Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2008., 01:54   #3001


ENA_zg is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 20.08.2008., 01:56   #3002

Ovo je najskuplji zaručnički prsten na svijetu
ENA_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 09:02   #3003
hvala @dri

bio mi je baš iz snova...
kao da sam ga ja izdizajnirala...mislim da je malo preskup al dobro
platili smo i ime,al tako to u svijetu ide.

da, imam pitanje za zlatara:

kako se kreću cijene dijamanata, recimo za 0,1 ili 0,15 ca?
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 09:32   #3004
cureeeeeee, ne duplati teme

https://www.forum.hr/showthread.php?t=170627

https://www.forum.hr/showthread.php?t=194554
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 09:34   #3005
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
moj je ovaj prvi u drugom redu, samo bijelo zlato
__________________
31.05. ...ja&moja jube...
pingulinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 09:43   #3006
alo, otvaranje nove teme koja već postoji je zabranjeno. i kažnjivo. mislim stvarno pa postoji već tema o prstenju i to tu na prvoj stranici.
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 09:46   #3007
Smile

dragi i ja smo u ponedjeljak naručili burme,tako da su u izradi.
trebali bi biti gotovi do kraja tjedna
__________________
rodio se sinčić
mamin sin
cvitić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 12:27   #3008
Ptanjce.
Sa čime bih mogla u home made produkciji ispolirati prsten od bijelog zlata
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 13:53   #3009
http://www.tiffany.com/shopping/Cate...ni+1-x+-pu+-f+
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 17:37   #3010
Totalan šok...
mi kupili u zlatarni celje,naravno kao najbolji su i stvarno imaju lijep izbor,ali tako i cijene
platili dvije burme 3200 kn,svaka 1600 kn,žuto zlato i ništ specijalno nemaju,onak su jednostavne,deblje su,ali ono što
je strašno je da ju nosim čitavih 5 dana-NE mjeseci nego dana i sad ju gledam i izgleda kao da ju imam 5 godina,sva mi neka izgrebana,ma strašno
nemogu vjerovati da je to moguće,pa mamina mi izgleda čistija koju 30god.nosi,imamo garanciju pola godine na burme i sad nisam pametna jel da ih vratimo il šta,a najradje bi im ih bacila u facu ko god da ih je napravio!!!baš sam se razočarala,a svi ih hvale,...i ajd sad budi pametan imam osjećaj kao da su nam prodali one burme što imaju za probe,jer ove izgledaju strašno....jel imo tko sličnih iskustava???
__________________
16.12.stigao je MIHAEL..SREĆA NAŠA..
niina25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 17:42   #3011
niina25 - moj brat i šogorica su isto uzeli burme iz zlatarne Celje. Šogoricina je imala matirane dijelove koji su joj nestali (ne izbljedili, nego potpuno nestali) u roku od mjesec dana. Doduše, njoj su u ZC rekli da će se to dogoditi jer su matirano dijelovi bili vrlo nježni. Bratov prsten (u potpunosti matiran) se još dobro drži - nakon 2 godine, al njen je poprilično izubijan.

Ja sa druge strane imam ogrlicu koja je starije od mene, isto iz Zlatarne Celje, koja izgleda kao da je jučer kupljena. Nisam stručnjak, al ja bih na tvom mjestu išla burmice reklamirati.
Lajavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 18:04   #3012
Quote:
niina25 kaže: Pogledaj post
Totalan šok...
mi kupili u zlatarni celje,naravno kao najbolji su i stvarno imaju lijep izbor,ali tako i cijene
platili dvije burme 3200 kn,svaka 1600 kn,žuto zlato i ništ specijalno nemaju,onak su jednostavne,deblje su,ali ono što
je strašno je da ju nosim čitavih 5 dana-NE mjeseci nego dana i sad ju gledam i izgleda kao da ju imam 5 godina,sva mi neka izgrebana,ma strašno
nemogu vjerovati da je to moguće,pa mamina mi izgleda čistija koju 30god.nosi,imamo garanciju pola godine na burme i sad nisam pametna jel da ih vratimo il šta,a najradje bi im ih bacila u facu ko god da ih je napravio!!!baš sam se razočarala,a svi ih hvale,...i ajd sad budi pametan imam osjećaj kao da su nam prodali one burme što imaju za probe,jer ove izgledaju strašno....jel imo tko sličnih iskustava???
Bez imalo razmišljanja i grižnje savjesti odi reklamirati!!!Ponekad ime ne znači i kvalitetu...
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 18:57   #3013
pa curke kad tak volite domžale ...ne ne nebum tak nepristojan
pa zakaj pored domačeg paradajza svi kupuju paradajze iz tunguzije i onda ?
garantirano s obzirom na broj stanovnika u hrvata bar 4 puta imamo bolje zlatare.
nemoj se ljutit al se jako iživciram..............
__________________
nije zlato sve što sja
Zlatarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 20:45   #3014
To i ja kažem,da imamo bolje zlatare i kvalitetnije zlato nego puno zemalja Europe....
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 21:01   #3015
Wink

Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post
hvala @dri

bio mi je baš iz snova...
kao da sam ga ja izdizajnirala...mislim da je malo preskup al dobro
platili smo i ime,al tako to u svijetu ide.

da, imam pitanje za zlatara:

kako se kreću cijene dijamanata, recimo za 0,1 ili 0,15 ca?
cijene,cijene svi samo oču cijene koliko bu to koštalo itd
si,g 0,10 -78eu+lux+pdv
si,g 0,15 -116eu+lux+pdv
dakako ovo su mpc cijene pa ti kombiniraj ili
__________________
nije zlato sve što sja
Zlatarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 21:34   #3016
Quote:
Zlatarna kaže: Pogledaj post
pa curke kad tak volite domžale ...ne ne nebum tak nepristojan
pa zakaj pored domačeg paradajza svi kupuju paradajze iz tunguzije i onda ?
garantirano s obzirom na broj stanovnika u hrvata bar 4 puta imamo bolje zlatare.
nemoj se ljutit al se jako iživciram..............
A meni se čini da ti malo baljezgaš. Zna se kaj je Zlatarna Celje i da, u velikoj većini slučajeva (ne u svima, nažalost) njihovo ime garantira kvalitetu. Ipak oni imaju i podužu tradiciju. Ponavljam, imam njihovu orglicu koja ima gotovo 40 godina i kao nova je, a o modernosti da i ne pričamo! A da je broj stanovnika ikakvo mjerilo kvalitete u ikojoj je najveća glupost koju sam ikada čula. Znaći li to onda da jedna Indija ili Kina imaj NAJ NAJ NAJ zlatarne jer ih ima preko milijardu? Daj, ne laprdati molim. Neki od naših zlatara, o kojima sam već pisala baš na ovoj temi, nemaju pojma ni kaj je rodij i pokušavaju ljudima prodati muda pod bubrege. Meni je moj zlatar htio prodati priču kak je bijelo zlato zapravo žuto zlato presvučeno platinom!!! Toliko o kvaliteti kao posljedici većeg broja stanovnika. Nemoj se ni ti ljutiti, ali i ja se jako izživciram kada bidim ovakve argumente van svake pameti, logike i zdravog razuma.

I naravno da ljudi pitaju za cijenu - većina ovdje ipak živi od novaca (i to limitirane količine), a ne od zraka i ljepote (pre)cjenjenog nakita. Nadam se da ne bacaš takve komentare mušterijama u lice jer ne buš dugo opstal. Ugledaj se radije malo na Zlatara.
Lajavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 21:55   #3017
I naravno da ljudi pitaju za cijenu - većina ovdje ipak živi od novaca (i to limitirane količine), a ne od zraka i ljepote (pre)cjenjenog nakita. Nadam se da ne bacaš takve komentare mušterijama u lice jer ne buš dugo opstal. Ugledaj se radije malo na Zlatara.[/QUOTE]

__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 22:00   #3018
ovo je več rasprava idemo po redu
kaj se tiče celja apsolutno tradicija,dizajn apsolutno (kako kome) stoji no napominjem da u hrvata ima boljih zlatara i dopusti mi da to tvrdim bez obzira na tvoja gorka iskustva.u prijašnjem postu sam spomenuo zlatare u hrvata pa pogledaj 115 stranu.
bay indija i kina pitaj proizvođače ali ne tog svog zlatara kaj misle o tome (osobno sva sreča da su jako daleko).
cijene cijene izvukla si krivi zaključak vrlo je nezahvalno davati bilo kakve informacije vezano za cijenu jer to neko može zlorabiti.
argument 40 godina nemoj se ljutiti ali 0 bodova zalato bi bar trebalo biti postojano oko miljardu godina.
moram s dečkima na cugu kasnije bum nastavil
ps pa ti si ipak kulturna djevojka uredi malo svoj vokabular
i jako te molim na koljenima nemoj se ljutiti
__________________
nije zlato sve što sja
Zlatarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 22:37   #3019
Quote:
Zlatarna kaže: Pogledaj post
ovo je več rasprava idemo po redu
kaj se tiče celja apsolutno tradicija,dizajn apsolutno (kako kome) stoji no napominjem da u hrvata ima boljih zlatara i dopusti mi da to tvrdim bez obzira na tvoja gorka iskustva.
Ne dopuštam - ako želiš nešto tvrditi, onda argumentiraj. Koji zlatari, zašto, gdje je neki "dokaz" da su bolji, itd itd.


Quote:
cijene cijene izvukla si krivi zaključak vrlo je nezahvalno davati bilo kakve informacije vezano za cijenu jer to neko može zlorabiti.
Ok, ovaj argument prihvaćam. Vidiš kako se možemo složiti kada argumentiraš? Ali okvirna cijena se ipak može dati, ili? Pitam, ne provociram.

Quote:
argument 40 godina nemoj se ljutiti ali 0 bodova zalato bi bar trebalo biti postojano oko miljardu godina.
Ali ljudi ne žive milijardu godina, ne žive niti stotinu, a s obzirom da nemam puno zlata od ćukun-ćukun-baka, a i Zlatarna Celje nije tada postojala, teško da ću se moći posvjedočiti o trajnosti zlata nakon milijardu godina. Dakle, govorim o onome što imam pred očima i što, ako ustreba, mogu i dokazati. Za razliku od tebe, ne govorim napamet, bez činjenica koje ne mogu potvrditi.

Moj vokabular je sasvim fajn, hvala. I ne ljutim se, forumski postovi me teško mogu naljutiti. Pogotovo neargumentirani.
Lajavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 01:13   #3020
pozdrav ekipi lajavica jesi prisutna
__________________
nije zlato sve što sja
Zlatarna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:29.