginekolog malo napaljen ne znam oce li ti to stvarat dodatnu nelagodnost, naime on svaku žensku(bilo djevica ili sek.aktivna pregleda dolje). Ali je stručan u svom poslu.
tu ti u pol. Cito radi i ženska ginička, ali to je tvoj odabir gdje ces ić, nije na nama

ja osobno idem kod ženske giničke, tu sam se navikla i tu ić mi je kao ništa!
Mene cisto zanima koji je to ginekolog toliko napaljen u Cita??
Svaki pregled ukljucuje vaginalni ultrazvuk !! Bila sam i u zenskog i u muskog gin.i svi su me isto pregledavali
A godinama idem u Cita i prvi put cujem ovako nesto
__________________
sara29 is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 10:23   #680
Jedan mali updejt, bila sam jučer na pregledu kod dr. Leutić i moram reć da sam oduševljena sa njom. Ljubazna, stručna i jako simpatična. Odgovorila mi je na milijun pitanja jako detaljno.
Isto tako i med. sestra joj je ljubazna i susretljiva.

Eto cure, neće falit ako odaberete dr. Luetić, upisuje nove pacijente do kraja godine.
__________________
Where's your crown King Nothing?
theBella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.