Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2007., 13:08   #1
Studentska putovanja i putovanja za mlade

www.student3p.hr

Studentska udruga Student 3P Hrvatska uz potprou ministarstva znanosti obrazovanja i sporta vec drugu godinu za redom organizira 'Jesen u Europi'. Znaci jeftina putovanja za studente ili mladje osobe u neke zanimljive metropole Europe! Inace udruga radi u Osijeku a ako se netko odluci za putovanje osiguran mu je besplatan prijevoz iz ZG do OS! Inace ovo je druga godina postojanja ove udurge i do sada je proslo nekoliko akcija, od navedene 'Jesen u Europi', apsolventskih putovanja, nove godine i ljetovanja!

Za ovu jesen su sljedece ponude:

Istanbul: 6dana 1090kn
Atena: 6dana 1440kn
Prag 6dana 980kn
Budimpešta: 3dana 595kn
tomasinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 13:12   #2
Vrlo zanimljivo
__________________
Sve što je bilo negdje, otišlo je tamo di ničega nema.
pionir_pula is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 19:01   #3
gdje je kvaka? zasto tako jeftino?
missh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 21:59   #4
To je pravo pitanje.
Zašto sve rute kreću iz Osijeka?
__________________
Sve što je bilo negdje, otišlo je tamo di ničega nema.
pionir_pula is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 22:51   #5
Pa možda zato što je to organizacija iz Osijeka koja trenutno surađuje sa sveučilištem u Osijeku. Konačno da se netko sjetio osnovat ovakvo nešto ovdje...
IvanOs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 08:43   #6
OK
Nek počne surađivati sa Sveučilištom u Puli.
__________________
Sve što je bilo negdje, otišlo je tamo di ničega nema.
pionir_pula is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 11:09   #7
Quote:
missh kaže: Pogledaj post
gdje je kvaka? zasto tako jeftino?
Kvaka je u tome da Udruga suradjuje sa ministarstvom i brojnim sponzorima kako u HR tako i vani... zbog toga su cijene nize...

osim toga ovo je i studentska udruga koja subvencionira putovanja studenata
tomasinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 10:08   #8
Ajde ajde nemojmo se buniti....da li kad busevi krecu idu kroz Zagreb...jer mi bismo lako iz Istre dosli do Zagreba presjeli...i to je to. Ima li novogodišnjih aranžmana?
Kad je ta jesen, otkad-dokad traje?
Puno hvala Svaka čast na organizaciji.
crna pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 16:17   #9
Baš lijepo, a kad se to točno kreće, i dali osim jesenskih putovanja, organizirate i poroljetna? dali su u ta putovanja uključena samo grupe ili mogu i parovi putovati?!
__________________
Latina
Latina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 17:11   #10
Kolege s faxa su išli na apsolventsko putovanje sa student3p u Amsterdam. Kao smještaj im je trebao biti u Amsterdamu, a bili su smješteni 100km od Amsterdama, jednu noć su iz neznam kojeg razloga spavali u autobusu.. Sama organizacija je katastrofa, koliko para toliko muzike...
IvanOs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 09:26   #11
Quote:
IvanOs kaže: Pogledaj post
Kolege s faxa su išli na apsolventsko putovanje sa student3p u Amsterdam. Kao smještaj im je trebao biti u Amsterdamu, a bili su smješteni 100km od Amsterdama, jednu noć su iz neznam kojeg razloga spavali u autobusu.. Sama organizacija je katastrofa, koliko para toliko muzike...
pa ja sam bila za novu godinu u amsterdamu s ful poznatom agencijom koju neću sad imenovat pa je organizacija bila u totalnoj banani...tak da....
Superbare is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 13:24   #12
Ja sam prosle godine sa student3p-om bio u Istanbulu i bilo je zaista sve na nivou... hotel je bio u europskom dijelu Istanbula ma sve pet!
Godinu prije sam isao sa Generalturistom u Italiju... kao smjestaj u Milanu a bili smo sat vremena voznje autoputom od Milana... eto, toliko o tome!

Sto se tice informacija sve lijepo pise na stranicama... a za prijevoz iz ZG-OS nazovite ured!

A nova godina ce biti koliko ja znam 7 dana Istanbul... 4 nocenja oko 1300kn!
tomasinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 13:27   #13
Quote:
Latina kaže: Pogledaj post
Baš lijepo, a kad se to točno kreće, i dali osim jesenskih putovanja, organizirate i poroljetna? dali su u ta putovanja uključena samo grupe ili mogu i parovi putovati?!
Ima i proljetnih i ljetnih putovanja... a ovisno o putovanjima putuju grupe ili pojednci... za ovu 'Jesen u Europi' se cilja na sve... pojedinci, parovi...
tomasinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 15:51   #14
Tko još može putovat sa njima, samo studenti? A učitelji i sl.?
Stefani is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 17:22   #15
Ne bih htio širiti krive informacije jer ne znam tocno... na njihovoj stranici ima tel broj ureda ili kontaktirajte mailom! Znam da ne moras biti student jer ja sam vodio sa sobom curu koja nije bila studentica i nije bilo problema!
Za prof. ili starije osobe ne znam... ali znam da su neki od prof. isli na apsolventska pa zasto ne bi isli i na druga putovanja!
tomasinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 17:46   #16
Quote:
pionir_pula kaže: Pogledaj post
To je pravo pitanje.
Zašto sve rute kreću iz Osijeka?
Pa da, ako ideš u npr. Istanbul, najveći problem je doći do Osijeka.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 18:31   #17
Ne nego oni upravo gube ciljno tržište. Ima ekipe iz Istre koji bi išli negdje npr. Stambol i sad... ok bi bilo kad bi kretali iz Pule, Žminja, Rijeke ili Karlovca. Ali iz Osijeka je malo predaleko.
Ako misliš da nisam u pravu slobodno dođi na Sveučilište u Pulu pa vidi kamo ljudi i s kim putuju.(Collegium) ne trebaš dolaziti.
__________________
Sve što je bilo negdje, otišlo je tamo di ničega nema.
pionir_pula is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 17:20   #18
Quote:
pionir_pula kaže: Pogledaj post
Ne nego oni upravo gube ciljno tržište. Ima ekipe iz Istre koji bi išli negdje npr. Stambol i sad... ok bi bilo kad bi kretali iz Pule, Žminja, Rijeke ili Karlovca. Ali iz Osijeka je malo predaleko.
Ako misliš da nisam u pravu slobodno dođi na Sveučilište u Pulu pa vidi kamo ljudi i s kim putuju.(Collegium) ne trebaš dolaziti.

Udruga je osnovana i najviše djeluje u OS zato i sve polazi iz OS a iz ZG je organiziran prijevoz!
Zasto nema tako sta u Puli?! Eh, mozda si treba netko dati truda pa pokrenuti nesto takvo i tamo...
tomasinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 12:33   #19
I imam jos jednu informaciju... dakle putovati mogu svi ali za one koji nisu studenti je 15% veca cijena sto i nije nesto pretjerano! pozZ
tomasinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 15:44   #20
Ovaj Istanbul mi se čini jako zanimljivim!! samo još para da skupim

Kakve su cjene u Istanbulu? Volio bi otići na njihov hrelić, mislim da bi to bio doživljaj
__________________
___________________________A______
ajvarr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.