Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2015., 14:54   #21
Možeš ti kupiti psa i u Srbiji s papirima i sve po PS-u, samo se moraš dobro raspitati. U Srbiji su jeftiniji nego kod nas, budući da ti je to bitno.

Kod nas nećeš nać ispod tisuću eura, mislim da čak nisu niti tako "jeftini" nego barem skoro duplo skuplji.

Znam da je kod nas prije 5 godina cijena poma bila 20 tisuća kuna, u svakoj uzgajivačnici.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 16:01   #22
Patuljasti njemački špic

Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Možeš ti kupiti psa i u Srbiji s papirima i sve po PS-u, samo se moraš dobro raspitati. U Srbiji su jeftiniji nego kod nas, budući da ti je to bitno.

Kod nas nećeš nać ispod tisuću eura, mislim da čak nisu niti tako "jeftini" nego barem skoro duplo skuplji.

Znam da je kod nas prije 5 godina cijena poma bila 20 tisuća kuna, u svakoj uzgajivačnici.

Nije mi "bitno" već ako mogu proći jeftinije i dobiti jednako kvalitetno štene zašto bih davao duplo više novaca, zar ne?

Raspitao sam se u dvije hrvatske uzgajivačnice i rečeno mi je 1200€ u jednoj i 1000-1500€ u drugoj.


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Zadnje uređivanje Dorianns : 16.07.2015. at 16:31.
Dorianns is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 16:10   #23
Aha, znači prilično su pojeftinili. Fino.

Nisam ti ja napisala niš loše. Nit sam mislila. Pohvalan stav imaš i ne želiš psa od štancera niti s Njuškala, zato sam ti napisala probaj u Srbiji jer tamo sigurno možeš dobiti jeftinije štene... Kod nas bi se mogao probati dogovoriti ako neko štene nije nužno izložbeno ili tako nešto. Navodiš dakle cijenu duplo manju, a za te novce bi psa mogao legalno kupiti u Srbiji od provjerenog uzgajivača. Kod nas su skuplji jer ima manje uzgajivača.

Zadnje uređivanje BitterSweet : 16.07.2015. at 16:42. Reason: Autocorrect, jupi
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 16:40   #24
Naravno da ne želim podupirati švercanje i bezvezno množenje pasa u svrhu zarade novaca, to mi je jako apsurdno i ne razumijem zašto bi ljudi kupovali psa samo zato da izgleda kao pravi, kvalitetni Pomeranac (ili bilo koja drugo pasmina) kad to zapravo nije. To mi djeluje kao da netko forsira da ima tog psa čisto kao statusni simbol ili tako nešto.
Pas pod broj jedan mora biti veeeliki prijatelj i baš iz tog razloga želim psa, a onda kasnije uz prijateljstvo dolaze naravno i briga o tom psu, hranjenje, šetnje i sve ostalo. :-)
Hvala na komplimentu za stav. :-) ;-)


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Dorianns is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2021., 19:06   #25
Hello! Dižem temu jer planiram nabaviti pomeranca ili čivavu (još se dvoumim).
Koliko vidim u Hrvatskoj postoje 4 uzgajivačnice patuljastih špiceva, a cijena je oko 20.000 kn. U Srbiji sam dobila ponudu jednog uzgajivača za 5.000 €

Malo mi je nevjerojatno da su tako skupi

Koliko ste vi platili svojeg i koja uzgajivačnica? Može i u pm ako ne želite javno.
Ne znam ni kako bi otišla po psa preko granice zbog ove corone...

Želim origigi ženku s papirima.
Helly99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2021., 12:37   #26
ajd da probam ovdje:

kupujem njemačkog patuljastog špica ili pomeranca
isključivo štene ženka, orange boje i kratke njuške
__________________
ALBUM

Rastresi mi misli
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:26.