Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2007., 15:02   #1
Grawe osiguranje - posao

Zanima me o kakvoj vrsti posla je rijec, a radi se o zastupniku u prodaji osiguranja. Je li to rad sa strankama, u uredu ili? Stvarno ne znam pa mi je svaka informacija dobro dosla. I jos samo jedno, a to je kako se krecu place u toj bransi???

Hvala svima na odgovorima.
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 01:51   #2
Wink

Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Zanima me o kakvoj vrsti posla je rijec, a radi se o zastupniku u prodaji osiguranja. Je li to rad sa strankama, u uredu ili? Stvarno ne znam pa mi je svaka informacija dobro dosla. I jos samo jedno, a to je kako se krecu place u toj bransi???

Hvala svima na odgovorima.
To bi trebala pitati osobu koja ti nudi taj posao!
Pretpostavljam da ti je placeno po proviziji i vjerovatno je rad u uredu ali ovisi kakav : mozes primati stranke, zvti ljude i nagovarati ih na policu, mozes raditi auto osiguranja.... ima puno toga sta bi mogla raditi u osiguravajucoj kuci!
Krajakovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 09:39   #3
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Zanima me o kakvoj vrsti posla je rijec, a radi se o zastupniku u prodaji osiguranja. Je li to rad sa strankama, u uredu ili? Stvarno ne znam pa mi je svaka informacija dobro dosla. I jos samo jedno, a to je kako se krecu place u toj bransi???

Hvala svima na odgovorima.
Zastupnik u Grawe osiguranju radi i na terenu i u uredu..nudiš osiguranja, tražiš stranke, prodaješ osiguranja. Po pričama mi se čini da Grawe još najbolje plaća od svih tih osiguravateljskih kuća.Čuj nije lako i nije to za svakoga, ali ako dobro radiš, dobro si i plaćen.Ovisi o tome koliko i kakve police osiguranja napraviš.
Neznam dal imaš auto,ali biti će ti puno lakše ako ga imaš.
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 22:43   #4
Praktički sva osiguravajuća društva u Hrvatskoj stalno traže djelatnike u direktnoj prodaji.

Sama zaključi...
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 17:34   #5
To ti je rad uglavnom na terenu.Problem je što sama moraš tražiti ljude kojima češ prodati životno ili neko drugo osiguranje. nije loše plačen posao ...
darkus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 23:33   #6
Quote:
Constatinopol kaže: Pogledaj post
Praktički sva osiguravajuća društva u Hrvatskoj stalno traže djelatnike u direktnoj prodaji.

Sama zaključi...
sve je u ovome rečeno. jeben je to posao.
__________________
arte e labore!
skkare is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 13:30   #7
Grawe

Da li netko ima iskustva u GRAWE osiguranju vidjela sam da traze savjetnike u osiguranju pa me zanima jel to bez fixne place samo provizija ili?
Hvala
miki1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 23:53   #8
Grawe?

kakva su testiranja kod njih?
__________________
...di da potpisem?...ma nije problem ;)
Zlockica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 13:58   #9
Quote:
Zlockica kaže: Pogledaj post
kakva su testiranja kod njih?
Testovi za Grawe su, recimo, klasika:

1)testovi intelektualnih sposobnosti,
2)testovi osobnosti,
3)test općeg znanja.

Sve to traje cca. 4 sata. Testovi intelektualnih sposobnosti su, naravno, vremenski ograničeni, a za ovo drugo nema ograničenja.

Ako te zanima rad u osiguranju i napišeš test OK, mislim da ćeš bez problema biti primljena.

Sretno!
Tymora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 00:50   #10
Quote:
Tymora kaže: Pogledaj post
Testovi za Grawe su, recimo, klasika:

1)testovi intelektualnih sposobnosti,
2)testovi osobnosti,
3)test općeg znanja.

Sve to traje cca. 4 sata. Testovi intelektualnih sposobnosti su, naravno, vremenski ograničeni, a za ovo drugo nema ograničenja.

Ako te zanima rad u osiguranju i napišeš test OK, mislim da ćeš bez problema biti primljena.

Sretno!
Evo bila na testiranju u cetvrtak...uz ta 3 bio je jos jedan kratki od 4 zadatka (opci poslovi aktuara, zadatak sa naknadama i sl, zadatak tablicni integral (bed nema bronštajna na testiranju :P, zadatak aritetička sredina i varijanca), i jedan list sa 8 polja koja je trebalo dopuniti...

...trajalo od 3 do pol 6, psihologica neka skroz ugodna, kandidati razni, s tim da se na testiranju pojavila jedna osoba vise za koju nije bilo predviđeno mjesto (kao netko nije potvrdio dolazak)...

...sve u svemu ok, napisala kaj sam znala, ostavila prazno ono kaj nisam i tak...bio bi to fora posao...
__________________
...di da potpisem?...ma nije problem ;)
Zlockica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 15:52   #11
Da li netko zna kaj je s natječajem za aktuara u grawe osiguranju (testiranje je bilo 7.5)?
Je ko pozvan u slijedeći krug?

Ista pitanja i za podravsku banku za analitičara za kreditni rizik (razgovor je bil prije više od mjesec dana)
__________________
Ti idi svojim putem, a svijet neka priča što hoće.
F. Petrarca.
Mandelbrot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 00:09   #12
Quote:
Mandelbrot kaže: Pogledaj post
Da li netko zna kaj je s natječajem za aktuara u grawe osiguranju (testiranje je bilo 7.5)?
Je ko pozvan u slijedeći krug?

Ista pitanja i za podravsku banku za analitičara za kreditni rizik (razgovor je bil prije više od mjesec dana)
bila sam na razgovoru par dana kasnije...nis extra...zenica ugodna trebaju jednog koji bi radio sa seficom...razgovor sa psihologicom pa onda s seficom...malo pricale, pitala me nes iz excela...ja malo zifcana :P pa sam malo "puno" pricala...rekli da ce se javiti u roku 10 dana...naravno nisu i tak kaj da radim!?...radnicko derle koje je studiralo...notorni zajeb...bilo bi bolje da sam zavrsila frizersku ili kozmeticku...ovak bum morala i dalje slat zamolbe uokolo :P...

...jesi li ti bio na razgovoru?
__________________
...di da potpisem?...ma nije problem ;)
Zlockica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 12:33   #13
Quote:
Zlockica kaže: Pogledaj post

...jesi li ti bio na razgovoru?
Uopće me nisu zvali nakon prvog kruga (tj. psihološkog+iq testiranja u grawe-u, i debilnog 5-minutnog razgovora u pobi).
To si ti bila na razgovoru u grawe-u ili pobi?
__________________
Ti idi svojim putem, a svijet neka priča što hoće.
F. Petrarca.
Mandelbrot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 21:31   #14
Quote:
Mandelbrot kaže: Pogledaj post
Uopće me nisu zvali nakon prvog kruga (tj. psihološkog+iq testiranja u grawe-u, i debilnog 5-minutnog razgovora u pobi).
To si ti bila na razgovoru u grawe-u ili pobi?
grawe...trajalo je oko 2 i pol sata...
__________________
...di da potpisem?...ma nije problem ;)
Zlockica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 18:31   #15
grawe referent za imovinska osiguranja

pozdrav svima!
je li se možda netko javio za natječaj u Grawe osiguranju za radno mjesto referenta za imovinska osiguranja (štete)? natječaj je u tijeku, prošli tjedan su bila testiranja. ima li netko kakvih saznanja na tu temu?
hvala!
__________________
arte e labore!
skkare is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 08:11   #16
Jesu li nekoga zvali iz Grawea za testiranje za financijskog knjigovođu?
dvido134 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 09:56   #17
Question GRAWE

Jel pozvan tko na testiranje?
dvido134 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 20:05   #18
Quote:
dvido134 kaže: Pogledaj post
Jel pozvan tko na testiranje?
i kakvi su tam uvjeti
0 plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 17:22   #19
Jel netko pozvan na testiranje u Grawe za radno mjesto knjigovođe?
dvido134 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 22:51   #20
jesu zvali koga iz grawe osiguranja u rijeci?za referenta u odjelu za korisnike..
mala shmizla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:45.