Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2008., 23:30   #1
Thumbs up Vojvođanski izbori

Preliminarni rezultati vojvođanskih izbora:

1. Za evropsku Vojvodinu, Demokratska stranka - G17 Plus, Boris Tadić - 41

2. Srpska radikalna stranka, Tomislav Nikolić - 5

3. Demokratska stranka Srbije - Nova Srbija, Vojislav Koštunica - 2

4. Zajedno za Vojvodinu, Nenad Čanak - 1

5. Liberalno demokratska partija, Čedomir Jovanović - 1

6. Socijalistička partija Srbije - Partija ujedinjenih penzionera Srbije - 1

7. ostali - 5
Povijest&Politika is offline  
Old 26.05.2008., 00:24   #2
Quote:
Povijest&Politika kaže: Pogledaj post
Preliminarni rezultati vojvođanskih izbora:

1. Za evropsku Vojvodinu, Demokratska stranka - G17 Plus, Boris Tadić - 41

2. Srpska radikalna stranka, Tomislav Nikolić - 5

3. Demokratska stranka Srbije - Nova Srbija, Vojislav Koštunica - 2

4. Zajedno za Vojvodinu, Nenad Čanak - 1

5. Liberalno demokratska partija, Čedomir Jovanović - 1

6. Socijalistička partija Srbije - Partija ujedinjenih penzionera Srbije - 1

7. ostali - 5

Pa sta bih mogao reci. Dobro je,malo neocekivano da su sva mesta u Sremu davala odbornike iz reda DS-a. Steta ce biti veca/manja na relaciji republika-pokrajina a sve zavisi ko u republici na kraju zajase (vidi se da ce to biti radikali i narodnjaci sa socijalistima).

Sto se Vojvodine tice,nadam se da je ovime radikalima odzvonilo u Vojvodini i da Vojvodinu sada cekaju bolji dani. Sto za Srbiju nazalost ne bih mogao da kazem,bar ne dok ne dobijemo tu famoznu vladu.
__________________
Ko želi da ostavi alkohol
može ga ostaviti kod mene
Unared zahvalan
sdespot is offline  
Old 26.05.2008., 00:36   #3
Definitivan dokaz da je 11. maj bio pocetak kraja SRS-a, kao sto sam i tad rekao.

Stefan_Dusan_Silni is offline  
Old 26.05.2008., 00:39   #4
Quote:
Stefan_Dusan_Silni kaže: Pogledaj post
Definitivan dokaz da je 11. maj bio pocetak kraja SRS-a, kao sto sam i tad rekao.

Jos nije vreme za slavlje. Na drzavnom nivou ce ispasti izgleda koalicija radikala narodnjaka i socijalista (znacemo valjda sledece nedelje) i sto bi moglo da se odrazi na odnos republicke vlasti prema vlastima na nivou pokrajine.
__________________
Ko želi da ostavi alkohol
može ga ostaviti kod mene
Unared zahvalan
sdespot is offline  
Old 26.05.2008., 00:44   #5
Quote:
sdespot kaže: Pogledaj post
Jos nije vreme za slavlje. Na drzavnom nivou ce ispasti izgleda koalicija radikala narodnjaka i socijalista (znacemo valjda sledece nedelje) i sto bi moglo da se odrazi na odnos republicke vlasti prema vlastima na nivou pokrajine.
Zavucice njima Dacic (manje verovatno, Kostunica), kad oseti priliku za bolji plasman svoje stranke. Takva vlada nece dugo (mada i godinu i po, koliko im slobodno prognoziram, je previse...).
Stefan_Dusan_Silni is offline  
Old 26.05.2008., 00:45   #6
Quote:
Stefan_Dusan_Silni kaže: Pogledaj post
Zavucice njima Dacic (manje verovatno, Kostunica), kad oseti priliku za bolji plasman svoje stranke. Takva vlada nece dugo (mada i godinu i po, koliko im slobodno prognoziram, je previse...).
Za tih godinu i po mogu zahebavati Vosu do mile volje.
__________________
Ko želi da ostavi alkohol
može ga ostaviti kod mene
Unared zahvalan
sdespot is offline  
Old 26.05.2008., 00:48   #7
!

Ma dajte ljudi, nije Srbija u kasnim 1980.-im, stvar je gotova u Vojvodini, značina da nije apsolutna pobjeda mogli bismo pročati i o svačem, ali jednostavno stvari stoje kako stoje. Hoće li pokušati DS i LDP razdvojiti?
Povijest&Politika is offline  
Old 26.05.2008., 00:49   #8
Quote:
Povijest&Politika kaže: Pogledaj post
Ma dajte ljudi, nije Srbija u kasnim 1980.-im, stvar je gotova u Vojvodini, značina da nije apsolutna pobjeda mogli bismo pročati i o svačem, ali jednostavno stvari stoje kako stoje. Hoće li pokušati DS i LDP razdvojiti?
Videcemo. Jos jedna jogurt revolucija i mislim da bi Vojvodjani popizdeli do kraja.

Ovdi u Srbiji ti je normalna stvar da se greske iz proslosti ponavljaju.
__________________
Ko želi da ostavi alkohol
može ga ostaviti kod mene
Unared zahvalan
sdespot is offline  
Old 26.05.2008., 01:02   #9
Quote:
sdespot kaže: Pogledaj post
Videcemo. Jos jedna jogurt revolucija i mislim da bi Vojvodjani popizdeli do kraja.

Ovdi u Srbiji ti je normalna stvar da se greske iz proslosti ponavljaju.
Mislim da onda Srbiji treba nešto kao Institut nacionalnog pamćenja u Poljskoj. (Prek)juče mi je Nebojša Medojević pričao o političkom sistemu i problemima u Poljskoj. Sad upravo proučava o tranziciji u Poljskoj...zaboravio sam kako ono ide naslov knjige (na engleskom)...
Povijest&Politika is offline  
Old 26.05.2008., 01:15   #10
Quote:
Povijest&Politika kaže: Pogledaj post
Mislim da onda Srbiji treba nešto kao Institut nacionalnog pamćenja u Poljskoj. (Prek)juče mi je Nebojša Medojević pričao o političkom sistemu i problemima u Poljskoj. Sad upravo proučava o tranziciji u Poljskoj...zaboravio sam kako ono ide naslov knjige (na engleskom)...
Nije to nimalo lose
__________________
Ko želi da ostavi alkohol
može ga ostaviti kod mene
Unared zahvalan
sdespot is offline  
Old 26.05.2008., 12:17   #11
Quote:
sdespot kaže: Pogledaj post
Videcemo. Jos jedna jogurt revolucija i mislim da bi Vojvodjani popizdeli do kraja.

Ovdi u Srbiji ti je normalna stvar da se greske iz proslosti ponavljaju.
Gledala sam u cetvrtak vece , na B92 INFO , analiticare , koji su izneli neka istrazivanja kako DS pravi najvece oscilacije u gledistima na davanje vecih ovlascenja APV , u zavisnosti od toga da li su u opoziciji ili na vlasti .U ovom drugom slucaju takvi zahteve znaju da "ispare"!
Secam se pre par godina , dok je DS bio u opoziciji a na vlasti manjinska vlada , kada je pocelo da se prica o privatizaciji NIS-a , da je Pajtic zajedno sa Kostresom digao glas medju prvima...a vidi sad...cak ni Canak ne sme da komentarise...
Ja sam skepticna , sta bi se ,uopste, HTELO postici novom jogurt revolucijom... i ko bi je pokrenuo...

A radikali su ugasili u Vojvodini , jer smo im dali priliku da se dokazu , pa su se oni i "dokazali"!
__________________
Dugotrajno robovanje i rdjava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otancaju i oslabe , da se potpuno izvitopere.Takav poremecen narod ne moze vise da razlikuje ne samo dobro od zla , nego i svoju sopstvenu korist od ocigledne stete" I.Andric
grand duchess is offline  
Old 26.05.2008., 12:46   #12
Quote:
grand duchess kaže: Pogledaj post
Gledala sam u cetvrtak vece , na B92 INFO , analiticare , koji su izneli neka istrazivanja kako DS pravi najvece oscilacije u gledistima na davanje vecih ovlascenja APV , u zavisnosti od toga da li su u opoziciji ili na vlasti .U ovom drugom slucaju takvi zahteve znaju da "ispare"!
Secam se pre par godina , dok je DS bio u opoziciji a na vlasti manjinska vlada , kada je pocelo da se prica o privatizaciji NIS-a , da je Pajtic zajedno sa Kostresom digao glas medju prvima...a vidi sad...cak ni Canak ne sme da komentarise...
Ja sam skepticna , sta bi se ,uopste, HTELO postici novom jogurt revolucijom... i ko bi je pokrenuo...

A radikali su ugasili u Vojvodini , jer smo im dali priliku da se dokazu , pa su se oni i "dokazali"!
Ugasili,Bogme. A i bilo je vreme. Eto koliko su jeftine njihove prazne price. Jos samo kada bi i ostatak Srbije to shvatio.

Ovo oko NIS-a : pre bih rek'o da je tu rec o politickim poenima. Pajtic je stao u odbranu NIS-a onda kada je DS bio u opoziciji. Kada se nadju na vlasti malko se menjaju gledista. To eto donekle vazi i za Canka. Ali ako nista drugo nadam se da ce sada biti malo opustenija atmosfera u Vojvodini a ne ona neprirodna,radikalska koja se najvise oseti kada su manjine i neistomisljenici u pitanju.
__________________
Ko želi da ostavi alkohol
može ga ostaviti kod mene
Unared zahvalan
sdespot is offline  
Old 26.05.2008., 13:06   #13
Quote:
sdespot kaže: Pogledaj post
Ugasili,Bogme. A i bilo je vreme. Eto koliko su jeftine njihove prazne price. Jos samo kada bi i ostatak Srbije to shvatio.

Ovo oko NIS-a : pre bih rek'o da je tu rec o politickim poenima. Pajtic je stao u odbranu NIS-a onda kada je DS bio u opoziciji. Kada se nadju na vlasti malko se menjaju gledista. To eto donekle vazi i za Canka. Ali ako nista drugo nadam se da ce sada biti malo opustenija atmosfera u Vojvodini a ne ona neprirodna,radikalska koja se najvise oseti kada su manjine i neistomisljenici u pitanju.
Mislim da se atmosfera vec promenila , samim tim sto se radikali nisu odazvali na drugi krug izbora, kao inace sto cine...
A kao sto sam vec ranije rekla , s obzirom da sam u radikalskom "gnezdu" , ja sa tom Vojvodinom nemam nikakvog kontakta...
__________________
Dugotrajno robovanje i rdjava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otancaju i oslabe , da se potpuno izvitopere.Takav poremecen narod ne moze vise da razlikuje ne samo dobro od zla , nego i svoju sopstvenu korist od ocigledne stete" I.Andric
grand duchess is offline  
Old 26.05.2008., 14:36   #14
Evo rezultata po gradovima i opstinama

Quote:
Drugi krug u Vojvodini - ZEV ubedljiv

NOVI SAD - Šest kandidata Liste za evropsku Vojvodinu (ZEV) i jedan kandidat Srpske radikalne stranke biće poslanici u novom sazivu Skupštine Vojvodine rezultat je u Novom Sadu, pokazali su preliminarni rezultati izbora.


U Gradskoj izbornoj komisiji Beti je rečeno da su, prema još uvek nepotvrđenim podacima, u šest izbornih jedinica u glavnom gradu Vojvodine kandidati Liste ZEV pobedili kandidate SRS-a.

U jednoj izbornoj jedinici kandidat SRS-a, Igor Mirović pobedio je kandidata sa Liste ZEV Slobodana Kačara, rečeno je u GIK-u.

U Subotici pobedila koalicija Za evropsku Vojvodinu

Gradska izborna komisija Subotice potvrdila je večeras, posle 80 odsto obrađenih rezultata, da će iz Subotice po većinskom izbornom sistemu u pokrajinsku skupštinu ući tri poslanika koalicije "Za evropsku Vojvodinu" i jedan poslanik Mađarske koalcije.

Kako je rekao predsednik Gradske izborne komisije Đula Ladocki, izbori su protekli bez incidenata, a na birališta je izašlo oko 39 odsto od 130 hiljada upisanih glašača.

Prema podacima koalicije "Za evropsku Vojvodinu" na birališta u Subotici izašlo je 38,46 odsto upisanih birača, što je za 24,52 odsto manje nego u prvom izbornom krugu. Zanimljivo je i da su Subotičani i ovoga puta izašli u većem broju u odnosu na građane drugih gradova, i to za gotovo pet odsto više od vojvođanskog proseka.

U Opštinskom odboru Demokratske stranke izrazili su zadovoljstvo izbornim rezultatima uz ocenu da su i Subotica i Vojvodina potvrdili opredeljenje ka Evropi.

I predsednik Saveza vojvođanskih Mađara Ištvan Pastor izrazio je zadovoljstvo izbornim rezultatima i rekao da će Mađarska koalicija u novom sazivu imati devet poslanika.

"Mi ćemo u Skupštini Vojvodine i ubuduće voditi istu politiku kakvu smo vodili i u proteklom periodu, zadovoljni smo rezultatima i očekujemo da ćemo i dalje imati značajnu ulogu", izjavio je Pastor medijima posle objavljivanja rezultata.

Kandidat ZEV pobedio u Bačkoj Palanci

Kandidat "Liste za evropsku Vojvodinu Kosta Stakić pobedio je u drugom krugu izbora za Skupštinu Vojvodine odlazećeg gradonačelnika Bačke Palanke, radikala Dragana Bozala.

Stakić je osvojio 52,36 odsto glasova, a Bozalo 47,64, rečeno je Beti u Opštinskoj izbornoj komisiji.

Stakić je dobio 8.547 glasova, a Bozalo 8.085.

U Vojvodini je danas održan drugi krug izbora za pokrajinski parlament za 60 poslanika po većinskom izbornom sistemu. Prema preliminarnim rezultatima "Lista za evropsku Vojvodinu", koju predvodi DS, osvojila je 41 poslaničko mesto.

Pobeda kandidata ZEV u Pančevu

Kandidati Koalicije "Lista za evropsku Vojvodinu" pobedili su u sve tri izborne jedinice opštine Pančevo u drugom krugu izbora za poslanike u Skupštini Vojvodine koji su birani po većinskom sistemu, rečeno je večeras Beti u Opštinskoj izbornoj komisiji (OIK).

Oni su pobedili protivkandidate iz Srpske radikalne stranke.

Prema nezvaničnim konačnim rezultatima sa svih biračkih mesta, u izbornoj jedinici 39 kandidat iz DS-a Aleksandar Vig dobio je 68,24 odsto glasova, a njegov protivnik Božidar Koprivica iz SRS-a 29,61 odsto glasova.

U izbornoj jedinici 40 Petar Andrejić iz DS-a osvojio je 62,61 odsto glasova, a Andrija Pavlović kandidat SRS-a 35,39 odsto.

U izbornoj jedinici 41 kadidat iz DS-a Siniša Kojić osvojio je 55,75 odsto glasova izašlih birača, dok je njegov protivkandidat iz SRS-a Zoran Mićalović dobio poverenje 42,42 odsto birača, rekao je zamenik predsednika OIK Milorad Milićević.

U zapisnicima nije bilo primedbi, tako da se ne očekuje ponavljenje izbora, dodao je Milićević.

Izlaznost u Pančevu bila je 21,42 procenta od upisanih 113.000 birača.

Tokom popodneva na biračkom mestu 67 u dečjem vrtiću Pupoljak u centru Pančeva dogodio se incident koji nije prekinuo glasanje, nezvanično saznaje Beta.

Prema tvrdnjama očevidaca, jedan građanin je ušao na biračko mesto i počeo da cepa zastave Srbije i Vojvodine.

Kada su članovi biračkog odbora prišli da ga spreče u tome, on je udario jednog od njih, posle čega su ga članovi biračkog odbora izbacili iz prostorije i obavestili policiju o incidentu.

U Somboru pobedili kandidati Za evropsku Vojvodinu i DSS

Pokrajinski poslanici iz Sombora koji se biraju po većinskom izbornom sistemu biće Branislav Bojić, kandidat koalicije "Za evropsku Vojvodinu-DS, G17 Boris Tadić" i Arsenije Katanić, kandidat Demokratske stranke Srbije.

Prema podacima izbornih štabova stranaka koje su učestvovale na izborima, Bojić je u izbornoj jedinici 47-Sombor osvojio više od 70 odsto glasova.

Njegov protivkandidat Vlado Babić iz Srpske radikalne stranke (SRS) osvojio je oko 28 odsto glasova.

U Izbornoj jedinici 48-Sombor 2 Arsenije Katanić osvojio je oko 58 odsto glasova, a Nikola Lančuški oko 40 odsto glasova.

Grupe građana pobedile u Vršcu, Beloj Crkvi i Plandištu

Grupa građana "Pokret Vršačka regija - evropska regija", posle drugog kruga pokrajinskih izbora po većinskom sistemu imaće pokrajinske poslanike iz Vršca i Bele Crkve, a Grupa građana "Mi možemo, mi hoćemo" jednog iz Plandišta.

U opštini Vršac od upisanih 47.358 glasača na izbore je izašlo 30,16 odsto. Pobedio je Jovica Zarkula (GG Pokret "Vršačka regija - Evropska regija") sa 7.669 glasova, a Mirko Dobrosavljević (Za evropsku Vojvodinu, DS-G17 plus, Boris Tadić) dobio je 6.233 glasova.

U opštini Plandište od upisanih 9.943 glasača izašlo je 44,16 odsto. Pobedio je Dragan Donevski (GG "Mi možemo, mi hoćemo") sa
2.144 glasova, a Mirko Radulović (Za evropsku Vojvodinu, DS-G17 plus, Boris Tadić) dobio je 2.073 glasa.

U opštini Bela Crkva od upisanih 17.015 glasača izašlo je 29,8 odsto. Pobedio je Bradvarević Živica (GG Pokret "Vršačka regija - Evropska regija" - za Belu Crkvu) sa 2.563 glasa, a Juga Budiša (SRS) dobio je 2.228 glasova.

U opštini Alibunar od upisanih 19.680 glašača odziv je bio 43 odsto. Pobedio je Konjokrad Nedeljko (Za evropsku Vojvodinu, DS-G17 plus, Boris Tadić) sa 4.316 glasova, a Milan Ćuruvija (GG "Milan Ćuruvija") dobio je 3.894 glasa.

U opštini Kovin od upisanih 30.222 glasača izašlo je 26 odsto. Pobedila je Milić Ivana (Za evropsku Vojvodinu, DS-G17 plus, Boris Tadić) sa 4.448 glasova, a Žikić Neven (SRS) dobio je 3.281 glas.

U Vrbasu i Kuli pobeda ZEV, u Novom Bečeju LDP-a

Kandidati Liste "Za evropsku Vojvodinu" (ZEV) pobedili su u drugom krugu pokrajinskih izbora u opštinama Vrbas i Kula, dok je u Novom Bečeju pobedio kandidat Liberalno-demokratske partije, u Bečeju kandidat Mađarske koalicije, a u Srbobranu kandidat grupe građana, rečeno je Beti u opštinskim izbornim komisijama.

U Vrbasu, gde je na izbore izašlo 34,66 odsto birača, kandidat Liste ZEV Željko Vidović osvojio je 54,78 odsto glasova i tako pobedio kandidata Srpske radikalne stranke (SRS) Branislava Pekovića, koji je osvojio 40,16 odsto glasova.

U opštini Kula, u kojoj je glasalo 32,74 odsto birača, kandidat sa Liste ZEV Svetozar Bukvić osvojio je 64,63 odsto glasova i pobedio kandidata SRS Tihomira Đuričića, koji je osvojio 34,37 odsto glasova.

U Novom Bečeju je na izbore izašlo 35,69 odsto glasova, a kandidat Liberalno-demokratske partije Milivoj Vrebalov osvojio je 67,66 odsto i pobedio kandidata radikala Ljubomira Filipova, koji je osvojio 30,65 odsto glasova. Vrebalov će tako postati jedini poslanik LDP-a u novom sazivu Skupštine Vojvodine.

U opštini Bečej, u kojoj je na izbore izašlo 33,88 birača, pobedio je kandidat Mađarske koalicije Laslo Feher, koji je osvojio 63 odsto glasova, i tako pobedio Budislava Medurića sa Liste ZEV, koji je osvojio 37 odsto glasova.

U opštini Srbobran pobedio je kandidat grupe građana Branko Gajin, koji je osvojio 70,7 odsto glasova i tako trijumfovao nad radikalkom Gorankom Ašćević, koja je osvojila 29,3 odsto glasova. Na izbore u Srbobranu izašlo je 39,89 odsto birača.
http://www.rtv.co.yu/sr/vesti/izbori...vest_65054.jsp
__________________
Ko želi da ostavi alkohol
može ga ostaviti kod mene
Unared zahvalan
sdespot is offline  
Old 26.05.2008., 16:56   #15
Quote:
Povijest&Politika kaže: Pogledaj post
Preliminarni rezultati vojvođanskih izbora:

1. Za evropsku Vojvodinu, Demokratska stranka - G17 Plus, Boris Tadić - 41

2. Srpska radikalna stranka, Tomislav Nikolić - 5

3. Demokratska stranka Srbije - Nova Srbija, Vojislav Koštunica - 2

4. Zajedno za Vojvodinu, Nenad Čanak - 1

5. Liberalno demokratska partija, Čedomir Jovanović - 1

6. Socijalistička partija Srbije - Partija ujedinjenih penzionera Srbije - 1

7. ostali - 5
SRS samo 5, LDP samo 1

Kako se Srbija stabilizuje, prirodan tok stvari je da ekstremne stranke(SRS,LDP) dobijaju sve manje glasova na izborima
Cool is offline  
Old 26.05.2008., 17:14   #16
Quote:
Cool kaže: Pogledaj post
SRS samo 5, LDP samo 1

Kako se Srbija stabilizuje, prirodan tok stvari je da ekstremne stranke(SRS,LDP) dobijaju sve manje glasova na izborima
Taj trend je preovladao u Vojvodini,a u ostatku Srbije nazalost samo mestimicno i u tragovima. Sad zamisli da DS moze na republickom nivou da oformi dvotrecinsku vecinu sam,kao ovdi.

Radikalizam stranaka koje si naveo ima pozitivne (LDP) i negativne efekte (SRS).
__________________
Ko želi da ostavi alkohol
može ga ostaviti kod mene
Unared zahvalan
sdespot is offline  
Old 27.05.2008., 00:26   #17
Quote:
Cool kaže: Pogledaj post
SRS samo 5, LDP samo 1

Kako se Srbija stabilizuje, prirodan tok stvari je da ekstremne stranke(SRS,LDP) dobijaju sve manje glasova na izborima
LDP ekstremana stranka?
__________________
.
Michael Collins is online now  
Old 27.05.2008., 00:49   #18
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
LDP ekstremana stranka?
U smislu da nitko nije liberalniji od nje.
Povijest&Politika is offline  
Old 27.05.2008., 01:27   #19
Quote:
sdespot kaže: Pogledaj post
Taj trend je preovladao u Vojvodini,a u ostatku Srbije nazalost samo mestimicno i u tragovima. Sad zamisli da DS moze na republickom nivou da oformi dvotrecinsku vecinu sam,kao ovdi.

Radikalizam stranaka koje si naveo ima pozitivne (LDP) i negativne efekte (SRS).
Sreca pa se ne moze zamisliti da na republickom nivou DS formira vlast!!!!

I daj mi objasni koje su pozitivne stvari u LDP?????Homoseksualizam?Lopovluk?Prodaja Kosova????
sasast is offline  
Old 27.05.2008., 03:24   #20
Quote:
sasast kaže: Pogledaj post
Sreca pa se ne moze zamisliti da na republickom nivou DS formira vlast!!!!

I daj mi objasni koje su pozitivne stvari u LDP?????Homoseksualizam?Lopovluk?Prodaja Kosova????
Moras priznati da ste najveci gubitnici izbora u Vojvodini. Nekad najjace uporiste deklasiralo je radikale na gotovo zanemarljivu manjinu u parlamentu. Posebno su se u tome iastakle sredine koje su najvise zaudarale na radikalstinu (Srem i Zapadna Backa) pa gradjani odlucili da ne posalju tolike odbornike SRS-a.

Na vasem mestu bih se zapitao sta Vojvodjani misle o spoljnoj politici Srbije iz ugla SRS-a kojom su plasili i sopstvene glasace,pa ovi malko zalutali u ZEV ili ostali uzdrzani.

To vise govori o radikalima koliko su ucinili za Vojvodinu (citaj : nista) pa je ljudima prevrsilo. Poraz vase politike. Ostaje vam da se utesite nekim sansama na lokalu u Centralnoj Srbiji. To Vojvodinu i nas Vojvodjane i nas izbor nimalo ne dotice.
__________________
Ko želi da ostavi alkohol
može ga ostaviti kod mene
Unared zahvalan
sdespot is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.