Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2013., 00:22   #10001
Kako je sa plačanjem Dinnersom u Parizu?
cayenneos is offline  
Old 17.10.2013., 01:37   #10002
ovo je odgovor za lujito:

taj dio istočno od Bastille, ulica Faubourg-Saint-Antoine i okolne je meni simpa, bila sam tamo par puta na ručku/večeri, ima dosta mlađarije, recimo dućana posvećenih stripu/fantasy/popularnoj kulturi, kafića i restorančića. to je nekad bilo predgrađe s obrtničkim radionicama (tamo se izrađivao namještaj) tako da nema neki fancy buržujski duh već više radnički, alternativno-umjetničko-modni i malo 'ofucaniji', ali je četvrt jako popularna navečer, recimo rue de Lappe (vidi se na tvojoj karti) je jedna od glavnih ulica za večernje izlaske. možeš pješke laganini do Bastille i dalje do Maraisa. mislim ako si mlad i ideš za Novu godinu da si dobro odabrao.
Lizzie M is offline  
Old 17.10.2013., 10:07   #10003
Hvala Lizzie ;-). Ako netko još ima iskustva sa mojih hostelom neka podijeli.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
lujito is offline  
Old 17.10.2013., 16:18   #10004
Pošto jedno od pravila Forum.hr kaze da se mora zaključati tema čim prođe limit od 10.000 postova, ovim postom zaključavam ovu temu i otvara se tema "Pariz (II. dio)" kao nastavak ove postojeće.
https://www.forum.hr/showthread.php?p=47212798
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.