Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2012., 10:32   #1
Automehaničari - pomoć!!!

Xsara 97. god. 1,4i, benzin - ništa nije nagovještavalo da će danas ujutro bit normalna za doć do dućana, a onda u 3 minute odlučit da se više ne želi upalit...Vergla bez beda, ali nikako onaj finalni BRUMMMM...znam da je glupo ovako na neviđeno, ali mislite li da je do neke struje ili do pumpe goriva/ injection-a? HELP!!
Šta da pokušam napravit?
AvokadoWTF is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 11:02   #2
Kad se da kontakt,dali se cuje da se pumpa u rezervaru ukljuci i zuji??
__________________
pozzzz
Denisae91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 11:12   #3
Quote:
Denisae91 kaže: Pogledaj post
Kad se da kontakt,dali se cuje da se pumpa u rezervaru ukljuci i zuji??
Eeeee, sad tek idem za tim...osjetio sam da mi nešto fali u tom procesu, ali nisam znao da je to ovo što vi kažete! Mislim da fali to zujanje! Što bi to značilo i što učiniti?
AvokadoWTF is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 11:27   #4
Crkla pumpa goriva i treba posjetiti mehu...
__________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 14:30   #5
Prvo provjeriti osigurac i da li dolazi napon do pumpe goriva.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 17:36   #6
Hvala na uputama i savjetima.
Pozdrav!
AvokadoWTF is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 18:14   #7
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Prvo provjeriti osigurac i da li dolazi napon do pumpe goriva.

Ako mu roštilja osigurač opet ne će biti koristi od promjene, jer će ga spaliti odmah kad dobije struju (čim da kontakt).
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 23:18   #8
Nocas vozio, stao u gradu sve normalno radilo. Idem prema kući, sve normalno radi i stanem na benzinskoj max 2min. Vratim se, upalim, krenem, vidim ne svijetli mi kontrolna ploča (doduše rade određena svjetla - za vezanje, ručnu, svjetla duga/kratka, žmigavce)... Pogledam malo bolje, brzinomjer, onda termometar, i mjerač za količinu goriva ne rade i stoje na NULI...Milijun upitnika mi se pojavilo..:S


Renault Kangoo 1.2 benzinac, 2001. godište, dosad sve fino radilo

Šta bi to moglo bit? Ujutro ću provjerit sve osigurače pažljivo, al nezz.. Hvala na savjetima i odgovoru.
Afrička šljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 01:10   #9
Quote:
HAXBALL-COM-HR kaže: Pogledaj post
Nocas vozio, stao u gradu sve normalno radilo. Idem prema kući, sve normalno radi i stanem na benzinskoj max 2min. Vratim se, upalim, krenem, vidim ne svijetli mi kontrolna ploča (doduše rade određena svjetla - za vezanje, ručnu, svjetla duga/kratka, žmigavce)... Pogledam malo bolje, brzinomjer, onda termometar, i mjerač za količinu goriva ne rade i stoje na NULI...Milijun upitnika mi se pojavilo..:S


Renault Kangoo 1.2 benzinac, 2001. godište, dosad sve fino radilo

Šta bi to moglo bit? Ujutro ću provjerit sve osigurače pažljivo, al nezz.. Hvala na savjetima i odgovoru.
Osigurač ti je jedan crko, tak je meni bilo isto. Okretomjer, brzinomjer, gorivo, temp. nije radilo. Drugi osigurač ispod volana di su osigurači i vozi dalje.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 22:26   #10
Quote:
mairon 87 kaže: Pogledaj post
Osigurač ti je jedan crko, tak je meni bilo isto. Okretomjer, brzinomjer, gorivo, temp. nije radilo. Drugi osigurač ispod volana di su osigurači i vozi dalje.
samo da odgovorim

ujutro došo, taman mislio gledat osigurače, palim kontakt, kad sve normalno radi..nezz jesu to naznake otkazivanja il... zasad nista nisam poduzimao
Afrička šljiva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.