Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2007., 19:18   #201
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cavalli jedva chekam

hocu sve ove jakne
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Old 10.10.2007., 12:29   #202
cure moram vas razocarati..po mojem saznanju nece h&m jos u hrvatsku, bila sam neki dan na razgovoru za posao u h&m-u u italiji i bas sam ih pitala imaju li namjeru doci u hr i kad..nisu mi bas nista precizno znali odgovoriti osim da imaju namjeru doci na podrucje cijele ex-yu, a kada se ne zna...
Leptir81 is offline  
Old 10.10.2007., 12:56   #203
Quote:
Leptir81 kaže: Pogledaj post
cure moram vas razocarati..po mojem saznanju nece h&m jos u hrvatsku, bila sam neki dan na razgovoru za posao u h&m-u u italiji i bas sam ih pitala imaju li namjeru doci u hr i kad..nisu mi bas nista precizno znali odgovoriti osim da imaju namjeru doci na podrucje cijele ex-yu, a kada se ne zna...

nije istina, odi na stranicu od ovog novog shopping centra u zapresicu, ima vec ucrtan logo
Jessy05 is offline  
Old 10.10.2007., 16:02   #204
Stiže nam još jedan shopping centar ali outlet

U Svetu Helenu ići će se na izlet radi šoping-sela

Samo 26 kilometara od Zagreba, u Svetoj Heleni, idući mjesec počinje izgradnja prvog “outlet” centra u Hrvatskoj.

U novom “outletu” otvara se 130 trgovina svjetskih i domaćih robnih marki. Najveći su mamac cijene, od 30 do 70 posto niže nego u ostalim šoping-mekama.
Možda bude i H&M???

http://www.vecernji.hr/newsroom/regi...30599/index.do

http://www.priganoutletcenter.com
CROativ is offline  
Old 11.10.2007., 12:13   #205
Quote:
Jessy05 kaže: Pogledaj post
nije istina, odi na stranicu od ovog novog shopping centra u zapresicu, ima vec ucrtan logo
Ajde drago mi je da dolazi i kod nas! ovi zbunjole koji rade na "espansione" tj. prosirivanju h&m-a, ne znaju mi dati tocnu informaciju o tome dolazi li u hr, krasno od njih!!
uskoro pocinjem raditi u h&m-u, danas sam bas saznala!!
iako mislim da tamo prodavacicama nije bas toliko zabavno...drugo je kad si klijent!!no part time je pa cu izdrzati, a mozda ce bit i neki staff popust
Leptir81 is offline  
Old 11.10.2007., 12:46   #206
Quote:
CROativ kaže: Pogledaj post
Možda bude i H&M???

oni su ionako jeftini.
sta imaju jos snizavati?
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Old 11.10.2007., 13:58   #207
citirat ću Večernjak, 6. str. rubrike "Zagreb":

"Frane Bašić, investitor obnove kuće u Tkalčićevoj 54, pokazao nam je sve potrebne dozvole koje je, kaže, pribavljao 2 godine. (...) Do 1. kolovoza iduće godine, kada će sve biti gotovo, mislimo u obnovljeni objekt dovesti H&M, Zaru ili neki sličan brand - najavljuje Bašić, koji razumje da se stanari teško privikavaju na buku."
aibreann is offline  
Old 11.10.2007., 16:11   #208
Quote:
aibreann kaže: Pogledaj post
citirat ću Večernjak, 6. str. rubrike "Zagreb":

"Frane Bašić, investitor obnove kuće u Tkalčićevoj 54, pokazao nam je sve potrebne dozvole koje je, kaže, pribavljao 2 godine. (...) Do 1. kolovoza iduće godine, kada će sve biti gotovo, mislimo u obnovljeni objekt dovesti H&M, Zaru ili neki sličan brand - najavljuje Bašić, koji razumje da se stanari teško privikavaju na buku."
sere kvake.
kao da samo njega tamo čekaju.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 24.10.2007., 15:01   #209
Quote:
aibreann kaže: Pogledaj post
citirat ću Večernjak, 6. str. rubrike "Zagreb":

"Frane Bašić, investitor obnove kuće u Tkalčićevoj 54, pokazao nam je sve potrebne dozvole koje je, kaže, pribavljao 2 godine. (...) Do 1. kolovoza iduće godine, kada će sve biti gotovo, mislimo u obnovljeni objekt dovesti H&M, Zaru ili neki sličan brand - najavljuje Bašić, koji razumje da se stanari teško privikavaju na buku."
"Ma dajte ljudi (posebice žene) strpite se i odurajte tu buku jer ću vam probati dovesti H&M, Zaru ili tak nešt slično ... a ako ne uspijem ... hvala na strpljenju !"
tomislav10 is offline  
Old 26.10.2007., 09:01   #210
šta nitko danas još nije pročitao večernji?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 26.10.2007., 09:47   #211
a što piše u večernjem???
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Old 26.10.2007., 10:16   #212
Evo što piše Jutarnji:

http://www.jutarnji.hr/zagreb/clanak...0,25,,95678.jl
__________________
*stvarčice na prodaju*
*malecka* is offline  
Old 26.10.2007., 10:53   #213
hm stiže na lanište 2009.
to piše.

do tad ko živ ko mrtav.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 27.10.2007., 13:20   #214
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
hm stiže na lanište 2009.
to piše.

do tad ko živ ko mrtav.
to sam i ja rekla!
Loulou is offline  
Old 27.10.2007., 16:49   #215
a kaj bi vi da se u 2 mjeseca izgradi novi shopping centar, pa i ja jedva čekam h&m ali ne budete do tad umrle
girly-girl is offline  
Old 27.10.2007., 21:13   #216
Pocela sam raditi u h&m-u u italiji! 08.11.stize cavallijeva kolekcija, znam da je nece biti u padovi, ali stize u mestre! u 8.30 ce ducan vec biti otvoren i ponuditi ce mali buffet tj. kroasani i sokovi, crveni tepih, cavallijevi modeli...mislim da ce se rasprodati u roku 10 min!!
Leptir81 is offline  
Old 30.10.2007., 02:38   #217
Ne znam da li je već tko našao ovaj članak, nisam čitala sve postove ovog foruma...ali evo, VEĆ 2009 ;-))

ZAGREB - H&M napokon dolazi u Hrvatsku, a prvi lanac trendi odjeće popularnih cijena bit će u novom Trigranitovu trgovačkom centru na Laništu.

H&M trebao bi biti otvoren već početkom 2009. godine, kada će, prema najavama predsjednika Trigranita za Hrvatsku, Vlahe Kojakovića, biti dovršen najveći trgovački centar u Zagrebu, koji će se nalaziti odmah pokraj polivalentne arene, prenosi Jutarnji list.

Trgovački centar imat će 200 trgovina, na oko 80 tisuća četvornih metara, a osim H&M-a, u njemu će se naći i novi brendovi, koji do sada nisu bili zastupljeni u Hrvatskoj. Iako se pregovaralo sa Šveđanima da se na tom području smjesti i IKEA, čini se ništa od toga, jer je dio zemljišta izdvojen za gradnju polivalentne dvorane. (s.t.)
Profesorica78 is offline  
Old 30.10.2007., 02:43   #218
Quote:
Leptir81 kaže: Pogledaj post
Pocela sam raditi u h&m-u u italiji! 08.11.stize cavallijeva kolekcija, znam da je nece biti u padovi, ali stize u mestre! u 8.30 ce ducan vec biti otvoren i ponuditi ce mali buffet tj. kroasani i sokovi, crveni tepih, cavallijevi modeli...mislim da ce se rasprodati u roku 10 min!!
Blago tebi! Sto mu croissantića, spremi pod pult štogod za svoje druge s foruma
Profesorica78 is offline  
Old 30.10.2007., 11:45   #219
Quote:
Leptir81 kaže: Pogledaj post
Pocela sam raditi u h&m-u u italiji! 08.11.stize cavallijeva kolekcija, znam da je nece biti u padovi, ali stize u mestre! u 8.30 ce ducan vec biti otvoren i ponuditi ce mali buffet tj. kroasani i sokovi, crveni tepih, cavallijevi modeli...mislim da ce se rasprodati u roku 10 min!!
odlično!
sad mogu mirna umrijeti s tom informacijom.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 30.10.2007., 11:47   #220
Quote:
Profesorica78 kaže: Pogledaj post
Ne znam da li je već tko našao ovaj članak, nisam čitala sve postove ovog foruma...ali evo, VEĆ 2009 ;-))

ZAGREB - H&M napokon dolazi u Hrvatsku, a prvi lanac trendi odjeće popularnih cijena bit će u novom Trigranitovu trgovačkom centru na Laništu.

H&M trebao bi biti otvoren već početkom 2009. godine, kada će, prema najavama predsjednika Trigranita za Hrvatsku, Vlahe Kojakovića, biti dovršen najveći trgovački centar u Zagrebu, koji će se nalaziti odmah pokraj polivalentne arene, prenosi Jutarnji list.

Trgovački centar imat će 200 trgovina, na oko 80 tisuća četvornih metara, a osim H&M-a, u njemu će se naći i novi brendovi, koji do sada nisu bili zastupljeni u Hrvatskoj. Iako se pregovaralo sa Šveđanima da se na tom području smjesti i IKEA, čini se ništa od toga, jer je dio zemljišta izdvojen za gradnju polivalentne dvorane. (s.t.)

mene bi samo zanimalo da li će i kakvu pripadajuću infrastrukturu izgraditi na tom dijelu Zagreba.
sjećate se otvorenja onog škart dućana mercatonea? i gužvi i koloni automobila koje su se protezale od rotora kod bille do samog merkatonea?
šta će tek ovo biti kad se otvori taj centar, totalni kolaps cijelog zagreba i dalje mu okolice?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:43.