Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2014., 18:32   #41
Quote:
Verbeia kaže: Pogledaj post
Ne može se prijaviti, prijave će vjerojatno krenuti od 1.12. ( a možda i kasnije )
Znači još ne mogu upisat one carnetove podadtke na postani student?
mare0809 is offline  
Old 18.11.2014., 19:32   #42
Quote:
mare0809 kaže: Pogledaj post
Znači još ne mogu upisat one carnetove podadtke na postani student?
Možeš se prijaviti u sustav, ali ne možeš još prijaviti ispite i fakultete.

EDIT :

Sad sam tek skužila da si i u prvom pitanju pitala za prijavu u sustav, tako da isprike na krivom odgovoru.

Zadnje uređivanje Verbeia : 18.11.2014. at 19:38.
Verbeia is offline  
Old 20.11.2014., 14:55   #43
Quote:
Petra5553 kaže: Pogledaj post
da u tome je i problem..ah kaj sad,ak možeš nađi si negdje posao preko zime i radi da si iskoristiš barem malo zimu..da nisi doma cijelo vrijeme kao ja.
Jel' moguće da pišem, a ako ne upadnem na željeni, ostaviti rezultate i konkurirati s njima sljedeće godine ili tako nešta? Ili ako neki predmet ne položim na jesenskom, onda sljedeće godine na ljetnom?
maximum9 is offline  
Old 21.11.2014., 20:32   #44
Maturirao sam 2006. Spremam se izaći 2015. na državnu i registrirao sam se na postani student. Zanima me, dokumentaciju koju zahtjevaju (svjedodžbe svih razreda, završnu svjedodžbu, i dokaz o državljanstvu) gdje i kada to mogu dostaviti? Hoće li to biti naknadno javljeno kada krenu prijave? I da li to moraju biti orginali?
__________________
Bože, sad kada si uzeo Tošu, možemo li dobiti Hendrixa nazad!
*floyd* is offline  
Old 23.11.2014., 12:27   #45
Fakulteti i programi

Bok
Mene zanima ako se prijavi neki fakultet s vise programa, zauzimaju li ti programi mjesto drugim fakultetima ili mogu na svakom prijavit vise programa? (:
Anteaa5 is offline  
Old 23.11.2014., 16:48   #46
Quote:
Anteaa5 kaže: Pogledaj post
Bok
Mene zanima ako se prijavi neki fakultet s vise programa, zauzimaju li ti programi mjesto drugim fakultetima ili mogu na svakom prijavit vise programa? (:

Možeš,zapravo imaš pravo prijaviti najviše deset studijskih programa,a u to ti se ubrajaju i svi smjerovi nekog fakulteta koje želiš prijaviti.Tako da ispada da ti programi zauzimaju mjesto drugim fakultetima.Dobro razmisli što želiš,što te zanima pa tako i prijavi
__________________
Sometimes you have to be your own hero
Vila is offline  
Old 25.11.2014., 18:29   #47
Prije 2 dana ponovno se prijavljujem na postani-student, znaci stisnula sam zavrsila sam srednje obrazovanje nakon 2009. i zelim se aktivirat. Upisujem oib, tan, broj mobitela - stisnem aktiviraj. Napisali su da bi mi trebao sms, medutim nista nije doslo. Idem ponoviti postupak aktivacije ovaj put pise:"Postupak aktivacije je vec obavljen."
Sto da radim? Da pricekam nekoliko dana? Posaljem mail?
uiiu is offline  
Old 25.11.2014., 19:09   #48
Quote:
uiiu kaže: Pogledaj post
Prije 2 dana ponovno se prijavljujem na postani-student, znaci stisnula sam zavrsila sam srednje obrazovanje nakon 2009. i zelim se aktivirat. Upisujem oib, tan, broj mobitela - stisnem aktiviraj. Napisali su da bi mi trebao sms, medutim nista nije doslo. Idem ponoviti postupak aktivacije ovaj put pise:"Postupak aktivacije je vec obavljen."
Sto da radim? Da pricekam nekoliko dana? Posaljem mail?

Čudno da ti nije došao sms,trebao ti je stići par minuta nakon što si se aktivirala.Možeš im poslati mail ili nazvati.ncvvo ti je za prijavu u sustav ako želiš pisati ispite državne mature,a središnji prijavni ured samo ako prijavljuješ studijske programe
__________________
Sometimes you have to be your own hero
Vila is offline  
Old 26.11.2014., 08:54   #49
možda ti je registriran drugi broj mobitela? probaj sa " želim da mi se ponovo pošalju korisnički podaci" , taj sms se plaća
mandy444 is offline  
Old 26.11.2014., 09:49   #50
Quote:
vila pustinje kaže: Pogledaj post
Čudno da ti nije došao sms,trebao ti je stići par minuta nakon što si se aktivirala.Možeš im poslati mail ili nazvati.ncvvo ti je za prijavu u sustav ako želiš pisati ispite državne mature,a središnji prijavni ured samo ako prijavljuješ studijske programe
Poslat cu im mail pa cemo vidjet.

Quote:
mandy444 kaže: Pogledaj post
možda ti je registriran drugi broj mobitela? probaj sa " želim da mi se ponovo pošalju korisnički podaci" , taj sms se plaća
Nije, poslala sam i nista nije doslo.
uiiu is offline  
Old 28.11.2014., 20:08   #51
Quote:
*floyd* kaže: Pogledaj post
Maturirao sam 2006. Spremam se izaći 2015. na državnu i registrirao sam se na postani student. Zanima me, dokumentaciju koju zahtjevaju (svjedodžbe svih razreda, završnu svjedodžbu, i dokaz o državljanstvu) gdje i kada to mogu dostaviti? Hoće li to biti naknadno javljeno kada krenu prijave? I da li to moraju biti orginali?
Moraju biti ovjerene kopije i saljes ih postom. Sve pise u brosuri
Rhaego is offline  
Old 28.11.2014., 22:42   #52
Ako imam završen A2 stupanj nekog jezika koji nisam učila u školi, dobivam 10% bodova na fakultetu na koji želim ići.
E sad, mene zanima kome i do kad ja moram poslat (kako je bar bilo prijašnjih godina) potvrdu o završenom A2 stupnju?

Zanima me jer tek završavam A1 stupanj, a s A2 budem gotova negdje u 6. mjesecu, pa me zanima jel to prekasno?
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Old 01.12.2014., 19:41   #53
Question

imam problema kod prijave na stranicu postani student. Znači ja se registriram i ljepo mi u poruci dođe korisnička oznaka,lonzinka,pin i tan..ja to sve ljepo upišem i izbaci me ,upišem ponovno i opet ništa,pokušavam tako par puta i pošaljem zahtjev za ponovno slanje podataka,kad su mi došli novi podaci upišem njih i opet ništa,izbaci me isto ko i prvi put. Šta da radim,poslala sam im mail-ne odgovaraju, zvala-ne javljaju se
dali je imao ko takvih problema kod prijave ko i ja?
Petra5553 is offline  
Old 01.12.2014., 22:00   #54
Quote:
Petra5553 kaže: Pogledaj post
imam problema kod prijave na stranicu postani student. Znači ja se registriram i ljepo mi u poruci dođe korisnička oznaka,lonzinka,pin i tan..ja to sve ljepo upišem i izbaci me ,upišem ponovno i opet ništa,pokušavam tako par puta i pošaljem zahtjev za ponovno slanje podataka,kad su mi došli novi podaci upišem njih i opet ništa,izbaci me isto ko i prvi put. Šta da radim,poslala sam im mail-ne odgovaraju, zvala-ne javljaju se
dali je imao ko takvih problema kod prijave ko i ja?
Meni uopće ni ne dođe poruka namob. Čim upišem broj mobitela izbaci me natrag na početnu stranicu.
mare0809 is offline  
Old 02.12.2014., 14:09   #55
Petra, probaj se obratiti ispitnoj koordinatorici u svojoj školi (ako si učenica još)...

Ni meni još nije došla poruka, ali nam je koordinatorica rekla da je to vjerojatno zbog preopterećenja pa će kasne...
CaSO4 is offline  
Old 02.12.2014., 14:17   #56
Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Ako imam završen A2 stupanj nekog jezika koji nisam učila u školi, dobivam 10% bodova na fakultetu na koji želim ići.
E sad, mene zanima kome i do kad ja moram poslat (kako je bar bilo prijašnjih godina) potvrdu o završenom A2 stupnju?

Zanima me jer tek završavam A1 stupanj, a s A2 budem gotova negdje u 6. mjesecu, pa me zanima jel to prekasno?
Pretpostavljam da moraš poslati dotičnom fakultetu, kontaktiraj ih da vidiš do kad im je rok za slanje potvrda.
Verbeia is offline  
Old 07.12.2014., 17:17   #57
Ako je netko već prijavio ispite pa ako mi može reći kako izgleda postupak sa prijavnicom.Jel se nakon potvrde ispita otvori prijavnica u pdf-u pa se to može sejvati pa dati isprintati? ili ću to morati obaviti negdje jer nemam printer
__________________
Sometimes you have to be your own hero
Vila is offline  
Old 07.12.2014., 18:26   #58
Quote:
vila pustinje kaže: Pogledaj post
Ako je netko već prijavio ispite pa ako mi može reći kako izgleda postupak sa prijavnicom.Jel se nakon potvrde ispita otvori prijavnica u pdf-u pa se to može sejvati pa dati isprintati? ili ću to morati obaviti negdje jer nemam printer
Da
uiiu is offline  
Old 07.12.2014., 20:34   #59
Quote:
uiiu kaže: Pogledaj post
Da
Pa to je onda neki novitet, do sad se nije moglo sejvati već samo direkt printati Super ako su to promijenili
Verbeia is offline  
Old 08.12.2014., 15:44   #60
imam pitanje: mogu se prijaviti na postani student bez domovnice, raditi državnu i upisati fakultet? po nacionalnosti sam hrvat, ali pogriješio sam što ranije nisam izvadio domovnicu... recimo da upišem što hoću, plaćam li prvu godinu samo jer sam 'stranac' i nemam državljanstvo?
Stuart Bloom is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.