Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 22.05.2009., 10:47   #1
Čišćenje jetre - Liver Flush po Huldi Clark

Otvaram ovaj thread na ideju kolege sinkezga, za sve prisutne alternativce i one koji će tek postati kad shvate da kod alopatske medicine nema lijeka za određene tegobe koje težak život čine još težim. Ako patite od alergija (bilo koji tip, pogotovo alergija na hranu), ili drugi problema.... onda je ovo thread za vas i vrijeme da počnete mijenjati neke stvari u svom životu. Za početak mjenjajte prehranu u smislu razumnog i zdravog jedenja (pod tim mislim da ne jedete stalno isto i sa što više voća i povrća između glavnih obroka). Izbacite smeće koje je lijepo upakirano, poput parizera. Jetra će vam biti malko zahvalna.

A sad glavni dio zašto ovo pišem? Jer mogu se pohvalit da sam se rješio alergija na travu (kontakni tip) od koje sam bolovao više od 10 godina i šljive (prehrambeni tip) u zadnje 2-3 godine. Nakon silnih nalaza i posjeta dermatolgu pomoći nije bilo za tak jednostavne stvari. Zamislite da ne smijete taknuti travu a kamoli hodati po njoj!? Inače dobite takve plikove i osipe da izgledate kao da ste pali u koprive, svrab 10x jači od uboda komarca i to tak 2-3 tjedna da prođe i to sa kremama i tabletama!?
Dalje imao sam konstantno bolove na desnoj strani odmah ispod prsnog koša tamo gdje je jetra. Uhvatilo bi me u običnoj šetnji barem 1 tjedno a o trčanju da ne govorim. Jednostavno kao da vas iglom neko probada i onda moram stat i usporit da prođe. Dalje imao sam visok tlak (iako imam samo 24 god) i ništa mi nije pomagalo osim omege3 u velikim količinama. Bio sam kod doktora i bio na ultrazvuku abdomena ali sve je OK, jetra, slezena.. sve 5 kao što i treba biti. Lijekove mi nijedan doktor nije htio dati za tlak iako sam tražio, kažu premlad si to si samo malo uzbuđen, a meni glava i žile kao da će prsnut. Sad sam im zahvalan što mi nisu dali.
I onda sam jedan dan sjeo pred google i počeo tražit riješenje i našao ga i čišćenju jetre. Dugo je trajalo dok sam došao do toga. Probao sa maksimalno zdravom prehranom, homeopatijom, dijetama, čišćenjem crijeva, detoksifikacijom, antiparazitnim programima poput zapera i MMS (ova zadnja dva su bitna za pripremu terena ali nisu riješila problem barem kod mene ali to jest možda dovoljno kod nekog drugog).
I onda sam naletio na Huldu Clark i njen recept za jetru i nakon otprilike 2 čišćenja (manje od mjesec dana) tegobe su doslovce obrisane.
Iskustvo:nakon prvog ispiranja izabacio hrpu zeleni kao kamenčića - http://img198.imageshack.us/img198/5392/014f.jpg (slika s curezona ali tako izgleda).Tu se radi o nakupini toksina u obliku masnoće koje su se godinama nataložili i uzrokovali alergije. O dobivenoj energiji nakon toga ne treba ni govoriti. MMS (https://www.forum.hr/showthread.php?t=412447 Alan je za taj dio zadužen pa molim sva pitanja da preusmjerite tamo)) jesam koristio prije toga skoro mjesec dana i on je obavio svoj posao ubijanja patogena al ono kamenje što je bilo u jetri nije mogao izbaciti. Trošim i glinu sa psiliumom obavezno nakon svakog čišćenja jetre da nebi nešto ostalo u crijevima, iako nakon onolike popijene gorke soli čisto sumnjam. Nakon 2 ispiranja u razmaku od 12-14 dana neznam ni sam koliko je izašlo kamenčića, oko 150 sveukupno. Kamenje se izbaci kroz izmetni otvor sljedeći dan a ne kroz mokraćni. Traje dan i pol i idete stalno na wc zbog gorke soli.
Izlaze iz vas doslovce kamenčići, u početku i veće kamenje (imao sam 2, 3 poput palca veliki) a onda kasnije manji, možda za nijansu manji od graška. Inače to ovako izgleda (slika s curezona) - http://img198.imageshack.us/img198/5392/014f.jpg.
Dosad sam imao 5 ispiranja, jedno neuspješno (taj dan ne jedite ništa osim malo kruha i jabuke). Uglavno procedura je nešto najodvratnije što sam radio u životu. MMS je šala za ovo. Sad sam imao zadnje prije 2 tjedna i možda 2 il 3 kamenčića je izašlo. Al budem sad malo pauziro jer sam išao svaki 12 dana što je minimalni vremenski razmak između ispiranja. Enormno iscrpi organizam, a da ne pričam koliko je gorka sol jaka za crijeva. Bez acidofilusa u tabletama i kefira nebi to nikad radio. Naravno obavezno prije toga čišćenje od parazita, MMS il zaper svjedno, neki tjedan dana prije al ovi koji su " u formi" što se tiče toga mogu odmah.
S tim čišćenjem rješio sam alergije, tlak i bolove u desnom dijelu. Te bolove i dalje imam al jako blage i po maksimalnim opterećenjem, što znači da je potrebno još čišćenja. Prosjek je 5-6 a nekim treba i 20 puta. Znači to je jako dug proces ali se samo jednom tako radi jer za održavanje je potrebno 2x godišnje.
Prvo ispiranje je bilo najupečatljivije što sam osjetio u životu. Bio sam lagan kao perce, nisam osjećao težinu utrobe (ako znate na šta mislim) nego sam bio kao jedna cjelina (znam glupo zvuči al neznam kak da to opišem to stanje). Energije sam imao na bacanje prva 3 dana. Po noći sam spavao 2-3 sata. Dignem se u pol 5 odmoran, pun snage i energije. cirkulacija (iako sam mlad i treba bit dobra) vrel kao da sam trčao konstantno i još kad sam stavio magnetsku narukvicu ajme gorio sam. Uglavnom neopisivo iskustvo. Evo linka sa receptom na HR pa uživajte - http://www.alternativa-za-vas.com/ciscenje-jetre.html. U početku sam koristio literaturu na engleskom dok nisam naišao na ove naše da su preveli. Svaka im čast. Pogledajte iskustvo jednog korisnika koji je to odlično opisao - http://www.youtube.com/watch?v=UXIiueDQapk.
Da sumiramo, trebate proći
1. antiparazitni program prije toga barem tjedan-dva da pobijete parazite. Imate načina x za to. Zapper, MMS ili na biljnoj bazi (http://www.alternativa-za-vas.com/parazit-program.html). Vi odaberite ali MMS je najjeftiniji i najbrži od svega toga.
2. nakon toga idete na recept i to je to. Kupite grejp, maslinovo ulje i gorku sol. Za maslinovo ulje uzmite mješavinu rafiniranog i extra djevičanskog od SMS-a jer je najblaže po okusu. Grejp može bilo koji, ja sam koristio bijeli.
Gorku sol imate u bilo kojoj apoteci i treba vam dosta pa sam ja sebi naručio s ebay-a gdje je duplo jeftinije neg kod nas.
3. za oporavak crijeva treba vam ili kefir ili acidophilus u tabletama. Ima u apoteci za kupit tablete s dobrim bakterijama i vitaminima neznam kak se zove, nešto kao za probavne tegobe. To koristite stalno jer sve to troši crijevnu floru pogotovo gorka sol i morate je s nečim obnovit.

Za sad toliko pa uživajte u procesu vraćanja vašeg zdravlja.

Zadnje uređivanje CroMan132 : 22.05.2009. at 11:02.
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.