Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2010., 09:07   #1
Rešio sam da pustim kosu

Dakle, nakon 5ipo mjeseci bez šišanja odlučio sam pustit kosu. Međutim, kako imam gustu grivetinu to odbija rast prema dolje i izgledam kao Đorđe iz džungle.

Rekoše mi djevojke u frizeraju da to treba prat svaki dan pa sam tako krenuo sa svakodnevnim pranjem i ne ide. E sad, za sve vas kosonje kao i ovu ženskadiju što voajeriše tu: jel postoji kakav šampon, regenerator, balzam, hidrogen, kurac palac pa da to bude malo mekše i krene padat da se premosti nekako ovih još 5-6 mjeseci dok se ne bude mogla svezat u rep?
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 09:08   #2
češalj?






__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 09:38   #3
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post
Dakle, nakon 5ipo mjeseci bez šišanja odlučio sam pustit kosu. Međutim, kako imam gustu grivetinu to odbija rast prema dolje i izgledam kao Đorđe iz džungle.

Rekoše mi djevojke u frizeraju da to treba prat svaki dan pa sam tako krenuo sa svakodnevnim pranjem i ne ide. E sad, za sve vas kosonje kao i ovu ženskadiju što voajeriše tu: jel postoji kakav šampon, regenerator, balzam, hidrogen, kurac palac pa da to bude malo mekše i krene padat da se premosti nekako ovih još 5-6 mjeseci dok se ne bude mogla svezat u rep?
pa po ovome opisanom gore ispada da imaš suhu i frčkavu kosu, a takvu nikako ne treba prati svaki dan. od svakodnevnog pranja ćeš dobiti metlu na glavi.

i ne postoji nikakav čudotvorni šapon ili preparat koji će ti omekšati kosu, da ti kosa izgleda koliko-toliko uredno u toj fazi rasta važno je da si dobro ošišan. dakle, u tijeku puštanja kose odeš tu i tamo do frizeraja da ti malo poprave formu. naglasi im obavezno da puštaš kosu.

a za kućno održavanje uglavnom trebaš šampon za suhu i kovrdžavu kosu i isto takav regenerator. više-manje je svejdno koji koristiš, bilo to pantene, schwarzkopf, bla, bla.. možeš si nabaviti neki preparat tipa silikona za vrhove ako su ti vrhovi skloni pucanju i tak...

a ako sušiš kosu fenom, onda koristi difuzor da ti se kosa ne razleti na sve strane (ovaj široki nastavak sa zupcima)

eto

edit: i ne češljaj se, samo prije pranja kose
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 09:58   #4
pravi muškarac pušta trbuh, a ne kosu.

a što se tiče kose stavi briljantin.
Argentinac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 09:59   #5
Pitaj ove iskusnije (čitaj: stare i nemoćne) što bi trebao koristiti da ti padne!


Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 10:44   #6
Da ti ja velim... ja evo cilu godinu rješavam pustit kosu ali ne izdržim dulje od 2 i pol mjeseca. Jebi joj mater, gusto to, ovog lita na moru, skočim u vodu, i sad ja ronim do titanica i nazad, i još mi suva glava, koliko je to kose... voda nemore proć. Onda sam pito frizerke, ima li kakav ššampon za ispadanje kose - ove se smiju. Tako da... jebi joj mater, ošišo se i gotovo
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 11:21   #7
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
pa po ovome opisanom gore ispada da imaš suhu i frčkavu kosu, a takvu nikako ne treba prati svaki dan. od svakodnevnog pranja ćeš dobiti metlu na glavi.
Ne razlikujem suhu od nesuhe kose, ali frčkava nije, samo raste ravno gore, skoro kao pšenica.

Quote:
i ne postoji nikakav čudotvorni šapon ili preparat koji će ti omekšati kosu, da ti kosa izgleda koliko-toliko uredno u toj fazi rasta važno je da si dobro ošišan. dakle, u tijeku puštanja kose odeš tu i tamo do frizeraja da ti malo poprave formu. naglasi im obavezno da puštaš kosu.
Averzija prema šišanju (i prema tome da mi neki prljavi Indijac pabirči po vlasištu) je majka mog puštanja kose.
Uglavnom, odbacuje se.

Quote:
a za kućno održavanje uglavnom trebaš šampon za suhu i kovrdžavu kosu i isto takav regenerator. više-manje je svejdno koji koristiš, bilo to pantene, schwarzkopf, bla, bla.. možeš si nabaviti neki preparat tipa silikona za vrhove ako su ti vrhovi skloni pucanju i tak...
Silikoni.

Quote:
a ako sušiš kosu fenom, onda koristi difuzor da ti se kosa ne razleti na sve strane (ovaj široki nastavak sa zupcima)
Sad i fen treba kupit.


Quote:
edit: i ne češljaj se, samo prije pranja kose
Ni ne cesljam se. Many thanks.

Quote:
Argentinac kaže: Pogledaj post
pravi muškarac pušta trbuh, a ne kosu.
Rekao mi susjed nekidan, pravi muškarac pušta ženu iz kuće.
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 11:39   #8
ma šta će ti duga kosa
__________________
Ako te muči neka misao,nalaziš je svud,sve je izražava,čak je mirišeš u zraku.Jedini način da se oslobodi jest da se izrazi.
BrokeBM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 11:55   #9
Quote:
BrokeBM kaže: Pogledaj post
ma šta će ti duga kosa
Mama, jesi to ti?
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 12:50   #10
pa eto, i mene je isti problem mučio... nikako ne peri kosu češće od 3x tjedno, znači, svaka 2-3 dana.
metalmaniacjb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 13:16   #11
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
uglavnom trebaš šampon za suhu i kovrdžavu kosu i isto takav regenerator.
a, šampon kao zna da je kosa kovrdžava

Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Pitaj ove iskusnije (čitaj: stare i nemoćne) što bi trebao koristiti da ti padne!


uvijek padne nakon kvalitetne uporabe
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 13:49   #12
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post
Dakle, nakon 5ipo mjeseci bez šišanja odlučio sam pustit kosu. Međutim, kako imam gustu grivetinu to odbija rast prema dolje i izgledam kao Đorđe iz džungle.

Rekoše mi djevojke u frizeraju da to treba prat svaki dan pa sam tako krenuo sa svakodnevnim pranjem i ne ide. E sad, za sve vas kosonje kao i ovu ženskadiju što voajeriše tu: jel postoji kakav šampon, regenerator, balzam, hidrogen, kurac palac pa da to bude malo mekše i krene padat da se premosti nekako ovih još 5-6 mjeseci dok se ne bude mogla svezat u rep?
Ne da ja znam.
Zato više nikad ne planiram puštati kosu; razdoblje poluduge kose prava je noćna mora.

No pogledaj na LMC-u na Prirodnim znanostima; Endimion17 veli da je našao nešto što funkcionira i kupuje se u DM-u.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 14:06   #13
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post
Dakle, nakon 5ipo mjeseci bez šišanja odlučio sam pustit kosu. Međutim, kako imam gustu grivetinu to odbija rast prema dolje i izgledam kao Đorđe iz džungle.

Rekoše mi djevojke u frizeraju da to treba prat svaki dan pa sam tako krenuo sa svakodnevnim pranjem i ne ide. E sad, za sve vas kosonje kao i ovu ženskadiju što voajeriše tu: jel postoji kakav šampon, regenerator, balzam, hidrogen, kurac palac pa da to bude malo mekše i krene padat da se premosti nekako ovih još 5-6 mjeseci dok se ne bude mogla svezat u rep?

Otiđi i nek ti ispletu one male pletenice po čitavoj glavi..tako će ti biti uredno a ona će da raste...ili stavi rajf naprijed a pozadi ako ima imalo veličine probaj svezat..kad naraste nekih 30cm sama će se prelomiti pa možeš da se češljaš kako god hoćeš.
čobanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 14:10   #14
Ako ti je kosa gusta,frizerka ti je može stanjit,ima ona neke posebne škare.
To je meni predlagala,doduše ja nisam ipak htio.
Sad nakon godine i pol dana,konačno mogu neki rep svezat i lakše je.
Nosio sam šiltericu pedeset posto vremena jer mi se narica i strši na sve strane,ajme...
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 15:40   #15
Obavezno nakon šampona koristi regenerator. Omekšava kosu, olakšava češljanje, a i pomaže dugoj kosi da dulje bude sjajna i lijepa. Mozeš dodatno staviti i neki uljni regenerator u fluidu ili spreju, nakon ispiranja. To štiti kosu od vanjskih utjecaja, pucanja vrhova, zapetljavanja...

Welcome to the club!
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 17:38   #16
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post
Mama, jesi to ti?
jesam sine, nemoj dugu kosu, neću ti je ja posli češljat
__________________
Ako te muči neka misao,nalaziš je svud,sve je izražava,čak je mirišeš u zraku.Jedini način da se oslobodi jest da se izrazi.
BrokeBM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 18:13   #17
Samo puštaj, sve će biti dobro kada dužinom preraste uši. Meni je ta faza bila najgora, a sada mi je svejedno. Izbjegavaj stalno stavljati gumicu, jer puca (ne gumica perverznjaci ) kosa na mjestu gdje ju gumica stalno stišće.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 18:18   #18
Quote:
damien666 kaže: Pogledaj post
Ako ti je kosa gusta,frizerka ti je može stanjit,ima ona neke posebne škare.
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Obavezno nakon šampona koristi regenerator. Omekšava kosu, olakšava češljanje, a i pomaže dugoj kosi da dulje bude sjajna i lijepa. Mozeš dodatno staviti i neki uljni regenerator u fluidu ili spreju, nakon ispiranja.
Ovo su dva najbolja savjeta. Stanjiti kosu da raste urednije i obavezno koristiti regenerator.
I nadam se da ti kosa brzo raste, pa da međufaza neće dugo trajati
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 23:06   #19
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Obavezno nakon šampona koristi regenerator. Omekšava kosu, olakšava češljanje, a i pomaže dugoj kosi da dulje bude sjajna i lijepa. Mozeš dodatno staviti i neki uljni regenerator u fluidu ili spreju, nakon ispiranja. To štiti kosu od vanjskih utjecaja, pucanja vrhova, zapetljavanja...

Welcome to the club!
sta u gej klub? jel se jos mazete mirisnin uljima i aloeverom?

duga kosa na muskarcima
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 02:00   #20
Koja jebena kosa. Koji je to kurac.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger