Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2007., 12:23   #41
A gdje je taj Princess? Znam da je u Sesvetskom kraljevcu bio jedan godinama...
funnygirl33 is offline  
Old 04.06.2007., 12:36   #42
Quote:
funnygirl33 kaže: Pogledaj post
A gdje je taj Princess? Znam da je u Sesvetskom kraljevcu bio jedan godinama...
U Hebrangovoj, nasuprot Zrinjevca...

Meni i frendu je prije koju godinu dana uletjela neka treba iz Engleske i zvala nas da idemo tamo s njom...

I brijem da bi krenuli sa 15 kina u dzepu da frend nije rekao da nas nece pustiti u starkama i poderanim trapericama unutra...
 
Old 04.06.2007., 13:00   #43
Quote:
funnygirl33 kaže: Pogledaj post
A gdje je taj Princess? Znam da je u Sesvetskom kraljevcu bio jedan godinama...

Kaj da?
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Old 04.06.2007., 13:19   #44
Kako se u priči uvijek pokažu neki stranci/strankinje koje vas uvuku unutra?

Znala sam da se tamo ostavi puno para, ali ja sam mislila da to tip - ljepite pare po zenama, placate runde i to...nisam znala da je stvar reketa...svašta...
funnygirl33 is offline  
Old 04.06.2007., 13:32   #45
Quote:
El Rodeo kaže: Pogledaj post
U Hebrangovoj, nasuprot Zrinjevca...

Meni i frendu je prije koju godinu dana uletjela neka treba iz Engleske i zvala nas da idemo tamo s njom...

I brijem da bi krenuli sa 15 kina u dzepu da frend nije rekao da nas nece pustiti u starkama i poderanim trapericama unutra...
pa vidis onda da je to neka muljaza sa strancima samo da te navuku tamo..
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Old 05.06.2007., 19:05   #46
tako su moji ostali u mađarskoj bez ijedne kune. nitko ti ništa ne kaže, a kad dođe vrijeme plaćanja.. :S
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Old 05.06.2007., 22:23   #47
a dijete drago a sto i ti mislila? da ces platiti 30ak kuna?

iskustvo je jos jednom majka znanja..
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Old 06.06.2007., 01:01   #48
Joj ne znam zakaj ste svi takvi, a dam se kladit da bi pola vas isto nasjelo na neku takvu ili sličnu foru. Neki put jednostavno ne razmišljaš i dogodi se. Sad si naučila i sljedeći put budi opreznija.
Angela2 is offline  
Old 27.06.2007., 04:25   #49
ja nebi platila sigurno!vec bi se snasla nekako,zvala frenda koji bi to u sec sredio hihi
__________________
koga briga?
Nikolinica is offline  
Old 27.06.2007., 07:32   #50
to sto se radi kod nas u Hrvatskoj je cista sramota.
nisam bila u nasim striptiz klubovima ali sam cula vec nekoliko slicnih prica.
nebih nikad isla u nase strip klubove ali ti clubs su sasvim u redu vanka.
npr odi u Sydneyu, u City-ju, na Pitt St je striptiz club Man's Gallery, upad se placa, simbolicno $16 after hours, club je super, prostranjen, cist, udobne fotelje i sl.....cure plasu i ti im zakacis lovu za ono malo robice sto imaju na sebi ali ustvari to nije prava lova. na recepciji das dolar- kovanicu, a oni ti daju papirnati dolar koji je fake tako da cure na kraju veceri ta "dolare" razmijene za pravu lovu kod svoga menagera.
pice je u prosjeku cijena skoro dupla nego u obicnim barovima. tj koktel u baru tipa Establishment koji je in i takodjer u City-ju- $18, u striptiz clubu je $25-30. ako ces private dance, zna se koliko kosta- $20-ak.
meni je bas cool tamo nekad otici s curama ili tipom jer znam koliko ce me kostati.
napominjem to je zaista otmjeno mjesto.
naravno da ne mozes uci ako si u tenisicama i rebama vec onako otmjeno, casual obucen.tako da mi je bas cool nekad poslje posla na pice u "normalan" bar te oko 10pm na bar jedo pice u Striptiz club.
lyrics is offline  
Old 27.06.2007., 07:35   #51
napomena je da se cure ne smiju dirati te je njima zabranjeno dati svoj broj dok su "na poslu". sex je zabranjen.
ipak su to pristojna mjesta koja ti nude zabavu i meni je to ok.
zaista znas koliko te kosta i spreman si na to,a ne ko kod nas.
lyrics is offline  
Old 27.06.2007., 12:14   #52
Quote:
jabukasgrane kaže: Pogledaj post
ovim postom upozoravam sve čitatelje da nikad, nikad ne odu tamo...
uglavnom, jučer sam izašla s dečkom van i sreli smo nekog stranca koji je htio da ga odvedemo u striptiz klub, i mi se odmah sjetimo: "pa ima tu jedan u blizini, sjecaš se onih letaka, bla-bla" dovedemo mi stranca pred ulaz i postavi se pitanje "dal cemo mi ući?", pošto nam se nije baš dalo ja kažem "ajde ak je besplatan ( ) upad može, ak ne ništa". I gle čuda, na ulazu nitko ništa, lijepo se mi sjednemo se taman ispred pozornice sa 2 štange i gledamo "predstavu". Dođe konobar po naruđbu i mi onako bezveze kažemo "može 3 koktela, bilokoja". Došli koktelčići (0.2dcl maksimalno), cure su plesale, sve je još bilo uredu. I sad popili mi svoje, oćemo otić i ostavit stranca da uživa , i tak otišo dečko na šank sa 400kn (za svaki slučaj)platiti. Račun je bio jebenih 1900kn!!!!!!!!!!!!!! 3 usrana koktela + upada 2 (cure besplatno ) =1900kna!!!!! otišla sam vidjeti jer nisam mogla vjerovati, i stvarno račun je 1900kn!!!!!! Psvađala sam se sa svim mogućim konobarima, jer koje budale da nam kao prvo, na ulazu nisu rekli da se plaća upad 100 kn, kao drugo da koktel (koji niš ne valja) dođe 580kn!!! Kak uopće može to malo sranje koštat tako puno?!!! Pa za te sve pare bi im trebala popit cijeli šank i pojebat sve što hoda!!!! Mislim se, aj bar primaju american (račun smo dobili u košuljici od americana), kada ne, to tek za 2 tjedna možda budu primali . Tu sam stvarno popizdila, još nakon kaj mi je jedna "plesačica" rekla da mogu plesta cijelu noć, ali da toliko neću zaraditi sa prokletim smiješkom na licu... joj!!! I nije važno, zvali smo na sve strane i skupili nekako pare, ali tamo više nikad nikad nikad!!!!!! a to i vama savjetujem. Za nadrogirane maloljetnica (bar se tak čine) sa sisama kao debeli dečki koje hodaju po pozornici preslabe su da bar jednom zamahnu ono malo guze što imaju, loše koktele, još gore društvo društvo mafijaša i sličnih se ne isplati dat niti 200kn, kamoli 1900...

(ne znam di bi ovo stavila, pa neka se premjesti ako treba )
a sreco a sta si ti mislila? da ces tamo cugat za 20kn ko u kvartovskom bircu? pa normalno da je na takvim mjestima basnoslovno skupo. pa sta ne citas novine? jos ste dobro i prosli, ovi u splitu u pashi su puno veci ceh trebali platit (11 000kn).
a mene vise zanima kakva je to cura sta se smuca po striptiz klubovima i decko koji ju tam vodi??
vekmar is offline  
Old 27.06.2007., 12:23   #53
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
a mene vise zanima kakva je to cura sta se smuca po striptiz klubovima i decko koji ju tam vodi??
Normalna i mentalno zdrava. A ne ograničena malograđanka, lažna puritanka.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Old 27.06.2007., 12:28   #54
ja nisam ogranicena al me svejedno zanima kakva cura ima zelju ici u striptiz bar i kojem je to decku normalno?
mozda sam ja luda al fakat me ne zanima hrpa golih cura koje plesu
razumijem ako bi mi decko otisao- jer je to za muskarce i radjeno al ne znam curu kojoj bi to bilo fora
vekmar is offline  
Old 27.06.2007., 12:38   #55
Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
Normalna i mentalno zdrava. A ne ograničena malograđanka, lažna puritanka.
Potpisujem.
mwm is offline  
Old 27.06.2007., 12:42   #56
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
a mene vise zanima kakva je to cura sta se smuca po striptiz klubovima i decko koji ju tam vodi??
tak je, za ženske kuhača za muške štihača .... micica malo si mi zatucana ne
__________________
ja pevam svoj bluz bez namere bitne i najveće ribe za mene su sitne...
janna6 is offline  
Old 27.06.2007., 12:44   #57
ne ja nisam zatucana MUCICE

da ste rekle da idete gledat stripere shvatila bi no ovako mi je to ..ono.. JADNO
vekmar is offline  
Old 27.06.2007., 12:57   #58
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ne ja nisam zatucana MUCICE

da ste rekle da idete gledat stripere shvatila bi no ovako mi je to ..ono.. JADNO
pa curka si je išla pogledat kaj ima u striptiz baru i čemu sad neke glupe primitivne osude, ziher kad vidiš curu da pije pivu veliš pa kakva je to cura pobogu dragom milom......
__________________
ja pevam svoj bluz bez namere bitne i najveće ribe za mene su sitne...
janna6 is offline  
Old 27.06.2007., 13:07   #59
Quote:
janna6 kaže: Pogledaj post
pa curka si je išla pogledat kaj ima u striptiz baru i čemu sad neke glupe primitivne osude, ziher kad vidiš curu da pije pivu veliš pa kakva je to cura pobogu dragom milom......
istina. i pogotovo ako poteze iz flase. i po mogucnosti onak lijepo podrigne na kraju.
vekmar is offline  
Old 27.06.2007., 13:14   #60
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
istina. i pogotovo ako poteze iz flase. i po mogucnosti onak lijepo podrigne na kraju.
nisam rekla da se podriguje, to mi je i kod tipova ogvano šta tebi očito nije jer jelte on je ipak muško, daj se ubij, hvala unaprijed
__________________
ja pevam svoj bluz bez namere bitne i najveće ribe za mene su sitne...
janna6 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:53.