Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2015., 01:14   #6421
Za jednog 16-o godisnjaka je sigurno nesto o cemu ne bi trebao razmisljati!! Jos uz to analni seks bez kondoma pa to je tek prava katastrofa i na kraju jos jednom da podvucem zasto analno kad moze vaginalno i sve lijepo sto takav odnos nosi. Djecko gdje su ti usne, prsti, jezik i sve ono sto mozes sa njima da radis kako bi svojoj partnerki pruzio vrhunsko zadovoljsko koje ona jos uvijek nije spremna dozivjeti u pravom smislu te rijeci, ali ce joj sigurno biti mnogo ljepse nego da joj guras u guzu!! Jos jedno zamisli da neko tebi gurne penis u anus pa razmisli da li bi to neko drugi volio ako sam to nije trazio, a 16-o godisnja djevojcica sigurno nije!! Na kraju uradi test mokrace da provjeris da nisi fasovo bakteriju koja je sastavni dio crijevne flore, a koja kad dodje u urinarni trakt pravi haos.
Gando is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 16:56   #6422
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Od svih mjesta na svijetu ti dođeš na ljes napisati da je analni seks izopačen
Pa, na Religiji je to nekako normalno, podrazumijevano, zato treba doci na LJES gdje ljudi vjerojatno nisu tako dobro informirani o toj cinjenici.
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 16:13   #6423
Nisam nikada imala odnos pa ću postaviti banalno pitanje u vezi korištenja kondoma.

Koliko sam shvatila, muškarac vadi penis van prije svršavanja samo ako par ne koristi baš nikakvu zaštitu.

To bi značilo, ako par koristi kondom kao jedino sredstvo zaštite ( dakle, cura usto ne pije pilule) onda muškarac može slobodno svršiti unutra? Ono što mi nije jasno je gdje to sjeme ode s obzirom da mi se čini da unutar kondoma baš i nema nekog dodatnog mjesta za sjemenu tekućinu. Ili se kondom malo proširi kada primi sjeme? Da li se sjemena tekućina onda može izliti van, skroz gore iz rubova kondoma?

Nadam se da shvaćate što želim reći.

Također me zanima da li sperma koja se nalazi na vanjskom spolovilu žene ima potencijal da uđe unutra dublje. Hoću reći, da li se odmah u panici moram brisati ili nemam razloga za brigu?
Nevinašceipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 16:28   #6424
guglaj slike kondoma
ima dodatnog mjesta, na samom vrhu kondoma. zato se i mora paziti prilikom navlačenja, da ne bude zraka u toj ''kapici''.
također, dosta njih će izvaditi penis van netom prije svršavanja i svršiti vani u kondom.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 16:45   #6425
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
guglaj slike kondoma
ima dodatnog mjesta, na samom vrhu kondoma. zato se i mora paziti prilikom navlačenja, da ne bude zraka u toj ''kapici''.
također, dosta njih će izvaditi penis van netom prije svršavanja i svršiti vani u kondom.
a zašto žele svršiti vani u kondom, a ne unutra?
kaj nije unutra bolje?
Nevinašceipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 17:03   #6426
radi dodatne zaštite.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 17:27   #6427
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
radi dodatne zaštite.
jebiga onda i kondom
Nevinašceipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 17:58   #6428
Quote:
Nevinašceipo kaže: Pogledaj post
jebiga onda i kondom



classic
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 18:15   #6429
Quote:
Nevinašceipo kaže: Pogledaj post
jebiga onda i kondom
Ako smijem da pitam zašto je toliko bitno da svrši u kondom dok je još u tebi? Mislim nema nekog baš efekta mislim. Ili?

Moj savjet je prvo se poseksaj što sigurnije makar to uključivalo svršavanje vanka.

Moje mišljenje je da se ne moraš u panici iste sekunde brisati ali normalno da ćeš to napraviti poslije. Šanse za takvu trudnoću su male ali postoje.

Na tebi je da biraš hoćeš li si uskratiti sigurnost radi užitka ili ćeš si uskratiti užitak radi sigurnosti. Ugl. kad kreneš sa seksom trebaš se pomiriti sa tim da postoje šanse da te bebać iznenadi.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 18:21   #6430
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Ako smijem da pitam zašto je toliko bitno da svrši u kondom dok je još u tebi? Mislim nema nekog baš efekta mislim. Ili?
Meni to nije toliko bitno, ali brijem da je frajeru veći gušt kada svrši unutra.
Tak brijem, a želim da je partner zadovoljan.

Planiram ugraditi spiralu ( jer ne smijem piti pilule), ali ne prije početka spolnog života, tak da bi na samom početku jedina zaštita bio kondom.

Zadnje uređivanje Eugen C : 31.08.2015. at 11:18. Reason: popravak quotea
Nevinašceipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 18:22   #6431
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Na tebi je da biraš hoćeš li si uskratiti sigurnost radi užitka ili ćeš si uskratiti užitak radi sigurnosti. Ugl. kad kreneš sa seksom trebaš se pomiriti sa tim da postoje šanse da te bebać iznenadi.
Naravno, sigurnost na prvom mjestu.

Zadnje uređivanje Eugen C : 31.08.2015. at 11:19. Reason: popravak quotea
Nevinašceipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 20:28   #6432
Quote:
Nevinašceipo kaže: Pogledaj post
Meni to nije toliko bitno, ali brijem da je frajeru veći gušt kada svrši unutra.
Tak brijem, a želim da je partner zadovoljan.
Planiram ugraditi spiralu ( jer ne smijem piti pilule), ali ne prije početka spolnog života, tak da bi na samom početku jedina zaštita bio kondom.
Vjeruj mi frajerima gdje god da svrše je gušt.

Razlika je jedino u tome što nije opterećen time da ga mora izvaditi na vrijeme, mozak na pašu i uživa dok ide...
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 20:31   #6433
Quote:
Nevinašceipo kaže: Pogledaj post

Meni to nije toliko bitno, ali brijem da je frajeru veći gušt kada svrši unutra.
Tak brijem, a želim da je partner zadovoljan.

Planiram ugraditi spiralu ( jer ne smijem piti pilule), ali ne prije početka spolnog života, tak da bi na samom početku jedina zaštita bio kondom.
Spirala se ne ugrađuje ženama koje nisu rodile
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 20:34   #6434
Mislim da postoje ginici koji ugraduju
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 08:20   #6435
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Spirala se ne ugrađuje ženama koje nisu rodile
To nije točno.
Nevinašceipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 08:34   #6436
Ako se ispravno stavi, vjerojatnost da kondom pukne je gotovo nikakva. Ako nekim slucajem i pukne, vjerojatnost za trudnocu u tom slucaju je takodjer enormno mala.
Razlog zasto neki svrsavaju vani je taj da zele smanjiti vjerojatnost za trudnocu sa 0.00000001% na nulu. Dakle, paranoja.
Takodjer, neki vole svrsiti vani, poput mene. Kad osjetim da sam blizu, izvadim ga van, skinem kondom i svrsim. Pomisao da svrsavam po partnerici me pali. Takodjer, mnoge zene to uzbudjuje.

Uglavnom, ono sto zelim reci, ako se ispravno koristi, kondom ti je prakticki sigurna zastita. Velika vecina onih koji su imali nezgode sa kondomima (puknuce, pa cak i trudnoca nakon toga) posljedica su neispravnog koristenja.

Nema apsolutno nikakvog smisla da ugradjujes spiralu.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 10:18   #6437
Ajde ne lupetajte tu s nekim bezveze brojevima. Zna se kolika je vjerojatnost da zatrudnis ako koristis kondom.

Ako zelis biti 100% sigurna da neces nikad zatrudnit, nemoj se seksat, jer ces zatrudnit kad, tad
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 14:30   #6438
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Spirala se ne ugrađuje ženama koje nisu rodile
Bakrena se ne ugrađuje, Mirena (hormonska) se ugrađuje.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 11:14   #6439
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ajde ne lupetajte tu s nekim bezveze brojevima. Zna se kolika je vjerojatnost da zatrudnis ako koristis kondom.

Ako zelis biti 100% sigurna da neces nikad zatrudnit, nemoj se seksat, jer ces zatrudnit kad, tad
Ovo sad znači da su sve žene koje se seksaju (uz neku zaštitu) kad - tad zatrudnile?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 13:50   #6440
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ovo sad znači da su sve žene koje se seksaju (uz neku zaštitu) kad - tad zatrudnile?
Poprilican broj brakova je rezultat neplanirane trudnoce. A u ranijim godinama su i pobacaji dosta cesta pojava.

Statistike ne lazu.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger