Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2012., 21:48   #1181
jel ovaj piling obzirom da je blag moze i na mladju kozu?ja nemam jos 30 no ako proizvod nije stetan a dobro radi posao probala bih ga. trenutno imam clinique 7day scrub,no ja to nanesen kad se sjetim,mozda jednom tjedno,jel se ovaj occitaneov moze 2put npr nanositi?

i to ulje nocurka me zanima,gdje ga kupujete i kako nanosite,na suhu,vlaznu kozu?prije spavanja?jel moze za sve tipove koz ili za neki odredjeni tip koze nije pogodan?
usagicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 09:53   #1182
Quote:
usagicha kaže: Pogledaj post
jel ovaj piling obzirom da je blag moze i na mladju kozu?ja nemam jos 30 no ako proizvod nije stetan a dobro radi posao probala bih ga. trenutno imam clinique 7day scrub,no ja to nanesen kad se sjetim,mozda jednom tjedno,jel se ovaj occitaneov moze 2put npr nanositi?

i to ulje nocurka me zanima,gdje ga kupujete i kako nanosite,na suhu,vlaznu kozu?prije spavanja?jel moze za sve tipove koz ili za neki odredjeni tip koze nije pogodan?
Kako ne, ovo nije piling za zrelu kožu, nego običan blagi piling

/day scrub je i namijenjen jednom tjedno, zato se tako i zove . Nemoj češće .

A što se tiče ulja noćurka, ja ga pijem i nabavila sam ga na ebayu. Mirella je na ovu temu stavila link na kapsule kojih ima kod nas za kupiti
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 14:59   #1183
jeli neka od vas ustrajala u Tanaka masazama
Ja sam radila svaku noc nekih 15 dana i koza mi je bila bas vidno ljepsa,zategnutija,sjajnija,jagodice istaknutije...i preskocila par puta i odustala,sad planiram ponovo i to s Jason e uljem.Ocekujem jebene rezultate
Sad sam se sjetila jedno vrime koja je vladalo ovdje na kozmetici ludilo za likopenom,sve jele konservu svaki dan
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 15:19   #1184
Jedino se nismo rolale
Btw, moj je na putu prema meni
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 20:53   #1185
Ja nisam jela te konzerve jer ne podnosim rajčicu u takvom obliku
Bogme nisam se ni rolala, niti imam namjeru.
Moram sad nekaj smisliti čime ću vam konkurirati
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 20:56   #1186
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Ja nisam jela te konzerve jer ne podnosim rajčicu u takvom obliku
Bogme nisam se ni rolala, niti imam namjeru.
Moram sad nekaj smisliti čime ću vam konkurirati
ma ne konzerve
konserva,koncentrat u tubi
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 20:58   #1187
nisam se ni ja rolara,al bi...kako se ono zvao roler..buzdovan
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 22:58   #1188
Sada ja upadam kao padobranac ali zašto se vi curke bavite njegom zrele kože?
Jel nije pojam "zrela koža" rezerviran za žene iznad 40-te ili čak i starije?
Ili se ja samo tješim?
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 23:01   #1189
Derma roler

Nisam ni ja jela likopen jer sam alergična na pomadore, ali sam tražila alternativu hehehe

A rolanju sam odolijevala do sad. Od ove zime počinjem rolati i bustati kolagen
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 23:08   #1190
nema sanse da se rolam

tanaku radim, ne bas redovito jer se za vrijeme menstruacije ne radi, pa ja to onda malo produljim jer zaboravim



zrela koza je relativan pojam i naslov topica nije bas najsretniji. rekla bih da posebna njega pocinje oko 40-tog rodjendana. nekom par godina prije, nekom poslije
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 10:25   #1191
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Sada ja upadam kao padobranac ali zašto se vi curke bavite njegom zrele kože?
Jel nije pojam "zrela koža" rezerviran za žene iznad 40-te ili čak i starije?
Ili se ja samo tješim?
zato jer "zrela" zna cesto puta izgledati puuuuno mladja,u mom slucaju znam zenu s 55 koja izgleda doslovno 20 mladje,i imam frendicu od 45,takodjer strava kako predivno lice. ne znam,al sve to pocinje puno ranje a ovo kod njih su samo rezultati,pa ako neka kremica nije preagresivna nista ne kosta probati,nekako cu se prije odlucit za neke namijenjene 35+ nego 20+.
i onda je tuuvijek i iskustvo zena koje su sad u 40ima i koje su probale dosta toga pa volim skicnut
usagicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 14:58   #1192
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Sada ja upadam kao padobranac ali zašto se vi curke bavite njegom zrele kože?
Jel nije pojam "zrela koža" rezerviran za žene iznad 40-te ili čak i starije?
Ili se ja samo tješim?
Quote:
usagicha kaže: Pogledaj post
zato jer "zrela" zna cesto puta izgledati puuuuno mladja,u mom slucaju znam zenu s 55 koja izgleda doslovno 20 mladje,i imam frendicu od 45,takodjer strava kako predivno lice. ne znam,al sve to pocinje puno ranje a ovo kod njih su samo rezultati,pa ako neka kremica nije preagresivna nista ne kosta probati,nekako cu se prije odlucit za neke namijenjene 35+ nego 20+.
i onda je tuuvijek i iskustvo zena koje su sad u 40ima i koje su probale dosta toga pa volim skicnut
Ovo je topic i o sprječavanju prijevremenog starenja, a zrela koža je, po meni, jako glup pojam. Jeli to znači 55+ godina ili 40+ ili 35+ je individualno, ovisi kako svoju kožu želiš nazvati .

Ja znam zašto sam na ovom topicu. Iz jednostavnog razloga - želim što duže održati napetost kože...
Imam dobre gene, ali i jako tanku kožu i strah me da se odjednom ne izboram. A sve što vrijedi za njegu zrele kože, vrijedi i za njeno sprječavanje
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 15:26   #1193
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Sada ja upadam kao padobranac ali zašto se vi curke bavite njegom zrele kože?
Jel nije pojam "zrela koža" rezerviran za žene iznad 40-te ili čak i starije?
Ili se ja samo tješim?
Hm... zato kaj smo zrele ženske ? neke u psihičkom, neke u fizičkom,a neke i u oba smisla
šalim se of kors
za mene je zrela koža ona koja više ne reagaira na obične regularne kreme za normalnu, mješovitu, suhu kožu, nego traži pojačanu njegu s aktivnijim sastojcima. ne znam kako bih to bolje objasnila
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 15:28   #1194
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
ma ne konzerve
konserva,koncentrat u tubi
je i ja sam mislila na koncentrat rajčice. ima ga u tubi,a ima ga i u konzervi
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 20:45   #1195
zrela koža nije ona od 35 ni 40 godina i nije bitno kako koža izgleda i ko ima kakve gene.zrela koža postaje onda kad počnu promjene u našem tijelu i organizmu a vezane za tu određenu dob. kao što postoji staračka mrena koja se neće desiti nekome sa 30 godina samo zato što je pio vitamine za oči tako ni koža neće ostati mlada sa 45 ili 50 ako smo mi koristile super kozmetiku. mi možemo učiniti toliko da nam koža izgleda ljepše i da je njogovana al kad dođe vrijeme da postane zrela onda će tako i biti a to nije sigurno sa 35g.
pola vas ovdje nema nikakve potrebe za kozmetikom za zrelu kožu jer to je uglavnom kozmetika za suhu kožu puna silikona koje popunjavaju bore.
mislim da se brkaju pojmovi oko toga i da definitivno je individualno do neke mjere al ipak postoji neka dobna granica.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 21:30   #1196
di ste zrele zene

jel' se rolate, masirate, serumirate....

ja odgadjam tretmane mlijecnom, zatrpalo me sa svih strana, pa osim osnovne njege ni ne mislim na kozmetiku
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 22:31   #1197
Ja cekam da malo zadje sunce,u mom kraju jos se kupaju,pa zapocinjem s kiselinama.Danas mi stigle Peter Thomas Roth blaznice s 20% aha,s jagode,otvorene i kiselina se prolila.A sve bilo zapakovano u one zracne najlone,ko je to otvarao il je posalto otvoreno
Doduse jos su vlazne..
Inace zapostavila sam tijelo,lice,sve..jer sam dobila gljivicu pitirijazu na ledja..i kupam se i smrdim na Oronazol.Koza tijela mi je isusena i svrbi.Psihicko stanje mi je na rubu sloma zivaca i tak
Primam svaki savjet o gljivici i ljecenju,iako tema nije to,al toliko sam bespomocna da ne mogu da se ne pozalim.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 06:39   #1198
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
zatrpalo me sa svih strana, pa osim osnovne njege ni ne mislim na kozmetiku
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
Inace zapostavila sam tijelo,lice,sve..jer sam dobila...
evo da vam se pridruzim..
kako je poceo rujan, tako je grunulo i stislo sa svih strana..
dok se ne poslozi sve kako treba i udje u neke normalne vode, i kod mene
samo osnovno...
zuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 08:14   #1199
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
Ja cekam da malo zadje sunce,u mom kraju jos se kupaju,pa zapocinjem s kiselinama.Danas mi stigle Peter Thomas Roth blaznice s 20% aha,s jagode,otvorene i kiselina se prolila.A sve bilo zapakovano u one zracne najlone,ko je to otvarao il je posalto otvoreno
Doduse jos su vlazne..
Inace zapostavila sam tijelo,lice,sve..jer sam dobila gljivicu pitirijazu na ledja..i kupam se i smrdim na Oronazol.Koza tijela mi je isusena i svrbi.Psihicko stanje mi je na rubu sloma zivaca i tak
Primam svaki savjet o gljivici i ljecenju,iako tema nije to,al toliko sam bespomocna da ne mogu da se ne pozalim.
Meni je oronazol pomogao.Pet dana sam se mazala i gotovo.To je bilo prije par godina,nije se više vratila
Koliko dugo se mažeš? Inače se brzo vide rezultati.
tajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 10:05   #1200
Ja rolam sa 0.5 mm, serumiram se, hidratiziram...

Sad sam si uzela i roller od 1 mm

Lice fantastično. Kombinacije Apivita seruma Radiance ujutro i Genifique navečer
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.