Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Blog.hr

Blog.hr Mjesto za diskusije, Q&A, help vezane za Blog.hr

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2005., 01:14   #121
Blogokracija
__________________
I consider a typing mistake an error of creation (G.G.M.)
Ariston is offline  
Old 26.01.2005., 09:33   #122
neki pametan izdavac, u potrazi za dobrim materijalom zaista bi morao konzultirati blog, jer bilo bi nemoguce i nerealno ocekivati da toliki kreativni potencijal ne iznjedri BAREM 5-10 vrhunskih pisaca. kao sto sam rekla, blog je reprezentativni uzorak stanovnistva koje zna ukljuciti kompjuter i napisati koji redak. na njemu redovno svoje uratke ostavljaju i ljudi koji imaju knjizevnih ambicija, a nemaju drugi nacin da se afirmiraju. zasto im ne dati sansu?
(kao sto vidimo, na blogu se pojavljuju i ljudi koji se bave izdavastvom. ucinite nesto za svoje kolege)
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 26.01.2005., 10:57   #123
Mislim da ste ovdje stvarno previše razvukli priču...Ima ljudi koji stvarno lijepo pišu i trude se, ima onih koji pišu zajebanski i opušteno, a ima onih koji pišu dnevnike, kao što je i prva ideja bloga i bila...

Što mi vrijedi što vi to komentirate tu, i što bi se glasalo, kada se zna da bi najviše glasova dobili Drito, Annie ili neko sličan zato što su najčitaniji, i ljudi ih znaju, i ne bi im se dalo čitati neke druge blogove, koji su interesantni i gdje uistinu ima nekih vrijednosti. Da ne bude zabune, svoj blog isto svrtavam u te, no ja sam sretan sa svojim 60ak klikova dnevno, i tko me voli čitati neka me čita...Ne mislim se sada gurati na nikakve natječaje...Jedino čega bih volio više su komentari, i to ne moraju biti novi useri, nego da barem pola od 30ak unique usera dnevno stavi nešto to bi mi bilo totalno cool...

I mislim da bi trebalo stati s ovom raspravom, nikome ništa ne služi i do nje je došla totalno glupo i besmisleno. Dakle, tko je kome interesantan neka ga čita, i tako to...Ne trebamo sada neke natječaje, jer iz osobnog iskustva znam da je, kada si več uhodan u blog vodama, jako teško natjerati se da počneš čitati neki blog koji još nisi...
3vil P is offline  
Old 26.01.2005., 14:53   #124
Re: Re: nadobudno!

Quote:
Sudden Sid kaže:
Amor_e_morte, volja i pisanje u prozi je sve sto trebas. You are in



Hehe, skviki, poceo / la si me ozbiljno shvacati. "Literarni bogovi s bloga" je tu radi samoironije i jer fora zvuci. Ima i smajlic u naslov. Pogledaj.
A kad sam pisao "vijetar" i "sječanja", tog se ja ne sječam, ali ako cjepidlacis na gramatici, nisam tvoj tip pisca
zA takve pravopisne probleme postoje lektori,koji neki tekst pregledaju i isprave te ije stvari.
bozanstvena333 is offline  
Old 26.01.2005., 15:23   #125
Netko je napisao da je protivnik svakog kvazi-elitizma
__________________
Mrzim te, glup si :(
dukat is offline  
Old 26.01.2005., 15:45   #126
Quote:
stitch kaže:
Hajde, budući da godinama radim u izdavaštvu, moram progovoriti koju o toj vašoj (potpuno nepotrebnoj) polemici. Prvo, pravo je bilo koje skupine da se organizira kako god ona hoće, po kakvom god programu hoće. Drugo, o kojem se god literarnom kružoku u povijesti radilo, uvijek su se autori udruživali po određenoj tematskoj ili programskoj poveznici. Treće, nitko ih nije birao, niti su oni koga birali. Našli su se jer su imali zajedničke interese. Četvrto, tko zna koliko je časopisa, recimo, utemeljio akademik Vlatko Pavletić? Ili radio u njima? Vjerojatno nitko, pa ću vam ja reći. Bio je urednik "Izvora", "Krugova", "Republike", "Kola", "Literature" i "Kritike". Šest utjecajnih listova, dakle. A kakav je bio književnik? Nikakav. Niti je imao tih pretenzija, bavio se uglavnom književnom kritikom. I iz tih časopisa povijest uglavnom pamti Slamniga, Šoljana, Mihalića, Slavičeka i ostale vrhunske pjesnike i prozaike. Je li vam jasno što želim reći? O vama će kao o piscima najprije odlučiti izdavač, koji će neke odbiti, a neke objaviti, a zatim i tržište. I gotova priča.

A onima koji se ne slažu s postupkom i programom dotičnih, ili s njihovim kriterijima - savjetujem da potraže znak "x" u gornjem desnom kutu svojih ekrana. I gotovo. Uostalom, nitko vam ne brani da pokušate nešto slično. Napokon, živimo u demokraciji. Ili možda ne?

Hvala.




__________________
Mlijeko je zločesto
FreeShampooSample is offline  
Old 29.01.2005., 16:10   #127
borg

Luciferka, inicijativa hvale vrijedna.
a i sama kratica je pogođena ...raspisanih građana...ha.
naravno, pitanja ima bezbroj, počev od manifesta, svrhe, do samog načina djelovanja, ali koliko sam Te imao prilike upoznati, osmišljavnje ovog teškog zadatka Tebi ne bi trebao biti problem.
ja, osobno, volim žensku inicijativu, čak i izvan kreveta.
 
Old 29.01.2005., 17:46   #128
Pozdravljam inicijativu. Na blogu pišem isljučivo priče. Rado bih se pridružio. Pošto me slabo poznajete, prensim vam jednu jako kratku priču :




Spoznaja


Ughgnh! Greškaaaa!
Nije greška,,,





http://debel*****.blog.hr/ Kurčeva kijavica
Ovaj link ne radi zobg jebenih zvjezdica u mom nicku. Dajte si truda pa zvjezdice zamjenite slovima.
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Old 29.01.2005., 18:43   #129
ne znam kaj reći nego da većina ovog ovdje jelte mnogobožanskog posta izgleda kao pušenje kurca svakom pojedinom egotripčini
buendia is offline  
Old 29.01.2005., 18:54   #130
Quote:
DEBEL***** kaže:
Pozdravljam inicijativu. Na blogu pišem isljučivo priče. Rado bih se pridružio. Pošto me slabo poznajete, prensim vam jednu jako kratku priču :




Spoznaja


Ughgnh! Greškaaaa!
Nije greška,,,





http://debel*****.blog.hr/ Kurčeva kijavica
Ovaj link ne radi zobg jebenih zvjezdica u mom nicku. Dajte si truda pa zvjezdice zamjenite slovima.
Debelikurče, čuo sam ja za tebe i čitao, i to lijepe stvari. You are in
Sudden Sid is offline  
Old 29.01.2005., 19:22   #131
Quote:
buendia kaže:
ne znam kaj reći nego da većina ovog ovdje jelte mnogobožanskog posta izgleda kao pušenje kurca svakom pojedinom egotripčini
Pa, šta čekaš? Na koljena, ta nije makadam dolje,,,
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Old 29.01.2005., 19:38   #132
debelkurče mislim da tvoj nick dovoljno govori o promašenim prirodnim nadarenstima ali i o egu
buendia is offline  
Old 30.01.2005., 17:32   #133
debiludo

+++++++++++++++++++++
Spoznaja


Ughgnh! Greškaaaa!
Nije greška,,,
++++++++++++++++++++

Moram priznati krasna priča podjednako kao što je krasan i debel*****. No, to prokleto, da je bilo ovako:

+++++++++++++++++++
Spoznaja


++++++++++++++++++++

e, onda bi to već bilo nešto. E, onda ***** ne bi bio samo debel već i dug, a da ne govorimo o tome kako bi onda bio i dosadan. Naime, kako kaže jedna stručna, pametna i nadasve iskusna Mađarica, pravi ***** nije onaj malen ( debel ) i tehničar, već samo onaj dosadan.

obožavam ovako bliske smajliće, pa evo i debelbogu jedan


 
Old 30.01.2005., 19:51   #134
hm mozda bih i ja mogla pripomoci... ako me hocete

blog
__________________
little trouble
cowgirl is offline  
Old 30.01.2005., 20:49   #135
Pozdravljam BORG!
Ja koja imam u jednoj ruci prozu a u drugoj fikciju vam se, nažalost, nikad neću pridružiti...jer, ebga, nikako da naučim pisati odjednom s obe ruke!
__________________
kišobran
Kišobran is offline  
Old 30.01.2005., 21:10   #136
Quote:
Kišobran kaže:
Pozdravljam BORG!
Ja koja imam u jednoj ruci prozu a u drugoj fikciju vam se, nažalost, nikad neću pridružiti...jer, ebga, nikako da naučim pisati odjednom s obe ruke!
a zašto ne? meni su posebno drage tvoje poluproze polufikcije... I ne samo zato što te volim.
sanjin_svijet is offline  
Old 31.01.2005., 01:56   #137
cowgirl, kisobran, dobro nam dosle!
jos jednom se ispricavam sto sam izostavila pregrst zanimljivih autora, sastavljala sam listu na brzinu i jednostavno se nisam mogla prisjetiti svih blog-literata. drago mi je sto se sami javljate i ne zamjerate mi previd. saljem vam
Lucy Fair is offline  
Old 31.01.2005., 10:52   #138
Quote:
Lucy Fair kaže:
cowgirl, kisobran, dobro nam dosle!
jos jednom se ispricavam sto sam izostavila pregrst zanimljivih autora, sastavljala sam listu na brzinu i jednostavno se nisam mogla prisjetiti svih blog-literata. drago mi je sto se sami javljate i ne zamjerate mi previd. saljem vam
Gle ti kak je ona dobra
__________________
Nema razlike između spolova - i Žene prde...
amor_e_morte is offline  
Old 31.01.2005., 14:39   #139
Lucy, evo i mene!
kulerica is offline  
Old 31.01.2005., 17:21   #140
kulerica!
Lucy Fair is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:36.