Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2006., 13:19   #1
Recepti za kampiranje

Ako je tema bila, molim neki link, jer se ne snalazim sa forumaškom tražilicom...
Ako pak nije, problem je slijedeći...

Spremam se na prvo kampiranje sa dragim, cca 7-9 dana...

Trebala bi neke jednostavnije recepte koji bi se mogli složiti bez ili sa vrlo malo kuhanja/pečenja - imat ćemo kuhalo, al opet, ljeto je, treba nam nešto laganije za klopicu...

Znam da su najpraktičniji sendviči, ribice u konzervi, neke juhice i sl... al htjela bi par jednostavnih receptića za nešto izvan toga...

Pod jednostavno mislim na recpete sa manje sastojaka i bržom pripremom, ne nešto za kaj trebam kupiti 15 sastojaka...

Hvala unaprijed
__________________
Ljubav je...
chocogirl35b is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 13:52   #2
mi smo obično jeli one konzerve gotove hrane (neki ragu, grah, gulaš) + kruh + paradajz/paprika iz ruke. pazili smo da svaki dan jedemo neko voće da se ne bi baš vratili doma sa skorbutom

možeš i zdinstati luk, paradajz i papriku, u to dodati šaku riže (one okruglaste - arborio) i onda vode dok ne bude gotovo. uz kuhana jaja super (valja i hladno).

hrenovke su isto ok. malo senfa, malo kruha i dobro. ili (sad mi palo na pamet) hrenovke/kobasice i krumpir-salata (u koju se uvijek može dodati konzerva graha/kukuruza)... to ne bi bilo loše.

i na kraju, ako mene pitaš, zaboravi na kuhanje. pobogu, s dragim si na kampiranju, valjda imaš i pametnijih načina za utrošiti vrijeme
__________________
there is no band...
masni_covjeculjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 13:56   #3
e dao si mi par dobrih ideja... hvala

naravno da ima pametnijih načina za utrošiti vrijeme , zato se i želim dobro pripremiti pa da ne moram razmišljati o prehrani, nego se slobodno mogu posvetiti drugim aktivnostima...
__________________
Ljubav je...
chocogirl35b is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 14:00   #4
rostilji, kojih u svakom kampu ima zidanih

ili bijelo meso s unckle bensom i rizom, talianete iz vrecice, tuna s povrcem i tjesteninom na salatu.....
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:29.