Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2011., 15:39   #2001
Quote:
sara_st kaže: Pogledaj post
A jesi vidila, šta su mlađe to su odvratnije. Jedna duge crne kose mlađa je ajme majko.
ta tuka se zove Renata...ooo nje se dobro sicam....prvi odlazak u wc me ona "vodila" na taj nacin da je picila metar ispred mene dok sam se je teturala iza nje,otvorila mi vrata od wc i rekla zovi me kad budes gotova i ostavila me u wc-u u kojem nema svitla a bila je noc,na jedvice muke sam se ja tu snasla i promijenila ulozak u mraku....do sobe sam naravno dosla sama jer nje nije bilo...a kad sam je pitala da mi donese bebu rekla je da je ona tu za zene a ne da dodnosi dicu....pihhhh
pipi3108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 17:24   #2002
Eto poznata je. Ja sam došla u napast da se potučem s njom. <jedva san se suzdržala.

Quote:
chica bonita kaže: Pogledaj post
jel ta radi zajedno s jednom starijom? krupnom, s nekim crvenim pramenom?
meni su zakon bile dvi mlade sestre, crna punija i plava mršava iz makarske čini mi se još jedna starija plava je imala svoje lipe momente...sve ostale....ajme meni, ko da si u zatvoru a ne u rodilištu, koliko puta su se izderale na mene iz člsta mira, a ja ni dan danas ne znam čemu svo to iživljavanje?"
Neznam s kim radi u paru, al ima šiške ala kleopatra i crnu ne pretjerano bujnu kosu.
__________________
Sara 14.10.2007,Petra 4.7.2011.

Zadnje uređivanje Tupelo : 07.08.2011. at 10:59. Reason: Spajanje postova. Molim koristiti opciju EDIT ili MULTI-QUOTE
sara_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 18:04   #2003
Quote:
anteaa2009 kaže: Pogledaj post
Ajmeee fuzzy sva sam se naježila....hvala dragom Bogu da je sve super...tako mi je drago....sve ćeš zaboravit .....a ja ti jedva čekam...uh tek u deseti....koliko si nakon spinalne bila u šoku i tko ti je radio carski.............
spinalna je bila odličan odabir. tim vulić/perković, savršeni.
čuti plač beba i poljubiti ih je stvarno najljepši osjećaj u životu.
oporavak nakon spinalne je puno brži nego nakon opće, u šok sobi sam stala 6 sati, one stoje cili dan. ja sam za vrijeme posjeta taj dan kad sam rodila već bila sa svojim bebama.
malo je freaky dok te ne ubode u leđa ali anesteziolog priča s tobom, uskoro beba dođe i nakon što je cmokneš ne znaš za ništa drugo...
toplo preporučam spinalnu.

ne znam o kojim sestrama pišu ostale cure, ja sam pričala o sestrama sa odjela carskog reza.
fuzzy73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 19:11   #2004
Quote:
sara_st kaže: Pogledaj post
Neznam s kim radi u paru, al ima šiške ala kleopatra i crnu ne pretjerano bujnu kosu.
to je jedna visoka sestra,mladja?

ako je ta,meni je bila u staro rodilište ok,ona se bavila bebama,i sada u novo rodilište...

a sram bilo te sestre koje se tako odnose prema rodiljama...kao konc logor...
trebalo bi lipo dr.duji to sve napisati i požalit se...
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 19:26   #2005
Meni su super sestre bile, al dobro ja nisan mjerilo, meni je jedna sestra mužev rod. Pa me zato stavila kod sebe na odjel.

A doktor Vulić je čovik ipo. Tako me ugodno iznenadija.
__________________
Sara 14.10.2007,Petra 4.7.2011.
sara_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 20:43   #2006
Quote:
sara_st kaže: Pogledaj post
A doktor Vulić je čovik ipo. Tako me ugodno iznenadija.
Potpisujem! Neki dan san prvi put bila kod njega na pregledu, stvarno je kao osoba jako ugodan



Sent from my iPhone using Tapatalk
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 00:42   #2007
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
to je jedna visoka sestra,mladja?

ako je ta,meni je bila u staro rodilište ok,ona se bavila bebama,i sada u novo rodilište...

a sram bilo te sestre koje se tako odnose prema rodiljama...kao konc logor...
trebalo bi lipo dr.duji to sve napisati i požalit se...
Ta crna sta se brine o bebama je super, al ova sta je za rodilje
je zivi uzas...
pipi3108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 11:03   #2008
Odlično fuzzy...i ja ću spinalnu odlučila sam...hvala ti...nemaš pojma koliko mi je drago da ti je prošlo sve super.A i bebice su ti velike s obzirom da su blizanke....ne znam tko je perković ali za vulića sam čula da je dobar....ma super...sada se oporavljaj i uživaj u svojim curicama
anteaa2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 21:24   #2009
hvala!
perković je legenda od anesteziologa. na samom porodu mi je bio važniji od vulića, s anesteziologom komuniciraš s ginekologom ne.
fuzzy73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 10:31   #2010
Sjetila sam se fuzzy...to nije perković nego peković.....on je meni katastrofa,dava mi je epiduralnu dugooooooooo pa sam se otvorila više nego je trebalo i epiduralna nije djelovala...eto vidiš kako je svatko svakom drugačiji...ma svi oni imaju propuste....jedno pitanje za žene koje rode na carski pa i tebe draga...kad odeš na odjel za carski,koliko vas je u sobi i je li beba s tobom i šta je sa posjetama,jesu li u sobi
anteaa2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 11:54   #2011
anteaa,mislim da je ipak perković,on je malo jači čovjek,zar ne?
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 13:30   #2012
kad smo kod sestara, meni je malu iznosila jedna mlada, crna sestra, ugodne vanjštine, činila mi se ok. u liftu mi je rekla da mi maloj idu oči u križ i jesam li pitala pedijatricu prije otpusta da je pregleda. zbunjeno sam joj odgovorila da je pedijatrica rekla kako je sve u redu s bebom i da je valjda to gledanje u križ normalno za novorođenčad. e, onda mi je ona pripomenila da se njoj to ne čini u redu, prestrašila me tako da sam iduća dva tjedna do odlaska na kontrolu stalno buljila maloj u oči i raspitivala se je li gledanje u križ ok. kasnije sam saznala od još dvi osobe da ih je isto ustravila s tim "u križ". ne znam čemu to prepadanje majki, ne mora svaka znat da je to za bebe normalno... bezveze se pravila pametna i igrala liječnice
manuela.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 15:19   #2013
Ne znam...i Peković je malo jači,kuštrave i neugledne kose,izgleda poput lika iz crtića....
anteaa2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 16:03   #2014
mislim da se ipak radi o dr.nevenu pejkoviću,taj je malo jači ...
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 17:16   #2015
ima pejković i ima perković. meni je bio thompsonov prezimenjak.
na žalost, i na carskom je rooming in, što je meni sa 2 bebe bilo strašno iscrpljujuće.
i na žalost, može doć ko god hoće, tako da sam dobila nervni slom kad mi je u sobu sa dvoje djece stare dan uletilo 10 gostiju cimerice, čije je dijete bilo na neonatologiji pa je bolio k. za moje bebe.
više je kotrole i reda sa posjetama bilo na patologiji, katastrofa.
fuzzy73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 20:00   #2016
Quote:
fuzzy73 kaže: Pogledaj post
ima pejković i ima perković. meni je bio thompsonov prezimenjak.
na žalost, i na carskom je rooming in, što je meni sa 2 bebe bilo strašno iscrpljujuće.
i na žalost, može doć ko god hoće, tako da sam dobila nervni slom kad mi je u sobu sa dvoje djece stare dan uletilo 10 gostiju cimerice, čije je dijete bilo na neonatologiji pa je bolio k. za moje bebe.
više je kotrole i reda sa posjetama bilo na patologiji, katastrofa.
Ovo mi je super kako neke žene od kulture niti k neposjeduju. Kako mogu dozvoliti da joj bane 10 ljudi, nebitno kakav je porod. Da ih je meni došlo deset ja bi ih potirala ča. Doduše ja san striktno zabranila svimada doleze osim muža i male, iako da je mala radila nered nebi drugi dan ni ona došla.

Al dobro ja san rospija, i tako ja svojima zabranila a u cimerica pola sela, Bože me prosti nebi da je na samrti. A ako nisu bile posjete onda je pričala na mobitel, a kako radi u bolnici pola bolnice ju je došla viditi.

Strašno, ja san se mislila baciti kroz prozor, al i na to su mislili stavili su one rešetke pa nebi daleko dogurala bila
__________________
Sara 14.10.2007,Petra 4.7.2011.
sara_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 11:17   #2017
ha ha ha ha.....a jeste lude....baš ste me nasmijale....a fuzzy nisam znala da postoji i perković,u svakom slučaju bolje da ti je bio on
anteaa2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 20:49   #2018
Nekidan mi se poznanica hvali kako su oni bili u posjetu nekoj prijateljici u rodilištu (onako, iz đira)...naravno, ona nije rodila, pa ne zna...ali odmah sam pomislila, triba napisat pismo bolnici...nemaju se šta rodilje natezat s cimericama koje prvi put vide oko toga...krive su sestre. Nekultura i bezobrazluk. Meni je cimerica drečala na mobitel stalno, ja sam imala težak oporavak i nisam spavala od bolova, ali mobitel nisam palila zbog bebe, svoje, a kamoli da sam drečala...e, onda kad je gospođu uhvatio umor, a ja sam trebala nazvat svoje da dođu...trebala je biti tišina...Svaki put kad bih pokušala zaspat, ova bi zvala svoje strine, tetke, a žena je stvarno glasna (ili su ove nagluhe, moguće). Stalno je pričala...ne znam kako joj se dalo pored djeteta. Jednoj su došla djeca, aj, o.k., nekako mi je bilo milo, straiji su i jako pristojni, a drugoj su dolazili van posjeta jer je imala vezu i još su krenuli pogladit moju bebu (ispala sam gadura, ali stvarno, prljavih ruku nikom nisam dala blizu...ono...smao mi to još treba). Bezveze. Nekultura i bezobrazluk.
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 20:52   #2019
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
I mene su sprašili na stolicu ahaha...baš mi je bilo dobro
Ja se ne sjećam, bila sam u nesvjesti i u boksu su me plesnuli, a sljedeće je bio krevet. Sestre koje su me odvele na wc su bile super.
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 22:41   #2020
lala prestrašno...i meni smeta taj nered u rodilištu i sve to...
i te žene koje non stop pričaju...ja sam čula iz susjedne sobe preko zida kako jedna melje...

ma meni je bila super stolica,ja sam imala lagan porod i mogla sam odmah sjediti,a i nitko mi nije nudio pomoć za odlazak na wc ,ne znmam jeli to praksa ili ne
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.