Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2009., 23:06   #1
Sivo bijeli poluperzijanac traži dom - UDOMLJEN

Svake godine ista priča... Žena donosi na eutanaziju dvotjedne mačiće i naravno završe kod mene. Ovaj put smo im našli zamjensku mamu koja ih je hranila dva tjedna dok nisu počeli samostalno jesti, tako da nisu morali biti na dudi. Bila su dva mačića. Jedan je udomljen, ostao je čupavi sivo bijeli. Fotkice uskoro.
Mačić se nalazi u centru Gorice.

Informacije na 098/168-0668 ili 091/5514-634.
laurizias is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 11:28   #2
čupavi! joj meni najdraži... ajd pukni slikicu. jel muško il žensko ?

edit: zaboravila sam napomenuti da sam zainteresirana
sad mi dolazi jedna mala mica, pa mi sve nekak zao da bude solo...
__________________
Delulu is the solulu.

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 09.06.2009. at 22:53.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 14:25   #3
Mačić je dečkić. Dajem prednost ljudima koji bi ga držali u stanu i obavezna je kastracija. Mačići jako često pogibaju na cesti, jednostavno nestanu, netko ih otruje... Zato mi je draže da žive u stanu, ipak su puno sigurniji i svakako dožive puno više godina... Pogotovo nekastrairani mačori u vrijeme parenja bezglavo trče po cesti, tuku se s mužjacima, naganjaju, pokupe boleštine od drugih mačaka, uglavnom ne dožive drugi rođendan...
laurizias is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 14:26   #4
ah
moji su u kuci, ali po lijepom vremenu uglavnom svi bjeze van...a i nikad mi ni jedan macak nije umro od bilo cega osim od starosti...
__________________
Delulu is the solulu.

Zadnje uređivanje Zla majkee : 19.05.2009. at 14:38.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 14:45   #5
Laura, baš sam nedavno tražila fotke od prošlogodišnjih čupavaca koji su bili kod tebe, jer sam isto leglo dobila iz VG (ostavljeni na eutanaziji). Baš su me podsjetili na njih.

Sretno malenom! A uz tu čupavost i tvoje ruke, mislim da mu se sreća već odavno osmjehnula.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 15:04   #6
Pitanje je koliko ste blizu, odnosno daleko od prometnice i koliko je prometna cesta. Mi smo isto u kući, srećom više nije prometno ko prije jer su preusmjerili sav promet preko nadvožnjaka pa naša više nije glavna. To opet nije nikakva garancija da mačka neće završiti pod kotačima. Kod nas su dvije mace bile otrovane, jedva smo ih spasili, pa ih nerado puštam van.

Ja sam saznala da ta žena ima više mačaka, ne samo jednu... Moguće je da je neke od mačića ostavila sebi i to ženke koje se sad kote, jer su svi mačići isti.
Bilo bi super kad bi saznali gdje stanuje, maznuli joj mačke i vratili ih kastrirane...
Kad je donijela zadnje mačiće, najavila je još jedno leglo za eutanaziju...
Ne znam kaj je s njima jer se do sad još nije pojavila...
Da ih bar donese kad su mjesec dana stari. Kak se meni čini, ona ih donese kad ih uspije naći jer ih mačka sakrije.

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 09.06.2009. at 22:53.
laurizias is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 15:13   #7
Onda je to ziher ta. I još mi veli mala tehničarka da su nudili (nekom, možda toj tuki?) besplatno, ali ona neće jer je to mučenje životinja.

A ja sam se naj...ala s njenim leglom, mogla bi joj poslat račune.
Baci oko na fotke ako ti se bude dalo: https://www.forum.hr/showthread.php?t=438786
Fakat sliče!

Bar se kote lijepi mačići... Ali tome se treba stati na kraj!
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 15:49   #8
Quote:
laurizias kaže: Pogledaj post
Pitanje je koliko ste blizu, odnosno daleko od prometnice i koliko je prometna cesta. Mi smo isto u kući, srećom više nije prometno ko prije jer su preusmjerili sav promet preko nadvožnjaka pa naša više nije glavna. To opet nije nikakva garancija da mačka neće završiti pod kotačima. Kod nas su dvije mace bile otrovane, jedva smo ih spasili, pa ih nerado puštam van.

ja zivim u selu.
oko kuce je ogromno dvoriste, pa onda cesta, s tim da nije "glavna" cesta.
sa trovanjem nismo nikad imali problema, tj, jednom su nam otrovali psa, ali i to je bila jedna luda baba koja je umrla .
ja isto vise volim da su mi macori u kuci, al ko sto rekoh, uz takav krajolik i mogucnosti mi je zao drzat ih zatocene...
glupo mi ej bilo koga nagovarati...
al obozavam cupaste macice, a i zao mi je da ovaj mali koji dolazi bude sam, pa eto...ako nece biti nikog drugog, ja se nudim da udomim
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 16:34   #9
Micek je još poprilično sitan, mislim da ga još nećemo davati kroz neko vrijeme (tjedan do dva). Još ne zna sam piti vodu, kad jede, cijeli se uvali u zdjelicu i stalno je zmazan ko pajcek i mokar kak ga perem. Kad malo poraste i ojača, može u novi dom. Za sada živi u velikom kavezu za zečeve, pustimo ga da malo trči po stanu, ali kak je jako mali, bojim se da netko ne stane na njega, imamo dva psa po 25 kila koji tak blentavo hodaju po stanu, da ne bi bilo nismo znali...
laurizias is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 16:40   #10
slikice..
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 16:59   #11
Slikiceeeeeeeee....
Mačić JUMI... (zato kaj stalno ide miju miju, dobil je ime Jumi)

















laurizias is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 17:02   #12
Prekrasan je! Isti ko onaj "moj" (samo koji tjedan mlađi).
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 17:05   #13
Danas je čak počel lickati iz zdjelice, ali ne vodu, nego zamjensko mlijeko... Prasac mali, zna on kaj valja...
laurizias is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 09:30   #14
Prekrasan je, otići će za pet minuta...
manzzini is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 09:42   #15
Lavić mali!
Tako mi je slatka njegova bijela obrvica
__________________
...tell `em a hookah smoking caterpillar has given you the call...
...life is a cosmic giggle on the breathe of the universe...
Argante is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 22:43   #16
Stigla je nova trojka.
Sivo bijeli čupavi dečkić, trobojna cura i bijeli dečkić. Jedino bijeli je kratkodlaki, ostali čupkeci. Stari su oko dva do tri tjedna. Nadam se da će upaliti kombinacija sa zamjenskom mamom. To ću znati sutra.
Sličice uskoro...
laurizias is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 22:47   #17
o bože pa samo izviru ajd pukni neke slike
Felix-ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 22:49   #18
slike slike slike
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 11:04   #19
To su mačići od iste žene, svi su familija... Katastrofa.. Žena je astrologinja, piše po novinama, kastracija mačaka je protiv njenih "inteligentnih" nečela, a eutanazija mačića nije...
Ma glupača samo takva, kaj da drugo kažem!
laurizias is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 11:08   #20
ho, ho načela su joj ludilo
Felix-ica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:59.