Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2009., 14:04   #1001
Quote:
raverica kaže: Pogledaj post
kad opet dolaziš?
najvjerovatnije u petak.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Old 06.01.2009., 14:06   #1002
ajde, recite mi di je jeftiniji ACC u Zg??
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Old 06.01.2009., 14:07   #1003
Quote:
Ija kaže: Pogledaj post
ajde, recite mi di je jeftiniji ACC u Zg??
u zg-u?
ja znam za CCO.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Old 06.01.2009., 14:13   #1004
hvala
a ima li ga i u gradu baš?
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Old 06.01.2009., 14:15   #1005
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
najvjerovatnije u petak.
javi se za kavu ako uhvatiš vremena

Quote:
Ija kaže: Pogledaj post
hvala
a ima li ga i u gradu baš?
nema u gradu, samo CC1 i Mandi, a netko je spominjao neki u Dubravi, samo to ne znam gdje točno
raverica is offline  
Old 06.01.2009., 14:27   #1006
Quote:
Tonkich kaže: Pogledaj post
ja sam mislila na skuplji al sam krivo napisala
i u jeftinijem je sniženje, 30,50 i 70 % ovisi šta

ja znam di je u splitu ako te zanima ?
ja sam vidila jucer da u Accesories lijepe nove cijene taman, al nisam svracala poslije. Sutra cu pogledat sta imaju.
Zato Accesorize ima zgodnih stvari

Jel zna netko kakvo je snizenje u Miss Sixty?
Electra8472 is offline  
Old 06.01.2009., 14:32   #1007
Quote:
raverica kaže: Pogledaj post
nema u gradu, samo CC1 i Mandi, a netko je spominjao neki u Dubravi, samo to ne znam gdje točno
Interspar u Retkovcu, tamo ima
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Old 06.01.2009., 14:53   #1008
Quote:
Tiffany_lampa kaže: Pogledaj post
Da li netko zna kad će Max Mara "na sniženje" ili već je i koliko? Nisam iz ZG, pa je svaka informacija korisna... Puno hvala!
radis tiffany?
__________________
prvo se moramo organizirati,onda napasti!!!!!!!!!!
abcbcaa is offline  
Old 06.01.2009., 15:07   #1009
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Ah čuj... Ja nikad u životu nisam kupio ništa sa popustom većim od 50%, a i to je bilo rijetko. Evo danas gledam u Replayu majice i nikada, ali doslovno nikada na sniženju oni nemaju muške majice veličine M. To mi je nevjerojatno. Imaju hrpu sa L, XL i XXL (kojih ima najviše) i tako uvijek. Kaj onda ne naruče više M?! Tak da ja, ak nešto želim, moram kupiti kad ima. Ali zato imam sreću sa trapericama jer nosim 30, a toga su bile čak tri hrpe.

Ma da?! Nisam znao. Pa kaj ne bi bankama trebalo bit u interesu da dućani imaju njihov POS i primaju njihovu karticu? Mislim, jasno mi je ak se kupuje na rate, al ovo...


Ja sam prije otvaranja svih ovih brojnih šoping centara u hr kupovala u Grazu (u centru). I ljudi, ono su bili popusti!!! Oko 70% off je bilo normalno. Sjećam se jednom sam gledala na proljeće jedne roze traperice u Sisley-u, a najesen sam iste kupila snižene za 90%! Majke mi! Imam tu ceduljicu uredno pohranjenu pod 'moj najbolji ulov' Dobro, to je ipak jedan jedini primjer koji sam upecala na 90 %

Nego, mokry, ja sam u frankopanskoj i KC-u u replayu često znala kupiti nešto 70 % sniženo. Tak da ti vjerojatno nemaš tolko sreće.
Da, mislim da za muške ima lošiji izbor I dobiju, ja mislim od svake stvari samo po jednu veličinu....

Ovo za debitne kartice sam tak čula od jedne prodavačice, a sad dal je muljala
__________________
Bože, čuvaj našu dječicu
MaLo is offline  
Old 06.01.2009., 16:42   #1010
Neki dan bila u Importane galeriji i vidim da je onaj dućan s čarapama, dolje u podrumu pored dm zatvoren
Je l' zna koja kako zašto?
-Iva- is offline  
Old 06.01.2009., 18:58   #1011
jesu snizeni remeni u dieselu? ako jesu kolko posto
zahvaljujem... eh da.. pitam za Zg
F.C.B. is offline  
Old 06.01.2009., 19:01   #1012
Može li se do CC1 u Zg doći busom/tramvajem iz centra ili s glavnog?!
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Old 06.01.2009., 19:01   #1013
Ja bih molila nekoga tko je stalno u avenue mallu da napiše da li je počelo sniženje u guessu...pleaseeeee! torbu lovim već pola godine a preskupa mi je...hvala!
Timbalandica is offline  
Old 06.01.2009., 19:05   #1014
Quote:
Ija kaže: Pogledaj post
Može li se do CC1 u Zg doći busom/tramvajem iz centra ili s glavnog?!
Najlakše sa 17. Ona vozi preko Trga kroz Frankopansku i Savsku do Prečkog. Siđeš na zadnjoj stanici i hodaš prema sjeveru do Superkonzuma. Od tamo vidiš CC1. Do Prečkog vozi i 5.
mokry is offline  
Old 06.01.2009., 19:06   #1015
ako je netko slucajno gledao, u Peek & Cloppenburg, na katu gore, ima jedan mali red di drze dizajnerske jakne, zanima me kakva je ponuda i jel snizeno sta, lani je bila super jakna ali 17000Kn, molim lijepo

Black Man?
__________________
more
marko356 is offline  
Old 06.01.2009., 19:13   #1016
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Najlakše sa 17. Ona vozi preko Trga kroz Frankopansku i Savsku do Prečkog. Siđeš na zadnjoj stanici i hodaš prema sjeveru do Superkonzuma. Od tamo vidiš CC1. Do Prečkog vozi i 5.
hvala
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Old 06.01.2009., 19:16   #1017
jel zna netko kad će sniženje u Accesorize-a, ja sam bila jučer i još su cijene dosta visoke ?
Amsteer is offline  
Old 06.01.2009., 20:01   #1018
bila jučer u Accesiorize, neke torbe i nakit u pola cijene.
Inače, ja se nadobudno, s punim novčanikom uputila u BIG shopping u Zg (Avenue i City) i doma došla s 3 stvari! ne da sam razočarana nego sam RAZOČARANA! Nebu me više Zagreb videl! više si toga najdem u Mađarskoj na placu! A gužve! u Zari ko da nekaj zabadava dijele! a u svim dučanima jedne te iste stvari, jedino gde sam si nekaj kupila je u Mangu i to dvije iste veste sam različite boje! roba mi je više izgledala ko da je proljetno, a ne zimsko sniženje, jako je malo vesta! a o čizmama koje sanjam već 2 mjeseca ni traga! nit modela nit brojeva! ja ne znam za vas ostale al meni ta sva roba nije bog zna kaj! ni izgledom ni kvalitetom!
Working girl is offline  
Old 07.01.2009., 09:08   #1019
Quote:
Amsterdamgirl kaže: Pogledaj post
jel zna netko kad će sniženje u Accesorize-a, ja sam bila jučer i još su cijene dosta visoke ?
a u splitu je u pon. vec bilo snizeno.

Working girl: i meni Zara nije nesto i ona guzva mi nikako nije jasna. Al mi je Mango super. I imaju dosta zimskih stvari i vesta dugih rukava. Al haljine su im vecinom kratki rukavi. Jedva sam nasla neku smedju dugih rukava.
Electra8472 is offline  
Old 07.01.2009., 11:25   #1020
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
a u splitu je u pon. vec bilo snizeno.
jel zna tko za accesorize u osijeku?
Crimson Petal is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:42.