Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2006., 21:56   #21
doma ih nemam, a u salonima bas ne mogu sjeduljiti pola sata i čekati doživljaj.
da li ih ti imaš i kako je iz njih jesti?
stoposto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 00:42   #22
Quote:
stoposto kaže:
doma ih nemam, a u salonima bas ne mogu sjeduljiti pola sata i čekati doživljaj.
da li ih ti imaš i kako je iz njih jesti?
Ko kaze da ne mozes sjediti pol sata u stolici Ja sam to napravio i nitko se nije bunio. Nisam ih jos kupio (komplet od 6 kom= cca15000kn)
Bile su vise nego ok. Uzeti u obzir da ja imam vrlo specificne zahtjeve zbog svoje visine i tezine
Juraj2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 11:27   #23
Quote:
Juraj2 kaže:
Ko kaze da ne mozes sjediti pol sata u stolici Ja sam to napravio i nitko se nije bunio. Nisam ih jos kupio (komplet od 6 kom= cca15000kn)
Bile su vise nego ok. Uzeti u obzir da ja imam vrlo specificne zahtjeve zbog svoje visine i tezine
daj reci gdje?
stoposto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 17:26   #24
Velesajam, Paviljon 12, 1. (?) kat, jedan od trgovina uz obod, drze samo luksuzne blagavaonice. Stolci bez rukohvata cca 2000 kn, s rukohvatom cca 2500. Tapecirano u pravu kozu ili bez tapecirunga, izgleda mrak. Prepoznat ces odmah, razlikuje se ko nebo i zemlja prema svemu ostalom u paviljonu. Uvoz iz Slovenije.
Juraj2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 08:04   #25
to mi je too-much. thanx anyway.
stoposto is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2006., 00:20   #26
stolci

Zna li itko gdje da u Zg kupim suvremene udobne stolce od prave koze (boja vanilije, tj. zuckasto-bedz) ili pak s navlakom koja bi se dala skidat i prat. UVJET: da sjedalica NIJE PREKRATKA!
Svi stolci koje sam, naime, dosad po ducanima vidla imaju apsurdno kratka sjedala, tak da ti cijele noge vise (a ja sam visoka samo 166!). Ili su im nasloni pretvrdi, neprirodnog nagiba i sl.
Stolci trebaju pasat uz veliki kuhinjski stol (koji vec imam), ali mi je to ujedno i radni stol (pa trebam nesto lijepo, moderno i udobno - na cemu se moze sjedit 10 sati u komadu).
Teta Meda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2006., 11:58   #27
PRIMA ima neku akciju - stolac kojeg sam vidla je zakon, mada nije prava koža ...ali je bagatela
__________________
Normal human, skilled in art of stage magic and illusion; skilled in genuine magic
ja i bash ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2006., 19:47   #28
Po kolko je taj stolac u Primi? Koje boje? Jel bi se dao presvuc, tj. navuc s presvlakom? I koje boje su noge?
__________________
Čovjek čezne za mnogim putovima kojima nije pošao, a tko zna što bi ga na njima čekalo...
Almchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2006., 20:40   #29
Quote:
PRIMA ima neku akciju
Sorry, jel ta Prima u Sesvetama?
__________________
Čovjek čezne za mnogim putovima kojima nije pošao, a tko zna što bi ga na njima čekalo...
Almchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2006., 21:39   #30
sad sam išla prekopati cijelu kuću i sve hrpe za reciklažu, otvorila i prolistala sve novine unatrag dva tjedna ukljućivo Zagreb News-e ...ništa
tak da pretpostavljam da je bil onaj letak koji ti ubace u sandučić (pregledala i odma bacila u kutiju na stubištu) ili u Metro Expressu koji slistim u tramvaju i ostavim na sjedalu

no, svejedno - stolac ima drvene noge i dio naslona boje trešnjinog drva i tapacirano sjedalo i gornji dio naslona presvučeno onom onak burežastom imitacijom kože (ima to neko ime ali ja ga ne znam) boje vrhnja
cijena 299,-KN vrijedi do kraja 9-og mjeseca

ne znam za Sesvete, ja sam svoju Prima kupovinu (krevet) obavila u njihovoj robnoj kući na Kajzerici


sličan ovomu , ali malo nabubrenije djeluje i naravno, nije ta boja
http://www.losangelesfurniture.com/i...g_chair_lg.jpg
ili ovakav, ali nije cijeli naslon tapaciran, nego samo gornji dio
http://www.sofasandmore.de/index.php...ae313.49663427
__________________
Normal human, skilled in art of stage magic and illusion; skilled in genuine magic

Zadnje uređivanje ja i bash ja : 16.09.2006. at 22:25.
ja i bash ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2006., 00:20   #31
puno ti hvala! pogledat cu
Teta Meda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 00:39   #32
A to što vise noge, nema ti puno veze sa sjedalom, nego prvenstveno s previsokim nogama stolice. (Znam jer i sama imam sličan problem -159cm). Što ti, ako ti se stolice inače jako sviđaju, nije nerješiv problem: uzmeš pilu i skineš par cm...Ja to tako napravim na jednoj stolici, a ostale pustim "normalne" visine...
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 08:55   #33
Pravac Solidum u Škorpikovoj.
BluesCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 16:59   #34
Quote:
Špranja kaže:
A to što vise noge, nema ti puno veze sa sjedalom, nego prvenstveno s previsokim nogama stolice. (Znam jer i sama imam sličan problem -159cm). Što ti, ako ti se stolice inače jako sviđaju, nije nerješiv problem: uzmeš pilu i skineš par cm...Ja to tako napravim na jednoj stolici, a ostale pustim "normalne" visine...
Tek naknadno sam vidjela da bi ti to trebao biti i radni stol (bila sam se koncentrirala samo na problem stolice i visenja nogu...) Ako se odlučiš za potkraćivanje nogu stolice (pogotovo veće), moglo bi se dogoditi da ti stol postane "previsok" (da ti brada bude do ruba stola ), što ne dolazi u obzir za dugotrajniji rad. Pazi na to! Rješenje bi bilo rezanje nogu stola , ali onda bi to sve skupa pasalo samo tebi... E, teško li je nama malima...
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 21:59   #35
calligaris stolci

ja sam nedavno kupila sjajne stolce u Themeliji od regenererirane kože koja izgleda super,nije kao ona jeftina eko koža,od talijanske firme Calligaris.Ja sam uzela crvene, a ima ih svakakvih boja.Čovjek koji radi u dućanu je mrak i stvarno ti sve lijepo objasni i ima strpljenja za pokazati ti sve što te zanima.To je Themelia na Velesajmu, daju jako dobar popust ako plaćaš u kešu, skoro 30%,tako da se dosta isplati.
cesma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 22:11   #36
Odi na Velesajam, mislim da su takve stolce imali u Lepom dučanu (lepoglavska tvornica namještaja). Mislim da sam jedino tam vidio kožne stolce i sl.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 12:15   #37
Gdje kupiti stolicu Ball?



vidjela sam ju za kupiti u njemackoj, al ima li neki hrvatski ducan gdje se prodaju bubble i ball stolice od Aarnioja?

bubble je ova;

dizajnerske stolice za kupiti: http://funkysofa.com/chairs.html
http://www.superestudio.com/inicio.asp
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 08:14   #38
Mozda u AAG dizajn centru u Ilici (cini mi se br. 15, u vezi)??? Mislim, ak nemaju vjerojatno ti mogu nabaviti... Ili bi bilo i bolje da ju kupis u Njem. i uvezes?
Tursiops truncatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 11:41   #39
Stolice Philippe Starck

Zna li netko mogu li se igdje u Hrvatskoj kupiti Philippe Starck stolice, konkretno prozirne Louis Ghost?
Hvala svima na odgovorima.
misuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 16:16   #40
može i meni?
tik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:35.