Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2006., 12:49   #141
Holyplantova kremica za oko ociju 60-tak kn,ima je u dm-u.Prirodno i jednostavno,bez dodanih boja,konzervansa i mirisa.Na bazi bademovog ulja,pcelinjeg voska i vit.E.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 13:45   #142
garnier, total comfort kremica za dan i noc.......fenomenalna........
__________________
If we aren't supposed to eat animals, why are they made of meat?
fullhouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 15:44   #143
ja imam od givenchyja bas za prve borice osobito one mimicke. imam i njihovu okoloocnu i ugodno sam iznenadjena...stvarno djeluje ( nije da sam nesto redovita) . lice izgleda svjeze i nakon tulumarenja cjelonocnog
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 16:25   #144
Nema te kremice koja ce izgladiti vec postojece bore,mozda samo malo ublaziti i na neki nacin spreciti nadolazece.
Probala Eucerin,Vichu myokine....isuvise posne za moj ukus a i ne postizu efekat reklame.
Juce sam kupila Afroditinu sa kamilicom i zadovoljna sam.Ni gora ni bolja od izvikanih ,prilicno je jeftina a fino hidrira kozu oko ociju.

Zadnje uređivanje Demetra : 19.03.2006. at 20:04.
Demetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 21:46   #145
s koliko godina ste vi poceli te kreme protiv prvih bora koristit?
menu malo strah bora (imam tek 21 ali u buducnosti jel) jer imam dve bore preko cela pa sta ce tek bit kad me prodju godine
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 15:13   #146
A kao nakon 25. bi trebalo početi koristiti kreme protiv bora za ta kritična mjesta.

Trenutno već nekoliko mjeseci koristim Clinique (Anti gravity) i niš posebno. No, nisam ju platila preveč, pa me baš briga
Bore su i dalje tu

Mislim da je 400 kn gornja granica za bilo koju kremu. Sve ostalo je iživljavanje kozmetičke industrije nad nama.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 17:01   #147
bore

Sta imate od krema za bore?
 
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 17:12   #148
Ja sam prve borice oko očiju počela još u pubertetu dobivat, meni je to nažalost genetski. Sve me strah kako ću s 35 izgledat.

Čula sam da treba prije spavanja stavit obični vazelin na borice ispod očiju. Jel djeluje to kome?
pin_up is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 18:10   #149
Vazelin...pa ja to koristim vec par godina.A pocela sam tako sto jedan dan nisma vise imala cime skinut sminku pa sam vazelinom.
Ha gle,ja to s vremena na vrijeme mazem oko ociju jer mi to podrucje trazi masnocu i ja sam zadovoljna s tim.Evo,bas sam sinoc tako otisla spavati
 
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 19:10   #150
Quote:
debelakrava kaže:
ja imam od givenchyja bas za prve borice osobito one mimicke. imam i njihovu okoloocnu i ugodno sam iznenadjena...stvarno djeluje ( nije da sam nesto redovita) . lice izgleda svjeze i nakon tulumarenja cjelonocnog

kako se zovu te kreme, napisala si samo givency, daj malo detaljnije!
__________________
volim more
bubu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 20:13   #151
Quote:
vivienne kaže:
Vazelin...pa ja to koristim vec par godina.A pocela sam tako sto jedan dan nisma vise imala cime skinut sminku pa sam vazelinom.
Ha gle,ja to s vremena na vrijeme mazem oko ociju jer mi to podrucje trazi masnocu i ja sam zadovoljna s tim.Evo,bas sam sinoc tako otisla spavati
Evo ja kupila u DM-u vazelin i fino mi koža oko očiju nije tako suha ko inače i nemam osjećaj "zatezanja", a sad oće li imat nekog utjecaja na bore... budemo vidli s vremenom.
pin_up is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 21:46   #152
Ako idemo po logici stvari...pretpostavljam da se bore izmedu ostalog stvaraju i od suhoce i mimike te skiljenja,a sad...kad mi fino nasaftamo to podrucje ono je mekano i gibljivo i juuuhuuuuu....,ma nema se sta borat!!!!
Mene teta iz apoteke dofura doslovce kantce tog vazelina,cak i ja dodem u njen labos i onada si toga grabim velikom spahtlom.hahahahahaahah
Ja si njime sve mazem kad sam suha.Sad sam si satvila u praznu kutijucu od Melema tak da imam za usnice kud god da krenem
 
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 00:10   #153
nista.

mozda protiv bora.

ali ne, nemam ni to. jos.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 17:39   #154
koristim iskljucivo Dr Hauschka od pre 6 meseci i potpuno sam ocarana

ne samo da blistam i da mi je koza lepa i zdrava, nego je i jeftinija kozmetika od one koju sam koristila ranije

vise uopste ne trosim pudere i ostale gadosti
izabelala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 16:12   #155
mimičke bore

da li netko zna za neki dobar preparat za 'popunjavanje' mimičkih bora, tipa na čelu, oko usta i sl.
tak da ne završim baš odmah na botoxu!
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 16:19   #156
navodno je vichyjeva linija miokine namijenjena upravo smanjenju mimičkih bora.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 16:26   #157
Quote:
Hannah kaže:
navodno je vichyjeva linija miokine namijenjena upravo smanjenju mimičkih bora.
to sam vidjela, ali mislim da bi meni trebao baš neki serum... ili šta ja znam šta...
a vidjela sam i neku novu foru, peglaju ti te bore kisikom.
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 17:44   #158
Mislis kod onog tipa?Tip mi je tako ljigav,ko psihopat A mozda je dobar...
 
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 19:33   #159
ma boli me za mimičke bore. još bi se kao trebala prestati smijati da mi slučajno ne nastanu( neke koke to rade btw)
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 04:09   #160
Quote:
t.star kaže:
da li netko zna za neki dobar preparat za 'popunjavanje' mimičkih bora, tipa na čelu, oko usta i sl.
tak da ne završim baš odmah na botoxu!
ona nova l'orelaova krema bas za to kaj ima pakovanje ko olovka...ili nekaj na bazi bosweloxa.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.