Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2010., 21:53   #8321
Quote:
miky zg kaže: Pogledaj post
pozdrav svima, prijavio sam se na natječaj prošle godine, znači sad sam u 3 mj trebao ici na akademiju, no nakon testiranja koje sam prosao nisu me zvali na lječnički, pa me zanima zašto!? i dali ce jos primat ove godine, navodno sam čuo da će primit 100-tinjak ljudi u 7 mj, tak nesto!
to su ti puste price da ce primati...i ja sam proso isto sve kao ti ali ako si imo vezu upo bi....nazalost cekat ces novi natjecaj kao i ja pa sve ponovo tako sam ja nesto cuo.....
nokia_2009 is offline  
Old 07.04.2010., 16:51   #8322
Tko zna šta će biti od toga evo ljudi koji su u 3mjesecu zavšili su na čekanju nema posla za njih
Jumfer111 is offline  
Old 09.04.2010., 20:01   #8323
Quote:
Jumfer111 kaže: Pogledaj post
Tko zna šta će biti od toga evo ljudi koji su u 3mjesecu zavšili su na čekanju nema posla za njih
Dobili su svi posao...nisu odmah al nakon nekih mjesec dana
Ahg is offline  
Old 09.04.2010., 20:18   #8324
Quote:
Ahg kaže: Pogledaj post
Dobili su svi posao...nisu odmah al nakon nekih mjesec dana
Ahg koji si odjel i kakvo je raspoloženje kod vas za sada.
jurky89 is offline  
Old 09.04.2010., 20:34   #8325
to da će bit još jedan natječaj u 6. mjesecu svi pričaju, a di ima dima ima i vatre... pozdrav svim kolegama i kolegicama na akademiji, a posebno najboljem 15.-om odjelu i nadam se da vam je bar upola super kao meni
maninblue is offline  
Old 09.04.2010., 21:07   #8326
Quote:
Ahg kaže: Pogledaj post
Dobili su svi posao...nisu odmah al nakon nekih mjesec dana
Nemoj pričat gluposti ako nisi upućen. Nisu svi dobili posao samo neki skoro pola ih je na čekanju
Jumfer111 is offline  
Old 09.04.2010., 21:21   #8327
Quote:
Jumfer111 kaže: Pogledaj post
Nemoj pričat gluposti ako nisi upućen. Nisu svi dobili posao samo neki skoro pola ih je na čekanju
Ako ti tako kazes
Ahg is offline  
Old 09.04.2010., 23:31   #8328
Quote:
nokia_2009 kaže: Pogledaj post
to su ti puste price da ce primati...i ja sam proso isto sve kao ti ali ako si imo vezu upo bi....nazalost cekat ces novi natjecaj kao i ja pa sve ponovo tako sam ja nesto cuo.....


I JA SAM CUO DA CE ZVAT ONE KOJI SU PROSLI TESTIRANJA A NISU POZVANOI NA LJEČNIČKI IMA NAS DOSTA A NEMOGU SVI ODJEDNOM NEGO KAD OVI ODU NA PRAKSU
croatia385 is offline  
Received Infraction
Old 10.04.2010., 12:03   #8329
Quote:
croatia385 kaže: Pogledaj post
I JA SAM CUO DA CE ZVAT ONE KOJI SU PROSLI TESTIRANJA A NISU POZVANOI NA LJEČNIČKI IMA NAS DOSTA A NEMOGU SVI ODJEDNOM NEGO KAD OVI ODU NA PRAKSU
ugasi"caps lock"...od koga si ti dobio tu informaciju ako nije tajna...ali kolega novi natjecaj ide i novi podaci ce trebati...kuzis?sve ide ispocetka....svi nove papire ce trebati izvaditi i prijavtiti se opet na natjecaj......a onda sljedi opet testiranje
nokia_2009 is offline  
Old 10.04.2010., 19:15   #8330
i ja nacuo da ce bit otvoren natjecaj ove godine...sada oko svibnja..zivi bili pa vidjeli...
__________________
...a mozhda sam samo blesav shto vechito budan dremam i serem kojeshta, serem tamo gde chuda nema...
VuXs is offline  
Old 11.04.2010., 15:07   #8331
Quote:
Jumfer111 kaže: Pogledaj post
Nemoj pričat gluposti ako nisi upućen. Nisu svi dobili posao samo neki skoro pola ih je na čekanju
Gle nemoj ti pričati gluposti,valjda mi znamo koji smo u MUP-u!!!To su sve puste priče i nemojte vjerovati u to,ko je upao na PA-u ima zagarantiran posao bez ikakvog čekanja na birou i sličnih gluposti!Pozzz svim kolegama
Rulezzzzzz is offline  
Old 11.04.2010., 15:09   #8332
Quote:
croatia385 kaže: Pogledaj post
I JA SAM CUO DA CE ZVAT ONE KOJI SU PROSLI TESTIRANJA A NISU POZVANOI NA LJEČNIČKI IMA NAS DOSTA A NEMOGU SVI ODJEDNOM NEGO KAD OVI ODU NA PRAKSU
Mi ti stari moj idemo na praksu tek u 12 mj,tako da čisto sumnjam da je taj tvoj post točan!!
Rulezzzzzz is offline  
Old 11.04.2010., 17:38   #8333
Quote:
Rulezzzzzz kaže: Pogledaj post
Gle nemoj ti pričati gluposti,valjda mi znamo koji smo u MUP-u!!!To su sve puste priče i nemojte vjerovati u to,ko je upao na PA-u ima zagarantiran posao bez ikakvog čekanja na birou i sličnih gluposti!Pozzz svim kolegama
Reci to mom bratu koji doma sjedi već skoro 2 mjeseca. I vi još niste u MUP-u još ste samo obični polaznici Da nebi mislili da izmišljam toplu vodu

http://www.facebook.com/#!/group.php...13483111999297

Zadnje uređivanje Jumfer111 : 11.04.2010. at 17:45.
Jumfer111 is offline  
Old 11.04.2010., 18:44   #8334
Quote:
Jumfer111 kaže: Pogledaj post
Reci to mom bratu koji doma sjedi već skoro 2 mjeseca. I vi još niste u MUP-u još ste samo obični polaznici Da nebi mislili da izmišljam toplu vodu

http://www.facebook.com/#!/group.php...13483111999297
Pffffffff,a nego di smo mi ako nismo u MUP-u??možda u Vodovodu??A gle neću ništa sa 100% tvrditi,ali očito ti polaznici nisu imali sjajne ocjene pa zato,nikoga ne omalovažavam nego samo nagadjam,nama je na postrojavanju kada smo došli obratio se načelnik i rekao da smo mi prva generacija koja će odmah nakon završetka 9 mj biti primljeni u službu na neodređeno i da nam staž ide odma!Zato nemojte pričati gluposti za ovu generaciju u kojoj sam ja,ja znam da mi nećemo ništa čekati tako da....Pozzz
Rulezzzzzz is offline  
Old 11.04.2010., 20:41   #8335
Mladi gospodine vi se prvo naućite čitati sa razumijevanjem nitko nije niti spomenuo generaciju P7 nego P5 koji su završili i neki su počeli sa radom a neki su na čekanju. Vaša klasa ima takve uvjete jer se navodno sindikat izborio za to jer nije imalo smisla nakon 4mj prekidati školovanje i ići na praksu pa opet nazad na akademiju. Ako misliš da si već policajac smanji tenzije i hormone imaš još puno do tog zvanja i statusa. I niste prva klasa koja nakon školovanja dobiva ugovor na neodređeno kad je već bilo generacija koje su za vrijeme školovanja dobivale plaću i išao im je vježbenički staž. Svašta vole ti ljudi na akademiji reći ali nakon što prođeš sve vidiš da previše idealliziraju u nekim stvarima (čast iznimkama). Eh i da što se tiče ovoga da ste u već u Mup-u kao polaznik nemaš nikakvih prava tako da zaposlenik ministarstva sigurno nisi tek obični polaznik tečaja koji ako prekrši neko pravilo akademije može se spakirat i ići doma.
Jumfer111 is offline  
Old 11.04.2010., 21:50   #8336
Quote:
nokia_2009 kaže: Pogledaj post
ugasi"caps lock"...od koga si ti dobio tu informaciju ako nije tajna...ali kolega novi natjecaj ide i novi podaci ce trebati...kuzis?sve ide ispocetka....svi nove papire ce trebati izvaditi i prijavtiti se opet na natjecaj......a onda sljedi opet testiranje
a zašto bi opet sva sranja ponavljali kad imaju spremne kandidate koje treba na liječnićki zvati? nisu ni oni ludi..

uglavnom, čuo sam i ja za taj nastavak testiranja, iako samo priče kolaju, ništa mi ne preostaje osim nadat se jer i ovako nemam pametnijeg posla već čamiti za stolicom za komp..

sve u svemu, nadam se pozitivnom ishodu svega i da su ovi, koji su na čekanju i koji čekaju svoju priliku, da je dobiju u konačnici.. svi imaju pravo na priliku, ali ih rijetki zaslužuju..

znam.. priče su priče, činjenice nam trebaju.. samo strpljenja.. strpljen - spašen..
de-cervantes is offline  
Old 12.04.2010., 10:02   #8337
Quote:
de-cervantes kaže: Pogledaj post
a zašto bi opet sva sranja ponavljali kad imaju spremne kandidate koje treba na liječnićki zvati? nisu ni oni ludi..

uglavnom, čuo sam i ja za taj nastavak testiranja, iako samo priče kolaju, ništa mi ne preostaje osim nadat se jer i ovako nemam pametnijeg posla već čamiti za stolicom za komp..

sve u svemu, nadam se pozitivnom ishodu svega i da su ovi, koji su na čekanju i koji čekaju svoju priliku, da je dobiju u konačnici.. svi imaju pravo na priliku, ali ih rijetki zaslužuju..

znam.. priče su priče, činjenice nam trebaju.. samo strpljenja.. strpljen - spašen..
i ja bi volio da je tako i jedan sam od vas koji je proso testiranja i nije pozvan na ljecnicki.....ljepo bi bilo da nas zovnu za koji mjesec nas ali sto manje nadas se to je bolje......ja samo misli ako ide novi natjecaj novi podatci trebaju i sve ispocetka,zasto bi sada uzimali ljude iz proslog natjecaja da ubace u ovaj.......nek borite se svi ispocetka.......ali kazem jos jednom ljepo bi bilo i nama dati priliku jer smo zasluzili
nokia_2009 is offline  
Old 12.04.2010., 11:19   #8338
Quote:
Rulezzzzzz kaže: Pogledaj post
Gle nemoj ti pričati gluposti,valjda mi znamo koji smo u MUP-u!!!To su sve puste priče i nemojte vjerovati u to,ko je upao na PA-u ima zagarantiran posao bez ikakvog čekanja na birou i sličnih gluposti!Pozzz svim kolegama
Ti si polaznik tečaja za zanimanje policajac, imaš ti još dosta toga proci dok ne postaneš policajac i ne zaposliš se. Dosta polaznika koji su završili školovanje prije 40-ak dana su još na čekanju, a njima je također rečeno da će dobiti posao odmah. To su im govorili i voditelji i ljudi koji su na jako visokim pozicijama u mup-u, pa su završili na čekanju i uopce ne znaju koliko dugo će cekati.
cop__ is offline  
Old 12.04.2010., 13:53   #8339
Quote:
nokia_2009 kaže: Pogledaj post
i ja bi volio da je tako i jedan sam od vas koji je proso testiranja i nije pozvan na ljecnicki.....ljepo bi bilo da nas zovnu za koji mjesec nas ali sto manje nadas se to je bolje......ja samo misli ako ide novi natjecaj novi podatci trebaju i sve ispocetka,zasto bi sada uzimali ljude iz proslog natjecaja da ubace u ovaj.......nek borite se svi ispocetka.......ali kazem jos jednom ljepo bi bilo i nama dati priliku jer smo zasluzili
ma morat će biti nešto.... samo strpljenja i optimizma..
de-cervantes is offline  
Old 13.04.2010., 10:09   #8340
Quote:
de-cervantes kaže: Pogledaj post
ma morat će biti nešto.... samo strpljenja i optimizma..
a nije bito šta će i kako će biti već da se vidimo na akademiji svi moji smo sada na forumu
nokia_2009 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.