Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2009., 08:25   #21
Quote:
Loonatic kaže: Pogledaj post
meni je ovo presexisticki. samo cu reci da sve ovisi od osobe do osobe a ne od spola do spola.
to sa seksizmom nema nikakve veze. naravno da je sve od slucaja do slucaja. ovo gore vrijedi svega u nekih 98-9% slučajeva.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 22.12.2009., 08:29   #22
Quote:
Loonatic kaže: Pogledaj post
meni je ovo presexisticki. samo cu reci da sve ovisi od osobe do osobe a ne od spola do spola.
To ti je bio samo presjek stvari bez sminke... istina ti nije izgleda sjela na osjetljivi zeludac - nista, a ti ponovo zazmiri i nadaj se da ce stvarnost nestati zato sto ti se nesvidja
__________________
Tko više želi, više daje;
IVAN KUŠAN
Margery Daw is offline  
Old 22.12.2009., 12:19   #23
Quote:
Hans Asperger kaže: Pogledaj post
Mene kao mladog konzervativca užasavaju sve te polugole žene koje se prešetavaju po vani.


hahahha,jao,jao,sta reci...
__________________
username2 je napisao:"zasto bi decko dao150 kn dao odvede curu na pizzu? njemu se jebe a ne jede pizza"
vasko is offline  
Old 22.12.2009., 12:47   #24
je, to je tak...

__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 22.12.2009., 12:52   #25
Quote:
Margery Daw kaže: Pogledaj post
To ti je bio samo presjek stvari bez sminke... istina ti nije izgleda sjela na osjetljivi zeludac - nista, a ti ponovo zazmiri i nadaj se da ce stvarnost nestati zato sto ti se nesvidja
zanimljivo kako neki ljudi istinu vide kroz vlastite predrasude. za tebe istina za nekog tko ima iskustva totalna glupost.
Loonatic is offline  
Old 22.12.2009., 12:52   #26
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Mene isto strašno nerviraju ta polovična rješenja.
+1
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 22.12.2009., 12:54   #27
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
to sa seksizmom nema nikakve veze. naravno da je sve od slucaja do slucaja. ovo gore vrijedi svega u nekih 98-9% slučajeva.
znaci rezimirajmo sto si izjavio - iskusio si sve slucajeve sa svim osobama na svijetu?! hebate mora da hebeno dugo zivis. bit ce imas vise od 10 stoljeca "godina"

prva stvar koju sam naucio kao klinac je nikad ne vjerovat ljudima koji svoje misljenje prikazuju postotcima za koje nemaju opravdanih razloga a ni dokaza kojima mogu potkrijepiti svoju tvrdnju.
Loonatic is offline  
Old 22.12.2009., 12:59   #28
Quote:
Hans Asperger kaže: Pogledaj post
(...) Jesu li muškarci pristojniji? Ili se jednostavno više oslanjaju na intelekt pa im nije potreban taj način privlačenja pažnje. Očito je da su žene sklonije egzibicionizmu i jeftinijim i prizemnijim načinima privlačenja pažnje(...)
Ae? Ti si neki provokator, a? Malo bi se svadio na temu: muški su super, ženske su jadne?

Imam ja jednog prijatelja, u svojim 30-im, koji, po mom sudu, sasvim dobro izgleda. I koji mi svako ljeto priča istu priču: kako smo mi žemske sretne što za nas prave ove majčice na bretelice i razne topiće, koje je super nositi po vrućini....a on, muški siroček, se ljeti mora kuhati u košuljama s kratkim rukavima ili u polo-majicama. Jer, eto, takvo nam je društvo, pa je za žemskinje to prihvatljivo, a za muškadiju nije.

Imam ja i jednog susjeda (ma da jednog, par komada), čovjek u svojim 50-im, koji, po mom (a i zdravorazumskom) sudu, izgleda hmmm nelijepo. Što ga ne priječi da ljeti hoda samo u kratkim hlačama. Bez gornjeg dijela. I u dućan ide takav. S trbuhom od kog se ne vidi ni dal' remen ima. Onda moj susjed ide okopavati svoju gredicu cvijeća. Pa mu se, osim golih i dlakavih prsa, leđa i pazuha, vidi i pol gole i dlakave guzice.

A ja se, tu i tamo, zamislim kako bi nama žemskinjama svijet bio ljepši da oni muškarci koji imaju potrebu bit goloprsi i gologuzi, budu upravo oni koji izgledaju kao moj prijatelj, a ne kao moj susjed.

I onda ti uletiš s pričom o muško-ženskoj golotinji.
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Old 22.12.2009., 13:14   #29
Quote:
Hans Asperger kaže: Pogledaj post
.....

....
Očito je da su žene sklonije egzibicionizmu i jeftinijim i prizemnijim načinima privlačenja pažnje. Mene kao mladog konzervativca užasavaju sve te polugole žene koje se prešetavaju po vani.


mene ne uzasavaju...moju kitu uveseljavaju


jesu li jeftini ili prizemni i donno ali znam da kurac skoci i pravo u celo

sto veci cleavage napred i nazad to bolje ... nemam nista protiv..samo da jos daju picke da ne lomim nadrkanu karu u gacama


svi smo rodjeni goli...mislim to je prirodni kostim..sto da se protivimo
♥ boner ♥ is offline  
Old 22.12.2009., 13:18   #30
Quote:
Loonatic kaže: Pogledaj post
zanimljivo kako neki ljudi istinu vide kroz vlastite predrasude. za tebe istina za nekog tko ima iskustva totalna glupost.
pa de me prosvjetli.. sa koje nam se planete javljas

Apophis ti je ukratko obrazlozio sta i kako je to ovdje na Zemlji a ako ti imas iskustvo iz nekog drugog realiteta pomozi nam da uvidimo
__________________
Tko više želi, više daje;
IVAN KUŠAN
Margery Daw is offline  
Old 22.12.2009., 13:21   #31
a da nije tako, otvorio bi temu; zašto se žene oblače kao i muškarci, daj pokažite nešto.....

mislim, očito je da imamo različito građena tijela i različite krpice koje idu na ista

btw, imate i vi kratkih odjevnih predmeta, ok nije pristojno da se u određenim prilikama pojavljivate u njima, al kao da je pristojno da na svečene prigode dolaze žene u dopičnjacima...nije, al dolaze, pa ako ti je toliko stalo, obuci i ti štagod kratko....
__________________
:)
smile4me is offline  
Old 22.12.2009., 13:23   #32
Quote:
Hans Asperger kaže: Pogledaj post
Kako objašnjavate to da je normalno da žene hodaju polugole po vani, a da to kod muškaraca nije slučaj? Nije česta pojava muškarac s golim leđima ili sa grudnjakom za mošnje. Jesu li muškarci pristojniji? Ili se jednostavno više oslanjaju na intelekt pa im nije potreban taj način privlačenja pažnje. Očito je da su žene sklonije egzibicionizmu i jeftinijim i prizemnijim načinima privlačenja pažnje. Mene kao mladog konzervativca užasavaju sve te polugole žene koje se prešetavaju po vani.
To je ok, bar ih je lakše selekcionirati... u svakom smislu.
google1 is offline  
Old 22.12.2009., 13:25   #33
Quote:
Margery Daw kaže: Pogledaj post
pa de me prosvjetli.. sa koje nam se planete javljas

Apophis ti je ukratko obrazlozio sta i kako je to ovdje na Zemlji a ako ti imas iskustvo iz nekog drugog realiteta pomozi nam da uvidimo
osobi sa stavom poput tvog besmisleno je objasnjavati jer se vodis predrasudom.

Zadnje uređivanje Loonatic : 22.12.2009. at 13:36.
Loonatic is offline  
Old 22.12.2009., 13:34   #34
A jel te užasavaju žene s obrijanim nogama na plaži ili u krevetu? I jedno i drugo ima koliko veze s prirodom toliko i s društvenom normom. To je stvar mode i dogovora.

Uostalom, uopće ne hodaju sve žene polugole. Ti si slobodno izaberi neku koja tako ne hoda. A ove druge zanemari. Ali problem je, jel tako, što te zapravo privlače takve (jer su takve), ali te onda smeta što su takve? Inače ih ne bi razmatrao niti doživljavao. Kad si rasčistiš u glavi želiš li ofce ili nofce, sve će se činiti jednostavnije i manje frustirirajuće.
patak is offline  
Old 22.12.2009., 13:39   #35
presmješno je moralno stajalište da recimo, žena smije dolaziti na posao golih nogu, u štiklama japankama i slično i to je kao jako cool, dok muškarac mora biti obučenih nogu, ne daj bože bermude ili kratke hlače, zatvorenih cipela i slično.

isto tako je to i u modi. žene smiju sve i svakaj navuč ili svuč sa sebe dok muškarac čim odluči napraviti nekaj takvoga, odmah pred zid.

no nikaj više ne čudi na ovom jalovom svijetu nemorala i lažnih ljudi
bibica is offline  
Old 22.12.2009., 13:41   #36
Quote:
Hans Asperger kaže: Pogledaj post
Kako objašnjavate to da je normalno da žene hodaju polugole po vani, a da to kod muškaraca nije slučaj? Nije česta pojava muškarac s golim leđima ili sa grudnjakom za mošnje. Jesu li muškarci pristojniji? Ili se jednostavno više oslanjaju na intelekt pa im nije potreban taj način privlačenja pažnje. Očito je da su žene sklonije egzibicionizmu i jeftinijim i prizemnijim načinima privlačenja pažnje. Mene kao mladog konzervativca užasavaju sve te polugole žene koje se prešetavaju po vani.
Čisto sumnjam da se netko prešetava gol sa temperaturom ispod ništice...
A što se tiče ljetnih varijanti, zar bi se žene trebale kopčati do grla i nositi suknje do poda i na +35 kako ne bi "na jeftin način privlačile pažnju"?
Svašta

Umjesto da tu pizdish da su žene polugole, pokušaj koju zbariti da se rješiš tih konzerva-frustracija.

Mislim da je licemjerno zgražati se ako netko pokaže nešto za što se zna da ima - zašto bi topless bio egzibicionizam? Vjerojatno se žene tako prešetavaju po plaži jer ne žele tragove kostima na osunčani ten
Ako ne želiš gledati polugole žene, preseli se u Saudijsku Arabiju, mentalni sklop ti je taj.

Što se tiče muškaraca, i oni nose majice (neki i pripijene) kratkih rukava, majice-potkošulje, a ljeti se znaju i prešetavati samo u hlačicama. Što je tu lošeg?
Svi mi znamo kako je tijelo građeno, zašto bi morali biti lažni moralisti i zgražati se ako netko to pokazuje? Naravno, sve to u skladu s dobrim ukusom, neće nitko hodati golog torza u kazalište ili dopičnjakom na svečani domjenak.

To što neki ne izgledaju baš najbolje - jebiga, svatko se oblači (ili svlači ) kako misli da mu paše. Ako ti je ružno ne gledaj i bok.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 22.12.2009., 13:43   #37
Quote:
bibica kaže: Pogledaj post
presmješno je moralno stajalište da recimo, žena smije dolaziti na posao golih nogu, u štiklama japankama i slično i to je kao jako cool, dok muškarac mora biti obučenih nogu, ne daj bože bermude ili kratke hlače, zatvorenih cipela i slično.

isto tako je to i u modi. žene smiju sve i svakaj navuč ili svuč sa sebe dok muškarac čim odluči napraviti nekaj takvoga, odmah pred zid.

no nikaj više ne čudi na ovom jalovom svijetu nemorala i lažnih ljudi
mislim da to uvelike ovisi koje je radno mjesto u pitanju, jer bome većina žena ne smije na posao u bretelicama, prekratkim suknjicama ili japankama, imamo i mi norme....a za poslove gdje dress code nije toliko bitan, vrijedi i za muškarce koji isto toliko na takvim poslovima mogu biti u bermudama ili ljeti u japankama ili sl.
__________________
:)
smile4me is offline  
Old 22.12.2009., 13:44   #38
Quote:
Loonatic kaže: Pogledaj post
ne bavim se glupostima. znam kad je nekome nesto besmisleno objasnjavati.
pa nema se sto za rec..

Nego da ponovimo gradivo
Zene zele biti privlacne muskarcima
Muskarci zele biti privlacni zenama

Svako koristi sredstva koja ima da osvoji suprotni spol - tj. udara na genetski weak point
__________________
Tko više želi, više daje;
IVAN KUŠAN
Margery Daw is offline  
Old 22.12.2009., 14:34   #39
Quote:
Loonatic kaže: Pogledaj post
znaci rezimirajmo sto si izjavio - iskusio si sve slucajeve sa svim osobama na svijetu?! hebate mora da hebeno dugo zivis. bit ce imas vise od 10 stoljeca "godina"

prva stvar koju sam naucio kao klinac je nikad ne vjerovat ljudima koji svoje misljenje prikazuju postotcima za koje nemaju opravdanih razloga a ni dokaza kojima mogu potkrijepiti svoju tvrdnju.
pod 1 ne izvrći moje riječi i ne stavljaj mi izjave u usta, taj nivo diskusije zadrži za negdje drugdje, hvala.

da sam mislio navest postotak kao meritum bi došao i sa linkom na znanstvenu studiju, naveden je kao slikovni primjer realne situacije.


i ovu zadnju floskulu o ne imanju opravdanih razloga ili dokaza također zadrži za svoje debatne večeri ili gdje već vježbaš osnove schopenhauerove erističke dijalektite, tu si si malo krivu metu izabrao.

Opravdanih razloga i dokaza imam koliko hoćeš i mogu o njima iznijet referat, kao i svaka osoba sa dovoljno društvenog i socijalnog iskustva.

A i taj argument ti nema nikakvu težinu jer ti nisi ponudio ništa konkretno raspravi osim- svatko je drugačiji, svatko je poseban slučaj. odlično. copy-paste to u svaku temu na forumu. way to be a ziheraš bez konkretnog mišljenja. ni takve se nema smisla educirat ili uvjeravat u išta. uživaj.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 22.12.2009., 14:53   #40
Quote:
smile4me kaže: Pogledaj post
mislim da to uvelike ovisi koje je radno mjesto u pitanju, jer bome većina žena ne smije na posao u bretelicama, prekratkim suknjicama ili japankama, imamo i mi norme....a za poslove gdje dress code nije toliko bitan, vrijedi i za muškarce koji isto toliko na takvim poslovima mogu biti u bermudama ili ljeti u japankama ili sl.
trebalo bi biti tako, no tako nije. ženama se popušta i smiju koketirati s odjećom a pogotovo s obućom dok muškarci to ne smiju.i to ne vrijedi samo za posao. tako je u svim društvenim sferama.bila gola ili nakaradno obućena, ženi se plješće dok se muškarca proziva.
bibica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger