Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2009., 14:20   #521
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Za ovu je svoju rečenicu Perzefonica rekla da je u kondicionalu:

Perzefon@ kaže:
"rasprava bi se svela na žaljenje jadnih profesora zasutih nemoralnim ponudama", a ne za "vidjeh" u mojoj rečenici.

Nego, ovo definitivno nije za LJES. Osim ako ne mislimo otvoriti temu: "Kako lingvistički ispravno svršavati"
daj boga ti nemoj mu davati ideje..vidis da ih i sam ima dovoljno
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 20.09.2009., 17:06   #522
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
daj boga ti nemoj mu davati ideje..vidis da ih i sam ima dovoljno
Uuuu, netko spomenuo teme
Meni ide postavljanje tema, i volim sudjelovati u raspravama.
I volim isto one koje sa mnom sudjeluju.
Jer smatram da OK teme imam, i da OK predstavljam ono sto zelim reci, i mogu reci da osjecam, kako me svi vi lijepo volite
I ja vas isto tako....
SODERTALJE is offline  
Old 20.09.2009., 17:20   #523
Quote:
SODERTALJE kaže: Pogledaj post
Pa mislim na jedinke, ali samo sto je problem, sto to nisu endemska vrsta unutar svoga roda...
Ja uglavnom imam priliku naici na drolje, kada idem van..ne pita me nista, dovoljno je da se pojavim, i da znam nesto reci..
Nema pitanja, nema kriterija, nije vrag da sam uvijek zgodan, imam i ja lose dane...ali cinjenica je da zene nemaju neke visoke kriterije, novac, auto, zabava, i doma..
A da prestaneš izlazit na Fensi-šmensi mjesta.. Mislim da tamo di ti izlaziš sve žene imaju minjak do pi... i stikle za noge polomit. i cekaju da bi se bogato udale.. nebudi snob, skuzili smo da imaš da si bogat itd.. Pokušaj sa bajkericama, nama je dovoljno pivica dobar roštilj i vjetar u kosi.. Hoteli i slična sranja su isključeni, najbolji sex je sex u šumi u šatoru di je medo prvi susjed.
lengi is offline  
Old 20.09.2009., 17:41   #524
Quote:
lengi kaže: Pogledaj post
A da prestaneš izlazit na Fensi-šmensi mjesta.. Mislim da tamo di ti izlaziš sve žene imaju minjak do pi... i stikle za noge polomit. i cekaju da bi se bogato udale.. nebudi snob, skuzili smo da imaš da si bogat itd.. Pokušaj sa bajkericama, nama je dovoljno pivica dobar roštilj i vjetar u kosi.. Hoteli i slična sranja su isključeni, najbolji sex je sex u šumi u šatoru di je medo prvi susjed.
Ne volim bikerice, ne znam, nisam iz toga miljea, ne volim subkulture, ne volim vegane, vegetarijance, sektase..ja nisam tako zahtijevan, kao sto mnogi misle, samo zelim curu, koja ne pije, koja se ne drogira, i koja nije spavala sa nekim prije mene, i da izgleda ok, da je obrazovana, ukratko da ima zajednicko sa mnom, po mnogim pitanjima, i bio bih happy...
Iako mi se ovo u prirodi svida, vjetar u kosi, nestanak dvoje, da bi postali jedno............................................. ................................

Zadnje uređivanje SODERTALJE : 20.09.2009. at 17:48.
SODERTALJE is offline  
Old 20.09.2009., 18:27   #525
Quote:
lengi kaže: Pogledaj post
A da prestaneš izlazit na Fensi-šmensi mjesta.. Mislim da tamo di ti izlaziš sve žene imaju minjak do pi... i stikle za noge polomit. i cekaju da bi se bogato udale.. nebudi snob, skuzili smo da imaš da si bogat itd.. Pokušaj sa bajkericama, nama je dovoljno pivica dobar roštilj i vjetar u kosi.. Hoteli i slična sranja su isključeni, najbolji sex je sex u šumi u šatoru di je medo prvi susjed.
Evo opet jedna dobra dušica koja pokušava objasniti da ima normalnih žena Dotični ti je kao ona Oxford enciklopedija "1000 zašto, 1000 ZATO"
anni_st is offline  
Old 20.09.2009., 18:41   #526
Quote:
Crna dalija kaže: Pogledaj post
Sve stoji.



A ja cijelo vrijem pitam: je li ta diploma toliko važna da zbog nje moram prodati svoje tijelo?!
Koliko puta se čuje u obitelji ili bilo koga od njenih: Ne vraćaj se bez (diplome) - ispita.
__________________
La vraie musique est entre les notes.
W.A Mozart
Otton is offline  
Old 20.09.2009., 18:44   #527
A i te tate šta oće diplomu!? Pa sve se zna. Ode lipo na fax, plati i mirna bosna. Mala dobije diplomu bez ijednog ispita, lipo odsluša... Aj, ća...
__________________
Život je bolest od koje se umire. Prenosi se sexom.
Jure Blitva is offline  
Old 20.09.2009., 18:46   #528
Quote:
SODERTALJE kaže: Pogledaj post
i koja nije spavala sa nekim prije mene,
Mantis Religiosa is offline  
Old 20.09.2009., 19:05   #529
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
Ja! ...baš kažem, u šta je tema ošla... od jebe za ocjenu do bračnog oglasa...
__________________
Život je bolest od koje se umire. Prenosi se sexom.
Jure Blitva is offline  
Old 20.09.2009., 19:22   #530
Quote:
Otton kaže: Pogledaj post
Koliko puta se čuje u obitelji ili bilo koga od njenih: Ne vraćaj se bez (diplome) - ispita.
Istina. Znam jednu koju je tata svako malo pitao da vidi indeks.
helena24 is offline  
Old 20.09.2009., 20:22   #531
Quote:
anni_st kaže: Pogledaj post
Evo opet jedna dobra dušica koja pokušava objasniti da ima normalnih žena Dotični ti je kao ona Oxford enciklopedija "1000 zašto, 1000 ZATO"
Pa sto hoces, ako mi zene sa obrijanom glavom, sa piercingom ne odgovaraju, ne odgovaraju da se nasadim na trepavice, ne odgovaraju mi one cure sa Yasser Arafat salovima, vegane, sa sarenom odjecom, sa martensicama, rockerice, punkerice, hippies, metalke, gothic, eto zato...
SODERTALJE is offline  
Old 21.09.2009., 02:17   #532
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Ali je ne smiješ učiniti dostupnom trećoj osobi. Čitaj malo zakon, naveden ti je par postova ispod mojeg citiranog.
Zakon kaže:
Neovlašteno snimanje i prisluškivanje

Kaznom iz stavka 1. ovoga članka kaznit će se tko posebnim napravama neovlašteno prisluškuje ili snimi razgovor ili izjavu koji mu nisu namijenjeni ili tko omogući nepozvanoj osobi da se upozna s razgovorom ili izjavom koja je neovlašteno prisluškivana ili snimana ili tko neovlašteno prisluškuje ili snimi tuđe poruke u računalnom sustavu. (iz kaznenog zakona, Članak 131.)

Prvo poboldano znači: da je dopušteno snimati svoj razgovor s drugom osobom (jer ta osoba priča/izjavljuje nešto nama - dakle, taj razgovor/izjava je namijenjena nama).
Drugo poboldano znači: ako smo neovlašteno prisluškivali nekoga (a to nije uopće slučaj kod prvog poboldanog) onda je kažnjivo reproducirati taj snimak nepozvanoj osobi - a to je u ovom slučaju i policija ili čak i sud jer je snimanje bilo - neovlašteno.
Dakle, vrtimo se u krug. Bottom line: nije kažnjivo snimati govor osobe ako je taj govor upućen nama.
Ako ti netko kaže "mala, hoćeš dati pičke", jasno je da je to upućeno toj "maloj". Pa ta mala ima pravo to snimiti. I poslije po vlastitom nahođenju to reproducirati - policiji, sudu, novinama... jer taj snimak nije "neovlašteno prisluškivanje"

Quote:
patak kaže: Pogledaj post
Glavno opravdanje ljudi koji plaćaju ispite na ovaj ili onaj način je da su oni bili ucijenjeni. Pa ovaj, ja možda živim u nekom paralelnom RL-u, ali kod mene nisam čula niti za jedan slučaj u kojem je netko bio bezizlazno zapeo na nekom ispitu poradi zloće profesora. Postoje komisije. Nikad nisam čula za sposobnog čovjeka, koji općenito relativno redovono daje ispite, da ga je jedan prof. fatalno zajebao. Uglavnom ljudi kupuju ispite jer im je to lakša, a ne jedina opcija. U svakom slučaju, svoditi na isto nož pod grlom i profesora koji malo isprobava jel može il ne može dobit je totalno neuvjerljivo. Svatko ima svoj moral i principe, ali čemu opravdavanje i gluma?
Apolutno se slažem
Aku is offline  
Old 21.09.2009., 08:15   #533
Quote:
anni_st kaže: Pogledaj post
Eto slažemo se Cijelo vrijeme pokušavam reći da je ucjena bilo koje vrste ucjena.Nije bitno jel plaćamo ili se sex-amo za to.Bitno je samo da pristajemo na to.Naglašavam,onaj tko pristaje na ucjenu je i mora biti žrtva.Isto tako žrtva je i onaj tko ne pristane na ucjenu.Dakle,ucjenjivači su oni koje treba ukloniti s mjesta na kojima se nalaze.Možemo mi danima raspravljati o tome što bi mi napravili ili ne da se nađemo u situaciji da nas netko ucjenjuje. Možemo se i zgražati kako neko prodaje svoje tijelo za ispite ali to nije rješenje problema.Meni je veća sramota kada moj prof.upiše kolegici pozitivnu ocjenu na temelju sex-a,nego što je ta kolegica prihvatila svoju ocjenu.Time on umanjuje vrijednost znanosti koju predaju,a samim time i moju ocjenu.Jer na kraju krajeva nitko nas ne pita kako smo dobili diplomu nego da li je imamo.
Istina, ali kako ćeš takve profesore maknuti? Nitko od studenata se neće dovoditi u situaciju da plati diplomom, onosno nedostatkom iste, cijenu raskrinkavanja nekog profesora. Vidjela sam tu neke bisere koji misle da je to vrlo jednostavno. Odeš na policiju i onda oni pošalju tajnu agenticu, svoju curu na zadatku. Možeš mislit.

Uglavnom, ona moja ideja s ninjama mi se sve više čini kao jedini mogući izlaz

Quote:
helena24 kaže: Pogledaj post
Vidi, to uopće ništa nije ovisilo o meni. Ja sam samo imala veliku sreću da se on prerano poveselio i mislio da će sigurno od toga nešto biti, pa me pustio na ispitu, ali da je bio, da tako kažem, "oprezniji", tražio bi prvo "nagradu", a tek onda ispit. Bolje da ni ne mislim kako bi to bilo.
I da, kad se ponadao da će postići svoje, nije bilo nikakvog ponižavanja, nego čista "ljubaznost".
Žao mi je što ti se to dogodilo. Ali dobro si se izvukla Nadam se da više nećeš nailaziti na takve. Srećom, na mene se nitko nije namjerio ni na koji način, ali moj muž kad je studirao imao je velikih problema s jednim ispitom i to bez nekog posebnog razloga. Uglavnom, svaki put prođe pismeni, a na usmenom mu profesor zada kilometarski zadatak tako da mora pogriješiti jer ga rješava na ploči i nema priliku pregledati zadatak i ispraviti se. I adio, vidimo se drugi put. Na komisiji još jedan profesor iz istog predmeta. Pita ovog prvog: "Pa dobro, jel mu nisi dao malo pretežak zadatak za usmeni?" Ovaj ništa, veli da je zadatak dobar. Naravno, moj muž pod velikim stresom, opet se zabuni, ovaj mu ne da ni priliku da pogleda gdje je pogriješio i opet padne. Dakle, nije to bio ni usmeni, već način da ga se jednostavno riješi. Ponovo upiše predmet druge godine, ali srećom, stari profesor odlazi u penziju. I kod novog profesora iz prve dobije 4.

Quote:
patak kaže: Pogledaj post
Glavno opravdanje ljudi koji plaćaju ispite na ovaj ili onaj način je da su oni bili ucijenjeni. Pa ovaj, ja možda živim u nekom paralelnom RL-u, ali kod mene nisam čula niti za jedan slučaj u kojem je netko bio bezizlazno zapeo na nekom ispitu poradi zloće profesora. Postoje komisije. Nikad nisam čula za sposobnog čovjeka, koji općenito relativno redovono daje ispite, da ga je jedan prof. fatalno zajebao. Uglavnom ljudi kupuju ispite jer im je to lakša, a ne jedina opcija. U svakom slučaju, svoditi na isto nož pod grlom i profesora koji malo isprobava jel može il ne može dobit je totalno neuvjerljivo. Svatko ima svoj moral i principe, ali čemu opravdavanje i gluma?
Daj se, čovječe, spusti na zemlju. Profesori itekako zloupotrebljavaju svoj položaj. I to iz glupljih razloga od želje za seksom. I profesor te ne mora fatalno zajebati ali ti može dobro poremetiti planove i za par godina produžiti studij. Iako ovdje zagovaram da na ucjene ne treba pristati, itekako sam svjesna da postoje profesori koji su gamad svoje vrste i kod takvih si možeš znanje zabit u riticu jer će oni već naći načina da te sruše. I to bez posebnog povoda. Oni te ništa ni ne traže za prolaz, oni ti jednostavno ne daju prolaz dok ne naučiš da je život težak.
__________________
Nitko ne razumije moj smisao za humor
Gusjenica_ is offline  
Old 21.09.2009., 08:15   #534
Aku, je li ovo tvoje stručno pravničko mišljenje?
Jer ja sam gore ponavljao ono što su meni pravnici objasnili.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 21.09.2009., 10:23   #535
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Aku, je li ovo tvoje stručno pravničko mišljenje?
Jer ja sam gore ponavljao ono što su meni pravnici objasnili.
Nisam pravnik, ali imam isto dva dobra prijatelja pravnika. I sjećam se kad je prije koju godinu bio neki takav slučaj (ne mogu se sjetiti konkretno, ali znam da je slučaj uključivao snimanje vlastitog razgovora i kasnije pitanje da li je takav snimak validan na sudu). Ni oni nisu bili na početku sigurni, ali se onda jedan raspitao kod bivših profesora, koji su protumačili dotični članak otprilike onako kako sam ti opisao.
Pazi, postoji mogućnost da sam nešto krivo shvatio, ali vrlo mala jer obično dobro pamtim takve stvari.
Ali, koliko sam uspio shvatiti, imamo mi vrlo dobrog pravnika ovdje na forumu, Vojkyja, pa bi ga trebalo kontaktirati. A ako on neće biti siguran, zna sigurno koga treba pitati.
Aku is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger