Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2010., 21:51   #181
Trebam pomoć od iskusnih korisnica bademovog ulja.Treba mi neka mješavina bademovog i et.ulja koja bi mi poslužila umjesto nočne kreme.Koža lica mješovita(čelo,nos i brada masniji,obrazi suhi).Godina 30 i nešto sitno. Ja bih nešto protiv bora.Napominjem da u mom "malom mistu" u ljekarnama imaju et.ulja od Aromare.Valja li to za lice????Hladno prešano bademovo imam,pa me zanima da li bi se moglo šta iskombinirati???HVALA!
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 11:33   #182
treba kupovati suho prešano bademovo ulje
malo je skuplje, ali je bolje po sastavu
moje ima miris po bademu
__________________
Moj ormar
pajana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 22:56   #183
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć od iskusnih korisnica bademovog ulja.Treba mi neka mješavina bademovog i et.ulja koja bi mi poslužila umjesto nočne kreme.Koža lica mješovita(čelo,nos i brada masniji,obrazi suhi).Godina 30 i nešto sitno. Ja bih nešto protiv bora.Napominjem da u mom "malom mistu" u ljekarnama imaju et.ulja od Aromare.Valja li to za lice????Hladno prešano bademovo imam,pa me zanima da li bi se moglo šta iskombinirati???HVALA!
ne znam otkud si, ali moj najtopliji savjet ti je da potražiš najbliži L'Occitane i kupiš bilošto iz njihove kolekcije Badem-jabuka. svi proizvodi iz te kolekcije ili linije, ne znam kak bi to nazvala imaju bademovo ulje, bademove proteine, eterično ulje korijandera i ekstrakt jabuke.
nešto najbolje što postoji na ovom svijetu, vjeruj mi
Anniah is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 22:59   #184
Quote:
torrey kaže: Pogledaj post
Merlina i Starleta help!

Ja znam da sam ja to već negdje vas pitala, ali nikako ne mogu naći gdje, a niti se ne sjećam što ste mi odgovorile..Uglavnom, na mom Pranaromovom bademovom ulju piše da vrijedi 3 mjeseca od otvaranja.To mi se nekako čini premalo, čini mi se da vrijedi duže..
ako nema konzervanse u sebi (a najvjerojatnije nema, eventualno koristi samo ekstrakt ružmarina kao prirodni konzervans), onda ne može trajati dulje od tri mjeseca
Anniah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 08:25   #185
Moja sva ulja traju duže od 3 mjeseca s tim da ih držim u frižideru. Mislim da su brzo kvarljiva samo neka ulja kao boražina, lan, nar. A badem sigurno može trajati dulje od 3 mjeseca, ja bih rekla i do 6 mjeseci. Savjetuju da se u ulje doda malo ulja pšeničnih klica radi E vitamina koji može produljiti rok trajanja.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 15:24   #186
Kupila sam bademovo ulje za 44kn (100ml, hladno prešano) u ljekarni.
Pa da pitam, jel se to može stavljati na okoloočno područje? Suho mi je pa ne znam dali je to bolje staviti ili kupiti kremu za to područje.
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 20:25   #187
Je li istina da su zatvorili Kemig u Bauerovoj?
vixen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 21:38   #188
Ne bih rekla, ja sam bila ovaj tjedan.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 20:13   #189
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Ne bih rekla, ja sam bila ovaj tjedan.
Koja sam ja jadnica onda ...20-ak minuta sam kružila bauerovom i nisam ga našla, a bila sam tamo već 3-4 puta.
Valjda me dezorijentirao mrak. Sutra ću ići po danu
vixen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 20:24   #190
pozz evo ja sam novi ovdje, ali evo vam jedan jako dobar site s kojeg možete naručiti prirodne proizvode i bademova ulja nerafinirana sa vitaminima i omega 9 i 6, jako kvalitetnih i raznih krema, šampona itd sve na prirodnim sastojcima. site je u RH i isporučuju samo na području Hrvatske, evo ja sam sebi baš naručio bademovo nerafinirano ulje od 200 mililitara Badem (Prunus amygdalus var. dulcis) biljno ulje - Oshadhi - opis - (Sastav: oleinska kiselina (omega 9) - 68%; linolna kiselina (omega 6) - 24%; palmitinska kiselina 6%; vitamini A, B1, B2, B6, E; steroli) i shea maslac. Inače sam muško po spolu, ali imam peh da imam Atopijski dermatitis iliti neurodermatitis pa sam već doktorirao takoreći najveći ljudski organ kožu!! )

Zadnje uređivanje phyto : 26.02.2011. at 21:14. Reason: reklama
Matt84 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 12.03.2011., 09:29   #191
koje bademovo ulje koristite

i koliko ga placate? da li je dovoljno dobro ono iz ljekarni?
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 13:36   #192
jučer sam u Kozmu vidila Holyplantovo za 60inešto kuna, bočica od 125 ml čitala sam na netu da je preporučena maloprodajna cijena oko 30 ili 40 kn, jel znate gdje ga ima po toj cijeni u ZG?
krema za ruke je bila ok cijena, oko 18 kn, al ulje mi se činilo nekako više neg što sam čitala na ovoj temi
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 11:03   #193
U dm-u sam vidjela bademovo, hladno prešano eko itd., od Bio modusa. Jel vam poznat ovaj proizvod, proizvođač?
jjadra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 08:50   #194
Quote:
jjadra kaže: Pogledaj post
U dm-u sam vidjela bademovo, hladno prešano eko itd., od Bio modusa. Jel vam poznat ovaj proizvod, proizvođač?
Na njihovoj stranici piše da organski uzgoj, ulja su iz Italije. Vjerojatno su ok ulja, ja ih nisam jos probao, ali vjerojatno hocu
tomo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 07:39   #195
Hvala, bila sa već na sajtu, slabašan je. Pitam jer se svi kunu u oshadi i sl., a iskreno meni je to preskupo. Ne vjerujem da jedno jedino ulje valja na našem tržištu.
jjadra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 08:28   #196
Quote:
jjadra kaže: Pogledaj post
Hvala, bila sa već na sajtu, slabašan je. Pitam jer se svi kunu u oshadi i sl., a iskreno meni je to preskupo. Ne vjerujem da jedno jedino ulje valja na našem tržištu.
Imas u Kemigu njihova ulja, hladno presana, dosta jeftinija nego oshadhi.
tomo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 09:31   #197
Quote:
tomo_zg kaže: Pogledaj post
Imas u Kemigu njihova ulja, hladno presana, dosta jeftinija nego oshadhi.
Hvala tomek. U dm-u mislim 250 ml za 125 kn, tak nešto.
jjadra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 09:39   #198
Quote:
jjadra kaže: Pogledaj post
Hvala tomek. U dm-u mislim 250 ml za 125 kn, tak nešto.

Nema na čemu.

U kemigu je dosta jeftiniji, ako se dobro sjećam.

Slobodno koristi kemigova hladno prešana ulja, a što se tiče eteričnih ulja samo Pranarom ili Oshadhi.
tomo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 19:23   #199
Može li se bademovo ulje koristiti kao podloga za šminku ili je za to potrebna baš neka krema? Inače koristim bademovo ulje kao zamjenu za hidratantnu kremu i super mi je...
RedRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 10:04   #200
Ja po zimi koristim mješavinu ulja i na njih stavljam kompletan make up
Ne mora biti krema, jedino možeš staviti ispod neki hidrolat (ili vodu) i nanijeti na vlažno lice da ti se brže upije
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.